Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
4. bře 2016

@cucito říkám, to je naše zkušenost, nám se vyplatila ... Možná by stačila ISCI, možná taky ne 😉. Oni vám poradí 😉

konik_mischel
4. bře 2016

@andreee86 dneska jsem byla u své gyndařky, nemusím kvůli tomu do sanusu 🙂

konik_mischel
4. bře 2016

nejkrásnější foto 🙂

andreee86
4. bře 2016

@konik_mischel krásné, gratuluji. 😉 je to tady pro nás pozitivní zpráva 🙂

veervit
5. bře 2016

@konik_mischel moc gratuluji! Je vidět, že je jaro- nádherné výsledky tu teď jsou🙂

konik_mischel
5. bře 2016

@veervit
@andreee86
děkuju, myslíte , že už se můžu radovat? Pořád tomu nějak nevěřím!

kacka49
5. bře 2016

@konik_mischel moc gratuluji 😉, určitě se raduj 😉

konik_mischel
5. bře 2016

@kacka49 děkuju, já jsem z toho paf! Pořád tomu nevěřím!

veervit
5. bře 2016

@konik_mischel 100% se raduj!

konik_mischel
5. bře 2016

@veervit děkuju, tak jdu na to,včera se mi šíleně klepaly ruce, když jsem rabovala lékárničku doma, jestli mám ještě nějaké TT. krev bude prý v úterý. 🙂

veervit
5. bře 2016

@konik_mischel ani se ti nedivím. Doufám, že takovouto radost zažijeme tento rok všechny😉 Tak v pondělí bude dobra zprava od andree86, v uterý od tebe a od nás snad ve čtvrtek.

missuttka
5. bře 2016

Děvčatka,je tu nekdo kdo pred prvnim ivf resil endometriozu? Doktor rikal ze mi da na 3mesice 3 injekce,aby se ta mrcha utlumila a pak to zkusime. V lednu jsem byla na operaci. dekuji a mam radost ze se Vam dari a jsou tu pozitivni zpravy 🙂

andreee86
5. bře 2016

@missuttka ahoj, přesně můj případ. 3 měsíce, 3 injekce. Ptej se na co chceš 🙂

missuttka
5. bře 2016

@andreee86 dekuji. to jsou nejake hormony? A jak jsi je snasela a pocitove bylo po nich nejak jinak? 🙂

andreee86
5. bře 2016

@missuttka jj, jsou to hormony, mají za úkol vyvolat ti přechod. Takže u mě příznaky jako v přechodu, ale až po druhé injekci. Měla jsem strašné návaly a pořád jsem chodila na záchod. Ty návaly byly strašný, byla jsem pořád zpocená, zlepšilo se to pak až se stimulací. Ale je to individuální. Neznamená to, že to budeš mít stejně. Třeba ti nebude vůbec nic.

andreee86
5. bře 2016

@missuttka asi jsem to napsala špatně, mají za úkol zastavit činnost vaječníků.

missuttka
5. bře 2016

@andreee86 aha,tak to jsem na to zvedava.. tak to se mam na co tesit. a co vaha,sla nahoru? zavodnuji?

andreee86
5. bře 2016

@missuttka já jsem s váhou nahoru nešla, ale jsem takový typ, že nepřiberu po ničem. Takže ani po stimulaci, prednisonu, utroši... Prostě nic. Měřím 172 cm a vážím 49 kilo, takže bych docela byla i ráda za nějaké kilo navíc. Třeba návaly mít nebudeš, je to fakt individuální, třeba to budeš snášet úplně v pohodě. Kdy jdeš na první?

missuttka
5. bře 2016

@andreee86 ted do 14dnu jdeme na odbery,pak si nas pozvou na vysledky a to mi je daji. Takze tak od dubna. A to musim na injekci k nim nebo je dostanu dom?

andreee86
5. bře 2016

@missuttka ee, budeš muset tam na ně jezdit. Já jsem první dostala tuším druhý den cyklu.

missuttka
5. bře 2016

@andreee86 tak to jo. Dekuji za info. A taky jsi mela pak ivfko? 🙂

andreee86
5. bře 2016

@missuttka jj, měla. Právě až tou stimulací mi polevily ty návaly.

missuttka
5. bře 2016

@andreee86 a muzu se zeptat co Vas to vse stalo? to je jediny na co jsme se nezeptali 😀

andreee86
5. bře 2016

@missuttka myslíš ty tři injekce, kolik stály?

missuttka
5. bře 2016

@andreee86 taky a plus to ivf. Slysela jsem kolem 20tis

andreee86
5. bře 2016

@missuttka na jednu injekci jsem vždycky doplácela kolem 50 korun, jinak celé IVF kolem 20000 určitě, ale přesně ti to neřeknu, nikdy jsem to nesčítala.

missuttka
5. bře 2016

@andreee86 doktor se nas ptal zda se chceme jeste na neco zeptat. nee a pak v aute se smeju ze jsme trubky ze na to nejhlavnejsi jsme se nezeptali 😀 ale nejakou predstavu jsme takovou meli. 😉

lenik33
5. bře 2016

@cucito Přesně, jak píše @kacka49, hrozně záleží na předchozích vyšetřeních. U nás vyšel základní spermiogram manželovi dobrý (tam zkoumají jen množství, pohyblivost spermií a kolik procent jich nese genetické informace), po neúspěšných IUI jsme si zaplatili podrobnější spermiogram a z toho vyšlo, že má manžel špatné štěpení chromozomů a špatnou vazbu spermie na vajíčko, takže bez metody PICSI bychom se k prckovi asi nedopracovali 😉 .

veva1211
5. bře 2016

@konik_mischel gratulka😉,ver tomu ty dve carky ze mluvi za vse😉.

veva1211
5. bře 2016

@lenik33 a to vam doktor nabidl tohle reseni ohledne spermii(stepeni chromozomu)...?Nez jste sli na IVF?