Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luist
21. led 2016

@pavlina1976 to já ani nevím co dostanu za látku do toho břicha vím jen že něco jiného než jsem měla.. takže uvidíme co to bude dělat snad nic.. ať už to je za mnou a volám si jak se prckove dělí 😀..manžel už se nemůže dočkat možná by to i odnosil kdyby to bylo mozne😂

pavlina1976
21. led 2016

@luist Jj je to boj 😠 . Čeká tě zase perné období, cítím s tebou a myslím na tebe!!!!!!! Bude jich dost těch vajuch a krásně se oplodní a ukázkově se budou dělit! Pevné nervy a neztrácej naději! Tentokrát budete mít i mrazáčky 😀

luist
22. led 2016

@pavlina1976 moc dekuji za podporu. Snad to bude dobry 😊

luist
23. led 2016

Holky používala jste některá medrol ..já čtu pribalouve info a jsme s toho trochu rozporuplna. Čtu tam ze to před otehotnenim či průběhu tehu spomaluje růst plodů.😦

misickajerry
23. led 2016

@luist Ahoj, já brala prednison ,byla 3xna transféru a nepovedlo se, tak jsme jeli do Prahy na imuno a tam mi pak změnila na medrol (na autoimunitu) a teď se zadařilo 🙂 takže věřím, že to co nám předepíšou, pomůže 🙂 a nebude to mít špatný vliv.. .

luist
23. led 2016

@misickajerry tak mě to trošku uklidnilo..dekuji

misickajerry
23. led 2016

@luist Tak to jsem opravdu moc ráda 😉 ono možná pomohlo od každého něco, u tohohle poslední transféru pomohlo třeba nejen změna léku ale i AH (asistovaný hatching) ale každopádně se zadařilo a už jsem viděla tečku 🙂 🙂 🙂 Věřím, že už to bude dobré. A jak ty to vůbec máš?

pavlina1976
23. led 2016

@luist Nečti to! Kdybys to nemohla, tak ti to nedají 🙂. Já měla metypred, ta teda nic takovýho nebylo, ale taky hafo vedlejších účinků, já jsem nic nepociťovala. A hlavně jsem ve 23tt 😀 . Předtím vždy jen biochemko 5x transfér a až teď po imunu s metypredem se povedlo!Moje spolubojovnice měla medrol stejné dávkování jako já a je ve 21tt 🙂. Oběma nám to pomohlo 😉 .

konik_mischel
23. led 2016

ahoj holky, hlásím se po delší pauze, bylo toho teď nějak moc, nebo to já hůř nesu.. nevím 😒 každopádně mám za sebou 3.UIU (3. den) a doufám že to klapne ! V práci se to sere všechno, změnili nám vedení a je to jeden velkej stres ... a co vám,jak se daří? @avlina1976, @luist ... 😉

luist
23. led 2016

@misickajerry my jeden teď druhý kolo. Jdu na injekci 20 den cyklu. .začátkem února.. teď jsem začala brát ten mečbol.. 1IVF se nepovedlo.. na jednu stranu ještě že jsem si vybrali nepichání vajicka jinak bychom neměli žádný embryo. Na imunologii nám zjistili málo enzymů v lavičkách spermií které rozpouští obal vajíčka aby mohla proniknout. Tak teď už jsem aspoň trochu chytřejší.

luist
23. led 2016

@konik_mischel tak hlavně klid. Už jen kvůli prckovi. My teď začínáme celý ten kolotoč znovu.. začínám cca 3.2. S celým procesem

konik_mischel
23. led 2016

@luist budu držet palce, no musíme to vydržet....však nám za to miláčci stojí 😉

pavlina1976
24. led 2016

@konik_mischel držím pěsti! Z jedný strany je dobře, že chodíš do práce aspoň na to tolik nemyslíš 😉 . Taky jsem chodila do práce 😉

hanina82
24. led 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat : na krev 2-4 den cyklu se musí ráno a nebo mužu dojet i odpoledne?

allene
27. led 2016

Ahojky, můžu se k vám přidat? chystáme se to v Jihlavě pořádně rozjet, jsem ze Žďáru... máme tam za sebou loni v létě jedno IUI, teď bychom chtěli zkusit ještě jednou a pak se vrhnout na IVF... snažíme se 3 a půl roku

allene
27. led 2016

@hanina82 Já tehdy jela myslím ráno, ale sestřička mi říkala že nemusím na lačno, že to na to nemá vliv, takže je asi jedno jestli pojedeš i odpoledne...

evulinka10
27. led 2016

@allene Ahoj, v Jihlavě Vám určitě pomůžou stejně jako nám. S chlapem jsem se snažili skoro 4 roky, ale marně ☹ v Jihlavě jsem v červnu a říjnu 2015 podstoupila 2 IVF z toho druhé úspěšné 😉 tak držím pěsti, ať se to podaří i vám 🙂

allene
27. led 2016

@evulinka10 Moc děkuju 😵 Můžu se zeptat kolik vyšly finančně ty 2IVF? máme špatný spermiogram...

evulinka10
27. led 2016

@allene My jsme měli spermiogram naprosto v pořádku a 1 IVF nás vyšlo 10.000 Kč (měla jsem od mé gynekoložky poukázku na 3.000 Kč) a 2 IVF nás vyšlo na 17.000 Kč.

kacka49
27. led 2016

ahojky, chci se zeptat, jestli jste některá měla Gonal, já si píchám už 6-tý den a mám od začátku celkem návaly, měla jste to některá? Sestřička mě upozornila, ale pan doktor říkal, že to nebývá běžné ... Tak mě to trošku vyděsilo ... ale musím se pochválit, injekce zvládám sama a v pohodě 😉

luist
27. led 2016

@evulinka10 10000😮tak málo jakým zpusobem. Já jen za injekce dala 6000 to nemluvím o zbytku.

hanina82
27. led 2016

@allene děkuji za odpověď

posledniket
27. led 2016

Ahoj, můžu se k vám přidat? Chodila jsem do Cb do Artu, jsem už samoplátce a chystáme se na konzultaci do Sanusu 🙂 chtěla bych minimální stymulaci. Poradí mi některá?

posledniket
27. led 2016

@kacka49 ahoj měla jsem gonal a chci ho zase, návaly mám pocit že jsem měla snad po všem a nejvíc po prednisonu, držím pěsti.

evulinka10
28. led 2016

@luist Ahoj, tak první dávka injekcí Puregonu (900) stála 3.256 Kč, pak jsem vyfasovala ještě Puregon (300) za 1.705 Kč a injekce Orgalutran za 471 Kč a nakonec jsme jenom platili výkon IVF, který stojí 7.800 Kč, ale já měla tu poukázku od mé gynekoložky na 3.000 Kč, takže nás to stálo 4.800 Kč 🙂

kacka49
28. led 2016

@posledniket Tak to bude možná po Prednisonu, protože ten jsem začala brát s Gonalem 😉, určitě se přidej mezi nás 😉

luist
28. led 2016

@evulinka10 aha mi měli nápad hnutí vajíčka za 15000 plus injekce 6000. Tak proto 😕

posledniket
30. led 2016

Ahoj holky, jsme objednání na úterý, tak jsem zvědavá, co bude...Jsem nervózní už teď, nemám ráda změny doktorů 😉 Jak se máte při víkendu?

cucito
31. led 2016

@evulinka10 Ahoj... Na IVF jsou taky nějaké poukázky? To slyším poprvé...

evulinka10
1. únor 2016

@cucito No moje gynekoložka ji měla u sebe v šuplíku, tak asi když viděla, že jsem z toho hotová, že máme jít do CARu, tak mně ji dala a říkala, že si není jistá jestli ještě platí, protože nikde nebylo uvedené datum platnosti, tak jsme to zkusili a vyšlo to a měli jsme první pokus o 3.000 Kč levnější 😉