Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
15. črc 2016

@veva1211 tak to vypada dobre. Myslim na Tebe,aby ti to vyslo 😉 a to tam bude na vklad uz Skurla?

veva1211
15. črc 2016

@missuttka ja si myslim ze jeste ne.Ze tam bude od18.7.Jsi hodna,moc dekuju!Dnes absolujete nejaky vyletik?

missuttka
15. črc 2016

@veva1211 litame do stavebnin,manzel nakupuje a naklada a ja platim 😀 ani se na vylet necitim,jak mam menses,tak jsem nejak ko.

veva1211
15. črc 2016

@missuttka jo,to ti verim🙂.U nas,to je uplne stejny!V pondeli uz padis do prace vid?Tesis se 😀?

missuttka
15. črc 2016

@veva1211 docela i jo. 🙂

missuttka
16. črc 2016

@veva1211 kočko,tak jak jste dopadli? 😉

anickaa87
16. črc 2016

Tez se chci optat zda uz to mas za sebou 🙂

veva1211
16. črc 2016

@missuttka
@anickaa87 tak uz to mame za sebou,tak jsem na chviku i zavrela oko.I kdyz jsem chtela Vam napsat driv ale....😀.Nechali jsme si i hatching(snad jsem to napsala spravne).A 3.embrya zamrazit kazdy zvlast 😉.

veva1211
16. črc 2016

@anickaa87 za jak dlouho budes testovat 🙂?

veva1211
16. črc 2016

@missuttka tak Vam pekne baracek roste vid,co zrovna delate?

missuttka
16. črc 2016

@veva1211 co pak to je hatching? Tak už v bříšku máš štěstíčko, tak to hezky opatruj a buď na sebe opatrná 🙂 my si děláme podkrovní byt. Teď tam manžel s tatínkem ohazujou příčky. Ještě že je tchán zedník 🙂

veva1211
16. črc 2016

@missuttka Snad to napisi spravne.Je to laserem narizlej obal embrya.Tim by se fazolka, mela lepe uhnizdovat.Jsem na vsechno zvedava,jak to dopadne.Ty jo,tak to mate velkou vyhodu!!!!Mi jsme za zednika nechavali spoustu penizku!A jeste dohady😀,no to k tomu patri😉.A jestli se mohu zeptat.Porad uvazujete o adopci?

missuttka
16. črc 2016

@veva1211 tak to uz vim 🙂 ano,pro adopci. U nekterych lidi se setkavam,ze jsem pro to neudelala vse,ale ja nebudu riskovat sve zdravi. Cim vic o tom hledam informaci,tak mam jasno 🙂 na podzim zazadame. To uz budeme bydlet

veva1211
16. črc 2016

@missuttka Ja si myslim, kdo timto vsim nepodstoupi,tak vubec nevi!Tyhle slova hod za hlavu, udelali jste maximum!A ja stojim pri Vas!Znam pary z meho okoli, ktere maji mimouse adoptovaneho,a je to nadhera se na ne koukat jakou velkou laskou ho obklopuji!Urcite si zazadejte co nejdrive😉!Chteli byste novorozene nebo uz treda rocniho rostaka-rostandu?

missuttka
16. črc 2016

@veva1211 klidne rocniho broucka. Dekuji,jsi zlatičko 🙂 a co dneska kucera,byl ok?

veva1211
16. črc 2016

@missuttka ale jo,uz se ho na nic neptam.Ja se ho zeptam a pride mi ze nachazi slovickareni a pak te sejme🙂(mam z nej takovej pocit,posledni dobou).Ale je na nej znat,ze je prepracovany.Urcite se tesi na dovcu.Jestli Vam muzu do toho mluvit,ja bych necekala az budete mit bytecek pripraveny,pozadala bych hned...

missuttka
16. črc 2016

@veva1211 mam strach jak pak chodi kontrola ze soc,aby nemeli reci ze tu mame staveniste 😢

veva1211
16. črc 2016

@missuttka Aha☹,ja mela za to ze mate kde byt.A ze toto si delate nove.?Ach jo,to je nuda.Jak ja jsem v jednom kole,tak tohle lezeni je hrozny.Jeste si muzu s tebou psat😉.

missuttka
16. črc 2016

@veva1211 do kdy mas dovcu,nebo si vezmes neschopenku? 🙂

mirkah123
16. črc 2016

ahoj holky, tak dnes jsem 12tý den po IUI a ejhle, ráno velké bolesti břicha a za hodinu došly měsíčky ☹
Chtěla bych se zeptat, jaký bude nyní postup? Do Sanusu jsem se již dnes nedovolala, tak musím zkusit zítra ráno, ale zase mě čeká od 2. dne MS píchání injekcí k stimulaci? IUI chceme zkoušet ještě aspoň jednou

veva1211
16. črc 2016

@missuttka ve stredu padim do prace.Ale chci se hodne setrit.Tak jsem si rekla ze budu do 12 v praci.Doufam ze delam spravne.Prave koukam na radar a u Vas postupne zacina prset😉.To nemusis aspon zalivat kyticky u baracku:-P.(teda jestli si renovujete podkrovi v baracku).

veva1211
16. črc 2016

@mirkah123 Cauky ja si myslim,ze podstoupis dalsi a stejny kolotoc.Ja jsem na IUI podstupovala jen jednou se stimulaci(tady jsou o hodne nizsi hormony nez pri IVF),tak se domnivam ze to muzes podstoupit dalsi mesic.Ale pokavat budes mit sama od sebe ovulaci tak si pichat nemusis.Ale zase se stimulaci jdes na jisto!Hodne stesti!!!

missuttka
16. črc 2016

@mirkah123 tak to me mrzi. V tomhle ti neporadim,protoze to nevim. Snad tu bude nekdo kdo ti poradi 😉

missuttka
16. črc 2016

@veva1211 ani kapka 😀 a nemela by jsi byt v klidku doma? Me doktor chtel cpat neschopenku

veva1211
16. črc 2016

@missuttka Jsem doma v posteli😀,koukam na radar v mob.Neboj teta😉 ty tri dny budu lezet a nehejbat se:-*.To je hruza psat na tel..Nez to napisu a preklepy😀.

anickaa87
16. črc 2016

@veva1211 prave ze nevim jestli testovat nebo si pockat na krev, neco ve me rika ze to mam zkusit... Nevim mozna v utery bych to zkusila? 🙂

veva1211
16. črc 2016

@anickaa87 A jaky mas pocit?Ze bysto prubla ci mas zabrany...?

veva1211
16. črc 2016
missuttka
16. črc 2016

@anickaa87 a jak se citis? 🙂

anickaa87
16. črc 2016

@missuttka citim se dobre, ze zacatku mi bylo obcas zle od zaludku dokonce jsem i zvracela ale jinak ok, proste se chovam jakobych byla tehu, snad to neni moc troufale...