Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luca16
20. srp 2014

@debeee Taky doufám, že by vám mohli něco říct dřív než za 14 dní. A když neřeknou, tak žadoňte dokud vám něco neprozradí 😉 Posílám spoustu sil, aby jste to zvládli a dobře to dopadlo.

elisc
20. srp 2014

@bubulina1983 Díky, no bylo to těžké, ale pomohlo mi, že má doktorka má dovolenou 😀
Koukám, že máte taky obra, ten náš má celý 1cm 😀 No, taky jsem včera jela do Jihlavy na 10 🙂
A pak jsem valila, abych mohla zavolat chlapovi, že máme srdíčko. 🙂
Mně k neschopence nic neříkal, tak já se ani neptala. Ale zkoušela jsem se ptát na fóru u jiného centra, myslím Helios a tam mi doktor odpověděl, že oni klidový režim nedoporučují, samozřejmě se žena musí víc šetřit, ale do práce ať normálně chodí. Asi bych si na nicnedělání zvykla, jenže bych byla úplně švorc 😖
Teď nevím, jestli to nepletu, ale nepsala jsi, že jsi v té Praze mluvila i s doktorkou? Myslela jsem, že berou jen krev?

bubulina1983
20. srp 2014

@elisc - aha takže ti to příští týden jistí, já tam mám volat příští čtvrtek mezi 10-11, no šla jsem se tam na ní chvilku podívat, ona se mě ptala co a jak a psala si to do zprávy a pak mě odvedla na odběry a domluvily sme se že jí za dní zavolám a to bylo vše. No já s Kučery zapoměla zeptat v ordinaci tak až sestra co s neschopnekou a já že bych chtěla do práce a kučera že by mi to nedoporučoval, že jsou nejrizik. první . měsíce, ale asi je to názor od názoru, tak ještě vydržím doma do příštího pátku a domluvím se se svojí doktorkou třeba od 1.9. no mě to právě moc neb, včera jsem byla za kolegama a vůbec se mi nechtělo domů, seděla sem tam až do půl 4 😀
Stavovala sem se v city parku a koupila sem si něco pro maminy na sebe, v CA měli těhu trifl.3/4 rifle s tím teplákem za 98,- (no nekup to 🙂 a těhu halenku za 198,- a ještě pak takový dvě volnější sem si koupila a větší podprdu, hihi, sem trochu utracela, maji tam některy veci na maminy celkem pekny ale pokud to neni ve sleve tak to jsou pálky, málem sem šla do kolen, za těhu rifle chtěli1200,- sem tam padla málem pod regál 😀 já je mám za 350 tady z bazarku

lenkas26
20. srp 2014

Ahoj holky tak vám píšu jak jsme dopadla.Bohužel hCG stoupá a je to zamlklej potrat.tak zejtra jdu na vejškrab.A pak se podle histolky uvidí jestli to ještě nebudu mimoděložní,ale na ultrazvuku bylo embryjko s dutinkou vidět ale neroste.Tak mi držte pěsti a mějte se maminy pa

bubulina1983
21. srp 2014

@lenkas26 - Ahoj Lení, to mě moc mrzí, ale je vidět že se miminko k tobě chtělo,ale asi bylo něco špatně tak přestalo růst...neboj se nic, oni si tě potom pohlídají a co nevidět budeš taky těhulka, držím moc pěsti aby to dobře dopadlo, a zase nám dej vědět co je nového...

suzik161
21. srp 2014

@lenkas26 To je mi líto, ale @bubulina1983 má pravdu, příště se to povede. Určitě piš, jak jsi na tom!!

debeee
21. srp 2014

Tak holky a mám to za sebou. Nic příjemnýho a ani nic hroznýho to nebylo, ale byla jsem tak vynervená, že jsem se po tom zákroku rozbrečela. Doktor byl charakter a pomohl mi utírat slzičky 😀 Bylo mi toho mrňouska tak líto, že to nešlo zastavit 😀 I manžel se pochlapil a podržel jak to šlo.
Když jsem lehla na lůžko zavřela jsem oči, rukama jsem se chňapla okraje a nepustila jsem se až to bylo za mnou. Málem mi ty prsty musely oddělávat 😀 U všeho mohl manžel být takže super. Jo a asi kluk, prý tam má něco víc než míň 😀 Do středy budeme vědět to nejdůležitější i s pohlavím, zbytek cca 3 týdny.
Ale už nikdy, příště raději 15 tis a nechám si jen odebrat krev 😀
Teď mě čeká 3 dny polehávání a pak týden nic nedělání 😀 Na kontrolu mám jít až 23.9, ale chci se domluvit s mým dr aby mi udělal utz ještě než pojedeme na dovču ať jedu s lehkým srdíčkem 😀

Tak se zatím holky mějte a držte se

luca16
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
debeee
22. srp 2014

Komplikace po plodovce, ležím v Jihlavě ve špitále, odtekla nám voda

bubulina1983
22. srp 2014

@luca16 - to je jméno pro vašeho synátora? 🙂
@debee - držím moc pěstičky, moc moc moc zvládněte to, snad to nebude špatné, ozvi se, myslím na tebe !!!

andreee86
22. srp 2014

@debeee ahoj, držím moc palce, určitě vše dobře dopadne!! Drž se a hodně sil.

suzik161
23. srp 2014

@debeee moc držím palce!!!!

debeee
23. srp 2014

@luca16, @bubulina1983, @andreee86, @suzik161 Holky děkuji, zatím nic nevím, žeru antibiotika, magnesko a ležím. V pondělí jdu na utz jestli se to doplňuje tak uvidíme. 😀

lentikalena
24. srp 2014

@bubulina1983 Moc blahopřeji. 🙂
🙂

luca16
25. srp 2014

@bubulina1983 Ano, ale uvažuji, zda se to k sobě hodí.

ivekr
autor
25. srp 2014

Holky tak týden hajame v něm.stahy už 2dny OK,tak snad se nevrátí,čípek trochu kratší.dnes nás čeká kontrola,tak nám drzte pěstí.prvně chtěli převoz do Brna,ted to možná nebude nutné,uvidí se pak co čípek na ult.nicméně do konce tehu hajame asi v nemocnici. Dnes jsme 24+5 a musíme zvládnout aspoň do 34t

debeee
25. srp 2014

@ivekr Držím moc moc pěstičky ať to všichni 3 zvládnete. jestli budeš mít možnost určo aspon jednou za čas podej zprávičku

debeee
25. srp 2014

Holky, tak předběžka z plodovky dopadla dobře, bude to 100% kluk. Dnešní utz ani dobrý ani špatný, vodu má ale plné to není, ukážou další 2-3 dny.

luca16
25. srp 2014

@debeee Jéééé, další klučina, tak to gratuluji. Kluci jsou bojovníci, zvládnete to, uvidíš 😉

@ivekr Jen hajejte. Kluci bojují statečně už od začátku, teď tě nezklamou 🙂

ivekr
autor
25. srp 2014

Holky máme po vyšetření a OK.vše v pořádku!!!!!! Dnes po týdnů jsem se mohla osprchovat...bozee vodaaa super hihi a pomalu už chodit.ve čtvrtek další kontrola a kdyxz to bude stále OK jask dnes tak nás asdi pustí domu. Klucik se drží zuby nehty,primář říkal ze si mysli ze budou oba,ze je to bojovník a budem mít jednoho velkého a druhého prvky hihi. Takže ted čtvrtek rozhodne zase co dal.

bubulina1983
25. srp 2014

@luca16 - ahojky mamco a ty uz vis ze to bude kluk, máte to potvrzené? něco jsem zaspala? 🙂 já nevím je to akové extravagantní obě jména... tak těžko říct, ale já jsem suchar na takový zvláštní jména moc nejsem...
@debee - tak kurník samej klučík,já to budu muset asi rozrazit s holčičkou 😀 tak se Dený drž, ať ti do studny nějaká voda ještě přiteče ať má prcek v čem plavat, a na jak dlouho to v nemocnicividíš? nepsala si něco o dovolený? s tím je asi utrum viď?
@ivekr - no super zprávy, já jsem ti tolik držela pěstičky, a věděla jsem že ten kočárek bude dvojitej 😀 tak snad to tam nějak vydržíš, aby miminka pěkně dorostly, musí to být strašně dlouhý, já vím, ale mysli na broučky pak se nezastavíš tak ted prostě odpočíváš do zásoby 😀

luca16
25. srp 2014

@bubulina1983 Nevíme, co to bude. Jen bojujeme se jmény 😉

bubulina1983
25. srp 2014

@luca16 - a necháte si to říct? ještě to nebylo poznat na UTZ? a jak se jinak máš, nenudíš se doma, co děláš celý dni, já už mám v pátek 1.poradnu tak se chci s doktorkou domluvit zda mi už tu PN ukončí, vhtěla bych se vrátit do práce, doma se docela nudím... nejsem zvyklá jen tak nic nedělat... a co máte ještě za tipy na jména? a co bříško jak rostete?

A koukám u tebe na profilu že už máteko čárek, jaký, můžeš mi poskytnou inspiraci,máte nový?

luca16
25. srp 2014

@bubulina1983 Právě že nenecháme, o to je to horší. Doktor už pohlaví ví. Musíme vybírat jména pro obě pohlaví se stejnou důležitostí. Není to jednoduché s takovým příjmením. Z klučičích jmen se mi líbí ještě Jindřich a z holčičích Markétka nebo Vendulka. Jinak už jsem v práci. Nakonec mi to doma lezlo na mozek a nevyfuněla jsem s nákupem ani schody do 1. patra. Teď už mám zase jakžtakž fyzičku a vyplodím ze sebe smysluplnou větu. Myslela jsem, že to zvládnu, ale nešlo to. Obdivuji všechny, co to doma vydržely celé těhotenství bez fyzické a psychické újmy. Bříško už mi pomalu roste. Na to, že budu příští týden v půlce, myslela jsem, že budu větší tank😀
Kočárek máme nový, ale je to starý model, z roku 2011. Ono čím starší model, tím levnější a v porovnání s novými předraženými modely se moc neliší. Vybrali jsme výrobce Gesslein, M6. Bydlím v bytovém domě a nemáme výtah, tak jsem potřebovala nějaký kočárek s vytahovací taškou. Zdá se mi to mnohem praktičtější než klasické korbičkové kočárky (použitelné jen na půl roku) nebo zbytečné trojkombinace.
Pokud ti nic není , dr. tě do práce určitě pustí. Zdá se mi, že jsou radši, když ženské pracují - mají pohyb a nemají čas myslet na nesmysly 😉 A jak jdou u vás přípravy? Jména, výbavička?

bubulina1983
25. srp 2014

@luca16 - no teda to tě obdivuju. já bych to nevydržela, chci to vědět hned jak to půjde 🙂 tak Jindřích je lepší než Mojmír - dávám hlas a holčičí jsou hezká obě. To je dobře žesi nakonec vyrazila do práce, pokud je ti dobře je to podle mě lepší, než doma vymejšlet kraviny a řešit co kdy kde a jak tě píchne..a jak dlouho už si zpět v práci? a šla si proto že tě to doma už nebavilo viď? Pokud neděláš těžkou práci, tak je to OK. No já jsem říkala že ještě chvilku a nebudu vědět jak se jmenuju, celej den sem tu sama, muž se vrátí odpoledne pak něco dělá kolem baráku tak je to na palici..tak doufám v pátek to ukončíme.. a od 1.9. hurá do práce, už budu doma pomalu 2 měsíce a je to fakt šibing 🙂 No já se ne kočárek ještě vůbec nekoukala, já můžu akorát tady na vesnici očumovat kdo má jakej,ale tady hodně frčej trojkombinace, zase sem si říkala, že jestli to nevzít jedním vrzem všechno v jednom, podívám se na internetu jaký máte, musím to začít pomalu pročítat. Jinak přípravy nejsou žádné, já se vůbec necítím těhotně,akorát sem tam pobolívá bříško, jinak nic...koupila sem si něco na sebe, abych nemusela mezi lidi v teplákách, mám těhu rifle a těhu 3/4 rifle s tím vsaz.bříškem, teď tady koukám na MK na lacláče, pak jsem v CA koupila nějaké halenky a v kiku delší bavl. trika a ještě možná těhu sukni tady na MK a končím...jinak pro mimi, mám pár věcí tady z MK a kokosovoumatraci do postýlky, jinak já budu mít vše poděděné,postýlku, kolíbku, malinkou postýlku co mají v porodnici, věci, přebalovací pult. takže akorát kočárek a vajíčko musím vybrat...

luca16
25. srp 2014

@bubulina1983 Taky jsem to chtěla vědět, ale manžel nechtěl a vím, že kdybych se to dozvěděla, vykecala bych mu to. Teď už jsem se smířila s tím, že to vědět nebudu a přestává mi to vadit. Je to jedno hlavně, když bude zdravé. Jméno Jindřich se právě nelíbí manželovi, shodli jsme se zatím jen na Mojmírovi. V práci jsem týden, po 2,5 měsících docela šok. Ale jsem ráda, že jsem mezi lidma. Dělám taky kancelářskou práci, dá se dělat až do začátku mateřské. Připomněla jsi mi teď nedočkavého prvňáčka, který má po prázdninách 1.9. nastoupit do školy a nemůže se dočkat. Kéž by takových pracantů bylo víc, kdo dnes může, tak se ulívá. Gesslein právě vyrábí kočárky, kdy vyndáš jen tu C-lift tašku a máš sportovní kočárek, nemusíš nikde skladovat neskladné korbičky. Koupíš si jeden kočárek a vydrží ti i třeba 3 roky než ti dítě v něm odmítne sedět. Je to málo známá varianta kočárku, spíš si ženské pořizují ty klasické. No, co se týče příprav, jsi téměř připravená rodit, jak tak koukám. Těch pár věcí máš za týden koupeny. Teď ti chybí už jen to bříško. Buď ráda, že nemáš žádné komplikace, pocit těhotenství dorazí coby dup. Plně využiješ těhu oblečení a budeš se chlubit bříškem všude, kde to půjde.

debeee
25. srp 2014

@bubulina1983 |Dovolená samo nebude, budu ráda, když budu moct na procházku, ale uvidíme 😀

debeee
26. srp 2014

Tak nás ženy pustili domů, v pátek kontrola tak snad bude všechno dobrý 😉

bubulina1983
26. srp 2014

@debeee - jou jou jupi jupi jou 😀 tak se maminko opatruj a hlídej svého chlapečka jako oko v hlavě .. v pátek podej zprávy !

ivekr
autor
27. srp 2014

Ahooj holky,tak zítra nás čeká vyšetření které rozhodne zda nás pustí domu,myslete na nás a snad už vám budu psát z domu.víc dni už tu nedam normálně. 10 dni zavřena na samotce bez TV,lidi,jen zdfi,stara postel,stolek a ja...obdivují ženský co to vcydrzi týdny.