Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

elisc
6. kvě 2014

@bubulina1983 To bys byla hodná, já se právě budu objednávat až na červen, musím počkat, než mi zaberou léky (tvoří se mi protilátky), tak abych se zrovna blbě netrefila a nemusela čekat dýl 🙂

raniha
6. kvě 2014

Jsou tam! Na pravý straně 6 na levý 7 kteří měří cca 21 🙂 a pak ještě pár menších 🙂 Takže zítra injekce do prdelky a v pátek na OPU (vysátí) a pokud se nic neudá do té doby a budou růst embryjka jak mají tak ve středu mi jednoho krasavce vrátí 🙂

bubulina1983
6. kvě 2014

@raniha - krásný, super, tak vidíš, zbytečný obavy...tak ti to krásně narostlo, takže všechno se chystá tak jak má, tak se pěkně chystej dej se do klidu a těš se 😉 si na neschopence, já tak průběžně zjištují abych věděla, jak to mám udělat já...

raniha
6. kvě 2014

@bubulina1983 Děkuji moc..včera jsi mě hodně uklidnila 🙂 Na neschopence nejsem..zatím to není potřeba, dělám klidnou kancelářskou práci i když trošku stresující někdy 😉 Nechám si napsat neschopenku až od tý středy, abych v klidu ležela doma aspoň ty tři dny a pak měla takový mírnější režim, ale ještě uvidíme 🙂

unkarka
6. kvě 2014

Ahojky tak osud to asi tak chce ale jsme negativní.už nic nechápu.Ja jsem asi v minulém životě byla asi hrozná svině že se to ted vraci jak bumerang a dává nám pěkně za uši. ☹ ☹ ☹

unkarka
6. kvě 2014

@raniha jinka gartulace k takovému počtu a odpočívej a těš se.

bubulina1983
6. kvě 2014

@raniha - to víš od toho jsme tu pro sebe...taky jsem si to tak namyslela, ale uvidím jak se budu cítit a jak to půjde, já nevím jak být doma dlouho po tom vložení ale 3 dny se mi zdá málo a to si doma tak akorát zadarmo ☹

bubulina1983
6. kvě 2014

@unkarka - broučku náš....achjoooo, a to se to zdálo .... ☹ moc mě to mrzí, vím že tě to určitě strašně vzalo, ale nezvdávej to! teď se nám to tady lehko povídá, ale bude zase lépe UVIDÍŠ! co vám teď zbývá? poslední pokus?

unkarka
6. kvě 2014

@bubulina1983 no jelikož jsem mu řekla že jsem na testu měla ducha tak jedu na kontrolní krev ještě v pátek aby jsme měli 100% jistotu.Pak nic nastoupím do práce,trošku si odpočinu a začnem šetřit peníze na poslední pokus do kterého já jít už nechci.no v pohodě nejsem manža jede dneska do Dánska tak si večer pobrečím do polštáře,a bude fajn.

bubulina1983
6. kvě 2014

@unkarka - takže ti řekl že krev 0? a UTZ ti dělal, asi ne viď...a je tady šance že by se do toho pátku něco změnilo? takže to jste teď měli 2.IVF a nějaký KET, jestli se v tom dobře orientuji, proč nechceš zkusti ten poslední pokus? a jakou máš práci ..náročnou, nebo se to dá zvládat? myslím na tebe, moc a moc, drž se broučku, všechny jsme tu byly při tom čekání s tebou a teď je tomu tak i nadále 😅

raniha
6. kvě 2014

@unkarka Děkuji moc 😉 Ty si taky pořádně odpočiň..vyčisti si hlavu a uvidíš v pátek, naděje přeci umírá poslední 😉

@bubulina1983 no asi bych zůstala doma 14 dní potom..nebo týden.. taky vůbec nevím. Mám fakt klidnou práci takže je to super..ale i tak..každý den dojíždím hodinu tam a pak hodinu zpět a ten autobus mi moc dobře teď nedělá, k tomu někdy rychlý oběd a nebo dobíhání autobusu..no radši bych byla doma v klidu, nechci nic zanedbat 🙂

unkarka
6. kvě 2014

@bubulina1983 no říkal že i technika někdy muže selkat tak radši ještě jednou krev za chvilku jdu testovat.praci nemám žadnou takže hledam.JJ 2 IVF a z toho nam zbyli 3 zmrzlinky které ted nevyšli.Takže zase když do toho pujdem tak vše od znova.

bubulina1983
6. kvě 2014

@unkarka - tak uvidíš, jak píše raniha naděje umírá poslední...hlavně že j tomu má poctivý přístup a snaží se nic nezanedbat ... třeba ti změna prostředí pomůže, přijdeš na jiné myšlenky, a třeba koukni na ivekr, se stane zázrak 😉 testík zkus, uvidíš, co uvidíš... no jo ono to vyjde na hodně peněz, a s nejistým výsledkem, je to dneska dobrý obchod, když tam končí čím dál více párů, ale co by za to člověk nedal....achjo

luca16
6. kvě 2014

@unkarka Jaktože negativní? Že já tam ně vletím! ☹ Všechno nasvědčovalo tomu, že se zadařilo ☹ Je mi to moc líto, vážně. Moc moc moc ti přeji, aby se v pátek umoudřili a řekli ti jiný výsledek. Budu na tebe myslet a hlavně - nevzdávej to 😉 Jsme v tom všechny společně.

luca16
6. kvě 2014

@raniha To je pěkný výsledek 🙂 Budu držet palce, ať ten jeden z těch třinácti je ten pravý 😉

ivekr
autor
6. kvě 2014

@unkarka ahooj teď jsem se sem dostala. to mě tak mrzí, to opravdu nechápu. Ale třeba ještě pátek ukáže. Přeci si měla ducha na testu, ten tam není jak tak z čistého nebe, bylo ti špatně a vše prostě jasně nasvědčovalo. ☹ A léky už to určitě po této době být nemohou......pusinko, drž se...zase bude líp uvidíš. Třeba život chce, aby sis odpočinula a načerpala nové síly.....stejně jako to očividně chtěl po mě. Neztrácej hlavně hlavu, uvidíš, že vše dobře dopadne!! Drž se zlatí.

unkarka
6. kvě 2014

holky moc vam všem děkuji ale asi to fakt byl vadnej test ted jsem dělala mamatest a je bílej jak vánice.Nejvíc mě sere pardon za to slovo že vy mě tady držíte a ten můj blbec jako by se nic nedělo.Třeba kdyby mě jen obejmul ale on je jak psí čumák 😖

bubulina1983
6. kvě 2014

@unkarka - no jo chlapi, však je znáš...možná je studenej čumák proto že se nechce hroutit jako ty, že jeden z vás musí být alespo%n na oko silný, třeba ho to strašně moc trápí jen to prostě nedává najevo, víš jaký jsou chlapi s projevováním citů...

unkarka
6. kvě 2014

Holky moje moc vám všem děkuji za podporu jsem rada že se vám tu můžu vyplakat.Už jsem se trošku vyspala a už jsem klidnější.Za tu obr podporu vám snad přilétlo srdíčko pro štěstí.Snad jsem na nikoho nezapomněla 😉 díky mám vás ráda 🙂

raniha
6. kvě 2014

@unkarka To víš..chlapi, berou to jinak a je to jejich obranná reakce 😉 odpočiň si..naber sílu a až bude ten správný okamžik tak ono si miminko cestu najde 😉

@luca16 Děkuji moc 🙂 Už aby byl pátek..a pak hned středa 🙂

rendy73
6. kvě 2014

@unkarka To mě moc mrzí,ale je ještě maličká naděje.Odpočívej ta směs hormonu by porazila i vola,natož křehkou holčinu a uvidíš,že bude lépe.Máš alespoň ještě nějaký pokus, i když i s pojišťovnou jsou to pálky.Já za tři minimálky dala 50tis,ET jednou 1 a teď ty 2 a výsledek nejistý,jsem nervozní jak pes,ale u nás je to poslední pokus.Drž se,myslím na tebe 🙂

unkarka
6. kvě 2014

@rendy73 ahojky jj ještě jeden pokus IVF máme a to je asi tak 45OOO ☹

rendy73
6. kvě 2014

@unkarka Je to síla, to je sprosté, člověk maká a platí pojistné a když potřebuje pomoci, tak to stejně zaplatí.Hlavně že živíme naše spoluobčany,nato prachy jsou,ale aby lidi co platí daně měli šanci na rodinu nato už není.Je to bordel a hnus,ježiš ja se vždycky tak nas..u.

unkarka
6. kvě 2014

@rendy73 klid nenervuj se 😀 no jo je to peklo ted hledám práci a to je taky lahůdka 🙂

rendy73
6. kvě 2014

@unkarka No já teď čekám na výsledek a pak v případě neúspěchu, budu hledat práci také.Byla jsem 10let vlakvedoucí,ale v srpnu jsme se přestěhovali a já dojížděla stále na Šumavu za prací.Manžel se musel starat o děti a vše,takže jsem odešla tedy po dohodě mě propustili s odstupným.Bohužel takovou ani podobnou práci za 25tis.neseženu,budu muset asi vymyslet nějaký podnikatelský záměr a vyrobyt si práci.Co ty máš za školu,tedy co hledáš za práci? 🙂

unkarka
6. kvě 2014

@rendy73 ja jsem kuchtička ale do hospody už jít nechci takže asi bych brala cokoliv,ale taky problém mam to asi 18km do města autobus u nas jezdí jeden denně 😀

rendy73
6. kvě 2014

@unkarka Tak toho na výběr asi moc nebude, co?Tady myslím Pelhřimov, toho tedy moc taky není,takže co bude netuším.

unkarka
6. kvě 2014

@rendy73 tak ty budeš mít maminkovské starosti 😉

rendy73
7. kvě 2014

@unkarka Ahoj po pravdě řečeno byla bych moc šťastná,hlavně kvůli manželovi, on ten zázrak nikdy nezažil a pokud to nevyjde ani nezažije.Přišel ke mě když byli dvojčatům 3roky,menší dítě poblíž sebe nikdy neměl,takže si ani nedovede pořádně představit, jak je to maličké.Neboj ty budeš mít miminko,máš šanci i přirozeně a hodným holkám to vyjde,jen neni přesně jasné kdy.Jsem s tebou 🙂

bubulina1983
7. kvě 2014

Ahoj holky, děkuji unkarce moc za srdíčko, zase ho pošlu potom dál, některé která bude potřebovat 🙂 nebojte se holky moje, všechny to jednou dotáhneme do zdárného konce, akorát kdy bude to někdy se ještě neví...My jsme objednaný do JI na 20.5. na krev na ty nemoci a zahájíme dlouhý protokol, Kučera mi teď někdy pošle žádanku do pojišťovny a jedeéém na přípravu na 1.IVF.