Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

pavlina1976
17. zář 2015

@hankazm2 To víš, že jsou 🙂 . Spoustu holek byly těhulky hned napoprvé 😉

hankazm2
18. zář 2015

@pavlina1976 tak to rada slyším 🙂 a vlastně až začnu stimulovat, tak to už pak bude téměř hned, pochopila jsem to dobře?

mrnous81
18. zář 2015

ahoj, jen bych se chtěla zeptat,za jak dlouho jste měli výsledky spermiogramu?

evulinka10
18. zář 2015

@mrnous81 Ahoj, výsledky spermiogramu jsme měli za hodinu 🙂

mrnous81
18. zář 2015

@evulinka10 Děkuji za odpověď. Tento ortel nás čeká příští týden v pátek 😨

evulinka10
18. zář 2015

@mrnous81 Neboj, i když tam bude něco špatně, tak oni Vám jistě pomůžou 🙂

pavlina1976
18. zář 2015

@hankazm2 No v podstatě v tom jednom cyklu se to všechno udá 😉

zwalsh
18. zář 2015

@pavlina1976 někdy ano a někdy se to nepozná. Já měla taky dvě ale zůstalo jen jedno 🙂 moc se těším na pokračování a držím palečky 🙂

zwalsh
18. zář 2015

@hankazm2 neboj to uteče jako voda a jinak podzim na otěhotnění velice dobrá. Hodně dětí se rodí v létě tak to ber vše pozitivně. Já otěhotněla v Sanusu napoprvé 🙂 tak jen hezky pozitivně. Držím palečky

pavlina1976
18. zář 2015

@zwalsh No já jsem dneska ráno testla a čárka pořád stejná, tak snad zítra ráno zesílí. Snad to neskončí biochemickým jako vždycky ☹ . Zítra ráno uvidím,dám vědět 😉

hankazm2
18. zář 2015

@zwalsh děkuji, pořád si rikam jen pozitivně, ale občas přijde splín. Ovšem manžel v to věří, takže podporu mam 🙂
@pavlina1976 určitě zesíli! Myslím na tebe!

pavlina1976
19. zář 2015

@hankazm2 Ahoj, je silnější 😉 a hned vykoukla, ale ani jsem nedýchala.....

suzik161
19. zář 2015

@pavlina1976 je to tam, gratuluji 😀 V Sanusu jsou šikovní 😀

pavlina1976
19. zář 2015

@suzik161 Ahoj, děkuju 😉 . ještě si to nějak plně neuvědomuju 😉 . Ve čtvrtek jsem zvědavá na krev 😀

veervit
19. zář 2015

@pavlina1976 moc gratuluji! Úžasné.

hankazm2
19. zář 2015

@pavlina1976 krása paráda...moc blahopřeji!

zwalsh
20. zář 2015

@pavlina1976 to vypadá skvěle 😉 moc držím palečky kdy jdeš na krev?

zwalsh
20. zář 2015

@hankazm2 jak se cítíš ? Ten splín to je normální věc. Je dobré mít oporu u sebe a je dobré že ji máš. Kolikítý den jsi dneska?

hankazm2
20. zář 2015

@zwalsh Ja nejsem jeste 🙂 5.10. jdeme s mužem na krev (hiv, kapavka, atd.), a to bych mela dostat i injekce...

pavlina1976
20. zář 2015

@zwalsh Ahoj, myslela jsem, že vydržím až do středy, ale skočím si zítra jako samoplátce. Dokonce se na krev těším 🙂. Dnes jsem zase testila a je zase krásná a zase vykoukla hned, tak to vypadá, že už se mi nikam neztratí 🙂 . Vím, že to zní jako, že jsem prdlá, ale to je za ty roky poprvý, co takhle krásně sílí a já se bojím, aby nezmizela 😀 😀 . Blázen co? 😀 . Mám radost, až uvidím srdíčka, tak si hlasitě odfouknu 😉 . A co ty? Jak je?

pavlina1976
20. zář 2015

@hankazm2 Ahoj, tak jak je? Dnes ráno proběhla opět zkouška 🙂 a čárka zase krásná a zase vykoukla hned 🙂 . Tak snad už mi nikam nezmizí 😀 .

zwalsh
20. zář 2015

@pavlina1976 to je skvělé i ten pozitivní pocit je dobrý kolikátý den budeš zítra? Přeji hcg alespoň 100!!!! Těším se na výsledek.

zwalsh
20. zář 2015

@hankazm2 jj promiň teď tady moc často nechodím jednak mi je špatně tak co můžu tak odpočívám a v práci je hodně práce tak mi to rychle utíká.

pavlina1976
20. zář 2015

@zwalsh Zítra 13, to doufám, že už bude víc 😉 . Ráno si tam zaběhnu ať mám další metu za sebou, teda takovou metičku 😀

zwalsh
20. zář 2015

@pavlina1976 já byla nevím jestli 12 nebo 13 den a měla jsem 137 🙂 ale 11 den test bílý 🙂 tak se moc těším bude to pěkné číslo vše přes 80 je velice dobré a nad 100 skvělé.

pavlina1976
20. zář 2015

@zwalsh Jo? No vidíš, já jsem si vždy myslela, že kolem 100 je to na prd 😉 . Máš pravdu, není to o tom trhat v číslech rekordy, hlavně aby to pokračovalo krásně dál jako u tebe 😉 . Tenkrát jsem měla přes 600 a stejně to nedopadlo ☹ . Ale tentokrát to nebude náš případ 😀

debeee
20. zář 2015

Koukám, že je tu plno nových pokračovatelek a mám velkou radost, že i s pozotivními zprávami. Pravidelně Vaše příspěvky pročítám a držím všem palečky ať Vám to taky vyjde. Držte se holky

zwalsh
20. zář 2015

@pavlina1976 hlavně hned napiš výsledek 😉 v kolik hodin budeš vědět? Já čekala 3 hoďky a bylo to nekonećný. Kdybych měla čekat do dalšího dne tak se zblázním. Když jsem tam volala ani jsem nedýchala. Jasně že se vše teď povede a za tři týdny pak srdíčko. My vkládali dvě a já jsem málem omdlela když jsem šla na UTZ ani jsem nevnímala co doktor říká jen jsem hleděla na obrazovku a viděla jedno srdíčko. Tak jsem poděkovala tomu druhému embryjku za to že mohlo být jen chvilku u mne a s kolenama jako na vodě jsem se odpotóacela k autu kde na mě čekali mm a dcerka 🙂 takhle to přeji i tobě hezky srdíčko a pak překonat 13tt a trochu se zklidnit než zas přijdou triple testy a pak velký UTZ a utíká to neuvěřitelně. To kdyby tak utíkaly ty dva týdny viď? Tak zítra je hezké datum 21. je prý velmi šťastné číslo 🙂

pavlina1976
20. zář 2015

@zwalsh krásně jsi to napsala, tak, tak 😀 . Myslím, že v poledne budu vědět. To víš, že taky nebudu ani dýchat až tam budu volat pro výsledky. A s tím druhým to budu mít to samý, fakt jsi mi mluvila úplně z duše! 😉 . Hned dám zítra vědět 😉 . Mám ještě poslední test, tak zítra ráno ještě testnu 😉

veervit
21. zář 2015

@pavlina1976 Ahoj, myslim na tebe! Dej nám hned vědět! 😉