Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
8. bře 2016

@missuttka Aha,uplne ti zavidim ten elan.😀😉Ten bych potrebovala taky.Podstoupis nejdriv IUI a pak IVF nebo jdes rovnou na IVF?

veva1211
8. bře 2016

@andreee86 tak si mela pravdu jeste pujdu pod ultrazvuk:-P

missuttka
8. bře 2016

@veva1211 nemam vejcovody takze ivf. nejdriv mi 3mesice budou tlumit endometriozu a pak se to zkusi.

kacka49
8. bře 2016

Ahoj holky, tak tu dnes asi naruším tu linii pozitivních zpráv, ač hodně nerada ... Byla jsem na ultrazvuku a pan doktor embryo neviděl ... Bylo mi to divné, když mi dělal ultrazvuk tak strašně dlouho. Sám prý neví, že na rozhodnutí je ještě brzy. Ať počítám s tím, že začnu krvácet. Máme v sobotu odjet na hory (já jen odpočívat), tak mi napsal nějaké vyjádření, kdybych začala krvácet a musela někam na gynekologii ... Jinak na další ultrazvuk jdu hned v pondělí po horách 21.3. Jsem už připravená, že půjdu na čištění ☹. Bulím jak pitomá, holt jsem to asi všechno zakřikla ... Ta psychika je fakt hrozná. Držím všem palečky 😉

andreee86
8. bře 2016

@kacka49 ahoj, to mě strašně mrzí, ale nevěš hlavu, určitě to dobře dopadne a příště, až půjdeš na ultrazvuk, tam bude určitě mimi i se srdíčkem. Taky je to třeba tím, že ultrazvuk v Sanusu mají z roku raz dva, tak to ještě nemusí nic znamenat!! A v kolikátem týdnu bys měla být? Mysli pozitivně, určitě to dobře dopadne!

konik_mischel
8. bře 2016

tak radost možná byla předčasná, 14 DPO HCG 53, dnes kontrolní HCG 18 DPO 195 ...dr říkala, že to není moc, pozvala mě na čtvrtek, tak nevím... 😢

kacka49
8. bře 2016

@andreee86 si to spolu, Andrejko, tak hezky vracíme, viď? Asi budeme muset bojovat spolu, třeba ten boj vyhrajeme ... Uvidíme, už jsem si toho stihla spoustu načíst ... Sice Škurla říkal, že na rozhodnutí a diagnózu je čas, že měli spousty různých případů ... Stejně nic nenadělám, Utrogestan i Prednison mi nechal, že užívat mám dál ... Měla bych být 6.tt. To doufám 😉. Manžel, když mě slyšel v telefonu, tak ihned sedl do auta a jel za mnou do práce ... Nezbývá než doufat, že se ten prcek 21. ukáže 😉, děkuji moc za podporu!!!

konik_mischel
8. bře 2016

@kacka49 drž se, zvládneš to a mimi tam bude!

kacka49
8. bře 2016

@konik_mischel děkuju, však Ty taky, bude dobře 😉

andreee86
8. bře 2016

@kacka49 no, mně přijde, že vyhráno budeme mít až po porodu, až budeme toho bobka držet v náručí, tak z nás ty strachy a starosti spadnou, protože to budeme vědět, že to dobře dopadlo 😉 ale zase nám začnou jiné starosti 🙂 neboj se nic, opravdu mysli pozitivně. Nic to neznamená, že si mimi s vámi hraje na schovávanou, určitě se ukáže. A když to říkal i Škurla, tak tomu věř.

andreee86
8. bře 2016

@konik_mischel ahoj, to moc nechápu, jako že je to málo, to hcg? Vždyť je vidět, jak krásně stoupá, za ty čtyři dny mi to přijde dost.

konik_mischel
8. bře 2016

@andreee86 já nevím, dost mě tím vyděsila, říkala , že to není moc, že je to ta spodní hranice, a že uvidíme... když jsem se jí ptala, jestli je tam šance, že to dopadne, tak mi řekla že už měla asi 2 pacientky, co měli takhle nízké hcg a dítě donosily... volala jsem ty výsledky do Sanusu a tam mi zase sestra na ty hodnoty nic neřekla, že by to bylo špatně, když jsem se jí ptala, tak říkala, že je ta hodnota taky podřízena tomu, kdy opravdu došlo k oplodnění ( a ne k UIU) a kdy vajíčlo doputovalo atd... tak já nevím. Je to poprvé, co se povedl pozitivní TT a jsem vyplašená z té mojí dr.

konik_mischel
8. bře 2016

@kacka49 na horách si odpočineš, jestli tam jedete s partou, nebudeš mít čas na to, přemýšlet o tom, jak to dopadne a ono to bude taky dobře. zvládneš to. Já mám zlatého muže, ten mi pořád říká, že to bude v pořádku, že to klapne, a že se to naše mimi jen loudá po něm ( všechno mužovi neskutečně trvá ...) tak budu věřit mužské intuici, nic jiného stejně nezbývá 😉

andreee86
8. bře 2016

@konik_mischel to mě právě taky napadlo, že jsi mohla otěhotnět dýl, tak by to odpovídalo. Já bych řekla, že to bude v pohodě, uvidíš, jestli hodnota hcg bude příště zase větší, řekla bych, že je to v pořádku. Oni všichni koukám rádi straší.

suzik161
8. bře 2016

@konik_mischel koukni ke mně, já měla ještě nižší a Denča už tu 2hodiny spí v postýlce 😀

kacka49
8. bře 2016

@konik_mischel jen to bude dalších téměř 14 dní a strašně dlouhých ☹. Ale bohužel nemůžeme dělat nic jiného než čekat ... už je mi trošku líp psychicky, tak uvidíme ... budu odpočívat a nabírat síly. Děkuju moc a ty se opatruj 😉. Taky jsem byla překvapená, jak manžel hned dnes přijel. Uklidňovat moc neumí, ale aspoň byl se mnou ... trošku náročný den pro mě ... ☹. Tak musíme doufat 😉

konik_mischel
8. bře 2016

@kacka49 určitě, už je na čase ne? zvládnem to a na podzim budeme vozit kočárky

kacka49
8. bře 2016

@konik_mischel v zimě 😉

konik_mischel
8. bře 2016

@kacka49 jojo, jestli bude zima jako letos, tak můžeme v klidu vyrazit.

cucito
8. bře 2016

@veva1211 Sice to začíná být zcela běžný problém a do budoucna bude čím dál víc dětí ze zkumavky, ale my k tomu taky přistupujeme tak, že je to naše věc. Já jsem si dnes zažila zatím asi nejhorší chvilku - volala jsem si, jak na tom "malí" jsou - už jsou jen 3, čtvrté se vyvíjí moc pomalu. Ti tři by se už měli dělit, ale zatím jsou rozděleni jen na 2 buňky, měli už by být ale na 4. Paní byla moc hodná, do telefonu mě uklidňovala, že je to vlastně dobře, že se nevyvíjí tak rychle. Ale stejně jsem položila telefon a začala brečet. Pořád jsem byla hrozná hrdinka, celé tři roky snažení, ale dnes jsem to nedala... Chvilku jsem byla KO, ale pak jsem si řekla, že teď už s tím stejně nic neudělám. Pokud to vyjde, v pátek půjdu na ET, pokud ne, domluvíme se s manželem a jsem ještě do jednoho IVF ochotná jít. Teď se tím ale už nebudu nervovat, zítra si zase v klidu v 9 ráno zavolám a uvidím...Už mě to za ty roky stálo dost nervů a nehodlám se z toho psychicky složit, na to se mám až moc ráda 🙂

cucito
8. bře 2016

@kacka49 Mně psycholog radil, ať myslím pozitivně. Vím, lehce se mu to říká. Ale on je opravdu zlatý chlap, má strašně moc zkušeností, takže mu věřím. Tak jsem přestala v hlavě "psát negativní scénáře" - tak nějak tomu říká - typu: bude to špatné, nevyvíjí se, nechytne se, potratím, ... Ne, prostě si říkám, že to nějak dopadne... Tak hlavu vzhůru, zakaž si černé myšlenky a bude dobře!!! Ono tomu taky pomůže to, až vysvitne slunko, a ne ty sra..y, co teď padají...

veva1211
8. bře 2016

@cucito To ja se mam taky rada,ale nepovidej ze nemas chvilku ze by si strcila hlavu do pisku.Ja vim je to tezky ale nic jineho nezbyva jen jim verit.Stve me spousta otazek od lidi...Kdyz jedu do prace a vidim lehky holky u silnice a maji pupek tak si rikam jak je to nespravedlivi :'(

cucito
8. bře 2016

@veva1211 To určitě mám - zejména tehdy, když mi kamarádky oznamují, že zase čekají mimi... Vím, ony to tak nemyslí, ale v tu chvíli mě to bolí...

veva1211
8. bře 2016

@cucito Ano presne tak:'(.Ale porad musime doufat a verit ze jednou budeme dobrymi maminami...Ty uz aspon mas IVF za sebou...

veervit
8. bře 2016

@kacka49 Hlavu vzhůru!! Určitě tam prcek je! Těš se teď nahory, příjdeš na jiné myšlenky! Holky, to jsou tady teď nervy, až to není hezké..

cucito
8. bře 2016

@veva1211 Ještě úplně ne, čekám na pátek - zda bobíci vydrží či ne...

veervit
8. bře 2016

@cucito Hlavu vzůru! Nám šly také pomalu a dohnaly to! Neboj, určitě budou ještě mrazáčci!! 😉

cucito
9. bře 2016

@veervit Kéž bys měla pravdu!

veva1211
9. bře 2016

@cucito Jestli budes dneska volat do Sanusu jak se ti vyviji bobisci.Dej mi vedet.

veervit
9. bře 2016

@cucito tak jak dnes vývoj? Dobrý???