Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
29. pro 2015

@konik_mischel tak dobrý a kdy budeš testovat?? Už bys mohla ne? Vánoce krásný, až na ten jeden dáreček, který nám chyběl, ale doufáme, že teď se to konečně povede. Už se připravujeme na další vklad, tak snad to konečně do třetice vyjde. A vy dobrý o vánocích?

andreee86
30. pro 2015

Ahoj holky, prosím kontrola před KET se dělá 2.-3. den cyklu?

veervit
30. pro 2015

@andreee86 ne ne, já chodím 9.-12.den. 2.den se začínají brát léky.

konik_mischel
31. pro 2015

@veervit jojo, Vánoce byly fajn, pro mě technické 😉 ale chtěla jsem mobil, můj starý dosloužil atd... Takže super. Nu já nevím, MS mám mít až kolem 4.1. není na testování brzy? minulý měsíc jsem se jak pako testovala pořád, teď už se moc bojím, že to zase nevyšlo, tak to oddaluju.... Myslíš, že by se po UIU ukázalo něco 4 dny před MS?

veervit
31. pro 2015

@konik_mischel to si myslim, už by mohlo něco byt na testu. Ale možná lepší test nedělat, ja taky z toho teď byla špatna.. a každý den ho hypnotizovala a nic z toho.

andreee86
5. led 2016

@veervit ahojky, prosím, mám dotaz. Nenabízeli ti v Sanusu KET v nativním cyklu? Mně to dnes Škurla nabídl, jenže jsem o tom nikdy nepřemýšlela, tak mě napadlo, jestli s tím nemáš třeba nějakou zkušenost 😉

veervit
5. led 2016

@andreee86 Ahoj, abych řekla pravdu, tak teď jsem si teprve po tvém dotazu přečetla, co to vlastně je. Vůbec mi to nenabízeli. Ani nevím o co jde.. Ale teď v tom článku, co jsem četla, tak to chválili. Proc to nezkusit.. Nebude to pro tělo takovy záhul. U vás je problém s čím? Nějak mi to teď vypadlo z paměti..

andreee86
5. led 2016

@veervit no, nejdříve jsem byla skeptická, ale teď se mi to docela zamlouvá, v pondělí jdu na ultrazvuk 13. den cyklu, tak jsem zvědavá, jak na tom bude sliznice. Problém ani nevím, co se týká imuno a genetiky, tak na tom jsme nebyli, jinak já mám právě celiakii, hypothyreozu a měla jsem při laparce nějaká ložiska endometriozy. Jinak jsem při stimulaci měla HSS a pak při kontrole zjistil dvě cysty. A manžel co se týká spermia tak dobrý, takže tam chyba asi nebude.

veervit
6. led 2016

@andreee86 prosim tě a tu celiakii ti zjistili z krve nebo jak? Ja myslela, ze z imuno... Teda, vy to teda máte vesele☹ Ale oni nám pomohou, věřím jim. Ty jsi teda ještě nepodstupovala ivf? Tak třeba se to při tomto pokusu povede !

konik_mischel
6. led 2016

ahoj holky tak dnes jsem 29DC, MS nikde, na testu bílo. Chtěla bych se zeptat, jaký přesně má význam utrogestan po UIU? Přemýšlím nad tím, že příští cyklus dám nějaké bylinky, gynex atd... a vkašlu se na utrogestan, nevím jestli je to ním, ale celou dobu od ovulace mě bolí v podbříšku. Zkoušela jste to některá fakt jen " přírodní cestou" jen s injekcí na vyvolání ovu?

lenik33
6. led 2016

@konik_mischel Utrogestan bych určitě nazavrhovala, protože by měl vytvářet ideální podmínky pro uchycení mimi a měl by pomoci udržení plodu, spíš bych se dr. zeptala, jestli není nějaká obdoba utrogestanu, která by ti třeba tolik nevadila... Jinak jednou jsem měla jen injekci na vyvolání ovu, protože v den, kdy jsme měli jít na IUI v Jihlavě vypadla elektřina a záložní zdroj byl pouze pro nutné případy, takže se IUI nekonalo a pokus to byl neúspěšný. Ale hádám, že my bychom nikdy šanci na přirozené početí neměli.

konik_mischel
7. led 2016

@lenik33 díky moc! Já to s utrogestanem ještě určitě vydržím, nějaké bolení bříška mě od miminka nemůže odradit! Jen mě napadlo, jestli to některá zkoušela tak nějak napůl přírodně 🙂 Tak dneska jdu pro gynex, minule pomohl na srovnání cyklu, třeba pomůže i teď. V čínském krámku, kam jsem si pro něj šla mi pán dal místo toho nápoj nebeské víly, prý je to na můj účel daleko lepší.... to je hnus! Fuj, vždycky se u pití toho málem pozvracím... blééé 😒 tak jdu pro gynex 😀

lenik33
7. led 2016

Možná se zkus opravdu zeptat, jestli neexistuje nějaká náhrada utrogestanu, protože utrogestan se po úspěšném pokusu v ještě větších dávkách bere až do konce 3. měsíce těhotenství... Gynex brala kamarádka, když se před 40 rozhodli s manželem pořídit si ještě jedno mimčo a moc si ho chválila. já pila průběžně čisticí čaje koupené ve zdravé výživě, cca tak 3x do měsíce. Člověk má potom lepší pocit, že pro sebe něco udělal, ale jestli to skutečně pomohlo těžko říct.

andreee86
7. led 2016

@veervit právě že ne, kvůli tomu HSS se doktor rozhodl embryo nezavádět, prý to ještě ty projevy zhoršuje. No ve finále jsem byla i ráda, protože mi bylo děsně zle. Ale díky tomu jsem přišla o pokus na pojišťovnu, musí totiž dojít k transferu, a ten u mě neproběhl. Ale doufám, že ty další nebudou ani třeba 😉 přesně jak říkáš, musíme jim věřit. Jinak celiakii mi zjistili na gastru, z krve a biopsie tenkého střeva.

andreee86
7. led 2016

@konik_mischel ahoj, já jsem zkoušela IUI bez Utrogestanu, úplně ten poslední pokus, co jsem byla, myslím, že čtvrtý. Tak nějak jsem si řekla, že to nevyšlo do teď, takže ten poslední pokus IUI je víceméně zkušební, moc jsem mu nevěřila a nechtěla se Utrogetnem cpát zbytečně.

luist
9. led 2016

Ahoj holky tak máme za sebou immuno a můžu říct že se nám zlepšilo spermio i přesto že nám lékař řekl že se nezlepší. Mě teď trochu utlumi imunitu s jdeme do toho znovu.. jen tento měsíc po ovulaci mam takovy divný povolila mé v podbřišku a i prsa.. nemá s tím někdo zkušenost? Díky za každou radu

luist
9. led 2016

@luist poboliva

luist
9. led 2016

Ahoj holky tak máme za sebou immuno a můžu říct že se nám zlepšilo spermio i přesto že nám lékař řekl že se nezlepší. Mě teď trochu utlumi imunitu s jdeme do toho znovu.. jen tento měsíc po ovulaci mam takovy divný pobolila mé v podbřišku a i prsa.. nemá s tím někdo zkušenost? Díky za každou radu

veervit
9. led 2016

@luist ahoj, tak dobré zprávy😀 Hurá do dalšího boje😉 Ja když měla ovu, tak mě ukrutně bolelo břicho.. Přešlo to vždy po pár dnech..

pavlina1976
9. led 2016

@luist Super 🙂. Moc držím pěsti! Už to musí vyjít 🙂.

luist
9. led 2016

@veervit jo teď 6tydnu brání léků a pokud se podaří tak až do 10tt. Ale co bychom pro toho pecka neudělali. .. už ať je období 14deniho čekání.. v úterý jeden do sanusu domluvit co s jak

luist
9. led 2016

@pavlina1976 děkuji taky doufám..

veervit
9. led 2016

@luist tak tak, co by jsme neudělali že? Ja jdu v pondělí na ket. Doufám, že se dobře rozmrazí a pak těch nekonečných 14dni.. Máme posledního mrazáčka, tak moc doufám.

konik_mischel
9. led 2016

určitě to klapne! musí! 😉

luist
9. led 2016

@veervit budu držet palce. A přeji ať to vyjde. Hezký si těch 14 dní odpocin ať se prcek zavrta.

pavlina1976
10. led 2016

@veervit Ahoj, pondělí je krásné datum, to je jasný 😀 . A čeká na tebe ten poslední největší bojovník! Tak ať se pořádně zavrtá!

pavlina1976
10. led 2016

@luist Ahoj, to budeš brát kvůli imunologii? Taky jsem brala 6týdnů před KET 😉

luist
10. led 2016

@pavlina1976 jo řekli mi že mám větší imunitu takto utlumi 6tydnu pred pak se zvýší dávka před vložením a pak sníží a to až do 10tt..pokud se zadari

pavlina1976
10. led 2016

@luist Přesně tak jsem to taky měla, a pak jsem brala ještě menší dávku až do 16tt 😉 . Moc ti držím pěsti, mě to pomohlo na 100%, bez toho bych těhu nebyla 😉

misickajerry
10. led 2016

@pavlina1976 Ahoj, můžu se zeptat, jaké jsi měla prášky na těch 6 týdnů před KET?