Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
14. bře 2016

@andreee86 no ani ti nevim. Máme nějaký chaos v hlavě. Manželovi řekli, že ve výsledku má dobrý SP. Přirozeně nam to teda s jeho protilátkami nepůjde, ale ivf by melo byt v pohodě. Tak teď čekat na schválení u pojišťovny a 20ty den nástup na dlouhy protokol. Ale 20ty den mám příští pondělí, tak se to nestíhá, tak až za měsíc.. Medrol mi nasazovat nebude, dáme Prednison.

luist
14. bře 2016

@andreee86 tak sem si volala do Sanusu kvůli Utroši polykání nedávám hrozny stavy. Tak mi sestra řekla že na krev mám jet zítra ale Kučera tam neni😲. Tak sem zvědavá na to jo druhyho doktora jelikož budu chtít zodpovědět pár věcí a když říkáte že je nemluvny tak to bude asi zajímavé.

veva1211
14. bře 2016

@veervit A vy jste dnes kolem pul 9 -9 byli?

veva1211
14. bře 2016

@veervit v Sanusu ( mam blby signal)

veervit
14. bře 2016

@veva1211 byli no, vy jste stali u sestřiček a my šli k doktorovi Kučerovi? 🙂

veva1211
14. bře 2016

@veervit jo😀.Vy jste sedeli u tech vesaku na bundy?

veervit
14. bře 2016

@veva1211 ne ne, my, když vy jste seděli a ten další pár u věšáku, tak jame jen prolitli pro kabát a šli pryč.

veva1211
14. bře 2016

@veervit tak si nejsem jista...Jeste jsem zaregistrovala vyssi blondynku...:-\.

veervit
14. bře 2016

@veva1211 to neřeš. Blondýna ne. Tmave kudrnate vlasy. Ale to nevadí. 😉

veva1211
14. bře 2016

@veervit hm tak třeba příště😉

missuttka
14. bře 2016

@veervit az kolem 10hod 🙂

veervit
14. bře 2016

@missuttka to už jsme byli fuč🙂

missuttka
14. bře 2016

@veervit v pondeli tam jedem zas. vysledky a ultrazvuk 🙂

andreee86
14. bře 2016

@veervit tak to jsou dobré zprávy, ne? Teď si pořádně odpočineš, nabereš sílu a pak hurá do boje! A je tedy nějaká změna od minule? Prednison si brala také, ne?

andreee86
14. bře 2016

@luist myslím na tebe, přeji na zítra hodně štěstí, alespoň budeš vědět na čem jsi. On je sice nemluvný, ale na otázky odpovídá, to jo. Spíš není sám za sebe moc sdílný.

veervit
15. bře 2016

@andreee86 Asi jo, já jsem teda chtěla hned tento měsíc, ale zase i skrz manžela to bude lepší. Bere vitamíny a čím dýl půjdeme, tím asi líp. Žádná změna. Prednison jsem brala a zase mi ho nasadí. A opět budu mít Menopur. Prý jsem reagovala dobře, tak mi ho dá zase. Takže pro nás vše stejné. Jen se bojím utroše. Mě po něm bylo tak zle.. Tak na to se netěším.

andreee86
15. bře 2016

@veervit Menopur, to je ta injekce, jak se míchá dohromady nebo si to pletu? Já jsem měla Puregon, tak nevím. Mně se vždycky po utroši motala hrozně hlava, ale teď dobrý, tak jsem ráda. A čím se manžel dopuje? Nějaký selen a zinek užívá? Teď už to určitě vyjde. Vyšetření máte za sebou a alespoň víš, že tomu nic nebrání, tak budeš určitě v klidu a zadaří se.

luist
15. bře 2016

@andreee86 tak mi jsem negativní náš boj skončil. S doktorem jsem ani nemluvili nebyli tam ani jeden. Krev a jeli jsme domů. Tak nějak sem to čekala. Takže teď se budu věnovat jiným věcem třeba to přijde samo držím všem palce..

andreee86
15. bře 2016

@luist tak to mě moc mrzí, je mi to opravdu líto. Neboj, určitě se všichni dočkáme, dřív nebo později, ale určitě z nás všech jednou budou maminky. Jen musíme vydržet a štěstí se usměje na nás na všechny. Teď si odpočineš a za tři měsíce se můžete vrhnout na další pokus, který bude určitě ten úspěšný. A možná nebude ani potřeba 🙂

pavlina1976
15. bře 2016

@luist 😢 . Moc mě to mrzí, přeju hodně sil do dalšího boje! Bojujte stojí to za to i když je to hodně těžký ☹ . Přeju moc štěstí, třeba se povede přirozeně, i zázraky se dějí 😉

luist
15. bře 2016

@andreee86 já jsem teď rozhodla že do třetího IVF nejdu. Takže zkusíme přirozeně jak se říká příroda je mocná a uvidíme . Chci si telo vycistit od tech hormonu a trochu se venovat jine veci. Treba nas zivot prekvapi 😁

luist
15. bře 2016

@pavlina1976 jj treba kdyz tomu nebudu oddavat cely zivot a soustredim se na jiny veci pujde to samo uvidime.

andreee86
15. bře 2016

@luist držím palce, doufám, že nás budeš průběžně informovat. I v této skupince bylo několik holek, kterým se podařilo otěhotnět potom přirozeně, třeba zakladatelce 🙂 tak držím palečky, ať to vyjde! 😉

veervit
15. bře 2016

@andreee86 jo jo, jak se míchá a jsou to klasické injekce.. Takže manžel bude důležitý a bude mi to píchat. Sama normální injekci nedám. Manžel bere ten selzink a vit E, C a D, takže teď bude tak nadopovaný, že to musí vyjít. Taky si říkáme, teď už víme, že problém ve výsledku není, tak se třeba zadaří. Před tím určitě nervy dělaly své..

veervit
15. bře 2016

@luist to mi je líto ☹ Pěkně si teď odpočněte a buď se zadaří samo, nebo třeba půjdete do dalšího kola 😉

veva1211
15. bře 2016

@luist je mi to lito.Odpocinte si at naberete sil.A treba priroda zapracuje.Preju hodne stesti.

luist
15. bře 2016

@andreee86 děkuji všem holky a zbytku držím palce

cucito
15. bře 2016

@luist To mne mrzí. Nikdy neříkej nikdy - teď říkáš, že do dalšího IVF nepůjdeš (samozřejmě by bylo super, aby nebylo potřeba), ale když se podívám sama na sebe... Ještě před Vánocemi jsem říkala, že IVF nikdy. Za týden jdu na krev a pokud to nedopadne, půjdu do dalšího. Ale taky jsem si říkala, že max. 2 pokusy, protože je to pro tělo mazec. I když se mi to lehce říká, zkus to teď vypustit. Ono to v Tobě ještě bude, ale každým dnem to bude lepší. Opravdu se soustředit na to mimčo je strašný psychický nápor a stres udělá s tělem divy. Najdi si něco jiného, pořiď si nějaké zvířátko (pokud nemáte), jdi někam dělat dobrovolníka, začni vyšívat...Prostě cokoli. Příroda je mocná a ze svého okolí znám hodně párů, které se snažily dlouhá léta. Pak to vzdaly a dnes mají rodiny...Ze srdce přeji hodně sil - ať už se rozhodneš pro jakýkoliv postup...

veva1211
15. bře 2016

Holky picham si menopur v patek jdu na IUI.Zitra si mam pichnout posledni,ale dneska se mi pritizilo s dychanim...Muze to s tim nejak souviset nebo je to normalni????Dik

andreee86
15. bře 2016

@veva1211 ty jo, tak to netuším, Menopur jsem nikdy neměla. A má to být nežádoucí účinek?? Co zavolat na pohotovost a zeptat se tam?