Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
28. bře 2016

@kacka49 dva? Tak to je fajn, jedno teď a druhé za dva tři roky 😉 no už se na ty dobré zprávy těším, jsou třeba 😉 už se těším do práce, zase bude změna a bude mi to rychleji utíkat, také jsme říkali s manželem, že před druhým KETem bychom mohli na chvíli někam vypadnout, třeba i jen tady po Čechách.

missuttka
28. bře 2016

@andreee86 asi to vyjde na pristi tyden

andreee86
28. bře 2016

@missuttka tak to je dobře, už se to rozběhne, viď?

missuttka
28. bře 2016

@andreee86 jo jo 🙂

missuttka
29. bře 2016

@andreee86 ahojky,tak jak jsi dneska dopadla? 🙂

veervit
29. bře 2016

@andreee86 ahoj, taky na tebe myslím, jak jsi na tom??

andreee86
29. bře 2016

@veervit
@missuttka ahoj holky, to jste hodné, já jsem teprve teď přijela domů, byla jsem objednaná až na odpoledne. N revizi bych měla jít ve čtvrtek, ale nevím, jak to bude, podle toho jak stihnu před operační vyšetření, odpoledne už jsem nikde nikoho nesehnala. Můj obvoďák má dovolenou a zdejší internistka marodí, tak jsem domluvená s kamarádkou, která dělá v laboratoři že mi vezme zítra krev a moč, tak snad jim to bude stačit. Jinak já nemám anembryomolu, Škurla mi to dneska ukazoval, bobíšánek se pěkně vyvíjel a přestal těsně před tím, než mu začalo bít srdíčko. Tak jsem se ptala, jaká je pravděpodobnost, že se to bude opakovat, tak Škurla říkal, že v tomto případě jsou důležitá další vyšetření a dal mi doporučení na genetiku, imunologii a ještě mi sestra nabrala krev na nějaké choroby. No, a teď nevím jak to bude, zítra mu musím zavolat, protože cestou domů jsem začala strašně krvácet. Takže teď nevím, jestli vůbec na tu revizi budu moci jít.

veervit
29. bře 2016

@andreee86 ty jo, ať žije zdravotnictví. Ty teda ještě žádná vyšetření nemáš. Tak to se určitě na něco příjde. Ještě krvácet do toho, aby toho nebylo málo☹

andreee86
29. bře 2016

@veervit no, jsem zvědavá, teď nevím, jestli vůbec na tu revizi můžu jít, když krvácím ☹ zítra hned ráno tam musím zavolat. Jinak se mi to asi zase o týden posune 😒 ale zase by rozhodně bylo lepší, kdybych to odkrvácela a na revizi nemusela. Jinak zdravotnictví je super, ty dva internisti, kam mě poslali, byli jenom do dvanácti a ta třetí, ke které jsem byla dokázána dnes a zítra neordinuje. Takže jsem to vyřešila alespoň přes tu kamarádku a žádanku na krev ji pak dodám zpětně, až bude můj lékař ordinovat.

kacka49
29. bře 2016

@andreee86 ahojky, tak aspoň už víš, na čem jsi 😉. Myslím, že Ti tu revizi udělají i přesto, že krvácíš ... Ty internisti, to je stejný jako ten minulý týden u mně ... Aspoň, že máš tu kamarádku v laboratoři 😉. A jdeš na revizi taky ambulantně?

andreee86
29. bře 2016

@kacka49 jj, taky, ráno v šest mám přijít a odpoledne že mě pak pustí. Kačko, to bylo strašné, začala jsem krvácet tak strašně moc, že jsem myslela, že ani nedojedu domů. 😒 no, Škurla mi říkal, že jsou dvě možnosti, počkat, až začnu krvácet (kdo mohl tušit, že to bude takovou rychlostí) a nechat to odkrvácet, ale vzhledem k velikosti, že se přiklání k revizi, aby se to vyčistilo pořádně. Taky bych byla ráda, kdyby mi to udělali, aby to bylo pořádně, i ta sliznice.

andreee86
29. bře 2016

@kacka49 prosím, nepamatuješ si, co ti konkrétně nabírali? Asi jaterky, krevní obraz, cukr, kyselinu močovou, ještě něco?

missuttka
29. bře 2016

@andreee86 tak drzim palecky at jsi brzy v poradku

kacka49
29. bře 2016

@andreee86 četla jsem už hodně informací a stejně všude doporučují dočištění, aby nevznikla infekce ... Já jsem dnes odpoledne začala lehce krvácet, vyšly ze mně sraženiny a teď právě krvácím ... Jsem z toho taky nějaká divoká ☹. Zítra mám volat Škurlovi, tak uvidíme ... Asi se to až teď začalo čistit, předtím jsem dost odpočívala ...

kacka49
29. bře 2016

@andreee86 vzali mi jen krev, změřili tlak a udělali EKG ... Pomůže Ti, když Ti pošlu zprávu oskenovanou?

andreee86
29. bře 2016

@kacka49 jj, pošli, to budeš hodná. pokud budou chtít jeśtě tlak a EKG, tak ať mi to dodélají ve čtvrtek, fakt nevím, kde jinde už si to nechat udělat. Tak to je asi dobŕe, že jsi začala krvácet, ne? Alespoň se právě dočistíš.

kacka49
29. bře 2016

@andreee86 Jdu to oskenovat 😉. Uvidíme, co mi zítra Škurla řekne 😉

andreee86
29. bře 2016

@kacka49 díky moc 😉 pošli to do SZ. Určitě dej vědět, na čem jste se domluvili.

kacka49
29. bře 2016

Andrý, máš to tam, omlouvám se, že tak pozdě ☹. Zítra písnu ... snad to bude přes noc lepší 😉. Opatruj se 😉

andreee86
29. bře 2016

@kacka49 Kačko díky moc, nechám si nabrat to samé. Držím palce.

andreee86
30. bře 2016

@kacka49 ahoj Kačko, tak jak jsi dopadla? Co říkal Škurla? Já jsem si tam volala hned ráno, tak říkal, ať přijedu, že se to musí zkontrolovat a kdyby se to začalo vylučovat, že bych musela na revizi už dnes, tak ať raději nejím a nepiju. Naštěstí je nález pořád stejný, takže jdu zítra. Ale nestihla jsem tím pádem tu internu, tak my nabrali krev v Sanusu a že to zítra doručí před výkonem. Jen jsem se chtěla ještě zeptat, prosím tě, kde je v té nemocnici ten zákrokový trakt, jak tam mám jít? Přeci jen se mi tam nechce bloudit v šest ráno 😅

kacka49
30. bře 2016

@andreee86 Ahoj, dopoledne jsem nevolala, volala jsem až cca ve 12:30, ale to ho nemohli najít, tak to mám zkusit ve 13:15. Hned pak písnu ... Tak hlavně, že to máš zkontrolované ... A bude Tě operovat on? A kudy se tam dostaneš?Když si stoupneš u informací tak, abys měla WC po levé ruce, tak půjdeš rovně tou chodbou - je to směrem na ty, tuším, chirurgické ambulance. A v té chodbě půjdeš posledníma dveřmi vpravo ven - vyjdeš na tom parkovišti pro urgentní příjem. Půjdeš po levé straně budovy za roh, je tam myslím ambulance ORL a jak projdeš dovnitř dveřmi, tak naproti Tobě je zákrokový trakt ... Budu držet pěsti 😉. A vezmi si určitě knížku s sebou, to čekání je hrozné 😉

andreee86
30. bře 2016

@kacka49 bezva, tak už to vidím jak jsem ztracená 😀

kacka49
30. bře 2016

@kacka49 tak mám pro jistotu přijít v pondělí na kontrolu, aby to bylo v pořádku 😉

kacka49
30. bře 2016

@andreee86 je to budova B a vchod je přesně tam, jak je to kolečko v tom trávníku - jakoby 😉. Už víš?

andreee86
30. bře 2016

@kacka49 tak to je určitě lepší, když to překontroluje, alespoň budeš mít jistotu, že je všechno v pořádku.

andreee86
30. bře 2016

@kacka49 jé, díky moc, jsi dokonalá 😉 alespoň nebudu bloudit. Já a orientační smysl nejsme moc kamarádi 😉

andreee86
30. bře 2016

@veva1211 ahojky, tak jak se daří? Už jsi zkoušela testovat? 😉

veervit
30. bře 2016

@andreee86 budu na tebe myslet! Hlavně ať už to máš za sebou!

kacka49
30. bře 2016

@andreee86 myslím na Tebe, pak se ozvi, až budeš doma 😉. Drž se 😉