Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
10. led 2016

@pavlina1976 Děkuji moc. Doufám, že se zavrtá.

veervit
10. led 2016

@luist Děkuji. Budu odpočívat tyden, 2.tyden jdu do prace, ale nemám naročnou práci, tak snad to bude v pohodě.

evulinka10
11. led 2016

@luist Ahoj, já jsem brala 6 týdnů před IVF Medrol kvůli imunu a zadařilo 🙂 a brala jsem ho až do 12 týdne 😉 tak držím pěstičky, ať se prďola pěkně zavrtá 😉

veervit
11. led 2016

Děkuji za srdíčko. Snad přinese štěstí a budu ho moct předat dál😉

misickajerry
11. led 2016

@evulinka10 ahoj, já jsem taky dostala Medrol kvůli imuno, autoimunitě, tak mě těší že se díky tomu tobě zadařilo 🙂 tak snad to bude mít dobrý vliv i u mě 🙂

veervit
11. led 2016

Tak se nam to nerozmrazilo. Teď půjdeme na veškere vyšetření..

misickajerry
11. led 2016

@veervit To mě moc moc mrzí :( Drž se

evulinka10
11. led 2016

@veervit To je mně líto ☹ a jak je možné, že se emryjko nerozmrazí? ☹

lenik33
11. led 2016

@veervit To mě moc mrzí... ale zase se aspoň dostaneš dřív na ty vyšetření a třeba se zjistí příčina předchozích neúspěchů 😉 ... Někde jsem četla, že někdy je procento rozmražených embryí, které nejsou dál životaschopné i 50 %. A vím, že i Rybář ze Sanusu mi říkal, ať si radši nechám zamrazit všechna embrya, aby potom případně bylo z čeho vybírat, kdyby se některé správně nerozmrazilo. Takže je to bohužel asi běžná záležitost 😒

veervit
11. led 2016

Asi se to stává, že se nerozmrazí.. Nebo oni ho rozmrazili, ale nebylo životaschopné.. Je to šílená bezmoc, ale musíme bojovat dál. Přesně, alespoň se snad zjistí proč.. Hlavně aby něco zjistili..

pavlina1976
11. led 2016

@veervit Ach jo, to mě moc mrzí ☹ . Moc přeju sílu do dalšího boje! Vydrž, všem se to povede 😉

kacka49
11. led 2016

Ahoj holky, dlouho jsem nepsala, měla jsem opakovaně cystu na vaječníku, tak jsem ji léky přes svátky vypudila a teď se uvidí ... dostala jsem teď injekci do zadku a příští pátek jdu na kontrolní ultrazvuk, moč i na krev ... Snad už bude vše OK a začneme s injekcemi do břicha - a teď má otázka, jak často se píchají? Krve se nebojím, ale když mi berou krev, tak se zásadně dívám bokem a bývám bez barvy (špatně mi není, ale pohled na to nesnesu) - tak se trošku děsím toho, jak to zvládnu ☹. Je mi jasné, že budu muset, ale bojím se ☹. Jak jste to měly vy?

evulinka10
11. led 2016

@kacka49 Ahoj, já se taky nemůžu dívat na to, když mně bere krev, to je pak v pohodě, ale nejhorší je, že se mně teď po 2x stalo, že jsem se sice nedívala, ale sestra začal odběr komentovat, že krev neteče atd. atd. a to jsem šla k zemi 😀 takže jsem ji zakázala u toho mluvit 😀 😀 jinak injekce do břicha jsem si píchala 1x denně ráno a zvládla jsem to a ty to určitě zvládneš taky 🙂

veervit
11. led 2016

@kacka49 ahoj, tak hurá do boje. Ja jsem na tom uplne stejně jako ty. Injekce mi pichal manžel. Ke konci bych se už asi odvážila, ale ono mu dělalo radost, že má zodpovědnost. A myslím, že jsme pichali 1x denne vždy ráno téměř ve stejny čas. Nemůže ti to taky nekdo pichnout?

misickajerry
11. led 2016

@kacka49 Ahoj, budu držet palce aby už bylo vše OK. co se týče injekcí, taky je neměla moc v lásce, ale tohle jsem dala, první injekci ti ukážou sestřičky a pak už sama doma... ta první sama doma, mazec, ale dalo se to v pohodě zvládnout 😉 Já jsem si je píchala myslím 14dní každý den ráno v 9hodin. Určitě se neboj, myslím že to je to nejmenší to v celém procesu.. 🙂

lenik33
11. led 2016

@kacka49 Mam fobii z jehel,takze jakykoli divani na jehlu nesnesu,takze ja s injekcema k bricha zaukolovala manzu.rano nez jsme sli do prace mi ji pichnul a bylo 😉. Jen at ti nasi chlapi pro toho drobecka taky neco podstoupi 😀

evulinka10
11. led 2016

@lenik33 Tak to ten můj by vzal injekci a padl by s ní statečně k zemi !! 😀 😀 těsně před druhým IVF si urval meniskus a vyfasoval 10 injekcí na ředění do krve do břicha a musela jsme mu je píchat já 😀 😀

lenik33
11. led 2016

@evulinka10 😀 😀 hrdina... tak u nás to bylo podobné jak u @veervit . Měl pocit děsné důležitosti, vodičku s tou působící látkou míchal jak malý chemik a myslím, že měl i škodolibou radost, že mě může legálně trochu potrápit 😝 .

kacka49
11. led 2016

@evulinka10 Děkuji, no budu to muset zvládnout 😉

kacka49
11. led 2016

@veervit děkuji, super nápad, zkusím to s manželem dnes prodiskutovat 😉

kacka49
11. led 2016

@misickajerry děkuji za podporu 😉

kacka49
11. led 2016

@lenik33 taky si říkám, že to mají o dost jednodušší než my 😉. Tak to na něj zkusím 😉, díky

kacka49
11. led 2016

@lenik33 tak mám pocit, že u nás to přijme z tohohle důvodu - že mě bude moct zlobit 😉

veervit
11. led 2016

@lenik33 uplně přesně- hlavně škodolibě potrápit. A důležitost byla u nás taky. Ti chlapi...😉

monika4350
11. led 2016

@andreee86 ahojky, tak se to bohužel potvrdilo. tak už od 1.1 2016 jsem se s tím začala prát. říkala doktorka, že tak až za 3 měsíce pocítím změnu. já ani moc žádné příznaky neměla, jenom jsem byla dost často unavená a chodila na záchod 2 krát týdně, ale zapoměla jsem se doktorky zeptat, tak se ptám tebe jestli může rospustné kafe a kvasnice. pekla jsem si chleba a tam je v receptu pisou, ale někde psali, že se nemůžou, tak moc děkuji a měj se hezky. ☹ 😉

fofidi
11. led 2016

@kacka49 ahoj, jestli vyfasuješ Puregon pero, tak se vůbec neboj, je to pidi jehlička a vůbec to s tím nebolí. Sestra ti dá instrukce. Píchá se vždy ráno cca v 9hodin.

luist
12. led 2016

Holky tak mi dnes máme po konzultaci teď čekat na MS s 20ty den jdem znovu na to.. dostanu též to pero.. tak uvidíme.. jinak nasazují Medrol . Tak snad už to vyjde

evulinka10
12. led 2016

@luist Taky jsem měla Medrol a vyšlo to 🙂 tak budu držet pěsti, aby to vyšlo i tobě 😉

andreee86
12. led 2016

@monika4350 ahoj, tak držím palce, ať se s tím popereš, ale neboj, jde to, i když ze začátku to vypadá obtížně. Droždí používám buď sušené s obrázkem vlaštovky nebo Dr.Oetker je v pořádku. Z čerstvých jsou bezpečné ty filo. Ale já používám vesměs sušené. Klidně se ptej na cokoliv, co tě zajímá. Držím palce. Já jsem také neměla klasické příznaky. Měla jsem deficit vitaminu D, nadýmání, únavu.

andreee86
12. led 2016

@monika4350 jo a kafe můžeš, ale pozor na karo.