Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luca16
28. led 2015

@debeee 🙂 Stále nic a dnes už asi nic nebude. Cítím se pořád nějak moc dobře. V pátek jdu znovu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi poví.

suzik161
28. led 2015

@debeee jméno vybíral manžel, ale za výběr ho pochvalim 🙂 děkujeme!
zvládnu to a basta, jen doufám, že se to nemusí pít najednou a můžeš se aspoň nadechnout 🙂
Však jsem ns tebe nedávno myslela a říkala jsem manželovi že s lucou budete rodit v HB.
HOLKY MYSLÍME NA VÁS A DRŽÍME PALCE!! <3

lentikalena
28. led 2015

@debeee To zvládnem neboj.Když to šlo tam, musí to i ven.No né 😀 😀 😀 😀 😀

debeee
28. led 2015

@luca16 Holka ty budeš mít asi princeznu, musí se tam našlechtit tak ji to trvá. A otvíráš se? Já byla v úterý na jeden prst 😉

@suzik161 Mě to dala sestra do hrníčku a mohla jsem to vypít na kolikrát jsem chtěla, dala jsem to na 3x a to je u mě úspěch nejsem zvyklá pít velké množství čehokoliv 😀 A děkuji, každé povzbuzení pomůže. za chvíli budeme povzbuzovat my Vás 😉

@lentikalena No dyk, nejsme žádný béčka a bohužel to za nás nikdo neodrodí 😀 😀

luca16
28. led 2015

@debeee 😀 My se v té porodnici ještě potkáme, uvidíš. Ani ne na prst a to už přenáším.... Už to neřeším, nechám to na doktorech, co mi řeknou a doporučí...

lentikalena
29. led 2015

@suzik161 Myslím na tebe.Pak dej vědět jak jsi dopadla a jaké to bylo. 😉

suzik161
29. led 2015

dekuji,uz mam piti za sebou a tak hrozne to neni.Spis teply Sprite bez bublinek 😉 sestra je pero

zwalsh
29. led 2015

Ahoj holky, mužete mi poradit nejaké ubytování v Jihlavě nebo kolem, jdu na transfer patrně ve středu, zítra mám UTZ sliznice. V podstatě od Brna až po Jihlavu, nekde, kde budu moci 2 noci přespat. Holky, když je transfer četla jsem někde, že močový měchýř má být polo naplněný, aby to prý šlo lépe,. Říkali vám to něktré? Jsem teď již tak napjatá, že z toho nemohu spát 🙂 Jen ta cetsa mě děsí, 6 hodin jízdy autem, to bude nářez. Držím všem palečky a hezký den

bubulina1983
29. led 2015

@debeee - ahoj Deny, no já se taky děsně divila, jak je možný že dva prcci budou mít dlouhý a hubený mimino...tak kdo ví čí to je 😀 no tak hlavně aby ti do porodu nenarostl do 4 kil, to bych rodit nechtěla :-/

debeee
29. led 2015

@zwalsh Nechci ti lhát ale mám takový dojem, že Sanus nabízí ubytování přímo na gyndě, že to mají nějak domluvené tak se zkus zeptat. Jinak nevím nejsem dlouhodobá zdejší 😉 O tom močáku jsem ještě nic neslyšela. Já bych se spíš vyčůrala, pak aspoň půl hodiny i víc ležíš tak ať nemusíš zbytečně vstávat.

@luca16 Holka tak to se asi potkáme, jsem otevřená asi co ty podle dr co mě vyšetřovala v úterý 😀 😀
To bude krasavice ta vaše princezna když si dává takhle načas 😀 Ten náš rebel mi každou noc dává zabrat. Dneska do půl 4 dělal psí kusy, že jsem ani za nic nemohla usnout a už druhou noc mám šíleně tvrdé břicho v noci, že jakékoliv otočení jsou boží muka. Já doufám, že do úterý porodím a když ne domluvím se s dr na co nejbližším termínu vyvolání. Jestli by to takhle šlo až do termínu tak ze mě bude Zombii ☹

bubulina1983
29. led 2015

@luca16 + @debeee - já to taky říkala že to bude holčina, vsaďte boty 🙂 a jak máš ty termínu Lucí, nemáš jen jeden jako my, neboj jo?? neboj ono to nějak dopadne, a když by to nešlo samo tak ti od toho pomůžou , ty čekáš beztak ne 1.2.2015 viď 🙂

debeee
29. led 2015

@bubulina1983 I já doufám, že bude v normě, ale spíš to vypadá že bude po mě tak snad ne a říkala dr v HB, že je váhou úplnej průměrňák 😀 Jak jsem teď psala Lucce, počkám do úterý a domluvím si to vyvolávání na co nejdřív nebo mě asi trefí 😀

bubulina1983
29. led 2015

@debeee - jako ty se chystáš už v úterý rodit, no to snad nééé? máš ještě čas ne? teda vy jste ...si to sfouknete spolu, a co já 😝

bubulina1983
29. led 2015

@debeee + @luca16 - holky tak řekněte tatínkům a šup tam s ním 😀 a třeba to pude 😀

debeee
29. led 2015

@bubulina1983 To mě asi hned v úterý nevyvolají ale chci se s nima už domluvit. Jen doufám, že budou trochu vstřícní nechce se mi čekat až do termínu, trochu mám i strach z toho aby nám malej moc nenarostl 😉 Dneska jsem začala 39 týden takže mimčo je donošený, tak co s tím budu dělat nějaký ofrky. Doma už má nachystáno, sbaleno, já sbaleno není na co čekat 😀 Dneska začínáme s manžou sexuální maraton, ještě jsem četla červené víno a horká vana, jen nevím v jakém pořadí, abych to nepopletla. Víno mi teda nechutná, ale když jsem přežila těch 9 měsíců stresu snad vydržím i tohle 😀 😀 Jen si musím dát pozor abych nepřebrala, to by asi čučeli kdybych tam přijela namol a vykládala, že jsem si vínem chtěla spustit porod 😀 😀

bubulina1983
29. led 2015

@debeee - táák správný přístup, po takový době aby to pro tebe nebyl šok 😀 já si myslím že bude stačit 1x 2x a půjde to ven, hele já bych to viděla asi takhle: napustit horkou vanu, v ní popíjet trochu červeného vína a pak sse vykulit do peřin 😀 a děj se vůle boží. No uvidíš, jestli to nevyvoláte do úterka takhle tak se domluvíš na nástup.
Den piješ odvar ze lněného semínka, co masáž hráze? a mátový čaj urychluje stahy, to víš..?

suzik161
29. led 2015

@lentikalena je to za mnou, docela to šlo vypít, ale nevím, nevím jak se mi tam bude chtít znova 🙂 jinak se mi udělalo trošku špatně, tak jsem si na půl hodiny lehla a bylo to dobrý 🙂 sestry jsou skvělý 🙂

debeee
29. led 2015

@bubulina1983 No taky z toho mám trochu obavy, je to jako poprvé a to jsem poprvé měla 3 promile za zubem 😀 Teď to hold budu muset zvládnout za střízliva 😀 😀 Piju čaj z maliníku a o té Mátě jsem teda neslyšela, ale než mátový čaj tak raději nic 😝 😝 Hráz nemasíruji, stejně když je prcek větší nástřih tě nemine. A jestli má to naše robě opravdu větší hlavičku nepomůže masáž čehokoliv. Zkoušela jsem to asi 2 dny, ale málem jsem si vykloubila ruce 😀 Nějak si tam nedosáhnu 😀

@suzik161 No vidíš to jak jsi to krásně zvládla, ted jen aby výsledky byly dobré a máš to za sebou 😉

luca16
29. led 2015

@debeee @bubulina1983 No holky, nevím nevím, jak to dopadne. Cítím se absolutně úžasně. V pondělí budu myslím mít ukončený 41. týden, takže se zítra na kontrole zeptám, jestli budem příští týden vyvolávat nebo ne. Na mě nic z přírodních a babských rad nezabírá, takže to bude asi muset jít po "zlém". Dr. mi v pondělí říkal, že 14 dní přenášet nebudu, ale zatím tomu vše nasvědčuje ☹ Kdybych náhodou zítra zapomněla, tak se ozvěte a dám vedět, jak jsme se v porodnici domluvili. @debeee bylo by fajn mít s kým v HB pokecat 😉

debeee
29. led 2015

@luca16 No třeba budeme i vedle sebe hekat 😀 Můžeme pak na sebe pokřikovat: Tak co jak se ti heká, na kolik si otevřená a ve finále neřvi tolik 😀 😀 Dostaneš se na koníka přes telefon? kdyby náhodou fintilka chtěla ven a já byla na kontrole šla bych se za Vámi juknout

luca16
29. led 2015

@debeee Pokud mi pojede v nemocnici wi-fina, tak se na net dostanu 😉 Myslím, že tolik sil, abychom na sebe řvali, mít opravdu nebudem 😀 😀

suzik161
29. led 2015

@debeee to máš pravdu a v 24tt znova 🙂 snad to do té doby zapomenu 🙂

Holky moc na vás myslím a držím palce!!!
@luca16

bubulina1983
29. led 2015

@debeee + @luca16 - vy jste magorky zagorky 😀 holky moc na vás myslím,tak sdělujte žhavé info ..ju!

margyt
29. led 2015

ahoj, já byla na prvním pohovoru tento týden a zároveň mi vzali i krev na hormonální profil. S panem doktorem Kučerou jsem byla velice spokojená, byl velice příjemný a vše vysvětlil. Nyní mě čeká ultrazvuk za týden 😉

margyt
29. led 2015

@ivekr - já byla poprvé tento týden i s odběrem krve a super. Jsem zatím s přístupem spokojená.

lentikalena
29. led 2015

@suzik161 A tak co ti nato řekli v pořádku?A kde jsi to byla pít? 😉

lentikalena
29. led 2015

@margyt To bude v šechno v pohodě.Doktor Kučera je super.

suzik161
29. led 2015

@lentikalena výsledky posílají mé dr a k té jdu v pondělí, takže se výsledky dozvím tam 🙂 byla jsem v Pejru v nemocnici od začátku jsme se smála, sestry s námi zachazely jak s dětmi. Jen tedy do té chvíle, kdy mi bylo ouvej 🙂

ivekr
autor
29. led 2015

Holky moje,tak my uz se rechtame...konečně máme trochu rezim,ale je to zahul,hodně mi pomáhá moje mamka.a jak se mate, co briska apod..pisnite mi jak se dari. Ja si to tu nestiham cist,vzdy vlozim narychlo z mobilu fotku a zase padim. Bude nemám klid vubec,ze jeden spi a druhy pláče a kdyz zaspi oba,tak honem jim, lezim nebo peru apod....

zwalsh
30. led 2015

@debeee když jsem tam byla v prosinci tak jsem se jich ptala zdali mi neporadím nějaké ubytování a nevěděla tak nevím ☹ jdu tedy brouzdat na netu snad se třetím do něčeho kde mi bude fajn ty dvě noci.