Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
30. bře 2016

@andreee86 držím palečky,ať je to brzy za Tebou a at jsou na Tebe tam hodni 😉

andreee86
30. bře 2016

@kacka49
@veervit
@missuttka holky moc děkuji, zatím se začínám docela bát, tak uvidíme, co zítra. Už se těším, až to budu mít za sebou. Určitě se ozvu.

kacka49
30. bře 2016

@andreee86 nic to není, Andrý, nejhorší je to čekání a zbytečný strach ... Tak se neboj, hlavně aby už to bylo pryč a mohly jsme pokračovat v naší cestě 🙂

andreee86
30. bře 2016

@kacka49 máš pravdu, snad už to pak bude jen dobré a konečně se také dopracujeme k pozitivnímu konci 😉 teď jsem se zase vyděsila, protože jsem si na nějakém tom papíře, co mi dali na ambulanci, že mám s sebou přinést doporučení k hospitalizaci, ale já nic takového nemám. Škurla mi dal jenom zprávu, kterou jsem ukazovala na ambulanci, ale pak mi jí vrátili a dneska si jí nechal doktor, který mi dělal EKG. (Nakonec jsem sehnala jednoho přes známou). A teď mi došlo, že jsem to možná měla chtít vrátit, jenže mě to ani nenapadlo 😒 chtěli to po tobě??? Doufám, že mě kvůli tomu nepošlou domů 😒

veervit
31. bře 2016

@andreee86 Ahoj, myslim na tebe, jak jsi na tom! ! Jestli je vše ok!!

veva1211
31. bře 2016

@andreee86 Cauky,tak jak?

veervit
31. bře 2016

@veva1211 ahoj a jak ty jsi na tom??

veva1211
31. bře 2016

@veervit ahoj no dneska jsem to dostala tak nejspis pujdeme do IVF.A jak si na tom ty?

andreee86
31. bře 2016

Ahoj holky, tak už jsme doma. Šla jsem na řadu předposlední, protože Škurla dopoledne operoval, tak jsem šla až před dvanáctou a pořádně vnímat jsem začala pak až kolem jedné, kdy přišla sestřička, že mě odpojí od těch monitorů. Jinak Škurla říkal, že to proběhlo dobře, příští pátek se mám objednat na kontrolu a ukončíme neschopenku. Hurá. Tak se budu moci zase zapojit do pracovního procesu a bude mi to pěkně utíkat. 🙂 Jinak zítra chci volat na imuno, tak jsem zvědavá, na kdy nás objednají.

andreee86
31. bře 2016

@veva1211 tak to mě mrzí 😒

veva1211
31. bře 2016

@andreee86 no jo no...Hlavne ze ti to dobre dopadlo to jsem rada!Urco si na imuno zavolej.Na genetitiku ti nic nerekl?

andreee86
31. bře 2016

@veva1211 jen ať se objednám až za 14 dní, že by byly výsledky zkreslené tou operací.

kacka49
31. bře 2016

@andreee86 To je skvělé, že už to máš za sebou 😉. Taky Vás tam bylo hodně, viď. A jak se cítíš, je Ti dobře? Měla jsi tam taky hodné sestřičky? A nebloudila jsi ráno?

andreee86
31. bře 2016

@kacka49 Kačí s tvojí navigací jsem neměla ani šanci zabloudit 😉 našla jsem to dobře, manžel mě doprovodil, takže alepoň věděl, kde mě pak vyzvednout. Bylo nás tam asi sedm, že Sanusu dvě, ještě jedna paní také s tím co já. Je mi fajn, ale dostala jsem jinou narkózu. Kdybych dostala tu co vždycky, tak se vsadím, že se tam válím ještě teď 😀 ale domluvili jsme se s anesteziologem, že to zkusíme a prošlo to 😉 sestřičky byly moc hodné, opravdu. To jsou tam asi všechny 😉 dobře mi je, břicho mě vůbec nebolí a krvácím zatím tak nějak normálně.

kacka49
31. bře 2016

@andreee86 Tak to je skvělý 😉, mám z Tebe radost, jak jsi to hezky vše zvládla 😉. Tak hlavně odpočívej a šetři se 😉. Já ještě trošku špiním, ale do pondělí to snad bude v pořádku 😉. Trošku mě bolí spodek břicha, tak piju ženské čajíky, hlavně kontryhelový 😉

missuttka
31. bře 2016

@andreee86 jsi šikula 🙂 ja musim zitra na gyndu. O vikendu me zaclo bolet v podbrisku,tak jsem myslela mocak,dostala jsem od obvodala i na to antibiotika a nic. i hur mi je. dnes jsem tam volala na vysledky z moce a je tam vse v naprostem v poradku. takze zitra letim na gyndu. jestli zanet delohy nebo ja nevim. pritom pred tydnem jsem byla u škurly,delal mi ultrazvuk a bylo vse v poradku. tak ja nevim.. doufam ze ne zas endometrioza ☹

kacka49
31. bře 2016

@missuttka tak ať Ti to zítra dobře dopadne! Budu držet palce 😉. Třeba je to teď jen podrážděné těma hormonama ...

missuttka
31. bře 2016

@kacka49 ty mam dostat pri menstruaci plus minus pristi tyden. Jsem uz z toho unavena.. nic nemuze byt v klidu

missuttka
31. bře 2016

@kacka49 a dekuji 🙂

veervit
31. bře 2016

@andreee86 paráda! Už se i do té práce těšíš že? Tak teď imuno a hurá znovu😉 Hlavně když tak na to imuno na odběry 14dni po vysazení prednisonu. Aby jsi to nemela zkreslene, jestli jsi ho do teď brala.

veervit
31. bře 2016

@veva1211 ale ne, já myslela, že tu smůlu tady teď prolomíš! Tak teď hurá s námi do toho😉 My jdeme 18. na kontrolu a 1.nějakou tu zastavovací injekci a pak hurá na ranní injekce. Už se moc "těšíme" na ranní píchání:'(

andreee86
31. bře 2016

@kacka49 kontryhelový je dobrý, všude na něj čtu samé pozitivní reakce. Je dobrý i na srovnání cyklu. A v pondělí jedeš do Sanusu? Určitě se ti to přes víkend srovná. Má být pěkně, tak budeš relaxovat a užívat sluníčka. Chystáte se někam na výlet?

andreee86
31. bře 2016

@missuttka to je pech, viď? A tobě tohle endoška dělá? Že ti takhle mimo menstruaci způsobí takové bolesti?? Mně bolelo břicho jen při MS vždycky.

andreee86
31. bře 2016

@veervit těším, bude mi to zase rychleji utíkat a dostanu se mezi lidi. I když teď jak bude už hezky venku, tak se budu zase hrozně těšit domů. Mně se to hrozně vleklo, jak jsem musela jenom ležet. Nejdřív kvůli tomu krvácení a pak ten kašel 😒 prednison jsem vysadila v úterý a ještě jsem tam nevolala. Myslím, že nás stejně objednají až tak v půlce dubna na krev. Nebo jak dlouho jste čekali vy?

andreee86
31. bře 2016

@veervit teď už to bude lepší, ne? Protože už víš, do čeho jdeš a v podstatě už by tě nemělo nic překvapit 😉

missuttka
31. bře 2016

@andreee86 to ne ale uz se bojim co zas je. nikdy jsem zanet delohy nemela,tak nevim. no rano uvidim do doktorka vymysli.

andreee86
31. bře 2016

@missuttka tak držím palce, ať to není nic vážného.

missuttka
1. dub 2016

@andreee86 tak jsem tam byla. Vzali mi krev a dnes budou vysledky. vypada to ze endo mi tam vytvari srusty na deloze a to tam boli. uvidime co krev. kdyz by tam byl zanet,tak se to v krvi ukaze

veervit
1. dub 2016

@andreee86 on když člověk musí jen ležet, tak je to k ničemu☹ Ja se těším, že snad bude hezky a budu moct ležet venku. Nas objednali na konzultaci za 2 mesice a myslím, že 5 týdnů před jsme měli mit ty odběry. Nebo nas objednali za jeste dyl jak 2mesice.. Ja už přesně nevim. jo, teď už vím co bude, ale zase ty nervy...

veervit
1. dub 2016

@missuttka ty jo, ta endoška je pěkná mrcha. Holky, říkám si, že se to opravdu vždy pořádně vys... na jednu hromadu. A když to jsou třeba ty srůsty, tak musíš na odstranění? ? Nebo jak to je toto?