Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luca16
27. čer 2014

@bubulina1983 No to je skvělá zpráva. Vidím, že to jde jak na drátkách, tak jen tak dál. Moooooc držím palce, aby jich bylo co nejvíce v pořádku. Pamatuj, že červenec stále na někoho čeká 😉

suzik161
27. čer 2014

@luca16 mi se o něj podělíme s bubulina 😀

bubulina1983
27. čer 2014

@suzik161 + @luca16 - no uvidíme holky, nechci se zbytečně radovat, abych pak nebyla zase moc smutná, ale těší mě že to jde zatím podle plánu, a lepší to utíká, když se takhle pořád něco děje, za to těch 14 dní potom bude asi hodně dlouhých...prednison mám taky 1x ráno po snídani, tak pěkně stimuluj ať máš hnízdo hezky připravené na úrodu, to víš že zkuste 2 je to lepší, bude větší šance na úspěch!
@luca 16 - Jak je ti maminko, jak se cítíš, všechno v pořádku? červenec je můj + @suzik161 + @elisc 😝

suzik161
27. čer 2014

@bubulina1983 Vůbec nemysly na neúspěch, musíš být positivně naladěná!!! Já jsem si to minule opravdu užívala, jen jsem přijela z ET tak jsem se furt smála a hladila bříško. Manžel měl úraz, takže byl se mnou v posteli, takhle jsme se nikdy nezasmáli jako v tu dobu. A ono se to povedlo, že to nedopadlo je druhá věc. Já mám Prednison 1x ráno, 1/2 v poledne. Podporuji sliznici jak mohu, dám si každý večer sklenku, to prý pomáhá taky. Před KETem nakoupím zase sýry a citrusy a budu jíst 😀 Těch 14 dní bude nekonečných, ale zase za tu odměnu to stojí, neboj!!!

luca16
27. čer 2014

@bubulina1983 To teda bude plodný měsíc 😀 Už je mi líp. Musím často jíst, jinak je mi příšerně zle. Naposledy jsem byla na kontrole v 7tt a půjdu až ve 14tt na screening, takže těžko říct, jestli plod prosperuje. Nezbývá mi nic jiného než čekat. Ještě měsíc než se dočkám dalšího utz. Už aby to bylo...

bubulina1983
27. čer 2014

@suzik161 - no jsem taková pozitivně naladěná, věřím tomu že to dopadne, přítel je na mě taky teď takovej hodnější, smějeme se tomu že je ze mě nosnice, že kolik asi snesu vajec, a táák, a myslíš že taky můžu kousek vína nebo piva na tu stimulaci? a co mají za vliv sýry a citrusy na miminko, můžu se zeptat? to jsem nikdy neslyšela...
@luca 16 - jééé takže už si nějaký 8tt, toto letí, to je krásný, no je to dlouhá doba mezi sebou viď člověk je pořád takovej napnujet jestli je všechno v pořádku, že? ale neboj si říkej si že je vše OK a vůbec na nic jiného nemysli !

suzik161
27. čer 2014

@bubulina1983 holky mi tady doporučovaly, po ET pít kefíry, cottage sýry a tvaroh. Prý je super ananas na podporu uhnízdění, tak jsem vše nakoupila a jedla. Popravdě 3. den jsem cottage nemohla už ani vidět, ale co bych pro prcka neudělala 😀

elisc
28. čer 2014

@bubulina1983 Ahoj, to je opravdu skvělá úroda 🙂 Navíc v jednom folikulu můžou být i 2 vajíčka 🙂
A jak snášíš injekce? Zatím dobrý? Letí to jak blázen.
No, já už se nemůžu dočkat středy, až začnu 😀

bubulina1983
29. čer 2014

@elisc - ahojky,zitra další kontrola nosnic🙂 a uz budem planovat OPU.no poprvy jak me to sestra ucila sem se klepala jak ratlik,ale uz to zvládam sama a v pohode,v začátku sem trochu spinila,dnes me bolel ten vpich,asi jak to sadlo propichuju ve stejným místě🙂 a mám brisko jako micudu,by si klidne někdo mohl myslet,ze uz sem ve 3.mesici...neboj streda he za chvilku a pak uz to utece jako voda,kontroly,pichani,porad se něco deje,tak budes za chvilku taky pred odberem...

ivekr
autor
30. čer 2014

Ahoj holky, tak narychlo docitam, teda dalsi tehulinka zady, pak bubulinka na odběr a dnes kontrola ze? Jinak holky, konečně me je líp. Jsem v 17t a nevolnostem snad konec. Po plodovce uz taky nemusím úplně lezet,tak je to hned lepsi.ale zase noci uz horsi.prcci se uz začínají rozvalovat,v noci 3x curat,píchá bricho,začínají asi kopat,obcas mam takovy bouchani,ale furt nevim jestli to nejsou vetry:D.
Jinak deebe (holky snad se tu najdete,jak jsem na mobilu blbe se mi přidávají jména,tak pisu,jak si je pamatuju) nevolnosti jsem měla také hned snad od zacatku.ja u postele mela sušenky a hned co jsem otevřela oči jsem jednu dala.přišla jsem na to,ze musim po malych soustech porad neco jist,ale i tak jsem wc plnila dostatečně 🙂. Lízátka me osobně nepomáhala,proste to vydrzet,co nejvic lezet a spát. Tak drzim pesti vsem vam tady!

bubulina1983
30. čer 2014

Ahoj holky, tak jsem zpět z kontroly, jedu opět ve STŘ. Stav následující sliznice 10, takže 8 už bylo dávno tak to je OK, na pravý straně se mi místo 5 objevilo 8 folíků, největší kolem 12, nalevo ani nevím ale minule jich bylo 7, takže počítám že tam taky nějaký přibyli, největší 13mm, stimulace snížena dnes a zítra na 150, 150, a dle kontroly uvidíme.
Je prej potřeba aby alespoň 3 folíci měli 17mm, aby byli zralý, jsem prej na horní hranici aby z toho byl ten hyperstim.syndrom, takže takhle mi to teď snížil, aby už nezačali růst další ale jenom povyrostli ty větší, včera večer mě teda fest bolelo břicho, nějakej hlen ze mě taky šel, připadám si jak když sem sežrala mamuta.- Kučera říkal že je to tak normální, a že to roste pěkně průměrně, takže to zatím vypadá na OPU v pátek, ale přesný termín domluvíme ve středu.
@ivekr - to je dobře že se ti udělalo lépe, já to říkala, že se ti uleví, nejhorší je ten začátek, teď si konečně můžeš začít pomalinku užívat opravdového těhulkovství, no jo bude to boj, perou se ti tam dva o místo, takže čekaj velký vlny v bříšku 😀 a kdy budou ty výsledky jak si byla na té plodovce jestli jsou oba mimísci v pořádku?? Co dilemato kočárku jak pokračuje, sehnala si někde něco, byli jste se někde podívat?

debeee
30. čer 2014

@ivekr - Mě je ted jak kdy, musím jíst taky pravidelně, nesmím mít hlad jinak je to na hovino a je mi zle a dost dlouho trvá než se z toho vzpamatuju 😀 Naštěstí jsem krmila pana záchoda jen jednou 😀 Spíš to vypadá, že budu mít v CELKU poho těhu 🙂 Zase na druhou stranu jsem z toho nervózní jestli je vše OK 🙂 Věčně nespokojená ženská 😀 😀 😀
@bubulina1983 Ve středu jdu taky na kontrolu, v kolik jdeš? Já na 10 hod. Doufám, že bude vše Ok. Ted jsem chodila co týden a pak jdu až za 14 dní tak nevím jak to přežiju 😀

bubulina1983
30. čer 2014

@debeee - tak to je super, že ti není špatně, doufám že ti to tak vydrží i nadále, jedu hned ráno v 7.15, to má kontrolu na stimulace, sem se koukala, že je tam ráno tak brzy už od 7, no aby to všechno stihli když tam jsou teď jenom 2. No jo pak už se to bude prodlužovat ty kontroly, a pak zase zkracovat, nemsíš si vůbec žádné špatné myšlenky připouštět, je to všechno v pořádku si řekni a fertig 🙂

elisc
30. čer 2014

@bubulina1983 Ahoj, tak já myslím, že to jsou dobré zprávy 🙂 Pěkně Ti rostou. Jsem zvědavá, co budu psát za týden 😀 Neptala ses náhodou, jak je to s tím režimem? V únoru se to nedalo, ale teď bych ráda chodila na brusle než bude ET

debeee
30. čer 2014

@bubulina1983 A už jsi přemýšlela jestli po ET pojedeš domů nebo tam na jednu noc zůstanete? My to máme cca 20 km tak jsem jela domů, ale bydlet dál asi bych si zajistila nocleh v Jihlavě

bubulina1983
30. čer 2014

@elisc - no snad je to vše v normě, ale říkal mi že s tou stimulací už teď musíme opatrně kvůli tomu hypo syndromu, ale mám strašně nafouklý břicho, koukal na mě ráno, když sem mu to říkala, tak prej že když dopnu rifle tak je to ještě dobrý ale pásek sem si už sundala, a kalhoty drží 🙂 promačkával mě vaječníky a proklepával kvůli volný tekutině tak prej že je to dobrý. No ptala sem se ale říkal mi na to akorát o neschopence, že mi ji může napsat 3 dny zpětně, asi jsme se blbě pochopili, o žádném omezení nemluvil a co jsem četla na netu tak holky, že taky normálně fungovali, akorát si dej pozor, suzik161 tady psala že luxovala po injekce pregnylu a že jí potom strašně bolelo břicho a měla jenom 2 vajíčka nebo cosi, nevím jestli to má na něco vliv, ale já teď už nesportuju, včera sem akorát vytírala, vysála, musím si uklidit do zásoby 🙂
@debee - ne pojedu domů hajat, my jsme ze Žďáru n.S., resp. Nové Město takže to máme do JI, ale 45km za 45 min.jsme doma, takže taky pojedeme domů, resp. mě přítel odveze, to ani nevím že se to doporučuje, ale jak říkáš bych se asi taky nikam neklepala, být z daleka...

debeee
30. čer 2014

@bubulina1983 Kámoška co to měla 60 km si raději zajistila ubytování aby to po cestě nevytřepala 😀

ivekr
autor
30. čer 2014

@bubulina1983 téda ty budeš mít vajíček 🙂. To musíš mít pěkně nafouklý bříško, když tam máš tolik takovej folíků ty jo.
Jinak v pátek budou na netu výsledky, tak se strašně bojím. a když to dobře dopadne, tak začnu nakupovat, budeme vědět pohlaví na 100% a taky to, že jsou zdraví. Na koček pojedeme v létě do prahy se podívat do obchodu na vlastní oči. Jinde vystavenej není. Ale jsem rozhodnutá pro bumbleride, pokud mě v obchodě nazaujme jiný . Takže jsme ho zatím přestali řešit, až podle těchto výsledků jak to dopadne víš, abychom měli jistotu,že jsou oba zdraví a budou opravdu dva a doufám, že jo.....ale stjeně jsem děsně nervozní, už aby byl pátek odpoledne ty jo.

unkarka
30. čer 2014

Ahojky kočky po dlouhé době jsem tu vůbec nic nestíhám.Nová práce je neskutečně náročná nevím jak to do konce prázdnin přežiju.Ted jsem měla 7 12h směn a jsem uplně kaput.Ivekr nenervuj se a přeji at jsou výsledky nejlepší.
@bubulina1983 krásná uroda jen tak dál a za 14 dní tu budeš s těhu testen a s 2 čárkama.

suzik161
30. čer 2014

@elisc ahoj, nevím jestli to mělo opravdu nějakou souvislost, ale po Pregnylu už bych se fakt jen šetřila, jako posledně. Poprvé jsem si za to nejspíš mohla sama tím luxováním. Uvidíš co ti řeknou, ale do Pregnylu jsem fungovala úplně normálně. Jen jsem si naklidila dopředu podruhé a pak jsem zavírala oči, že ten bordel nevidím 😀 budu držet palce ať je máš kvalitní, nezáleží na počtu, ale kvalitě

bubulina1983
30. čer 2014

@debeee - musí se mnou taťka jet opatrne,sklopim sedadlo,a doma zalehnu a snad to bude dobrý,po dálnici nepojedem,tam je to hnus..
@ ivekr- pátek je tu coby dup,neboj se,oba budou v poradku,a pak zacnes utracet,takovym fofrem,ze ti prasátko bude rvát hlady.neboj,...;-)dej nám pak vědět,ano?
@unkarka- jee,to jsou smeny jako prase a co delas presne za práci,psala si ze pomocna kuchticka,to si cely den na nohach,au,úplne si vzpomínám,kdyz sem dalala brigádne v hospodě..no,prosím te,pripadam si jako nosnice,břicho mám jak za dva,tak snad budou i kvalitní!

debeee
30. čer 2014

@bubulina1983 já jsem seděla vzadu s nohama na sedačce, abych neseděla po směru jízdy, kdyby náhodou musel prudce brzdit, tak ať se to vajičko mele do stran a ne ven 😀 😀 😀

@ivekr Držím palečky ať Vám vše vyjde v pořádku. I já z toho mám lufta, přeci jen nejsem nejmladší ročník 😀 Manža měl docela blbý spermio, a i když nám vyšla genetika dobře člověk nikdy neví. V 10tt jdu na kontrolu ke svému gyndaři tak to chci začít řešit.

unkarka
30. čer 2014

@bubulina1983 no dělám vše co je potřeba nádobí,saláty,přílohy a po prázdninách jen druhého kuchaře takže nádobí pak až odejde večer paní co to bude umyvat.A to budou 16h směny dlouhy a krátký týden.uffffffff

bubulina1983
2. črc 2014

Ahoj holky, tak dneska opět kontrola v JI, folíci dorostly, na pravo 8, 5 větších a z toho 3 mají kolem 18, nalevo 7 taky pár kolem 18(ale neříkal kolik), sliznice 11,5, dnes večer mám píchnout pregnyl 7500 a v pátek 7.15 nástup na OPU, mám strach holky ... ☹ po laparce jsem blbě snášela narkozu a měla strašně nízkej tlak, tak abych jim to tam nepob... ve středu to vypadá na ET podle toho kolik a jaký budou...tak mi držte pěstičky a myslete na mě, až budu schopná tak se vám ozvu co a jak..

suzik161
2. črc 2014

@bubulina1983 Super!! To máš krásné. Neboj se, oni si tě pohlídají a hlavně když jim to napíšeš do toho formuláře, tak si na tebe dají větší pozor. To se ti to rychle krátí 😀 Budu držet palce, aby vše bylo dobré a měla jsi kvalitní vajíčka!!

elisc
2. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, to jsou opravdu skvělé zprávy. OPU se neboj, taky mám nízký tlak, občas dokonce jen 95/55 a i kdyby se Ti udělalo špatně, jsou na to připravení a zvyklí. Ale nebála bych se, mně se taky po laparce motala hlava, ale tady je to taková chvilka, že než to tělo pochopí, už je po všem 😉
Jinak já dnes začínám 275 Gonal, k tomu ráno 1,5 tabl. metypred a večer injekce nízkomolekulárního heparinu, no odcházela jsem s plnou taškou léků 🙂 V pondělí mám první kontrolu, tak jsem zvědavá.
Navíc po té večerní injekci se prý dělají modřiny, tak jsem zvědavá, jak budu vypadat 😀

bubulina1983
2. črc 2014

@suzik161 - no právě do toho te´d koukám, dám jim tam lepítko a napsala jsem odpověď na otázku zda jsem dobře snášela anestezii, že NE, byla sem v 04-2014 na laparo s chrompertubací, a poblinkala sem se jim tam 2x museli mi dát protiblicí kapačku a tlak ale 100/60, tak mám z toho trochu strach, Kučera tam v pátek nebude tak mě ten odběr bude dělat Škurla, tak jsem na něj zvědavá 🙂
Ještě se zeptám prosím tě, oni mi odberou folíky, tam zjistí kolik je vajíček, ty se napíchají a začnou v ideálním případě růst, a který pak dávají do mrazáku, až ty co zbydou po těch 5-ti dnech, a dají mí tam až 5 denní miminko? díky za info..
Ty frčíš v pondělí na kontrolu jak si na tom se sliznicí vi´d? a to vajko rozmrazujou jak moc dopředu, to se ještě nechává dorůst?

bubulina1983
2. črc 2014

@elisc - ahojík, no snad bude všechno v pořádku jsem taková natěšená na to, že to určitě dopadne .. no řeknu jim to ještě v pátek, aby věděli že mi možná nebude nejlíp.. jéé takže máš po MS a začínáš stimulovat? a co je gonal a metypred, to je nějakej jinej druh stimulace?a na co je heparin, co si měla v minulém pokusu? změnili ti to nebo máš to stejný?

debeee
2. črc 2014

@bubulina1983 Krása holka, ty bys mohla z fleku zásobovat Kaufland vajíčkama 😀 😀 A neboj se ničeho nic, budeš mít takový nervy jestli budou vajíčka dobrý a kolik se jich podaří oplodnit a kolik jich hezky poroste, že než se naděješ budeš po ET a budeš na nervy z úplně jiných věcí 😀 😀 Když si na to vzpomenu 😀 😀

Já na dneska na kontrole taky super, srdíčko nám bije jako zvon, hned jsem Kučerovi řekla, že to bude asi po mě 😀 Dostala jsem propouštěcí zprávu pro gyndaře, panu doktorovi jsem moooc poděkovala a za 4 roky mě tam má zase 🙂

Další kontrola až za víc jak 14 dní, to budou nervy. Nejraději bych se na ten ultrazvuk napojila a neustále sledovala co se tam děje 😀 😀

elisc
2. črc 2014

@bubulina1983 Gonal je další varianta jako Puregon, hlavně jsem čučela, že za 2 ampule jsem doplácela jen 5.000,- to je o 3.000 míň než minule za Puregon, ale prý to šlo dolu. Metypred mám na imunitu a heparin je proti srážlivosti a prý to pomáhá prokrvení a snad lepšímu uchycení.
Když dochází k ET, vyberou Ti nej vajíčko. (Většinou je to ten 5tý den) Ostatní nechají do druhého dne (resp. 6den od OPU), jestli se nezastaví vývoj a pokud je to ok, dochází k zamražení