Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lentikalena
2. bře 2015

@bubulina1983 Moc děkuji za radu 🙂

bubulina1983
2. bře 2015

Ahoj děvčátka, jinak já sem ještě v celku, zítra první kardiotokograf, tak jsem na to zvědavá, ve čtvrtek budeme začínat 38.tt, tak už je to taky na spadnutí, zatím jsem v klidu nějak na mě nervy žádný zatím nejdou, chystám co to jde, namalovala sem malému na zeď obrázek, až bude hotový vyfotím vám sem jeho přebalovací kout 🙂

suzik161
2. bře 2015

@bubulina1983 také děkuji za inspiraci, v týdnu máme cestu do Ji, tak se tam koukneme 🙂 mají ho tam zase o 1000kč lacinější, než u nás!!
@lentikalena Leni, začínám mít pocit, že Pampalíny jsou nejdražší!! Ještě chci zajet do toho HB, ale i v Ji ho mají lacinější 🙂

lentikalena
2. bře 2015

Holky tak se mi zdá,že kvůli kočárku,projedu celou Vysočinu.Co by jsme pro ty naše drobečky neudělali 😀 😀 😀

suzik161
2. bře 2015

@lentikalena teď jsem volala do Pe, a tam paní prodává kočárky a jde ještě pod doporučenou cenu 🙂 nevím jaký máš kočárek, ale ten náš vychází v Pampaliny o 1000kč dráž než na netu a tady bychom šli ještě pod jejich cenu 🙂 já jsem vybrala tento 🙂
http://www.patron.eu/cs/eshop/produkty/kocarky/...

zwalsh
2. bře 2015

@lenkas26 Leni když chceš výsledek vědět tak je lepší tak krev. Tak stoupá HClg už od začátku. Držím ti palečky a opravdu nevěš hlavu. Mě řekli testovat nejdříve 12 den sice jsem to nezažila jak dlouhé a hrozné to čekání je ale můj muž mě ohlída´ abych to neudělala až to bude aktuální 🙂 testy dá totiž do své brašny a já si mohu piśkat 🙂 pracujeme totiž spolu tak nemám šanci 🙂 drž se 🙂

lenkas26
2. bře 2015

Holky děkuju všem za podporu je to fajn že se tady takhle navzájem podporujem dík

lentikalena
3. bře 2015

@lenkas26 Ahojky tak jak se cítíš?A je něco nového?Testovala jsi ?

lenkas26
3. bře 2015

@lentikalena Ahojky nového nic a prsa už mě taky nebolej.Testovat bud ve čtvrtek to bude 11.den tak by se už mohlo něco ukázat 🙂 občas mě trošku píchne v podbřišku tak doufám že se prcek zavrtává 🙂 A jak se máš ty co kočár už jsi vybrala?

lentikalena
3. bře 2015

@lenkas26 Tak to bude všechno dobrý,jak tě pobolívá v podbříšku.Také jsem to měla a podívej,to je dobré znamení. 😉 Já se mám docela dobře jsem 26.tt utíká to jako blázen,ale dneska mě celý den pobol.břicho,tak snad se to srovná.A kočár já furt nevím 😀 ještě pořád pokukuji a nakonec koupím jak se znám ten nejhorší cajk.Tak se opatruj a dej o sobě vědět.Myslím na tebe.

lenkas26
4. bře 2015

@lentikalena Jo těch kočárů je hrozně moc někdo nadává na trojkombinace, nekdo si je chválí je to těžký vybrat.Já až ho budu vybírat tak potř.nějakej bytelnej na procházky po lese a polích mám docela náročnýho psa tak aby se mi po dvou vycházkách nerozsypal 🙂 Zejtra budu zkoušet test tak písnu 🙂 Děkuju za podporu pa

suzik161
4. bře 2015

@lenkas26 moc držím palce!!!! :-*

lenkas26
4. bře 2015

@suzik161 DĚKUJI 🙂

bubulina1983
5. bře 2015

@lenkas26 - ahoj Lení tak jak dneska testík dopadl, všechnxy ti tu držíme pěstičky, že to určitě vyšlo....

Jinak holky včera kontrola, 1.kardiotokograf, prcek mi málem vyskočil z břicha jak se mu to nelíbilo, takže mi sestra musela sklopit lehátko a musela sem na pravý bok, protože jinak sem včera porodila. Mudr říkala že se to některým miminům nelíbí když slyší vlastní srdce a ještě poloha v polosedě taky nic moc, no myslela sem včera že to mám za pár 😀 jinak váha cca 2900 k porodu prý kolem 3200, bude dlouhý a hubený,tak jen aby... 🙂

Jinak vám všem ostatním maminkám držím moc a moc pěstičky ať vám mimča pěkně rostou, ať je vše bez problémů a pěkně si to těhotenství užíváte bez problémů!!
A těm které ještě čekají, přeji splnění vašich nejtajnějších snůů, holky nebojte se některejm čápům nebo vránám to trvá holt trošku dýl, ale nakonec vždycky doletí !!!

pipinka
5. bře 2015

ahojky, mohu se k vám vetřít? po jednom nevydařeném neúspěchu s IVF v Jihlavském sanusu a po roce snažení pomocí hormonů s gynekologem jsme to na čas vzdali. Mé tělo již bohužel na hormony nereaguje, proto dáme min 3 měsíce pauzu a v půli července se vrhneme opět do Sanusu. Zeptám se s jakým mudr jste nejvíce spokojeni? Dříve jsem byla u pana doktora Škurly a moc spokojená jsem nebyla. Mám problémy s krví, od počátku stimulace si musím píchat clexane na ředění krve což mi pan doktor neřekl a po kontrole na hematologii mi bylo vysvětleno od kdy si mám clexane píchat apod.nyní už vím co a jak a nevím zda jít opět k panu doktoru Škurlovi nebo ke Kučerovi. Poradíte mi prosím vaše zkušenosti?díky

bubulina1983
5. bře 2015

@pipinka - ahojky určitě, jak to tak čtu a všechny vyšetření máš, proč tělo na ty hormony nereaguje, víš? Netvoří se ti po injekcích vaíčka nebo je sliznice špatná, nevíš? Na imuno jste byli? vím že ty problémy se srážlivostí to dost ovlivňují, ale podle mě když se ví co je v nepořádku tak se to dá léčit. Nevím jak škurla, některé holky si ho chválí, já byla u Kučery a ten je zlatej. Dr. Škurla je takovej kuňka, nic moc jsem se od něja nedozvěděla když jsem k němu jednou musela, ale neříkám že je špatnej, jen se asi člověk musí víc ptát, Kučera to jako víc vysvětlí...

pipinka
5. bře 2015

@bubulina1983 no to mi právě mudr neřekl, jen mi dělal utz a řekl ted ovulace neproběhla a bylo vyřízeno. já jsem z něho občas pěkně zmatená, je hodně náladový, někdy mi div nevynadá když se na něco ptám jindy mi to vysvětli-myslím gynekolog. na imuno? nějak nevím co si pod tím představit 😕 souhlasím s tím že škurla je kuňka , občas jsme ho ani neslyšely co povídal

lenkas26
5. bře 2015

@bubulina1983 Ahoj tak zase nic a to je dneska už 10.den tak se to asi opět nepovedlo

pipinka
5. bře 2015

@lenkas26 třeba to dopadne,neházej flintu do žita 😉

bubulina1983
5. bře 2015

@pipinka - no a jak to že jste šly hned na IVF? proč vyloučil inseminaci, nebo to u vás nepřipadá v úvahu? a jak to že jste měli IVF když nereaguješ na hormony, to nechápu? Ne imunologie je zvlaštní obor, kde ti z krve zjistí protilátky např. proti spermiím nebo embryu, nebo vady krve apod. my jsme byli v praze na IMMUNII - měla jsem zvýšené NK buňky (buňky co zabíjejí v tvém těl vše cizí - tzn.spermie - brala sem kortikoidy) a partner tetrazoospermie, takže jsme podstoupili 3x IUI, pak jsem byla na laparoskopii s chromertubací, kde navíc ještě zjistili cysty, endometriozu a neprůchodný levý vejcovod. Než bych šla na IVF tak bych prvně prošla tímto vyšetřením, je to dost peněz na to aby se to jen tak zkusilo...

bubulina1983
5. bře 2015

@lenkas26 - Lení neztrácej naději, třeba se jen schovává, nesmíš přestat věřit !!!

pipinka
5. bře 2015

@bubulina1983 nám mudr škurla řekl, že inseminace není možná je to už rok a půl a už si přesně nepamatuji. zkusili jsme jeden pokud a opravedu 40tis je mic, tak jsme zkoušeli pomocí gynekologa načasovat ovulaci a čas pro styk, to také nevyšlo. ted na poslední pokus s gynekologem jsme zkusili inseminaci a ta nevyšla. udělal mi utz podle mého halabala a řekl že to nevyšlo a bylo to celé 😠 na imuno jsme nebyli. byli jsme akorát na genetice v ČB a jinak jen v sanusu. na manželové straně si myslím že problém nebude, už dvě děti má z předc hozího manželství. problémy dělá moje tělo, otěhotním,ale v 6 týdnu potratím bohužel, proto potřebuji ty injekce. ted jsem nemocná, ms jsem měla dostat včera a nic,ale to podotýkám tomu že mám antibiotika.ale věřím že se brzy zadaří. příště bych určitě chtěla jít ke kučerovi. S tím jsou všichni spokojení

suzik161
5. bře 2015

@pipinka souhlasím s @bubulina1983, byli jsme v IMUNNI také a vím, že díky nim jsem otěhotněla přirozeně. Mám také zvýšené NKbunky. Brala jsem kortikoidy a žádné IVF po měsíci a půl nebylo potřeba 🙂

pipinka
5. bře 2015

@suzik161 děkuji,aspon vím o co mám příště žádat 😉

suzik161
5. bře 2015

@pipinka ale když si matně vzpomínám, tak jsem si o oboje, imuno i genetiku, řekla sama. Zrušila jsem další pokus kvůli tomu. Ještě jsem si zašla na hematologii 🙂

pipinka
5. bře 2015

@suzik161 na hematologii mě poslali přímo z gentiky

andreee86
5. bře 2015

@pipinka Ahoj. Já chodím ke Škurlovi, jsem s ním docela spokojená, ale je fakt, že Kučeru neznám, tak nemůžu srovnávat. Je hodně tichý, vždycky musím napínat uši, abych ho dobře slyšela, ale vždycky, když jsem se na něco ptala, tak odpověděl, s tím jsem neměla problém. Ale dle mého názoru jim jde jenom o peníze, tak tlačí do věcí, které zrovna nejsou dle mého názoru třeba. Zjistili mi celiakii, dle gastra a všech diskuzí bych měla s IVF počkat, někde uvádí rok, někde kratší dobu, ale dle Škurli to nevadí a mohli bychom to "zkusit". No, tak jsem raději počkala, jsem 4. měsíc na dietě, tak bych chtěla tak v květnu na IVF. Jinak jsem po několika neúspěšných IUI, na laparku bych prý mohla, ale Škurla mi řekl, že IVF se nevyhnu, tak je prý laparka zbytečná, protože se obchází neprůchodnost vejcovodů.

karkab
5. bře 2015

Ahoj,ja chodim k Mudr. Kucerovi a jsem s nim maximalne spokojena,na cokoliv se zeptam - odpovi,poradi,vysvetli,za me bych nemenila 🙂 Ja podstoupila 4x IUI,laparku s chromopertubaci a skarifikaci ovarii a ted stimuluji na 1.IVF 🙂 Moc by jsme si prali aby to vyslo.Drzim Vsem snazilkam pesticky,aby jsme se brzy take dockali 😉

pipinka
5. bře 2015

@andreee86 já na laparce byla v roce 2006 a podle všech vyšetření, mi zamítl inseminaci a zvolil rovnou IVF což nechápu proč.ted si dáme pauza a pak se do toho vrhneme znovu

zwalsh
5. bře 2015

@lenkas26 Leni to je mi lito 😒 napisu ti do IP ale az zitra. Drz se. Treba se jeste neco objevi. Zkus vydret jeste 2 dny. Pa