Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luca16
5. kvě 2014

To je radosti, to je radosti 🙂 Nějak se nám to tu rozplodnilo. A co zbytek, hm? Holky musíme zabrat a ani jedna nesmí zůstat pozadu 😉 Naběhnuto máme dobře😀

unkarka
5. kvě 2014

@luca16 to je škoda ale stejně musíme udělat jednou posezeníčko u kavičky s
@bubulina1983
@raniha
@ivekr
@rendy73 co vy na to holky 😀

unkarka
5. kvě 2014

Holky myslíte že když to bude pozitivní že mě bude hned i prohlížet?

ivekr
autor
5. kvě 2014

@unkarka
@bubulina1983 holky moc děkuju 🙂. Bylo to užasný je vidět, prostě už je miluju. úplně jiné než před 14ti dny, kdy jsem 2 nechtěla. Prostě hormony dělají své. Jinak srdíčka máme, prostě jsou přesně tak jak mají být, tak doufám, že už se nic neposere 😀 V práci jsem to dnes veřejně vyhlásila, takže mám klidovější režim, hned se zavolala paní, příjde v týdnu na pohovor a může nastoupit a já v klidu zaučovat. Jinak PN zatím nemám. Cítím se dobře, vše je jak má být, takže v povolném režimu mám normálně fugnovat, prý dr. nerada dává neschopenku, kvůli vycházkám, takže si to mám užívat jak jen to půjde a fungovat jak jen to půjde.

@unkarka opravdu je tam, protě ji krásně vidím, nemám pochyb 🙂 Ty jooo kdyby si měla taky dvojčátka, jupíí bychom to spolu prožívali a psali si o výbavě, my začínáme od nuly..takže vůbec nevím čím začít 😀

ivekr
autor
5. kvě 2014

@unkarka @bubulina1983 @reny73 tak kávička by byla super. Holky, mám od soboty v Jihlavě na kardio JIP tátu. o víkendu měl infarkt ☹ takže mu dělali 2 ty operace. Takže o víkendu jsem tam byla každý den a zrovna se jde kolem sanusu. Tak jsem si vzpomněla jak jsme tam chodili. Ale dohoukat společný termín na kávu bude asi těžký, když jsme každá od jinud

unkarka
5. kvě 2014

@ivekr jsem rada že se cítíš v pořádku.No u nas by byla docela výhoda že mám spousty věcí jak po sestře,tak po švagrové a ještě moje nej kamarádka ma už pytle pro mě taky pripraveny.A hlavne ja nejsem v životě vůbec narocná.kolikrat když vidim některe maminky co kupují až bych nekdy řekla za kraviny.no uvidím jaka jednou budu ja ale jelikož si moc nemužem vyskakovat tak to snad nebudu přehánět.

unkarka
5. kvě 2014

@ivekr ooo tak hodně štěstí tatínkovi a věř že bude v pořádku a hlavně musí kvůli mimískům přeci.Tak e celá rodina držte myslím na vas.

ivekr
autor
5. kvě 2014

@unkarka přesně tak, co jde beru po bazárkách a jestli seženu nějaké "známé" Ale děsně váhám nad kočárkem, už vím který, ale nevím jestli nový, nebo z bazaru. Ono na tom ušetříš tak 6tis.....zase taková sleva na bazaru po 1 dětech není, tak asi nový...ale nechce se mi za to dávat noo. Ale třeba se ještě někdo mezi známými objeví, kdo má a prodá

unkarka
5. kvě 2014

@ivekr no koukala jsem na bazárky a kolikrat jsou tam pěkný kočarky.

bubulina1983
5. kvě 2014

jo holky moje, to by bylo fajn, se takhle někde sejít, jen nevím jestli je to reálné..., snad možná jen i když zůstane takhle u toho občasného písnutí, tak nám bude lépe, že o sobě budem vědět, jak se která má a jak nám to či ono roste 😀 je strašně fajn, že si tu můžeme napsat a probrat spolu svoje starosti a obavy, přece jenom tomu rozumíme víc jak ty naši chlapi nebo kamarádky které netuší co prožíváme, abysme mi dosáhly toho co některé mají jako samozřejmnost..

rendy73
5. kvě 2014

@ivekr Ta největší gratulace,je to nádhera mít dvojčátka.Věci se dají lehko sehnat a kočárky i ty nejlevnější jsou krásné,našla jsem okolo 7tis.Já na dvojčata vyzkoušela cca 6kočárků,jsem na ně ulítlá na svých 5 dětí jsem měla 13kočárků.Prostě cvok,ale neprodělala jsem nikdy.Dnes ksem koukala v Kik a dají se sehnat hezoučké věci za pár korun.Neboj,bude to fajn,ale nejkrásnější je když je dostaneš poprvé do ruky. 🙂 🙂 🙂

Se všema se ráda sejdu a pokud to vyjde i nám a já v to pevně věřím,bude to skvělé a moc se těším.Snad už za týden budu vědět co a jak. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

unkarka
5. kvě 2014

@rendy73 a jak se cítíš ty?

unkarka
5. kvě 2014

Tak ted začínám zjištovat že nervozita stoupá rychlostí blesku. ☹

rendy73
5. kvě 2014

@unkarka Jsem v pohodě,to čekání je šílené.Moc na Tebe myslím a těším se na zprávičky od Mudr,třeba ti dá fotečku,ale hlavně ať je vše v pořádku,posílám srdíčko. 🙂

unkarka
5. kvě 2014

@rendy73 děkuji jsi zlatíčko.To máš pravdu to čekání je neskutečné dlouhé a vyčerpavající.dneska bych potřebovala jednu majznout palicí abych spala až do rána.

rendy73
5. kvě 2014

@unkarka Bude to dobré uvidíš a neboj se.Jsme v pořadí,takže to dobré musí být. 🙂

unkarka
5. kvě 2014

@rendy73 😀

ivekr
autor
6. kvě 2014

@unkarka tak co tak co tak cooooo? :-*

ivekr
autor
6. kvě 2014

@unkarka jsem z tebe nervozni :D ,srdicko leti k budicku 🙂

elisc
6. kvě 2014

Ahoj holky,
můžu se k Vám přidat? V únoru jsme v Jihlavě podstoupili neúspěšné IVF a teď se chystáme znovu v červnu.
Snad to tentokrát klapne 🙂
Jinak všem držím palce, aby se zadařilo a těhotným gratuluji 😉

unkarka
6. kvě 2014

@ivekr ahoj tak zatím nic zatím nic 😀 ja od 4 nespala je mi blbě od žaludku jak nervy pracují.Tak se jdu oblékat zbudit manžu a tradááááááááá brrrrrrrm brrrrrrrrm.Vidíš už mi hrabe 😀 děkuji za srdíčko 😅
@elisc ahojky vítej u nás tady se ti bude líbit 😉 Ke komu chodíš do Sanusu ja ke Kučerovi a zrovna jedu na krev.

elisc
6. kvě 2014

@unkarka Ahoj, také ke Kučerovi a jsem s nim moc spokojená 😉
Ty už si jdeš pro výsledky, viď? Tak moc držím palce 😉

bubulina1983
6. kvě 2014

@unkarka - rychlééééé infoooo, už mě bolí prstíky od toho jak je moc držím !!!

bubulina1983
6. kvě 2014

@elisc - ahojky, vítej do našeho klubu, já mám taky Kučeru, jak říkáš je mo fajn, tak ať se ti tu s námi líbí...kdyby něco písni...

ivekr
autor
6. kvě 2014

@unkarka tak coooo sakra 😀 😀 😀 ????!!!???

bubulina1983
6. kvě 2014

@ivekr - tak už si strachy málem cvrkám 😀

ivekr
autor
6. kvě 2014

@bubulina1983 takhle nás napíná viď? doufám, že jim tam neomdlela 😀

ivekr
autor
6. kvě 2014

@elisc moc vítám 🙂

elisc
6. kvě 2014

Holky moc děkuji za uvítání.

@bubulina1983 Nevíš, nezmiňoval náhodou Kučera, kdy plánuje dovolenou? Abych se zrovna blbě nestrefila

bubulina1983
6. kvě 2014

@elisc - hmm, tak to teda vůbec nevím, já tam byla někdy před 14 dnama, ale to nic neříkal, teď se tam chystáme někdy kolem 21.5.tak se zeptám 🙂