Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
19. črc 2014

@bubulina1983 jj eště máme jeden pokus.No ted dělam krátky dlouhy a budu ještě chodit něco navíc jsou dovolene.

suzik161
20. črc 2014

@luca16
@bubulina1983
@ivekr ahoj, čárka tam stále je a je o odstín tnmavší, je vidět i po zaschnutí jako duch. Ty ostatní po zaschnutí skoro nejsou. Dneska jsem to nevyfotila, ptž ráno(3:30) jsem nějak neměla umělecký talent a nešlo mi to 😒 myslím si, že je to dobré a při KETu je tohle brzo na testování, nevím proč, ale je.

bubulina1983
20. črc 2014

@suzik161 - ahojik,dobra zpráva,tak jen tak dál,ať te čárka další dny jen silnější! Kdy jedeš na krev v pátek? Tak určitě zase zkus testik za dva dny,a ducha nám sem vyfotit nechceš? Ja mám duchy rada 😀

Jinak u me je novyho toto: Nevite děvčátka prosim,co to může být,na pravým trisle se mi udelal takovej hrbol,je mekkej,když to zmacknu tak to zmizí a pak to zase vyskoci, neboli to,ale je to divny,nemate s tím někdo zkušenost?

andreee86
20. črc 2014

@suzik161 ahoj, to je bezva. Tak zase za dva dny a zase bude určitě mnohem silnější.
@bubulina1983 -tak to nevím, ale napadlo mě, pokud tě to nebolí, nemůže to být nějaká zvětšená uzlina?

suzik161
20. črc 2014

@bubulina1983 To už tady jedna holky měla, a byl to zvětšený vaječník v důsledku IVF, jak byla nabuzena hormony. Ale ve středu jim to určitě ukaž, ať se na to kouknou 😀 Já jedu až v pondělí, Škurla má dovolenou. Manžel možná pojede se mnou, měl by mít odpolední, pokud mu to nezmění. A já tam mám být ráno 😀 Děkuji moc, já moc nevím, jak to mám nejlépe nafotit ☹
@andreee86 Děkuji moc

suzik161
20. črc 2014

Opravdu nevím, jak to lépe nafotit, nahoře není vidět nic než něco a dole se to už rýsuje, vše je zaschlé, takže světlejší než předtím. Jsem bezradná, jak to nafotit

luca16
20. črc 2014

@suzik161 Dobré ráno, to vypadá nadějně. Vidím jen tu nejspodnější čárku z dneška. Podobné duchy jsem lovila 10-11 dpo. Bude ještě brzy, zkus to zase zítra nebo pozítří. Je to na dobré cestě 😉

bubulina1983
20. črc 2014

@suzik161 - ja sem desnej lovec duchu,za ty roky uz sem se jich nalovila a nikdy z toho čárka nebyla,tak ja prosím hlásím,ze je vidím na všech 3 a mas ho podobného jak ja ten 8.den,když to zaschne je to videt míň 😉 neboj je ti tam,teď uz bude jen silnější...

bubulina1983
20. črc 2014

@andreee86 - něco takovýho sem si taky rikala,nějaka vyboulena uzlina,mám teď břicho jako v 4.měsíci,tak se mi to tam všechno asi nemuze vejít,každopádně se ce středu poradím,když to nezmizí..díky

andreee86
20. črc 2014

@bubulina1983 asi je to po těch všech hormonech, tak se na to zeptej, až půjdeš na krev a uvidíš. A kdy jdeš na tu krev? Ve středu?

andreee86
20. črc 2014

@suzik161 přesně jak říkáš, dole už se to krásně rýsuje, je to paráda 😀

bubulina1983
20. črc 2014

@andreee86 - jj, ve středu v 8 a v 9 budou výsledky..

lenkas26
20. črc 2014

@bubulina1983 suzik161 tak holky dneska mi ho tam o půl osmé dr.Kučera dal tak nám držte pěsti ať se brouček chytne 🙂

suzik161
20. črc 2014

@lenkas26 Super, tak teď odpočívej a užívej si těhulkování, mamko!!!! 😀

elisc
20. črc 2014

@lenkas26 držím pěsti 🙂 určitě to dobře dopadne. Teď se nech obskakovat 😉

lenkas26
20. črc 2014

@elisc Díky 🙂

bubulina1983
20. črc 2014

@lenkas26 - super maminko,tak pekne lez,něco si děj dobreho,hlavne syry a nic nedelej,venku je stejne strasnej pekac,ja sedím taky doma,ať ti pekne v bříšku roste 🙂

lenkas26
20. črc 2014

@bubulina1983 jo jo venku je strašně koupila jsme si větrák 🙂 tak je to hnedka lepší.Já doufám že se nám to chytne protože z těch 3 embryý bylo nakonec jen 1 na použití a ty 2 na vyhození, takže nemáme ani do mrazáčku ☹ tak se měj pěkně já zase písnu a zase pošli fotečky testu určo už teďka bude čárka už jen sílit 🙂 mamino 😉

bubulina1983
21. črc 2014

Dobre ranko tehulky a budoucí tehulky,tak ještě chvilku a asi nám doma taky povede dálnice,doufám,že to vydrží a snad ještě zesílí...bouli jsem se snazila rozmasirovat tak se mi zdá,ze mizí..

luca16
21. črc 2014

@bubulina1983 Dobré ráno. No výborně, doufám, že teď už nepochybuješ o tom, že jsi další šťastná těhulka 😉 Tmavší ještě bude, o tom není pochyb, ale dnešní čárka už je víc než dostatečný důkaz že se zadařilo 🙂 Takže mooooc gratuluji a teď už se můžeš na hodnoty hcg a první utz 😉

suzik161
21. črc 2014

@bubulina1983 krásný a moc gratuluji!!!!!

raniha
21. črc 2014

Holky prosím vás...vy co jste otěhotněli mimo sledovaný cyklus v sanusu, kam jste šli prvně..do sanusu nebo za svým gynekologem? Mě jde o to že sanus ví kompletně vše o mojim zdravotním stavu (proč to nejde, jaký můžu mít zdravotní problémy v těhu, atd.) za to můj doktor toto neví...tak kam holky? 🙂

debeee
21. črc 2014

@raniha Já bych šla za gyn. Jsi pořád v péči svého dr, Sanus je jen přes oplodnění. Jestli si otěhotněla bez pomoci Sanusu, nejdřív tvůj gyndař a pak nahlásit Sanusu, že si otěhotněla

debeee
21. črc 2014

@bubulina1983 Velká gratulace holka 😀 Taky si na ty čárky koukala jako nevěřící vejr? 😀 já měla jeden ten testík s tou nejsilnější čárkou pořád u sebe a neustále na něj čučela 😀 😀

bubulina1983
21. črc 2014

@luca16 - no já ti nevím, ale asi tomu budu muset pomalu začít věřit, ale pomalinku 😀, čárky sílí vesele, tak snad to bude všechno v pořádku vzpoměň si na sebe, jak si na nervy 😀 než se zase něco dozvíš...no jsem zvědavá, co mi doktor ve středu řekne...
@suzik161 - zítra prosím předložit tvůj pruhiovaný testík, jak je ti?
@debee - no teď už se tam začala dělat skoro hned, no já neveřila tý první, já ještě v životě žádnou 2. čárku neviděla, teď už se spís modlím aby byla vždy silnější 😀 no mám je nalepený všechny pod sebou a furt to nosím sebou 😀 asi si založím za chvilku těhu album , hihi

bubulina1983
21. črc 2014

@luca16 + @debee - holky už víte co to bude? že bychom si udělali statistiku, zatím tu máme od @ivekr 2 klučíky 😀

suzik161
21. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, vůbec nic mi není, je mi fajn, jen mě bolí ty prsa. Ale to bude asi normální, normálně mám 4 a teď jak jsou plnější, tak to bolí. Nevím jestli budu zítra testovat 😀 mám doma už jen jeden test a nevím, jak se dostanu do města 😀 ale tobě moc gratuluji!!!!

lenkas26
21. črc 2014

@bubulina1983 tak moc gratuluju to už je fakt pěkná silná čárka 🙂

luca16
21. črc 2014

@bubulina1983 No, asi tě zklamu. Sice jdu tento týden k dr., ale pohlaví si říct nenecháme 😉