Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

zwalsh
20. led 2015

@lenkas26 přepošlu ale koukni do spamu posílala jsem to myslím z firemního emailu

luca16
20. led 2015

@debeee Ještě ne, mám TP v pondělí a v pátek jdu ještě naposledy ke svému dr. na poslední ozvy. V pátek si tam pak zavolám a objednám se. Prý už budu chodit co 3 dny na kontrolu, takže pokud budu přenášet, tak se ještě pěkně najezdím ☹ Co se týče váhy, tak je prcek taky napřed a to nemám cukrovku. Nedovedu si představit toho obra, kdybych ji měla... Ke dnešku má 3,5 kg a to mám ještě týden do TP.

debeee
20. led 2015

@zwalsh Děkujeme 😉

debeee
20. led 2015

@luca16 Mě už dneska dr odkázal do porodnice, budu tam volat zítra tak uvidím na kdy si mě objednají. My jsme to právě dorovnaly a podle dnešního měření přesně odpovídáme - míry měl na 36+6 a jsme 36+5 😎 Hrozně jsem se bála aby ještě nevyskočil nahoru, ale je to šikulín 😀
Asi zavolám na to číslo kde jsem se objednávala na ten kurz, buď to bude dobře nebo mě přesměrují 😉

luca16
20. led 2015

@debeee Přesně tak, nebála bych se toho, max. ti řeknou, že voláš špatně a spojí tě jinam. No to je super, co vic si přát🙂 To se povede málokomu, že mimčo skutečně odpovídá 😉
Je to divný, ale fakt už se do té porodnice těším. Už bych to chtěla mít za sebou.

lenkas26
20. led 2015

@zwalsh jo měla jsem to ve spamu díky 🙂 mrknu na to

debeee
20. led 2015

@luca16 Ani mi nemluv já taky. Hlavně rychle a potichu 😀 Ty poslední týdny jsou fakt peklo, když víš že to může přijít kdykoli a ono to nepřichází 😀 Ale mám maliníkový čaj a od příštího týdne jsem manželovi naordinovala sex sex sex 😀

luca16
21. led 2015

@debeee No, co se tak bavíme v lednovkách, tak prý žádná babská rada nepomáhá. Mrně přijde na svět, až samo uzná za vhodné. Taky jsem už leccos zkoušela a nic nepomohlo. Maliníkový čaj piju - litr denně, snad aspoň pomůže rychlejšímu porodu...

bubulina1983
21. led 2015

@debeee - ahojky mamko, no to je super, tak to jsou samé dobré zprávy, a teď už budeš dojíždět na kontroly do porodnice?? nebo jak je to? to nechodíš až do porodu ke svém mudr?
@luca16 - Lucí tak jak je 🙂 ?

bubulina1983
21. led 2015

@luca16 - a zkoušela si ještě horká koupel, červené víno a sex s mužíčkem ? 😀

bubulina1983
21. led 2015

@debeee - aha, tak ty vlastně půjdeš na císaře asi..nebo jak to dopadlo? nebo ti dají vyvolávačku?

debeee
21. led 2015

@bubulina1983 No jelikož se milostpán otočil a není to obřík tak císař nebude. Určo budou čekat do termínu a pak vyvolávačka 😖 😖
Na kontroly budu dojíždět do porodnice. Ono záleží asi na každém gyndaři jak to má. Nám říkala i na tom předporodním že to záleží na nás a na našem gyndaři kdy chceme chodit na kontroly do porodnice. Mě je to vcelku jedno a kdyby se náhodou něco stalo nemusím jezdit od čerta k ďáblu 😀

luca16
21. led 2015

@bubulina1983 Čauky, je mi až moc dobře😀 S takovou budu přenášet a budu ještě prosit o vyvolání. Od příštího týdne už budu jezdit do HB do porodnice na monitor a jsem hrozně zvědavá na jejich přístup🙂 A co ty, už se ti to taky pěkně krátí.

luca16
21. led 2015

@bubulina1983 Jj, zkoušela jsem ledasco i dlouhé procházky, schody, fyzickou zátěž (mám ale dobrou fyzičku, takže to na mě nezabírá)... holt musím počkat až když se tomu mrněti bude chtít

luca16
21. led 2015

@debeee Se ještě v HB potkáme😀😀

debeee
21. led 2015

@luca16 Tak jsem si do HB volala a objednávat se nemusíš, pouze vyjedeš do 6.patra na porodní sály, zazvoníš natočí ti monitor, dr tě vyšetří a je to :D Já jedu v úterý ať mám ko po týdnu 😉

bubulina1983
21. led 2015

@luca16 - to víš že...je zbytečný na to nějak tlačit, půjde to tehdy až to má jít...holčičkám to někdy trvá dýl, ty se ještě fintí 😀 no já dobrý ..ještě chodím do práce do 11.2. a pak nastupuji na MD, tak mě asi doma švihne

luca16
21. led 2015

@bubulina1983 Ty si teda dáváš načas🙂 Já byla ráda, že jsem 10 týdnů před TP z práce odešla. Vybrala jsem si ještě dovolenou a měla jsem klid. Budeš dokupovat, uhnízďovat, aby vše bylo dokonalé a uvidíš, že se nudit nebudeš 😉

debeee
22. led 2015

@luca16 Tak co holka? Pořád 2v1. Ještě mě napadlo jestli si prcka zkoušela přemlouvat 😀

luca16
22. led 2015

@debeee Jj, pořád pořád. Ale stále si říkám, že do TP času dost. Zkoušela, ale to si myslím je to poslední, co by mohlo zabrat 😀

bubulina1983
22. led 2015

@luca16 - ahoj Lucí, tak ještě v celku 🙂 no nic mi není tak se snažím to vydržet to tu do konce, zase si říkám že jestli sedět doma nebo tady, že je to jedno a nechci si zbytečně zkracovat MD. Pak těch 6 týdnů bude stačit až až, většinu si chystám průběžně, pak se mi asi nebude chtít.

Jinak začíná mít teda problémy s jídlem, nic nesním a je mi strašně těžko, včera sem myslela že se večer po... pálí mě žáha, skáče mi jídlo zpět ☹ blbě se mi dejchá, máte na to holky něco?

luca16
22. led 2015

@bubulina1983 Joooo žáha🙂 To bych mohla vyprávět. A bude hůř 😉 😀 Byly doby, kdy jsem lezla po zdech, nemohla jsem si vůbec lehnout, aby mě nezačala pálit. S dýcháním si nedělej starost, to je normální. Funím jak lokomotiva. Patří to ale holt k tomu, pač dýcháme za dva🙂 Říkají, že první a třetí trimestr nebývá zrovna ten nejpříjemnější, ale uvidíš, že výsledek bude stát za to 😉

debeee
22. led 2015

@bubulina1983 Mě na žáhu pomáhalo Renie a mléko. Jak jsem mléko nepila max skleničku za rok tak na žáhu klidně krabici denně 😀 Někomu pomohlo spát na vysoko, ale já na to nebyla zvyklá a nemohla zabrat

lentikalena
22. led 2015

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla.Počítač jsem měla v opravně,ale odedneška jsem zase na příjmu.Moc jste mi scházeli. 😉 Jinak jsem zatím v pohodě.

bubulina1983
23. led 2015

@debeee - no mlíko sem taky začala aplikovat, moc ho nemusím, leda ve formě kakaa k snídani, ale budu se muset překonat 🙂 no jo holt už je tam toho vevnitř moc a nemůže se vejít 😀
@lentikalena - ahoj Lení, já sem si říkala že ses dlouho neozvala, a co je jinak u vás nového..? jak rostete ?

debeee
23. led 2015

@bubulina1983 Až ti padne břicho uleví se ti, mě už je tak týden líp, jak netlačí na žaludek. Zkus si ještě vypozorovat po čem tě žáha pálí. U mě to byl pomeranč, mandarinka a nebo když jsem snědla větší porci. Takže jídlo jsem si dávala na dezertní talířek. Malé porce a častěji. Ještě jsem si vzpoměla co mi pomohlo - rýžové chlebíčky 😀

bubulina1983
23. led 2015

@debeee - no mě teď teda hlavně dost tvrdne bříško, tak nevím i přes den, teď sem si naoordinovala magnesko, doktorka mi říkala že mi citlivější dělohu která reaguje na každý pohyb, tak jen abych nejela dřív...no minule sem měla jogurt s vločkama, a před tím trochu knedlíku ve vajíčku, musím jíst míň, to vím, ale já vubec nemám hlad ☹

debeee
23. led 2015

@bubulina1983 Tak to ti závidím, já mám hlad pořád 😀 Ptala jsem se diabetoložky a hned po porodu můžu odložit inzulín a dietu. Už se těším jak si dám něco dobrého 😀

lentikalena
23. led 2015

@bubulina1983 Ahoj rosteme jako blázen,natož,že pomalu začínám 6.měsíc tak jsem jako koule.Jinak mi našli snad všechny nemoce vyšší tlak,cukrovku a aby toho nebylo málo tak mám zvýšené jaterní testy. ☹ Jako kdyby jsem byla alkoholík 🙂 V pondělí jedeme do Budějovic tak snad to bude vše v pořádku,podle doktora by to všechno mělo být ok.A taky se na 100%dozvíme pohlaví.A co ty?

lentikalena
23. led 2015

@debeee Ahoj prosím tě kolik máš cukr,že si pícháš?