Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
18. únor 2016

@suzik161 to je hezký, ale u mě test nic...

kacka49
18. únor 2016

Ahojky holky, tak v úterý jdu na krev, jsem po IVF a mám strašné nervy ☹. Vůbec netuším, co čekat. Ani nevím, zda půjdu jen na krev nebo i na ultrazvuk ... Cítím se dobře, hrozně moc jím, ale to bude asi hodně hormonama. Strašně si přeju, aby to vyšlo, ale to asi všechny tady 😉. Jak vy ostatní, jak pokračujete?

veervit
18. únor 2016

@kacka49 určitě to bude pozitivní zpráva🙂 Držím pěsti.

kacka49
18. únor 2016

@veervit děkuju, bylo by to skvělý 😉

kacka49
18. únor 2016

@veervit Věřím, že i u Tebe to vyjde, ... občas se to ukáže až později 😉. Naděje přeci umírá poslední 😉

veervit
18. únor 2016

@kacka49 No, jasný, ale to bych se snad musela radostí zbláznit😉

konik_mischel
18. únor 2016

@veva1211 ahoj, tak to jsme na tom stejně, také jezdíme do Jihlavy, taky už se snažíme nějaký ten rok 😒

konik_mischel
18. únor 2016

tak zítra poslední - 4. UIU a pokud se nepovede, jdeme do IVF 😕

kacka49
18. únor 2016

@konik_mischel Hodně štěstí 😉

suzik161
19. únor 2016

@veervit mohla jsi mít ovulaci déle, takže se na testu ještě neukazuje 🙂 já jsem se chystala na KET, tak jsem brala prášky taky. Pak brácha přišel, že se budou brát, tak jsem chtěla KET posunout, abych případně zvládla svatbu. A nakonec jsem byla na svatbě 14dní před porodem 🙂 vše je možné, nám řekli, že přirozeně nepočneme a nakonec jo. Dokonce to byl první měsíc v našem novém domě, takže taková památka .🙂

veva1211
19. únor 2016

@konik_mischel Taky držím palce 😉!Nám to IUI nevyšlo neměla jsem vajčko,tak snad to vyjde příští měsíc...jinak taky pak půjdeme do IVF ....

konik_mischel
20. únor 2016

@veva1211 držím palce! Je to boj 😉

veva1211
20. únor 2016

@konik_mischel jo to máš pravdu.Musíme věřit že se to všem co jsme tady povede.

allene
20. únor 2016

Ahoj holky, tak já jsem byla včera, 12DC na ultrazvuku, a nic na něm vidět nebylo, žádnej folík tam nebyl ☹ Tak jsem vyfasovala na další cyklus 3-7DC Clostil a mám přijít radši 10DC... hold se to stane no že je některej cyklus anovulační, a já si tak přála to naše IUI, a zase odkládání "na příště" Dr. zmínil že při tom našem spermiogramu by bylo lepší IVF, no uvidíme jak to bude příště vypadat, ještě pár takových odkladů a na IUI se vykašlu a jdu rovnou na to...

cucito
21. únor 2016

Ahoj holky, v úterý začínám se stimulací v Sanusu a mám na Vás dotazy: pracují i o víkendu? (už tam chodím delší dobu, ale to bylo jen na IUI), kolik dnů nechávají kultivovat a zavádí embrio pod ultrazvukem? Díky!

luist
21. únor 2016

@cucito ahojky, dosatí by měli dělat u o víkendech. odběr je nulty den a kultivace 5 dní..pokud je vse ok. . Já sem s toho docela nervózní jelikož budu mít nejspíš Vložení embrya o víkendu a aby mi to nepohnulo jenže to už nemusí být zase dělohy tak akorat😕. Já už stimuluji a zítra jedu na kontrolní ultrazvuk. Tak sem zvědavá kdy bude další..

veervit
21. únor 2016

@cucito ahoj, o vikendu jsou, když je třeba. Nechávají kultivovat 5dní. A nezavádí pod ultrazvukem.

luist
22. únor 2016

Tak nám folici krásné rostou.. co vy holky? Jak pokračujete?

pavlina1976
22. únor 2016

@luist Tak to je super zpráva, a kdy máš jít na OPU? Je fajn, že už se ti to blíží a budeš mít za chvilku zase broučky u sebe 😉

cucito
22. únor 2016

@veervit, @luist Díky za odpověď... Zítra mám na Škurlu pár dotazů, on mi jinak sám nic nepoví...

kacka49
22. únor 2016

@cucito Ahoj, když si připravíš dotazy, tak Ti hezky odpoví 😉. Jinak toho moc nenamluví 😉

kacka49
22. únor 2016

Ahojky, tak zítra jdu na krev 12. den po vrácení embrya ke mně. Nevíte, jestli mi bude doktor dělat i ultrazvuk? Děkuji 😉

luist
23. únor 2016

@pavlina1976 předpokládám že na OPU půjdu příští týden úterý středa.přesně nevím zítra jdu zas na ultrazvuk a předpokládám že v pátek pojedu ještě jednou.. hlavně ať je aspoň jeden mrazacek i když doufám že ten první bude silak s zvládne to ;)

lenik33
23. únor 2016

@kacka49 Ahoj, pokud bude test pozitivní (zatím to vypadá, že ano, když se nedostavila MS 😉 ), tak záleží i jak vysokou hladinu hcg budeš mít. Já měla okolo 800, takže mě dr. Kučera bral na UTZ a vytisknul mi fotku našeho 2mm drobečka. Takže se máš určitě na co těšit 😉 .

allene
23. únor 2016

Juu holky ja se tak na to tesim 😵

kacka49
23. únor 2016

@lenik33 Ahoj, jsem si říkala, jak to víš, že je test pozitivní, když já to vím teprve chvilku a pak mi to došlo ... si dnes samou radostí stojím asi na vedení 😉. Měla jsem něco přes 400, tak ultrazvuk až 8.3. 😉

lenik33
23. únor 2016

@kacka49 Super, moc gratuluji. tak dneska sice utz nebyl, ale aspoň se máš důvod těšit na toho 8. 😉 . Tak na sebe hlavně dávej pozor, ty začátky jsou opravdu asi nejtěžší.

cucito
23. únor 2016

@kacka49 Ahoj, vše mi krásně zodpověděl. Dostala jsem injekce a zítra začínám... 🙂

cucito
23. únor 2016

Holky prosím - dávají při neschopence v Sanusu vycházky? Pokud ano, na jak dlouho? A můžete si určit čas, kdy chcete vycházky? Chtěla jsem jít po ET normálně do práce, abych se z toho doma nezbláznila, když budu počítat hodiny do testování, ale doktor mi řekl, že běžně nechávají doma už od punkce až do testování krve... ☹

kacka49
23. únor 2016

@lenik33 Děkuju moc 😉., pozor dávám, jen moc žeru ☹. Jsem byla tak rozhozená samou radostí, že jsem se zapomněla doktora zeptat, jak je to se sexem 😉. Manžel má od stimulace chuderka půst, měla jsem strašně bolavé vaječníky a pak už jsem se zase bála 😉. A teď už by i u mně chuť byla 😉