Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

zwalsh
22. čer 2015

@suzik161 tak až porodíš ty tak bude hodně volných míst na těhu 😉 že bych si jedno zarezervovala? 🙂 tak piš až budeš rodit 🙂

suzik161
22. čer 2015

@zwalsh držím ti ho a až porodím bude volné pro tebe 😀 Počítej, že do 14dní bude volné 😀

zwalsh
22. čer 2015

@suzik161 tak to tak bude odpovidat ;) a Ty budes MIT kluka nebo holcicku nebo Nevis?

bubulina1983
22. čer 2015

Ahoj holky také vás po dlouhé době všechny moc zdravím, je to opravdu záhul s těma maličkejma, než t člověk vypiplá, když zrovna spinká, tak se snažím vařit, poklízet a tak trochu udržovat domácnost a zahradu,ale převážně je to tu jak po výbuchu...🙂 už bude v sobotu Adámkovi 3M, jdeme na 2. kloubky a 1.7. na 1. očkování, směje se a slintá jak o překot, už přes den moc nespí, tak je toho času míň a míń...

Všechny snažilky co tu jsou po nás převezmou žezlo a na rok 2016 očekávám velký boom 2.kolo sanus dětí...
@ivekr + @debeee - tak co holky látkujete? Já jsem se ted na to vyprdla, dostali jsem obří zásobu plínek jednorázových, a člověk si rychle zvykne na tu pohodlnost, ale dneska zase malej dostal po dlouhé době látky od rána, tak to nějak budu střídat, dojíždím poslední balík 2 a 3 máme taky 4 balíky, nic moc jsem nekupovala všechno jsme dostali, jinak jak začne sedět budem zkoušet nočník, po rozbalení plínky se z 90 % počůrá 🙂

Jen se zeptám, není tu někdo kdo má děti v mrazáku, máme předplacený bydlení pro ně na 1 rok, ted tobude končit, musím si tam zavolat nebo se mi ozvou s placením na další rok, pokud by se nám pak nedařilo 2. mimi, nechci to celé podstupovat znovu..

jinak tady je Adámek jak nám roste...

bubulina1983
22. čer 2015

@debeee - ahoj Den, ten je taky božíí, skoro stejnej lump jako ten náš, určitě už máte veselo, počkej chvilku za chvilku ti bude pomáhat v kuchyni v šuflatech 😀 tak pokud si vyhraje s palcem u nohy tak tě ty hračky moc nestojí viď 🙂, malej teď hrozně slintá a dělá bubliny taky jste to měli?? a jak jinak to zvládáš, už ten 4. měsíc je asi lepší, pro mě byli ty první 1-2 strašný, depky, nervy co mu je a není, sama jsem byla ve stresu, že se mi ten život otočil o 180 stupňů, ale teprve teď si to začínám užívat a trochu jsem se s rolí matky zžila, nemyslela jsem si že to bude taková změna 😕
@ivekr - ahoj Iví, jsoukrásný klucí jedni, určitě ti dělají jen samou radost v tom záhulu viď, jak tady píšu Den výše, mě úplně stačí jeden natož dva a naráz, moc tě obdivuju jaká si statečná a všechno zvládáš, počkej za chvilku polezou oba, a ty se budeš muset rozpůlit 🙂 tak hodně sil do dalších měsíců a zase nám je někdy vyfoť, už to ani není možný jaký byli malušenký co..

debeee
22. čer 2015

@bubulina1983 Jani já dávám obojí. Látkovi přes den na doma, na ven a noc dávám papírovky. Pokud jedu k našim tak jen papírovky. Už tak máme plej kufr. Představa že vláčím ještě látkovi musela bych si pořídit autobus 😀 Kámoška mi ted sehnala pampersky zelené za 250 kč 62 ks, tak mám taky slušnou zásobičku 😀
My jsme ted platily na další rok mrazáčka. Já si tam volala a Rybář mi říkal, že čekají tak 2 měsíce a pak uhánějí. Když tam okolo toho data skočíš, klidně i dřív nebo později nic se nestane. Stojí to 2100.

Jani s tím slintáním malej začal taky kolem 3 měsíce a neboj bude hůř 😀 😀 Teď je na každém vidět kdo ho měl na rukách, všechny značkuje mokrým flekem 😀
Zítra jdeme na druhé očkování tak sem zvědavá jestli to bude stejně v klidu jako to první.
Hele teď je to jen lepší v tom, že poznám podle pláče co tak asi chce. Ale jak se mu tlačej zuby je to děs. Chce se pořád nosit, ale to bych nic neudělala a ani na wc si nedošla, takže ho kolikrát musím nechat řvát a rychle vyčůrat a za ním. Přes den mi moc nespí a na tenhle měsíc jsem u tchýně zrušila obědy takže mazec. Dneska jsem obědvala ve 4. V 1 jsme měla uvařeno, ale musela jsem s malím na kyčle a trochu potrajdat, takže asi tak 😀 😀
Jj ty první 2 měsíce nářez. kolikrát jsem byla fakt zralá na léčebnu. I kdyby se člověk připravoval sebevíc tak ho ta změna stejně zaskočí. Hormony do toho, po porodu bolavá, teď ten malej NO HRŮZA. Ale neboj u druhého to bude lepší no a u toho třetího to ani nepostřehneš 😀 😀
A jak se Adámkovi líbí na bříšku? Vítek už jakž takž vydrží i pěkně drží, ale moc být nechce. Po 3 minutách se začne vztekat a už se snaží překulit zpátky.
Škoda, že když jedeme k našim máme úplně plný auto. Klidně bych se po cestě zastavila, ale to by si sousedi mysleli, že přijeli kolotočáři 😀 😀 Zarovnaní až po střechu 😀 😀

suzik161
22. čer 2015

@zwalsh holku 🙂

suzik161
22. čer 2015

@bubulina1983 já jsem tam volala a Rybář mi poslal nějaký formulář a číslo účtu 🙂 takže máme zaplaceno na další rok 🙂

bubulina1983
22. čer 2015

@suzik161 - díky moc za info, už se ti to holka krátí, užívej opravdu PLNÝMI doušky volné chvíle, protože až se vám holčička narodí už žádný nebudou 🙂 JÁ SEM si myslela jak to všechno půjde jako před tím, ale kdepááák reality je úplně jiná, ale je to krásný, za nic na světě bych malýho nevyměnila, ale jak říká Den tak až teprve po tom 2M to trochu začne fungovat 🙂
@debeee - no oni říkají že jako tak začínají tvořit slova, a že je to děsně baví ty bubliny, ale je to jak když slintá bernardýn, asi nasadíme bryndák a bude 😀 mohla bych to stáčet do lahví. No jinak Adámkovi se to na bříšku taky moc nelíbí, spíš ho trochu trénuju, aby měl krk a záda posílený, jinak nejlepší pase koníky tak že ho položím na břicho a on dá hlavu na stranu, a jak říkáš za 3 minuty už bučí, že ho to neba. Teď taky teprve pomalinku podle zvuku brekotu poznám co mu je, občasné pok|ňourání značí že má v gatích a pláč přibírají na síle a intenzitě je hlad, to je taky vše na čem se domluvíme 🙂 Jééé to b bylo super, kdybyses zastavila na chvilku, a měla bys to přes Zubří po cestě 😀 ???? to nevadí prdím na sousedy, třeba bysis něco vydělala, hehe, jinak do sanusu zkusím zavolat už to bude teď rok

suzik161
22. čer 2015

@bubulina1983 děkuji moc, uteklo to jako voda, moc se na malou těšíme. Jen ať to mám brzo a rychle za sebou! Snažím se užívat, co mohu, teď ještě víc než předtím 🙂

debeee
22. čer 2015

@bubulina1983 Jak se teď tlačí Vítečkovi zuby je to ještě horší s tím slintáním, to už teče proudem. A když není poslintanej tak zase poblinkanej. Hrozně kope nohama a blinká 😀
A jak to máte s večerním usínáním. Malej vždycky spustí jak siréna. Někdy brečí klidně i půl hodiny a nic nepomáhá. Někdy jen chvilku, ale nervy moje. Kolikrát tak ječí že si myslím že mu něco je.
Hele přímo přes Zubří nejezdíme a jediný který jsem našla je za Novým městem. Je to ono?

lentikalena
22. čer 2015

@suzik161 Ahoj mamino,tak to jsem ráda,že jsi bráchovu svatbu přečkala.Však jsem koukala na tu fotku na faceboku,jak ti moc slušelo. 🙂 U nás začína být pohoda,už jsme se tak nejak sehráli.A nejraději usíná se mnou v posteli.Držím ho za ruku hladím ho a když tvrdě zabere,tak ho přendám do postýlky.Dneska mi skončilo šestinedělí a zítra jdeme s Martínkem ke Skotákovi na kloubky a pak na šestinedělní prohlídku.To,už bude asi první očkování a toho se nejvíce bojím,jak to bude snášet,aby neměl nějaké teploty.Jinak až bude Deniska na světě,tak koukej napsat sms.Jo a co se týče Toma,když to cítí v kostech ten porod,tak na tom asi něco bude 😀 To víš chlapy,ty mají vždicky pravdu.Tak se držte a pá. 😀 😀 😀

zwalsh
23. čer 2015

Ahoj holky, co jste si sebou braly na vklad? Plny nebo prazdny mechyr? Panikarim, jak rano utrogestan? Moc dekuji

lentikalena
23. čer 2015

@zwalsh Držím palečky,ať se zadaří 😉

suzik161
23. čer 2015

@lentikalena děkuji, oblečení byla velká improvizace 🙂 jinak se svatba moc povedla 🙂 toto letí, už 6týdnů! Tak hlavně ať očkování zvládnete v pohodě, toho já se pak bojím, sama se bojím injekce a pak kdz budou píchat Denču tak nevím jak budu reagovat 🙂 bude muset chodit tatínek asi 🙂 vidíš, že to zvládnete, chce to čas, u maminky v postýlce je určitě nejlíp!!! Dám vědět, hned napíši SMS, však já mu věřím, jen by mohl vědět přesný termín 🙂 🙂 zítra máme monitor a hlavně vážení malé v porodnici, tak jsem na ní zvědavá 🙂 držte se!

bubulina1983
23. čer 2015

@zwalsh - ahojky, jejda to jsem snad ani neřešila, ale vždycky když jsme dojeli do JI tak sem se šla vyčurat, přece jen to byla skoro hodka cesty autem, radši před tím než potom 😉 , s utrošem ti ani nevím, ale já šla kolem půl 12 tak si myslím že už ráno utroš nebyl...ale raději se zeptej, držím moc a moc pěstičky ať se drobek uchytí...
@debeee - no jo s těma zoubkama je to boj nekonečnej,než jim všechny vyrostou, tak už zase skoro začínají padat. Já jsem teď nějaká nachcípaná, tak se léčím čajema, zázvorem a solárním sluníčkem, to je tak asi vše co můžem ne 🙂 ? no jinak mi zatím usínáme úplně v pohodě, mezi 7 - půl 8 chodíme koupat obden, jinak jen otírám, a převážně v 8 už prdí do peřin. Vykoupu, převlečem pyžamko, dostane cucnout a u toho mi tak na půl usne přenesu do postýlky, zaspívám ukolébavku, pohldím pusu a jdu pryč, někdy ještě kouká, tak ho nechám samotnýho a on z toho pak usne, asi 2 x se mi stalo že se asi po hodině probudil, ale to byl asi sen, nebo dudel venku, na tohle je zlatej, zatím...jen abych to nezakřikla. JJ Deny to je ono to Zubří za NMNM cca 3 km, ale to byl jen takový nápad, nechci tě nějak honit, když bys to měla velkou zajížďku tak se na to vyprdni a až budou prcci větší vyrazíme třeba do JI do ZOO 😉

koudulinka
23. čer 2015

Ahoj holky, mam dotaz, chodime s pritelem ke Kucerovi ted jsme podstoupili ja 1. UZ a pritel spermiogram. On dopadl vyborne ale mne zjistili, ze nemam kazdy mesic ovu, na UZ zjistil, ze ted by mohla byt tak mi dal injekci, ze to mame zkouset a kdyby se to nepovedlo, ze mame za mesic dorazit a zkusi mi udelat inseminaci. mate s tim nekdo zkusennost?

lentikalena
23. čer 2015

Holky,jak si změním na profilu,že mám jedno dítě a né že jsem ve dvaačtyřicátém týdnu těhotenství,vůbec mi to nejde změnit.Díky za rady.

bubulina1983
24. čer 2015

@lentikalena - ahoj Lení, když si klikneš nahoře jak máš nickname vedle té malé fotečky, tak se ti otevře tvůj profil a nahoře vpravo vedle jména já tam mám 1 dítě - změň, tak to zkus...?

bubulina1983
24. čer 2015

@koudulinka - ahojky, my jsme měli také nejprve 3x inseminaci v přirozeném cyklu, tj. to ci ti teď Kučera nabídl, uvidíte co první pokus, my jsme podstoupili 3x a nic a pak sem jela na laparo+chromopertubaci do Havl Brodu a následně po výsledcích jsme se rozhodli pro IVF, tak držím moc pěsti ať gaučová metoda zabere, to by bylo úplně ze všeho nejlepší 😉

koudulinka
24. čer 2015

@bubulina1983 ahoj no uvidime,ale moc tomu neverim,ze by to normalne neslo a jen tim ze to do me daji tak bypse to chytlo,no nevim...

zwalsh
29. čer 2015

@bubulina1983
@lentikalena
@suzik161
@debeee
Ahoj holky jak jste se cítily po vkladu? Měly jste nějaké pocity? Někdy se mi zdá že z toho zešílím není. Horšího čekání. Děkuji za odpověď. Testovat vůbec nebudu půjdu rovnou na krev.

suzik161
29. čer 2015

@zwalsh já jsem na sobě nikdy nic necítila, jen mi vadilo to ležení na začátku. Tak to máš můj velký obdiv, nikdy jsem to nevydržela 🙂

zwalsh
29. čer 2015

@suzik161 já řekla manželovi ať mě nepustí ani do drogérie ani do léakárny že když řeknu že něco nemám tak je to lež. 😉 mám takový zvláštní tlak v břiše již od druhého dne. I když se snažím být aktivní ten čas vůbec neletí. 🙂

suzik161
29. čer 2015

@zwalsh uvidíš, to bude dobré znamení třeba.já nikdy nic necítila a taky z toho nikdy nic nebylo 🙂 dělej co děláš normálně, jen opatrněji a bude to dobrý určitě. Já jsem začala mýt žaluzie, dnes chci umýt aspoň v obýváku, snad si to pak malá rozmyslí 🙂 🙂

debeee
29. čer 2015

@zwalsh Mě asi po 5 dnech začalo pobolívat bříško. A asi po 8 dnech jsem prostě v jeden okamžik věděla, že jsem těhotná. Prostě mi to vyskočilo v hlavě 😀 😀 Jinak jsem se válela asi 2 dny a pak jsem chodila na procházky. Nevím jestli tě dr upozornil, ale neměla by ses přehřát tak pozor v těch vedrech co budou

zwalsh
29. čer 2015

@debeee Dr mi to nerekl ale v den vkladu jsme uvizli na dalnici a bylo strasne horko. Moc dekuji holky za povzbuzeni, stejne to ovlivnit nijak nejde tak jen cekat. Chtela bych aby me nekdo prastil po hlave a spala bych tyden a pak bych se probudila 🙂 no ale kdoby varil a uklizel? To bych ten binec po tydnu nezvladla 🙂 Drzte se holky a myslete na me.

suzik161
29. čer 2015

@zwalsh budu ti držet palce, co to jen půjde!!!

debeee
29. čer 2015

@zwalsh no mě to taky řekl až když jsme ve vedru prolezly zoo 😀 😀 A neboj dopadne to dobře, tfuk tfuj tfuj. Držím moc palečky

zwalsh
29. čer 2015

@suzik161
@debeee moc děkuji holky ta podpora ty týdny je tak důležitá.