Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
18. bře 2016

@andreee86 Diky!Nee ale mela jsem dva folikuli😉.Jak dlouho uz lezis(odpocivas)?Dneska je opravdu krasne!

cucito
18. bře 2016

@andreee86 No nevím. Můžou za to taky hormony. Přeci jen - teď je embryo velké cca 1mm a já jsem zvyklá každý měsíc na několika centimetrové cysty ☹ Jojo, zase v neděli - 9. den. Snažím se nestresovat. Chvilku si říkám, že tam je, pak si zase říkám, že to nevyšlo a nebude se mi chtít na to vše znovu - 8. narkóza ☹ Teď jsem byla ve městě, potkala jsem asi 10 kočárků jen na náměstí - prostě na jaře je vždy invaze kočárků....TT mám Gravitest od cemia. Já mám vycházky od 10 do 16h, takže včera jsem byla se psem 2hoďky, dnes hoďku a hoďku ve městě - po týdnu doma jsem si připadala jako ve vězení... To sluníčko je super!

cucito
18. bře 2016

@andreee86 Co máte za pejska?

veva1211
18. bře 2016

@cucito ne ne ne zadna cysta mimco!!!!

cucito
18. bře 2016

@veva1211 Myslela jsem to tak, že vím, jak se v břichu něco děje, když mi tam něco roste, protože mně vyroste cysta za několik dní a bývá třeba cca 4cm velká. Embryo je teď mnohem menší, takže si zatím místo dělat nemusí...

veva1211
18. bře 2016

@cucito aha,ja cystama netrpim tak nevim ze muze byt i tak velka☹!Ale co kdyz si prcek misto dela nevis..Ja kdyz premyslim-bere si u tebe Skurla rukavici pri vysetreni vnitrnim ultrazvukem.?Nybrz u me ne a myslim si ze je to chyba a ani si ty ruce pred tim neumyje...Prave kdyz mi Kucera delal inseminaci tak mel rukavice ale Skurla si je nebere ani pri tom(tak se mi to dneska honilo hlavou)

andreee86
19. bře 2016

Ahoj holky, tak mám špatné zprávy, před chvílí jsem se vrátila z nemocnice, začala jsem krvácet, krvácím z dělohy. Doktor říkal, že to nadějně nevidí. Navíc byl vidět jen prázdný gestační váček, bez jakýchkoliv známek plodových aktivit. Takže smůla, budu muset na revizi ☹

cucito
19. bře 2016

@andreee86 To je mo líto! Máš mrazáčky?

cucito
19. bře 2016

@veva1211 Určitě si rukavice nebere! Při inseminacich nevím, to se mu tam nekoukám

andreee86
19. bře 2016

@cucito máme ještě jednoho mrazáčka. Tak snad ten bude už konečně ten pravý.

missuttka
19. bře 2016

@andreee86 to mě mrzí ☹

veervit
19. bře 2016

@andreee86 ale ne, moc mě to mrzí☹ Jasný, to nejlepší na konec!!!

cucito
19. bře 2016

@andreee86 Přesně tak, ten už bude ten pravý,nechal na sebe jen cekat. Odpočni si, naber síly-bude jaro, příroda pomůže..

andreee86
19. bře 2016

@cucito snad máš pravdu, tak alespoň nebudu pak řvát v Sanusu, když už jsem to obulela teď. A nebudu překvapená, když už vím, že to nedopadlo. Zatím mám ale spíš takové negativní myšlenky, jako aby to takhle nebylo pokaždé ☹

veva1211
19. bře 2016

@andreee86 strasne me to mrzi! Naber sil a odpocin si!

veervit
19. bře 2016

@andreee86 vím, že to teď moc nepůjde, ale mysli pozitivně!! Když už se chytlo toto, tak to další 100% taky! Teď ti jen nepřálo zdraví. Holt kašel byl silnější, ale počkej příště! Už bude hezké počasí a vše půjde jako po másle😉 Hlavu vzhůru! Všem se nám to podaří😉

pavlina1976
19. bře 2016

@andreee86 To mě moc mrzí moc 😢 . Ach jo, tohle jsou hrozný stavy ☹ . Tak sněhuláček půjde do teplíčka, ten se tak těší z té zimy, že se zakousne už pořádně! Drž se! Musíme věřit 😉 a bojovat dál 😉

andreee86
19. bře 2016

@veervit snad máš pravdu a bude to tak, jak říkáš. Musím si teď pročistit hlavu a věnovat se jiným věcem. Hlavně na to moc nemyslet, ale to se lehce řekne a hůř udělá ☹

andreee86
19. bře 2016

@pavlina1976 díky, také se těším, že i já se snad dočkám pozitivního konce. Vždycky jsem si myslela, že když jsou //, tak už je pomalu vyhráno, ale teď vím, že // to všechno teprve začíná. 😒

veva1211
19. bře 2016

@andreee86 ja uz ti to tak preju uz by sis to tak zaslouzila!

pavlina1976
19. bře 2016

@andreee86 To víš, že dočkáš 🙂 . Ale někdo tu cestu má trnitější....Vím co prožíváš, taky jsem si to zažila. Je v té smůle dobře, že krvácíš, že se vyčistíš sama, já jsem musela v 8tt na revizi, taky jsem měla hcg přes 3000. Máš mrazáčka a to je super! A ty máš taky endometriozu? A máš hotovou imunologii?

andreee86
19. bře 2016

@veva1211 vy jste všichni moc hodní tady na mě 🙂

veva1211
19. bře 2016

@andreee86 ty si to zaslouzis🙂

andreee86
19. bře 2016

@pavlina1976 revize mě nemine právě, to mi řekl rovnou.... Podle doktora krvácím, protože se přestalo vyvíjet, ale že se to právě úplně nevyloučí nebo co tam blekotal. Už jsem ho pak moc nevnímala. Jj, mám endometriózu, ale imuno nemám, uvidím, jak dopadneme s dalším mrazáčkem a pak na něm budu trvat. Škurla říkal, že imuno se dělá až po nezdařeném pokusu, tak potom. Že první IVF je stejně spíše zkušební, aby se vidělo co a jak, že už jim hodně řekne i jak se budou vajíčka oplodňovat a tak.

andreee86
19. bře 2016

@pavlina1976 to se pak po revizi musí dodržet šestinedělí, ne?

veva1211
19. bře 2016

@andreee86 to je jak kdybychom byli cvicny opice.Ja nepochopim proc to neudelaji tyto vysetreni hned!Vzdyt je to strasne na psychiku!!!!A nemusel by to byt zmareny pokus:'(.

andreee86
19. bře 2016

@veva1211 tak to máš naprostou pravdu!! Oni nás totiž berou jako kus od kusu a lidskost v tomto případě jde bohužel stranou. Také nechápu, moc dobře Škurla ví, že mám tři autoimunitní onemocnění, tak by k tomu přeci měli přihlédnout.

veva1211
19. bře 2016

@andreee86 ano presne tak.Meli by byt ohleduplnejsi a vic se snazit!Resit ci nabidnout ti neco vic nez nam kteri tim netrpi,mozna je i lepsi v nektere situaci si otevrit pusu!!

andreee86
19. bře 2016

@veva1211 to já právě moc neumím se pořádně ozvat, vždycky jsem se spoléhala na to, že on je odborník a doufala jsem, že snad pro mě dělá to nejlepší. Ale asi se to budu muset naučit 😉

veva1211
20. bře 2016

@andreee86 Ja jsem se taky neumela moc ozvat.Kdyz jsem zjistila ze nekdo pro me nedela max.co bych chtela a jeste si za to platim(at je to zubar,pravnik),tak jsem rekla ne!Skurla me dost dostal ze nedodrzuje danou hygienu(mozna je to ma prehnana reakce)ale ja jsem na to puntickar.Na ultrazvuk by si mel umyt ruce nebo si vzit rukavice(buh vi kolik bacilu je na te klavesnici,klice...)a hlavne na vykony.