Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luca16
11. kvě 2014

@bubulina1983 No to vypadá na těhu příznaky, nemůžu si pomoct 🙂 Zkus znovu testík. Ten pokles mohl být uhnízďování a teď bys už mohla najít pozitivní test 😉 Byla jsem na 1.iui, jsem 5 dpo a do výsledku ještě daleko. To čekání je ubíjející. Co chvíli na to myslím, jestli to vyšlo nebo ne ☹

luca16
11. kvě 2014

@unkarka Letos už ne, jakto? Je teprve květen a do konce roku je spoustu času...?

unkarka
11. kvě 2014

@luca16 no třeba se rozhodnem že ano ale musíme začít dávat peníze do prasátka zatím na to nemáme tak uvidíme 🙂

luca16
11. kvě 2014

@unkarka Do konce roku daleko, věřím tomu, že to zvládnete 😉 Budu na vás myslet.

unkarka
11. kvě 2014

@luca16 děkuji moc 🙂 jak píšeš že čekání je ubíjející tak tě plně chápu ale neboj vše dopadne dobře 😉

ivekr
autor
11. kvě 2014

@bubulina1983 ahojda,zpětně čtu tve priznaky aaa ja kdyz byla na kontrole u te nove dr.21dc,tak mi taky rekla,ze ovu byla,mam velkou sliznici a tu tekutinu ve vaječníků a ze je to připravene na ms :D takzee držím pestiiiiiiii

@unkarka jak je beru,jsem rada ze lepší. Drz se,zabav se hledáním prace a třeba to přijde samo 🙂.
@rendy73 moocc drzim pesticky, aby to vyšlo a měli jste s muzem svoje mimi 🙂

Holky jinak ja porad lezim,je mi soufl,malinko nepatrne spinim,tak zitra zavolám sve dr jestli me zkontroluje nebo co bude dal. Lezim 2 dny a boli me celej clovek.

unkarka
11. kvě 2014

@ivekr ahoj mamino no pro tvůj klid by to kontrolu chtělo ale neboj mimíska se tě už nepustí. 😵

bubulina1983
11. kvě 2014

@luca16 - no nevím,vůbec si to raději nepripoustim,2,5 roku doufani stačilo☹ ještě mám tady posl.test,ale nepisou na něm kolik jednotek,zkusím ráno..uvidime.takovejhle cyklus jsem nikdy neměla a to si teplotu uz něj.chvilku merim.ja vím 14 dní je čekání na vysledek hrozny,my byli na 3 IUI,nejlepší jsou nějaké koníčky nebo ruční prace,zamestnas-li ruce,odpociva hlava,tak to funguje u me..

luca16
12. kvě 2014

@bubulina1983 Poslední dobou se mi zdá, že mnohdy to člověka překvapí ve chvíli, kdy to čeká nejméně 🙂 O to je to krásnější a větší překvapení. Ve chvíli, kdy si myslíš, že je to nemožné nebo ani nevíš kdy a co, se objeví //. Rozhodně bych neházela flintu do žita. Čas ukáže 😉

rendy73
12. kvě 2014

Ahoj,tak dnešní testík je jako padlý sníh,je to 10.den po ET. ☹

luca16
12. kvě 2014

@rendy73 Ahojky, 10. den by se měl po ET už ukázat jako pozitivní nebo je to ještě brzy? Normálně se testuje totiž až 12 nebo 14 dpo.

rendy73
12. kvě 2014

@luca16 Mohl by být,ale jak už jsem psala dříve u trojčat jsem testovala 14den a byl jen slabě pozitivní.Jenže tady to nejde vydržet,píšou tu pár dnů po ET a údajně maji pozitivní test.Jdu na kontrolu v pátek,takže budu testovat,ať pak v případě neúspěchu,nejsem moc překvapená. 🙂

luca16
12. kvě 2014

@rendy73 Takže je ještě brzo🙂 Času dost a věřím tomu, že se tam // ještě objeví 😉 Budu držet všechny palce!

rendy73
12. kvě 2014

@luca16 Děkuju,bylo by to nádherné.

bubulina1983
12. kvě 2014

luca16 - tak dnes opět 37, na testu nic nevidím i kdybych sebevíc chtěla, zkusím koupit mamatest, tohle jsem dostala zdarma k tomu infofolicu co jsem objednala a nepíšou kolik je to HCG, jo bylo by to moc krásné překvapení když sem poslední MS,což sem si myslela že je obrečela jako želva ☹
rendy73 - neboj je ještě brzy, uvidíš do pátku času dost, zkoušej a třeba se objeví až v pátek ráno 🙂 myslím na tebe

luca16
12. kvě 2014

@bubulina1983 To je krásná teplota. Pokud nebereš utrogestan nebo jiný progesteron, který zvyšuje teplotu a "brání" nástupu MS, tak bys mohla být přeci jen brzy mile překvapena 😉

raniha
12. kvě 2014

Tak už máme jen dvě embryjka..ten silný jedinec to vzdal ☹ A ty dvě jsou na tom špatně, prý jsou opožděný ve vývoji..ale to je možná tím že se později oplodnili. Prý počkáme do zítřka a když ten vývoj doženou tak budeme plánovat ET a když ne tak to ukončíme ☹ Je mi z toho smutno ☹

bubulina1983
12. kvě 2014

@luca16 - no já nevím, neberu nic-žádné léky,jen listovku, B, byla sem po té laparo, dost holek píše že to posunuje OVU, tak nevím..teplota teď vyskočila, což se mi dost nezdá jako začátek nového cyklu mít 4 dny 37 ??? koupím mamatest a zkusím zase zítra...
@raniha - neboj se! ještě není nic ztraceno, ještě máš pořád šanci že to ty 2 doženou, jsou zpožděné protože jim to trvalo déle než tomu prvnímu, zítra si tam zase máš zavolat, tak uvidíš, určitě to doženou, a když tak si dáš obě???kolikátý toto máte pokus? a když by to nevyšlo tak ti to jako hraz.pokus pojiš´tovnou brát nebudou?

suzik161
12. kvě 2014

Ahoj, tak jsem teď volala do Caru a v sobotu nám zamrazili 4 krásná embrya emoticon Embryolog z nich byl opravdu nadšený emoticon

raniha
12. kvě 2014

@bubulina1983 Je to moje první IVF..nejradši bych si tam teď dala obě, ale nevím jestli by to ještě šlo když jsme jim řekli že chceme pouze jedno. S tou pojišťovnou nevím...musela bych zaplatit 10 tisíc za narkozu takže nevím co je lepší jestli si ubrat pokus a nebo peníze. Ještě jsem o tom nepřemýšlela a ani se mi nechce..já jim věřím že to dokážou. Myslíš že kdybych tam zítra volala že bych už mohla jít aji zítra na ET nebo to ňák musí připravit..nevíš?

bubulina1983
12. kvě 2014

@raniha - neboj se uvidíš... zítra budeme chytřejší 😉 no záleží na tom embryologovi do kolika buněk to embryjko chce nechat narůst, ale nemyslím si že jsou na to velké přípravy, akorát spíš jestli by měli volný dospávací pokoj, držím moc pěstičky, určitě to miminka vydrží a když by byly dobré obě a nechtěli ti je dát, tak uvidíš, když tak jedno zamrazíte
@suzik161 - vidíš to super, když bude nejhůř zbydou na horší časy, ale třeba vůbec nebudou potřeba 😀 kdy budeš dělat testík, kdy máš krev?

suzik161
12. kvě 2014

@bubulina1983 Test budu dělat asi v neděli. Na krev mám jet 23.5. jsem úplně na začátku 😀

unkarka
12. kvě 2014

@rendy73 neboj ještě je brzo a dálnice tam bude jako hrom moc bych to tobě a manželovi přála.
@suzik161 to je krásný 4 zmrzlinky 🙂
@raniha vidíš jaký jsou to bojovníčci tak třeba zítra šup k mamince 🙂
@bubulina1983 že by že by 😀 😀 jů to by bylo překvápko vid 🙂
@ivekr tak co mamino jak jsi dopadla u doktorky?Myslím na tebe pořád,doufám že je vše ok a ty jsi na neschopence a poctivě odpočíváš.

ivekr
autor
12. kvě 2014

@unkarka ahoj zlatíčko, jj mam neschopenku a musim 3 tydny polehavat. Vše zakázáno,nesmim nakupovat,nic, jen max na malou procházecku. Hodinu pred 12 kdy jsem měla jet k dr.jsem zase zakrvacela. Dr.mi dala jeste nejake kapky a hajat. Miminka jsou v poradku,placenta trochu asi zlobi :(.

unkarka
12. kvě 2014

@ivekr to je dobře že jsi doma a hlavně odpočívej at jsi v pořádku.U mě dneska byla na návštěvě moje kmotřenka a neteř a pořád se tak usmívala a já z ní nakonec vytáhla že čeká miminko a bojí se mi to říct.Ja to samozřejmě každému přeju a ona se bala že mě to bude líto.

ivekr
autor
12. kvě 2014

@unkarka jejda tak to ji chápu.je fakt ze jsem to taky kamaradkam přála, ale zároveň o samote jsem to obrecela. Ale on se kazdy docka 🙂 a ty jsi moc.silna zenska!

unkarka
12. kvě 2014

@ivekr máš pravdu když odjela tak jsem si poplakala a dokonce jsem se lekla že jsem sobec ☹

ivekr
autor
12. kvě 2014

@unkarka to nejsi sobec,i kdyz ja ty pocity mela přesně takove. Člověku to přijde jen desne lito.....

unkarka
12. kvě 2014

@ivekr přesně tak přišlo mi to líto ale aspoň se máme nač těšit 🙂

bubulina1983
12. kvě 2014

@ivekr - juj, no vidíš, nechtěla sem ti to přivolat když jsem se ptala jestli půjdeš na neschopenku, ale tak pokud by to ležení bylo jen na 3 týdny tak by to bylo fajn, horší by bylo až do konce, takž opravdu poctivě hajej, ať můžeš potom alespoň trošku fungovat, teď abysis najala pro sebe nějakou chůvu viď 😀 hlavní je že miminko jsou v pořádku...
@unkarka - nic si z toho nedělej, já už jsem sem teď k tomu pojala takový postoj - ale aniž bych chtěla, že se nerada stýkám s těmi kteří jsou těhotný nebo mají malé děti, aby mi to zbytečně neubližovalo - víš taková jako umělá stěna, neboj se taky nás to jednou čekáá...
Jinak holky poradila mi jedna dívčina ve skupině "grafy BT" s tím mým grafem takto a toto z toho vyšlo (myslíte že může být folikulární fáze pouze 8. dní protožepak mi to OVU vyznačí 8.DC)... " predeľ si graf na ďalší - akoby nový ako ti začalo to špinenie, MS po laparke môže byť slabé ako špinenie, nerátaj to celé ako jeden cyklus, ale už ako druhý, vo FF sa dá graf aj násilne predeliť emoticon neviem, či ovu prebehla, keďže teploty sa ti po 19 dc hore dlho neudržali, skorej by som to brala ako skrátenú LF a počítala od špinenia nový cyklus...."