Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
11. črc 2016

Tak uz to mam za sebou uf 😀.Jinak jste vseci meli pravdu ze se niceho nemam bat (doufam abych to nezakrikla).Po zakroku me celkem 1,5 hod.boleli bricho a ted se to da...Vajicek mame 12.Jinak personal nezklamal jsou ochotni a vztricni !

missuttka
11. črc 2016

@veva1211 tak to je krasny pocet. Tak hezky odpocivej 😉

veva1211
11. črc 2016

@missuttka dneska jsem prospala snad i sve mladi 🙂.Predstav si taky se mi neco zdalo ale uz taky nevim co😀.A vy uz jste nekam odcestovali?

missuttka
11. črc 2016

@veva1211 to je dobre 🙂 delame vylety 😉 ve ct musime mamku vezt do brna na onkologii,tak nemuzem na dlouho pryc. Dneska jsme si udelali vylet na motorce do krokodyli zoo Protivin. Manzel ma rad tyto zviratka a ja z toho ted budu mit nocni mury 😀 krokous 3krat vetsi jak ja,no ani koukat jsem na nej nemohla 😀

anickaa87
11. črc 2016

@veva1211 jééé tak vidis ze jsi to zvladla a tolik ses bala 🙂 hlavne ze je vse v poradku.

veva1211
11. črc 2016

@missuttka ty krokousi to je hruza!A deli te jen par mm tlusty sklo😀.Ale je tam hrozny teplo!Co mi tam nejvic asi vadilo byl ten smradek .Ale jinak paradni😉.

veva1211
11. črc 2016

@anickaa87 ja jsem velka tremistka a vsechno vidim cerne☹...Ano hlavne ze je vse O.K.:-).

verras
11. črc 2016

Přeji pěkný den všem 🙂 holky chtěla bych se k vám přidat, jestli můžu. Jezdíme s přítelem také do Sanusu. Jsem momentálně 12. den po et dvou embrií, bohužel ale od třetího dne mě bolí břicho jako na začínající ms. Od devátého dne i mírně krvácím, myslím, že kdybych nebrala utrogestan tak by ms už přišla v plném proudu. TT mi dnes ráno vyšel negativní. ☹ Chtěla bych se zeptat, zda je zde některá, co se chystá na druhý pokus. U nás je problém endometrióza, jinak jsme snad v pořádku. 😒

missuttka
11. črc 2016

@verras vítej mezi náma. Jo endometrioza je mrcha,ale je super,ze Vam to jde 🙂 nám v tom brani. Priste se urcite zadari.

veervit
11. črc 2016

@veva1211 no vidíš, tak paráda! Šikula!! Teď se budou pěkně embryjka vyvíjet a hurá na vklad!! Jak ti je dobrý?

verras
11. črc 2016

No, nevím. mě osobně to vzalo, hlavně spíš přemýšlím, jestli zůstat v sanusu, nebo zkusit jiný car

veervit
11. črc 2016

@verras Ahoj, vítáme tě mezi námi. Zase nás tu je alespoň víc 😉 Já jsem po2.ivf - nevydařeném... Neboj se nic, příště už budeš vědět, do čeho jdeš a určittě to vyjde. A mrazáčky nějaké nemáte???

verras
11. črc 2016

Děkuji za přivítání, mrazáčky právě nemáme. Po prodloužené kultivaci jsme měly 4 embrya, z toho jedna blastocysta. Dvě mi zavedli, ale embryoložka nám řekla, že zmrazit nejdou. Do teď vlastně nevím z jakého důvodu nešli zmrazit. Byla jsem tak v rozpacích z toho, že jdu na et, že jsem se ani nezeptala.

veervit
11. črc 2016

@verras hm, to jsme na tom stejně. Nám taky nešly zamrazit. Nebyly tak vyvinuté jak měli, nebo byly moc pomalé. Vyzkoušeli jsme si to u 1.pokusu. Chtěli jsme je zamrazit a nepřežily rozmražení... Neboj, oni vědí, co a jak. No a s tou změnou Caru, taky jsem chtěla přejít a když vidím, jak jde všude pouze o prachy, jen plať a nic... Tady máš alespoň jednoho lékaře, všude možně pokaždé jiného, ten přístup, co jsem četla na různých diskuzích, tak jsem ráda tady.. A i hodně lidí si Jihlavu vybírá i z dálek, mají dobré úspěchy. Jezdíte z daleka?

veva1211
12. črc 2016

@veervit dnes uz je to parada..Moc jsem si oddechla ze to mam za sebou!Strasne mam citlive bradavky,nevis cim to muze byt?

veva1211
12. črc 2016

@verras vitej 😉,mezi nas!

verras
12. črc 2016

veervit My jezdíme z Třebíče. Jihlavu mi doporučil na prvním místě můj gyndr. Když jsem mu tenkrát řekla, že Jihlavskou nemocnici prostě nemusím, tak mě sprdl, že mě přece neposílá do nemocnice, ale do centra a že tam jsou výborní, No a pak dodal, že skoro všechna centra patří pod Babiše, takže si nevyberem. Na druhý pokus to tam ještě zkusím.

verras
12. črc 2016

veva1211 Děkuji za přivítání. Soudím z tvých příspěvků, že máš těsně před. Přeji hodně štěstí, ať to vyjde 🙂 🙂

missuttka
12. črc 2016

@verras je pravda,ze na jihlavu jsem neslysela moc kladne ohlasy v mem okoli. Par lidi mi i vynadalo proc jihlava ☹ ze se ceka s vysetrenima az kdyz clovek postoupi nekolik neuspechu,ze do tebe perou vysoke davky hormonu-znama je diky jihlave neplodna,byla asi 5krat a kdyz pak byla na jine klinice,tak tam se zdesili.My si to vybrali kvuli vzdalenosti. Uz takhle jsem s tim mela probleny ze jsem se uvolnovala z prace a s tim ze to zkusime jednou,dvakrat a dost. Ted to dopadlo tak jak to dopadlo a adopce to jisti. Zdravi mam jedno. Stve me,kdyz to tu ctu,proc kdyz se to holkam nedari,tak proc se nehleda pricina.

missuttka
12. črc 2016

@verras proste vsude je neco a clovek ma dat na sve pocity a poslouchat sve telo. Je pravda,ze kdyby jsme chteli v tom pokracovat,tak zvolim jinou kliniku za ucelem,ze chci slyset jiny nazor. Jinak Jihlava uzasny personal,prostredi 🙂

verras
12. črc 2016

missuttka Ty máš endošku asi hodně viď? Mě ji 2x odstraňovali přes LPSK, ale nešla bohužel všechna. Mám ji až na močáku. A kolik pokusů IVF máš za sebou?

missuttka
12. črc 2016

@verras ja nevim. Mam dve operace za sebou,uz jsem bez obou vejcovodu,a mam hodne srustu,posledni operace byla v lednu a ted jsem mela dlouhy protokol na 1 ivf a pri odberu to pres srusty neslo odsat. Takze nic. Varianta dalsi operaci a pak to zkusit,ale ze nezarucuji jak to dopadne,nebo darce embria. To jsem se ptala dr,ze nechapu,jak by pak tam mohlo to miminko rust v deloze,kdyz mam takove srusty, s mocakem,s vajecniky i trochu se strevama a on mi rekl ze uplne normalne.?..

verras
12. črc 2016

No ale co já vím tak těhotenství je na endometriózu a srůsty nejlepší léčba, mnohdy k ní vede ale dlouhá cesta, protože se právě přes tento problém nedá otěhotnět. Hele nevím, ale já bych nad tím ještě zauvažovala. Co třeba dárce vajíček a spermie od tvého chlapa, to by šlo ne?

missuttka
12. črc 2016

@verras u nas je problem i u manzela,je skoro bez spermii

verras
12. črc 2016

a co ta lepší metoda, kdy vyberou tu nejlepší spermii. To by se zkusit mohlo, Nevím no, nechci ti tady radit. musí to být pro tebe také těžké. Já jsem ochotná pro to udělat cokoliv. ☹ ale psychika je hrozná. Zítra jedu na krev a vůbec se mi tam nechce, když už vím jak to dopadlo

missuttka
12. črc 2016

@verras jo jo psychika. Tak to zkusite znovu 😉

veva1211
12. črc 2016

@verras ano mam to pred sebou🙂.Ja do Jihlavy jezdim z dalky....Personal je bezvadnej!Je pravda ze moje gyndarka mi rekla ze Jihlavske CAR se hodne vysvihlo nahoru,take na gynde sestra rekla ze je dulezite,jak dlouho nechavaji embrya vyvijet v CARECH (nej.je5.denni)...:-\.

veva1211
12. črc 2016

Holky,jak Vam nastavily brani Utrogestanu?Ja ho beru 2-2-2 a mam si to zavadet po osmy hodinach.A jeste otazecka v den transferu mam si Utrogestan zavest a brat porad Prednison...?

verras
12. črc 2016

veva1211 měla a mám dávkování stejné jako ty, taky zavádím, v den transferu mi řekla embryoložka ať utrogestan polknu ráno, že je to lepší, pak zase normálně zase zavádět a brát vše až do odběru krve

veva1211
12. črc 2016

@verras aha dekuju🙂