Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
4. črc 2016

@veervit ja vubec nevim. Nejradeji bych sla na vyndani vajecniku,aby se ta mrcha zastavila. Nebo se cpat nejakyma hormonama,aby se to tlumilo,ja fakt nevim.. v patek se poradim s doktorem a pak vyrazim za svou gyndarkou

missuttka
4. črc 2016

@veervit bricho zacina bolet..asi jak se tam stoural a hledal cestu

veervit
4. črc 2016

@missuttka Hodně se prolívej! Bude to bolet ještě víc, když půjdeš na wc, ale mě to moc pomohlo. Holka, že i toto jde, to bych netušila ☹

veervit
4. črc 2016

@missuttka Oni ti doktoři poradí co a jak. Určitě s touto mrchou nejsi ani první, ani poslední. Teď máte určitě v hlavě chaos, ale až vám řeknou co a jak, bude líp! Věřím tomu. V Jihlavě jsou profíci! Takže jsi vysadila všechny léky?

missuttka
4. črc 2016

@veervit dekuji za mila slovicka. Ne,mam zobat 3krat denne dve tablety,ale nevim ted nazev,aby se pry dojel cyklus. V patek se domluvim se Skurlou,zda je potreba se tim ladovat. Kucera rikal,ze ta endometrioza se objevuje cim dal casteji a ze jim to komplikuje praci

veervit
4. črc 2016

@missuttka jasný, taky jsem to musela dobrat, abych se nerozházela. To je strašný. Taková mrcha co dovede..

veva1211
4. črc 2016

@missuttka pane jo,to je strasny.Ani nevim co ti k tomu mam napsat!:'(.Strasne me to mrzi.

missuttka
4. črc 2016

@veva1211 dekuji. Jsi hodna. Nejak se s tim poperem..

veva1211
4. črc 2016

@missuttka v tyhle situaci se cloveku spatne radi.To si byla ty v cekarne v tom culikovi vid?

missuttka
4. črc 2016

@veva1211 ne,sedeli jsme na zacatku. Ja mela ruzove triko

veva1211
4. črc 2016

@missuttka aha,tak triko si neuvedomuju.Ale nejaka holcina sedela hned u dveri jak se vstupuje na inseminaci atd....a jak ti je?

veva1211
4. črc 2016

@missuttka myslim tim jestli te neboli hodne brisko😉.

missuttka
4. črc 2016

@veva1211 bricho boli,uz jsem si vzala brufen. Jo jo,my s manzelem jsme sedeli u tech dveri 7.15-7.30

veervit
4. črc 2016

@missuttka ja si taky brala brufen.. Ač jsem nechtěla, tak jsem musela a pak už to bylo ok. Hlavně ať ti je dobře! !!!

veva1211
4. črc 2016

@missuttka to je dobre ze sis vzala prasek na bolest aspon to muzes trobet prospat 😉Tak si myslim ze jsme se museli videt.Mi jsme sedeli na te strane co vy bliz k vesakum🙂.

veva1211
4. črc 2016

Holky stimuluju 6.den a citim se jak muflon.Nemuzu se moc ohnout a funim jak lokomotiva a nejlip je mi kdyz sedim.Citila jste nejaka z Vas taky takove pocity?

veervit
4. črc 2016

@veva1211 Každá to máme nějak. Já zase sedět nemohla. Alespoň je vidět, že se něco děje😉

veva1211
4. črc 2016

@veervit asi jo vid?Zase me napadaj cerny myslenky☹.Zavidim Kacce dovcu😉.,,Ta se musi valet na plazi a prevaluje se aby se nepricmudla😀.V zari jdete do toho znova ci v rijnu?Trochu mi to uniklo???

veervit
4. črc 2016

@veva1211 asi to k tomu patří.. Ale je alespoň vidět, že se něco děje😉 My ještě nevíme. Adi pujdeme az v listopadu. V rijnu mam hlavni sezonu v práci, tak to nemohu. A hlavně teď mi manžel řekl, abych se uklidnila. Já tu psychiku mela po každém pokusu špatnou:'( Ještě se přemlouvám, abych šla k jedné paní, ktera pomaha pres psychiku, ale zatím mi to nejde... Vidí do budoucna a dokáže člověka nasměrovat, tak si říkám, že bych to mela zkusit, aby mě naštelovala..

veervit
4. črc 2016

@veva1211 jo a černé myšlenky pusť z hlavy!!! Ty jsou zbytečné. Jinak Káťa se má fakt nejlíp, ale budeme ji to přát! Třeba nabere síly i za nás😉

veva1211
4. črc 2016

@veervit urcite bych tohle nehazela za hlavu a vyzkousela bych to.A co delas?Nechteli byste jet nekam na dovcu clovek prece jen vypne😉Ja mam nutkani jit k pani ktera rekne na vetu kterou clovek polozi ano ci ne ale nejak mam k tomu respekt a na druhou stranu me laka zvedavost.

veva1211
4. črc 2016

@veervit ano urco jen at se vali🙂.Ja jim to jen preji 🙂.Mate Jihlavu pekne rozkopanou dneska nas to dost prekvapilo.

kacka49
4. črc 2016

@veva1211 ahojky, ja jsem cítila vaječníky celkem brzy a mohla jsem pak nosit jen legíny volné, aby mě to moc neobepínalo ... Rifle jsem měla až měsíc po revizi na sobě. Ty máš výhodu, že můžeš nosit šatky 😉. Drž se, stojí to za to 😉

kacka49
4. črc 2016

@veva1211 očoudlá už jsem, ale jsem tu pořád s vámi ... Když jsem viděla ty miminka od 4 do 10-ti měsíců v letadle, tak fakt ty matky nechápu ☹

veervit
4. črc 2016

@kacka49 Kačí, teď ti tu zavidíme!! Nabírejte sily za nás všechny tady!😉

andreee86
4. črc 2016

@missuttka ahojky, moc mě to mrzí, ani nevím, co napsat... Snad jen, že na tebe moc myslím a držím palce, ať se s tím vším popereš.

kacka49
4. črc 2016

@veervit jste hodný, holky 😉. Ale máme to všechny stejný, ani na dovče od toho neutečete ... Tady kočárek, tady těhule ... A první tři dny dovči MS a teď pro změnu střevní potíže, tak si to manžel taky neužije 😉. Ale jako odpočinek super 😉

veervit
4. črc 2016

@veva1211 to jsme na tom stejne, mám taky respekt a možná ani nechci slyšet pravdu☹ Ale jednou mi četla ženska z ruky a řekla mi, že budu mit 2deti, tak se toho držím.. No dovolena nepřipadá v úvahu. Já se teď bojim kamkoliv cestovat ☹ Dělám v malém obchůdku, ale nechci říct kde, my to tajime (Sanus). A že je Jihlava rozkopaná nevím, ja ziju u Brodu a v Jihlavě jsem byla nalosled před měsícem... Jinak se teď kope všude☹

veva1211
4. črc 2016

@kacka49 Dneska jsem mela v praci ryfle a ty uz fakt nejdou.Kazdej se me pta dokola jestli chci deti uz me to ani nebavi posliuchat.A hlavne si rikam jestli to na me neni vydet.Jo to mas pravdu to ja nechapu taky☹ to bych Prdolata taky nechala doma.Tak to jsme radi ze si s nama a uz trochu cikankaB-).Uzivejte a nabirejte sil.!Jen se zeptam koliktam ma stupnu voda🙂.

veervit
4. črc 2016

@kacka49 ty jo, , ono je to všude fakt stejný. Tak hlavně ať ti je lip!! Když by sis to chtěla takto naplánovat, tak to nepůjde a když to nejmíň chceš, tak to přijde. Na jak dlouho to máte??