Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

suzik161
17. kvě 2014

@bubulina1983 25.DC, je to červený, nevím co mám dělat 😢

suzik161
17. kvě 2014

@bubulina1983
@ivekr
@luca16
@unkarka
@rendy73 Prosím pomóóóóóóóóc, kam mám volat, když jsem začala krvácet a potřebuji se zeptat co mám dělat dál, teď Crinone zavádět nemohu!!!!!

luca16
17. kvě 2014

@suzik161 Drobečku nevím, strašně ráda bych ti pomohla, ale nevím jak ☹

bubulina1983
17. kvě 2014

@suzik161 - kolik dní si od transferu? Co utrogestan,ascorutin,...zkus mrknout co holky berou když začíná krvácení,25.dc je moc brzy☹ je toho hodně,lehni ani sr nehni

suzik161
17. kvě 2014

@bubulina1983 JJ, jdu do postele

bubulina1983
17. kvě 2014

@suzik161 - nohy nahoru,dej si ascorutin,jestli máš,test si nezkousela? To nemuze byt jeste ms,však si nějaký 8 den po transferu,může to byt zavrtavani miminka,nebo hematom,uvidíš,jak se to bude vyvíjet,na to abys jela na pohotovost je moc brzy,když ještě nevíš zda si těhotná☹

ivekr
autor
17. kvě 2014

@bubulina1983 je to v pořádku, vysvětlila mi jak to tam funguje a cisti se to.v tom špatném jsme na tom dobře. Jsou bohužel na tom hůř. Ja mam leky na cévy a udzeni nám znamy utrogestan, ascorutin a kanavit kapky. utroš mam zavádět, prý pri tomto spis dráždí, tak vecer ho polknu,snad mi nebude zle. jinak se cisti teď hematom po odloučení placenty a odloučení se zmensilo a je to uz ok.hlavně nesmi tect cervena a křeče. Jinak drzim pesticky, ono dokavad člověk nemeska s ms a teplota nahore,tak se bohužel nic nezjistí. Ale test zkus,pokud ti vzdy teplota klesala a ted se drží, tak za zkoušku nic nedas!ale myslim si,ze pokud bude negativni,nic to neznamená dokavad nebude ms,protože me 30dc (asi 16?dpo,dny nevim přesně) byl dušík a s dvojcaty. Takze chladná hlava, jak to ma byt bude,každopádně drzin pěstí a chci zprávu! At se tu nenervuju za tebe 🙂
@suzik161. Tak to me moc mrzi :( ale ms přestane a bude zase nova nadeje na snažení, holky vyjde to.jen si nekdo ceka dyl a nekdo min. Ale přijde to a o to vic si to vse užijeme!

ivekr
autor
17. kvě 2014

@suzik161 zrovna vysel vikend, ja nevim co mas za leky,... Musis je nasadit při ms? Ráno bych zkusila zavolat do sanusu,nekdy tam byvaji

ivekr
autor
17. kvě 2014

@suzik161 jed na pohotovost! Pro jistotu,nic za to nedas. mrknou se na ult co to je. Na ms je to asi brzo?ja na ivf nebyla,nevim jak vic pomocí

suzik161
17. kvě 2014

@bubulina1983
@ivekr sehnala jsem si ascorutin, vzala si ho a jdu do postele, kdyby to polevilo mám zavést Crinone. Zítra volat do nemocnice, má službu Kafka, tak mi řekne víc. Nic nemůžu mít jednoduché.

bubulina1983
17. kvě 2014

@suzik161 - drž se broučku,lež ani se nehni,třeba se to zastaví,zitra mi dej vědět,co a jak ano,snaz se to zaspat,myslím na tebe!

suzik161
17. kvě 2014

@bubulina1983 jj, ležím. Dala jsem si donut a ascorutin. Uvidíme ráno

ivekr
autor
17. kvě 2014

@suzik161 drz se beru,bude to dobre. Znám to kdy ma člověk pocit,ze ho zivot pěkně zkouší a dava mu zabrat. Taky jsem si představovala jak si tehu po 4 letech konečně uziju,tak nejen ze mam dvojcatka riziková, ale ležím skoro na fleku a porad na pohotovosti. Ale dobre nam to dopadne! zaspinkej to a odpocin si.

suzik161
18. kvě 2014

@bubulina1983
@ivekr
@luca16 holky moje, zlatíčka, krvácení ustává snad a na testu je druhá čárka, je vidět, není to jen duch. Snad se to zlepší a nepokazí se to úplně.

luca16
18. kvě 2014

@bubulina1983
@ivekr
@suzik161 Krásné ráno. Juuuuu, potichounku gratuluji. Jsem za tebe mooooc šťastná, že to tak dobře dopadlo. Tak odpočívej a snad to krvácení co nejdříve přestane úplně.
Já jsem 12 dpo a od včerejška špiním. Dnes to vypadá, že to se to zhoršilo. Na testu je tak slabá čárka, že ji musím hledat pod jedním úhlem proti světlu. Nevím, co si o tom mám myslet. Musím počkat, jestli se rozjede MS nebo naopak špinění přejde a čárka zesílí. Je to buď a nebo.

suzik161
18. kvě 2014

@luca16 jj, to mi teď Kafka říkal taky, je to buď a nebo. Myslím si, že mám zase biochemické těhotenství, protože se zase trošku rozjíždí. Jsem fakt blázen už. Ta čárka je tak hezky vidět, ale neboj, ony ty čárky zítra zesílí a bude to!!!!!

luca16
18. kvě 2014

@suzik161 Nesmíme ztratit naději. Opakuj si, že jsi těhotná a bude z tebe maminka, čárka je silná a ty přece taky. Vyjde to!

bubulina1983
18. kvě 2014

@suzik161 - ahojky holky,ja si klidne chrnim a tady se dejou veci..hlavní je ze krvácení ustava,dovolala ses do sanusu,nebo kam si včera volala? Promin broucku,ale jeste ti gratulovat nebudu....chapes jiste proc,jen ti budu přát sílící čárky,zastaveni krvácení a další dobrý vývoj,co ta kontrola zustava 23.5.?
@luca16- i tobě luci,přeji jen všechno dobre,nevim jestli to není spíš chyba testu,když to musíš takhle zkoumat,alespoň ja to tak vždy mela,lovila sem akorát vždycky duchy,2.čárku,kterou bych videla jako skutečnou carku,tak ta mi jeste doprana nebyla.
Jinak ja zkousela test a bílý jezdec,tepl.zůstává37.

ivekr
autor
18. kvě 2014

Holky, dobre ranko, vy me napínate.
@suzik161 tak uvidis, teď hajej a nech to na mimiskovi, nenervuj se a rekni si, jak to ma byt to bude, nechavam to osudu. At jsi v pohodě a bez adrenalinu. Snaz se to celé přespat. Me to pomáhá. Lezim, stáhla jsem si nějaké hry na mobil, kouknu na tv a zase pospavam. Ale po vic jak tydnu uz se mi teda nechce. A byla jsi tedy dnes v jihlave? to krvaceni je nepříjemný a vysvětlil ti dr.proč? Drzim pesticky at uz je vse v poradku.

@bubulina1983. Na test nuže byt ještě brzo. A kdy očekávas ms?

@luca16. Tak uvidis,pokud je viset dusik,mohlo by to byt na dobre ceste,a kolikaty ze jsi dc? Me carka byla videt az 32dc (ms cca 27dni) takze zkus za 2 dny a pokud tam je,urco zesílí. A jaký test zkoušíte? ja nedam dopustit z lekarny max. Holky tak držím pěsti, ja si dnes zase trochu polezim. Manžel bude varit a vysavat...a zase zítra do práce a ja mam zitra kontrolu mimisek a budu se objednavat do brna na ty testy. Tak si uzijte zbytek neděle a odpočívat. Stejně chcije a chcije, tak nas nemusi mrzet, ze lezime doma.

bubulina1983
18. kvě 2014

@ivekr - no vzhledem k tomu že to mám celý nějako posunutý a ovu mi to vyznačilo 8.dc, tak ti vůbec nevím kdymá dorazit MS.My jedem s přítelem v uterý do JI mám zahájit dlouhý protokol na IVF, takže nám budou brát krev tak mu řeknu ať UDĚLAJÍ HCG, I SESTRA MI ŘÍKALA ŽE AŤ SE NEBOJÍM že to poznají...
já si kupuju taky max v kauflandu nebo mamatest, ale jak říkám já netuším jak vypadá druhá čárka zatím sem lovila jenom duchy ☹
A tak máš nechopenku, nejdeš snad zítra do práce..?musíš opatrně, abys nemusela do nemocnice ležet ... to je veget, co ležíš, manža tě obskakuje 😀 jak to zvládá?

luca16
18. kvě 2014

@ivekr Jsem 12 dpo, 28dc. Teď jsem si udělala mamatest, ale moc tomu nevěřím, v úterý si koupím maxe a třeba mi to něco ukáže. Snad do té doby MS nedostanu 😒 Tak odpočívej a krásnou neděli.

suzik161
18. kvě 2014

@bubulina1983 negratuluji, mám již regulérní MS s kousky cucků.
@ivekr stejně už je rozhodnuto.
@luca16 holky nebyly jste na imuno a genetice některá? Zajímalo by mě, kde to je a jak to probíhá. Děkuji moc za podporu

bubulina1983
18. kvě 2014

@suzik161 - ☹ hmmm tak je to v pr... tak to uz asi nezachranis. my jsme byli poslani hned na zacatku na imuno testy do prahy na imunii, vzhledem k tomu ze sem velky alergik, tam mi nasli zvysene nk buňky 23% - to je urč.druh bilých krvinek = natural killer, zabíjí všechny buňky v těle co tam nemají co dělat, s tím souvisí asi ta endometrioza co mi našli teď,na genetice sem nebyla na tu se pry posila az po 1.nezdarenem ivf, podle toho jak reaguji spermie na vajicko, urcite bych se na to zeptala, a vyzadala si je...jeste mate myslim 4 v mrazacku ne??

bubulina1983
18. kvě 2014

Tak holky toto moje dnešní testy - ráno těhu, pod ním nyní ovu - sice reagují na jiný hormon, ale prý jsou dost podobné,někde sem dokonce četla že ovu reaguje dřív než těhu, tak mě teda řekněte, co je na tom pravdy... je možné že se na ovu testu udělá slabá čárka vždy ??

luca16
18. kvě 2014

@bubulina1983 Tento experiment jsem chtěla vždycky zkusit. Každý totiž říká něco jiného. Já věřím , že ovu test ti ukáže těhu dřív, ale kdo ví, jak musí být ta čárka silná, aby se to dalo brát jako pozitivní výsledek 😒

bubulina1983
18. kvě 2014

@luca16 tak ho zkus 🙂 nemáč ovu twest co by ti to ukázalo ..at se muzem porovnavat, co spineni ustalo?

luca16
18. kvě 2014

@bubulina1983 Právě že nemám. Už pár měsíců je nepoužívám, protože jsem pod drobnohledem doktorů a je to zbytečné. Ale jsem zvědavá, jak to tobě dopadne 😉 S tím špiněním je to lepší, ale určitě proto, že ležím. Zítřek bude rozhodující, zda se to rozjede do MS.

bubulina1983
18. kvě 2014

@luca16 - já sem byla vždycky na pokusy, no nevím, než sem ho počurala vypila sem půl hrnku čaje tak nevím zda to může mít vliv na intenzitu čárky, a zda by tam byla ta druhá čárka i jiný den v měsíci, nebo nevím...to by výrobci těhu testů koukali že by mohli přijít na buben 😀, lež, odpočívej, stejně je hnusně a držím pěstičky !!!

unkarka
18. kvě 2014

ahojky děvčátka člověk tu 2 dny není a než vše přelouskám 😀 ale co tu čtu jsem z toho zmatená ach joooo.Jinak ja jdu zítra na pohovor kvůli práci takže pokud mě vezmou tak zase bude větší přísun penízků a myslím že až by mi uběhla 3 měsíční zkušební lhuta tak bychom šli do posledního pokusu.Jinak nevím alle jak bych zvládala noční směny ale kvůli penízkum a mimískům bych to zvládla.