Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

supermama2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bubulina1983
9. únor 2015

@debeee - ahoj deny, tak co jak to dnes dopadlo?? povídej co ti naplánovali?

debeee
9. únor 2015

@bubulina1983 + ostatní. po dnešní kontrole jsem na tom úplně stejně jako minulý týden - jestli se do středy nestane zázrak, tak ve středu nástup do nemocnice. Jestli mě nechají ještě přenášet či nikoli záleží jak se ve středu domluvím s primářem. Včera jsem vypila litr speciálního čajíku a nic a zítra dopo mám naordinovaný riciňák a velké modlení aby se mu chtělo 😀 Už si mě tam chtěli nechat dneska, ale já je přemluvila až na středu. Vůbec nevím co tam budu dělat. mám z toho akorát depku. Problémy se spaním mám doma natož ve špitále, to budu k porodu fakt odpočatá ☹ No ale co už. Snad si to ten prdelka rozmyslí a půjde sám.

debeee
9. únor 2015

@luca16 Tak co mamino? Jak je? Pořád čekám, kdy napíšeš jaký byl porod, jak se malá jmenuje, jak se cítíš atd. Tak si na nás zvědavky udělej čas a písni nám 😉

bubulina1983
9. únor 2015

@debeee - jéé teda tak celej týden u tebe žádná změna, tak asi se mu nechce do toho sněhu vystrkovat nos 🙂 tak ti moc držím pěstičky, aby ti driáky zabrali. A když nic tak bude vyvolání nebo císař? ty vyvolávaný porody prej enjsou nic moc tak nevím...

debeee
10. únor 2015

Ahoj holky, tak v 10:19 jsem vypila ten riciňák a hádejte ... jo jo, jsem kvalitně vys*raná, ale malej v břichu zapřenej, matko klidně se po*ser, ale já nikam nejdu. Zvuky ze střev, že by to vyplašilo i myslivce na posedu ... a s tím našim lenochem to ani nehlo. Takže zítra dopo nástup ☹ ☹ ☹

lentikalena
10. únor 2015

@debeee Nezoufej,třeba to bude v noci. 😉

suzik161
10. únor 2015

@debeee budu na tebe myslet a držet palce!!! Zase jsem se zasmála 🙂

debeee
10. únor 2015

@suzik161 @lentikalena Holky děkuju, budu i nadále informovat 😉

lentikalena
11. únor 2015

Ahoj holky 🙂 Tak jak se daří?Mi za chvilku jedeme směr České Budějovice,ještě jednou na velký utc ☹ .Snad to bude vše v pohodě jako minule. Denis,myslím na tebe 😉 Neboj vše dobře dopadne.

bubulina1983
11. únor 2015

@debeee - bože ženo já se z tebe taky asi po... 😀 ty seš držka. Myslím na tebe, tak vypadá to že se tomu asi nevyhneš, tak sděluj zážitky z natáčení jsem napnutá jako kšandy, moc na tebe Den myslím, a´t to všechno v poho zvládneš, neboj, si silná ...to dáš 😉

suzik161
11. únor 2015

@debeee myslím na tebe a držím palce!!
@lentikalena to víš že to bude dobrý!! Šťastnou cestu!

lentikalena
11. únor 2015

@suzik161 Ahoj vše je v pořádku.Malej má 23,5cm a 555g.Tak jsem ráda 🙂 Zítra budu na tebe myslet.Jdeš do té dia poradny?A nebo jsem to popletla 😉

suzik161
11. únor 2015

@lentikalena ahoj, no super, vidíš to!! Gratuluji!! Jj, jdu děkuji!

bubulina1983
12. únor 2015

@lentikalena - ahoj Lení to je skvělý, že je prcek v pořádku, pěkně roste, tak jen tak dál a hlavně bez problémů!
@suzik161 - držím pěstičky, aby ti to dnes dobře dopadlo a plánovaná dieta nebyla nějak extrémně přísná, ale neboj ty výsledky co jsi měla nebyly až zase tak vysoké 😉

lentikalena
12. únor 2015

@bubulina1983 Děkuji a co ty mamino.Jak se cítíš! 🙂

bubulina1983
12. únor 2015

@lentikalena - je to dobrý, ode dneška se válím doma nástup na MD 6 týdnů před TP. Tak si vymýšlím práci, nemám ráda lenošení, tak že na každý den nějaký plán 🙂 něco dodělat prckovi a taky se musím začít připravovat psychicky 😀 jinka vše v pořádku malý má cca 2,2 za 14 KO, pak už každý týden ozvy.

lentikalena
12. únor 2015

@bubulina1983 Tak to jsem ráda,že je u tebe vše v pořádku 🙂 Však,už to máš za pár 😀 .Neboj se všechno dobře dopadne 😉 Musí.Doví co naše Deni,jestli,už malého vyhekala 😀 a nebo je ještě zapřenej 😀 Tak se opatruj a buď na sebe opatrná.

suzik161
12. únor 2015

@bubulina1983
@lentikalena Ahoj holky, tak jsem doma a jsem fakt nadšená 😀 Sestra byla super (zatím jsem mluvila jen s ní), zasmály jsme se a vše mi krásně vysvětlila. Jde fakt jen o to jíst pravidelně a zeleninu. Dostala jsem glukometr a musím si 2x za měsíc změřit hodnoty za celý den. Teď tam jdu znova za 14 dní, takže měřím zítra a pak asi za 11dní. Ta dieta mi moc velký problém dělat nebude, vše je to v pohodě, jen večeře je na mě moc velká 😀
Leni, hlavně mi říkala, že hodnoty před jídlem do 6 a po jídle do 7 jsou naprosto OK, takže ty tvoje hodnoty jsou dobrý 🙂
Měla jsem z toho strach ráno jsem nemohla ani dospat, ale já se tam snad budu těšit 😀 skvělé prostředí, snad bude i dr. taková

lentikalena
12. únor 2015

@suzik161 Tak to jsem moc ráda,že je to všechno v pohodě a v pohodě to zvládáš 😀 A díky za informaci 😀 Opatruj se pá 🙂

bubulina1983
13. únor 2015

@debeee - Deny,tak jak to dopadlo,co je s tebou,předpokládám,ze když dlouho nepíšes tak uz je to jasny 🙂 malej vyhral vid?když budes mít náladu pisni jak se máš...myslím na tebe.. 😵

debeee
14. únor 2015

Ahoj holky, předpokládáte dobře, máme to za sebou. Tak jak probíhalo tehu, plné komplikaci probíhal i porod 😒 Nakonec ve středu hospitalizace, ve čtvrtek ráno první tableta, stahy v pohode, ale asi kolem 11 se začaly vytrácet, takže druha tableta s tím, ze pokud nezabere pokračování další den. Po druhé tablete kontrakce zesílilya o pul 2 mi praskla voda a zzačalo největší peklo. Od pul 2 byly fakt silné a ještě se to stupňovalo. Manžel dorazil něco před 3. Otevřena jsem byla v celku rychle, cca za 2 hodiny, ale nemohla jsem ho vytlačit.Nakonec na me krom císaře odzkoušeli vše ... vaku pumpu, 3 na me skakali a nic ... už to vypadalo blede, dr rozkázal kleště a šlo se na kleště. Popisovat tu neskutečnou bolest kdy do me ty kleště rval se popsat nedá. Takže malej narozenej klestama, já natrhla tak, ze bych nikdy neřekla, ze je to možné, malej obtisk na cele, vypadal jakTielk z Hvězdné brány 😀 Přesně jak jsem předpokládala vyvolavany porod je největší hnus co může byt, od te pul 2 ty kontrakce byly neúnosné a rodit takhle dlouho s takovou bolesti byl fakt mazec, ke konci už jsem je prosila at udělají cokoli co to ukončí. Malej se narodil v 18:15 s vahou 3120g.

suzik161
14. únor 2015

@debeee jee,malý je krásný!! To jsi si to teda užila, ale máš to za sebou a teď vám bude s malým dobře! Moc vám gratuluji, ať vám dělá jen samou radost a žádnou starost!! Hned bych ho poňuňala, bobka 🙂

bubulina1983
14. únor 2015

@debeee - ahoj Deny, no to je děs velebnosti co nam to tu pises, je videt ze se mu ven opravdu nechtelo, takze zadnej velke zazitek si z toho nemela ☹ nakonec ti myslim i bylo jedno v jaky ses porodnici co ☹ no zni to uplne strasne, ale vse spatne bude zapomenuto na ukor radosti a stesti z maleho Vitka myslim viď 🙂takže vám s tatínkem moc a moc gratuluju, tobe preji rychle a jiz bezbolestne uzdraveni a doufam ze ted uz bude jenom vse v poradku, tech 9 mesicu sis uz vybrala!!!! Posílám srdíčko...

unkarka
14. únor 2015

@debeee gratuluji malej je krásnej.

lentikalena
14. únor 2015

@debeee Ahoj Deny,velká gratulace,ať vám dělá jen samou radost 🙂 Máš to holka za sebou a na nás to čeká 😀

debeee
14. únor 2015

Holky moc Vám přejí at máte pohodovy porod na který budete vzpomínat a ne se snažit zapomenout 😉 Pokud na Vas půjdou s vyvoláváním, udělejte cokoli aby jste se tomu vyhly.

m73
14. únor 2015

Ahoj všechny maminky a budoucí maminky. Jsem tu nová, na vaši diskusi jsem narazila spíš náhodou. Jsem z Jihlavska, mám tři děti, ale rodila jsem v Třebíči. Zaujalo mně, jak debee popisuje dost šílené problémy s vyvolaným porodem. Měla jsem vyvolané všechny tři porody a nemůžu říct nic špatného. U prvního dítěte mně bez vyvolání chytily kontrakce v pátek ráno, krátké asi půl minuty po deseti minutách. Po celém dni a noci takto strávené noci bych kývla na cokoli. Navíc mě doktorka ujistila, že se od včerejšího rána nic nezměnilo, takže trpím úplně zbytečně. Takže ráno v sobotu přišel primář, nasadily kapačku a já porodila bez problémů za dvě hodiny. Druhý porod jsem měla s primářem domluvený, že jej vyvolá rovnou, malý měl 4,5 kg. Od prvních kontrakcí přes kapačku za 1,5 h. A třetí porod, v mých 40 letech po 13 letech museli narychlo vyvolat kvůli vysokému tlaku. A se vším všudy také dvě hodiny. Tak podle mých zkušeností záleží na každé z nás, každá rodí jinak. V žádném případě bych se vyvolaného porodu nebála.

m73
14. únor 2015

Debeee, malý je nádherný, moc, moc gratuluji

debeee
15. únor 2015

@m73 Je to urcite individuální, na každého jedna věc působí různě. Já se ani ve svém okolí nesetkala s příznivou reakcí na vyvolavacku a bohužel pro mě i sama bych do toho znovu nešla. Kdybych měla porod na pohodu asi bych ho taky nezatracovala, nejsem žádném poseja co nezvládá bolest, ale veř ze ty kontrakce byly šílený.
Hold jsem neměla štěstí, ale oba jsme zdraví a v pořádku což je nejdůležitější.