Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

jannulkapa
12. srp 2016

Budu ti psat hromadne vsem🙂) no moc jsem to nepobirala..cumim na nej a posloucham a pak si rikam ..co ze to vlastne rikal? 🙂)), spis mam nepruchne vaj. Asi ..delali se mi cysty .. Ted neovuluji. A mam co si zvyseneho co mi v tele zabranuje mit prave tu ovulaci..? To jste se to dozvedeli ze ? :,))))) tak uvidime. Snad to pomuzou. Ano chodim ke Škurlovi. Je fajn. Jen fakt moc nemluvi. Ale me to nevadi. Muj manzel toho taky moc nenamluvi..

jannulkapa
12. srp 2016

Vy holky uz jste zběhlejší ..ja jsem teprv na zacatku no. Tak nez to vse poberu .. Tak mi to trochu trva🙂),🙂), jinak delam taky v kadeřnici. Takze chapu.. Ja bych v tech vyparech urcite nedelala.. Ale jestli jsi na soukromo..tak to je taky zas jine..

klara215
12. srp 2016

29.8. Jdu na první pohovor do Sanusu..co mě čeká?Jdeme do IUI

jannulkapa
12. srp 2016

@klara215 ahoj ty uz mas dite ? Vezmou ti krev ..manz sperma, pak chodis na kontroly jestli mas ovu, pak to resi dal..

klara215
12. srp 2016

@jannulkapa Jojo,syna a přirozeně...manžel už 2x na spermiu byl

jannulkapa
12. srp 2016

@klara215 a druhe vam nejde ? Proto zkousite jako umele opld? Ja jsem tu tez novaček. Holky by ti toho prozradili vice..

klara215
12. srp 2016

@jannulkapa nejde...už 16 měsíců ..a do IUI jdeme protože má manžel špatné výsledky

anickaa87
12. srp 2016

@veva1211 nevim co by na to rekl dr. ale ja osobne bych byla fakt opatrna ale urcite stoji za to probrat to s dr. Cesta k miminku byla dlouha a narocna, tak zbytecne neriskuj

veva1211
12. srp 2016

@klara215 čauky,vezmou ti krev manžel odevzdá poklad 🙂 a pak zda máš vše v pořádku.Tak já jsem šla asi 5.DC na kontrolu a 10.DC na IUI.pokavaď jsem měla ovulku...

veva1211
12. srp 2016

@jannulkapa
@anickaa87 děkuju za názory Kočky😉.

andreee86
13. srp 2016

@kacka49 ahoj Kačí, byli jsme v Itálii, ale jen na takovou otočku, na pět dní, ale i to stačilo, užila jsem si to a hlavně jsem zrelaxovala. A on tam Škurla bude? Já jsem si volala do Sanusu a chtěla se objednat, sestra mi řekla, že pan doktor tam teď nebude až do poloviny září. Tak musím ke Kučerovi. Kačí, u mě je září pasé, jdu ještě na nějaké speciální vyšetření na hematologii, jsem na něj objednaná prvního září. Je to nějaké složitější, dostala jsem rozpis, co smím a co nesmím deset dní předem jíst. Nicméně jsem se ptala, jestli ta mutace, kterou mi našli, může za to zamlklé těhu, tak prý ne. :-/. A jak se cítíš? Je to fajn, nebrat žádné kortikoidy, viď?

kacka49
15. srp 2016

@veva1211 ahojky, tak je se asi minuly, doběhla jsem cca 7:35 ... Tak jak jsi dopadla? Já stále čekàm, Škurla je u výkonu ...

kacka49
15. srp 2016

@andreee86 ahoj Andrý, není důležité na jak dlouho, ale že vůbec 😉. Škurla tu zatím je, ale má tuším od příštího týdne plánovanou nějakou konferenci ... Tak ať už u Tebe na něco přijdou, ať to můžete vyřešit 😉. Určitě je fajn jíst jen vitamíny a Estrofem ... Měla jsem teď těch léků strašně moc ☹. Tak uvidíme, co dnes bude ...

veva1211
15. srp 2016

@kacka49 Ahojky Kačí,ty jsi běžela po těch schodech v kraťasech nahoru?Viděla jsem naše štěstíčko,krásně bylo srdíčko!Jsem moc šťastná jak to dopadlo!A jak si na tom ty?Ještě čekáš nebo už ti pouští do žíly?Neboj všechno bude v pořádku.!

kacka49
15. srp 2016

@veva1211 ne, ne, já jela výtahem ... tak to jsme se asi minuly ☹. Byla jsi s drahou půlkou? Nejsi blondýnka? Potkala jsem mladý pár před nemocnicí, tak jsem si říkala, jestli to nejsi Ty ... Tak to je nádhera, držím oběma palečky a myslím na Tebe 😉. A jak Ti je, jak se cítíš? Škurla mě vzal až o hodinu později ☹. Ale nevadí, utz nic moc, mám nízkou sliznici, takže mi zvýšil dávku estrofemu a v pátek znovu na utz ... Pokud bude v pátek OK, tak dostanu ten Intralipid ... Asi jsem si to zavinila sama, měli jsme doma teď hektický týden a já zapomněla zobat estrofem 3x denně (zobala jsem jen 2x denně), tak uvidíme, co v pátek 😉

veva1211
15. srp 2016

@kacka49 Nee polovička se mnou nebyla.Jsem bruneta 🙂.Třeba jsme se potkali na nemocničních chodbách.Já jsem se ještě flákala chvíli v nemocnici.Týjo tak to si tam seděla pěkně dlouho.Nu hlavní je aby v pátek to bylo k tomu!!!Pak mi děj určo vědět.Ale to už určitě bude 😉!A jak se citíš ty?Momentálně hodně řeším práci.Jestli s ní přestat nebo jen na 1/2 úvazku.Škurla se mi na to vůbec nevyjádřil ...?Dělám kadeřnici tak výpary s barev,trvalých...Na jednu stranu s tím chci seknout,když si vzpomenu kolik úsilí a nervů si člověk prošel.A na stranu druhou jak jsem si 12.let budovala kariéru (vím není to všechno)ale je to můj velkej koníček ☹☹☹. A když ho budu opouštět tak to dost ořvu.

veva1211
15. srp 2016

@anickaa87 Ani a co ty?Jak se ti vede?Je ti aspoň o malounko líp?

kacka49
15. srp 2016

@veva1211 tak jsme se asi musely někde minout ☹. Já potkala u výtahu kamaráda, taky jezdí s manželkou do Sanusu, tak parkoval a ona byla nahoře. Tak jsem se s ním dala do řeči, ale asi jsem Tě minula na těch schodech ... Uvidíme, co v ten pátek ... Minimálně vím, že jsem si to zavinila sama ☹. Ozvu se 😉. Právě jsem se Škurlou ještě řešila, že jsem cca 7 - 10.DC lehce špinila, tak na ultrazvuku prý nic neviděl, ale nesmím špinit během vkladu, jinak vklad neproběhne. Se to nějak komplikuje ☹. Cítím se pořád stejně, jen se mi zhoršila pleť i nehty, asi se čistím po těch kortikoidech ... A lehce jsem zhubla, dostala jsem se na váhu před IVF - ty hormony jsou mazec. Ale všechno tak nějak samovolně ... Já nevím, jak si zvyklá pracovat ... já bych doma asi nevydržela a pokud Tě práce baví, tak bych zůstala asi na půl úvazku. Výpary můžeš řešit třeba rouškou, ne? Klientům se dá říct ledacos - např. že Ti vadí nějaká složka z barvy a nesmíš jí dýchat ... A až jim to budeš chtít říct, tak jim to řekneš, že to je kvůli těhotenství. Je to jen Tvé rozhodnutí, my ostatní Ti můžeme říct pouze své názory 😉. Ani nevíš, jakou mám ze srdíčka radost a jak moc jsem Ti to přála 😉. Ještě že jste to tady s @anickaa87 protrhly 😉. Co @anickaa87, jak Ti je?

missuttka
15. srp 2016

@veva1211 kocko,ja bych zvolnila. Je ti doprano mit malinke v brisku a kdyby se ti neco stalo,tak by sis to pak vycitala. A prace ti za to nestoji. Ty lidi to stejne neoceni. Stalo te to hodne nerviku a sil,aby jsi byla tehulka 🙂 az zacne brisko rust,tak stejne ti bude delat problem dlouho stat. Musis se ochranovat a setrit,aby miminko i ty jste byli v poradku 😉 tak zname muzes udelat na cerno doma,kdyz se budes citit dobre,hm? Klientela zatim si najde nejakou jinou kadernici,ale pak se vrati,to se neboj 😉 ted se mi taky pomalu vraci kadernice z materske a uz se na ni moc moc tesim. Tehotenstvi neni nemoc,to ano,ale ne kazde zamestnani jde zvladnout. A u tebe ty vypary,dlouhe stani a atd. a kdyby jsi sla na polovicni,tak podle ceho by sis vybirala klientky,ktere by jsi delala dal a ktere odmitla? Je to tezke,to verim. Hlavne neber ohled na lidi. Ja brala ohled a takhle to vse dopadlo. A uz to nezmenim.

missuttka
15. srp 2016

@kacka49 tak drzim palecky 🙂

kacka49
15. srp 2016

@missuttka děkuju 😉, jak pokračujete s předěláváním? 😉

missuttka
15. srp 2016

@kacka49 kazdy vikend chlapy makaji. Pristi tyden mame od ct dovcu,tak bych rada nekam vypadla,aby jsme byli samy dva,aktivni odpocinek a proste vycistit hlavu. A mozna nez odjedem,tak se dojdem zeptat na adopci.. uvidime 🙂

kacka49
15. srp 2016

@missuttka tak to je paráda, my taky budujeme ... po šesti letech stále a neustále 😉. Tak uvidíš ... držím palce. Já byla pořád proti adopci a po setkání s jednou mou kolegyní, která si adoptovala dvě děti už jsem napůl zlomená ... Držím moc palce ... 😉

veervit
16. srp 2016

@veva1211 holka, jestli já sama za sebe mohu poradit, tak kariéra není vše! Buď ráda, že vám to šlo tak "krásně lehce"!!! Přesně jak píše missutka, šetři se! Když by se něco nedej bože přihodilo, zpět to nevezmeš! Udělej si pár známých bokem, třeba 1 denně a hlavně se šetři!!!!! Snad každý by toto měl pochopit 😉

anickaa87
16. srp 2016

@veva1211 mam za tebe radost, clovek je o dost klidnejsi vid, kdyz vidi tu fazolku na monitoru ;) uz te predal do pece tveho gynek. nebo budes jeste chodit do sanusu? Me je uz celkem lip, zvracim 2x denne ale zaludek uz tolik neboli

mirkah123
16. srp 2016

Ahoj holky, příští týden mě čeká poslední IUI a pokud nevyjde, tak IVF. Nevíte některá, zda je možné jít na IVF hned následující cyklus nebo musí být nějaká mezipauza?

veervit
16. srp 2016

@mirkah123 no ono se to většinou hned další cyklus nestíhá. Musíš mít odběry na přenosné choroby a hlavně se musí dát žádanka na pojišťovnu. My to nikdy hned další cyklus nestihli..

mirkah123
16. srp 2016

@veervit děkuji za odpověď 🙂 jak dlouho jsi zhruba stimulovala?

veervit
16. srp 2016

@mirkah123 ty jo, myslím že 13 dní.. Asi tak. Já už na to radši rychle zapomněla...

veva1211
16. srp 2016

@kacka49 ty hormony dávají člověku pěkně zabrat!Musí už ti to pěkně vše klapnout!To by bylo aby nebylo!!!Děkuju,že se mnou sdílíš radost!