Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
14. únor 2014

@bubulina1983 budu na tebe myslet 🙂 s nemocnicí ti neporadím

suzik161
14. únor 2014

@samanta001 ahoj, test jsem zkoušela, je negativní, dnes jsem 10.den od ET, nevím jestli mám ještě doufat, ale snažím se v to věřit

bubulina1983
17. únor 2014

Ahoj holky,tak my jsme dnes po 3.IUI,tak se budem modlit a doufat🙂 vecer dokrmime a to by bylo aby to nebylo,teď tu chrnim na gauci..a co vy nového?

unkarka
17. únor 2014

@bubulina1983 tak hlavně odpočívej a nech se chýčkat 🙂 já stále čekám a stále nic,Dneska jsem se dala na kontryhelový čaj tak doufam že to trochu pomuže.

ivekr
autor
18. únor 2014

ahoj holky, tak jsem se tu zase ukázala, fíha. Vítám nové snažilky 🙂 Jste to tady rozjely, že už nevím, co máte za téma a číst zpět zrovna nemám časík. Jsem sem tajně pronikla v práci, ale psstt 😀
@bubulina1983 moc držím pěstičky, aby se IUI povedlo!!!!
@suzik161 tobě držím pěstičky, aby se povedlo a byli // moc moc moc
Já jdu zase makat 😠 a myslím na vás!!

ivekr
autor
18. únor 2014

@samanta001 a jak se cítíš? ty jo jsi můj vzor, že zázraky se dějí a doufám, že po vynechání všechny léčby, daní si "hlavy" do pořádku se nám taky zadaří 🙂

suzik161
18. únor 2014

@ivekr Ahoj, včera jsem byla na krvi a byla 0, takže nic. V červnu jdeme znova

unkarka
18. únor 2014

@suzik161 hlavu vzhuru vždyt přeci pro každou z nás někde svítí ta jeho hvězdička 😉

bubulina1983
18. únor 2014

@suzik161 - vím,ze se to lehko rekne,ale drž se a nezoufej,jak rika unkarka,na každou z nás někde ten čáp čeká,jen nemůže najít zatím to spravne hnízdo,jsme v tom s tebou!

ivekr
autor
18. únor 2014

@suzik161 to je mi líto. Tak do června se na to vyprdnite. Odpočiň si, načerpej nové síly. Určo to vyjde. Ten prcek prostě někde čeká na obláčku, už vás má vyhlídnutý ale asi čeká na něco, co ještě by rád, abyste dořešili než k vám příjde. My s manželem jsme se po 4 letech na to snažení tak nějak vyprdli. už půl roku jsem se v CAR neukázala, vysadila léky a vše a cítím se teď nejvíc ok...tak uvidíš, že ti to do června pomůže. Načerpat nových sil, vypnout...sice se mi to lehce radí, ale výjde to. Nám všem. Já už to nechávám jen na přírodě. bylinečky, cvičení, čistá hlava........holky, musí nám to vyjít!!! kurňa, dyť všichni kolem těhotní. NEkecám že v práci jsou 3 těhotné, v ulici kde bydlím je 5 těhotných......tak my to zakončíme 🙂

suzik161
18. únor 2014

@unkarka
@bubulina1983
@ivekr Děkuji moc, já to tak beru, hold se to povede příště. Třeba mimčo chce přijít do hotového baráčku. Te´d s manželem zapracujeme na něm, abychom se mohli na podzim stěhovat 😉

pipinka
18. únor 2014

@suzik161 nemysli na to, věř že to dobře dopadne a že to příště určitě klapne, taky v to věřím a třeba se tam zase potkáme 🙂

samanta001
18. únor 2014

@ivekr jéé tak to mě těší, že díky mě vidíš naději... ale je to tak... Je vtipný, že z celkově šesti pokusů vyšel jeden a pak, když už člověk hodí všecho za hlavu se zadaří, teď jen aby to všechno vyšlo a pokud to vyjde tak to bude opravdu zázrak přírody, vtipný když mi v postýlce spinká zázrak medicíny 😀

@suzik161 to mě mrzí, že to tak dopadlo, ale jak píšeš miminko už chce asi přijít do nového 🙂 a máte ještě nějaké mrazáčky, nebo musíš vše podstupovat znovu?

suzik161
19. únor 2014

@samanta001 vše znova, špatně jsem reagovala na injekce, měli jsme jen jednoho bojovníka 😉

samanta001
19. únor 2014

@suzik161 jéé tak to je škoda, proč tě vůbec nechaly podstupovat odsátí, když jsi na tom byla takhle? Nám teda taky nikdy žádný nezbyly, na injekce jsem reagovala dobře a vajíček bylo dost, ale problém byl pak v tom samotném oplodnění. Můžu se zeptat ke komu chodíš?

suzik161
19. únor 2014

@samanta001 měla jsem 11folikulů, z toho byly 3nezralá vajíčka, jedno se pak povedlo oplodnit a 5 dní statečně bojovalo. U mě se mu asi nelíbilo 😒 já chodím ke Kafkovi

motyleeek
24. únor 2014

Ahojky, můžu se k Vám přidat?

rendy73
25. únor 2014

Ahoj všem,tak já jdu do Sanusu dnes odpoledne,chystám se na poslední minimálku,tak jsem zvědavá zda to tentokrát vyjde.Musí to vyjít,jinou šanci už nemám.Všechny se držte a ono to vyjde, nám všem. 🙂 🙂 🙂

bubulina1983
25. únor 2014

motyleeek - ahojky vítej mezi námi, pokud máš nějaký dotaz klidně se ptej, rady ti poradíme, pokud budeme vědět...
rendy73 - no jistě že to dopadne na 1, jak jinak by to asi mělo dopadnout 🙂 držím pěstičky ! podej potom hlášení

bubulina1983
25. únor 2014

jinak já sem dnes holky 8 DPIUI a 10 po pregnylu, už mám ráno svrbění dělat test, vím že je jěště brzy, ale su napnutá jako kšandy

ivekr
autor
25. únor 2014

@bubulina1983 ahojíky, ty jooo tak já jsem napnutá i za tebe? a pocitově? hned dej vědět 🙂

@motyleeek vítej 🙂 Já už tedy do Sanus přestala chodit, ale stále jsem zde ve skupince 🙂
@rendy73 výjde toooo, držím pěstičky jak jen můžu 🙂

bubulina1983
25. únor 2014

@ivekr - no já nevím, pocity asi žádný nemám, jen jsem strašně nafouklá, přijdu jako pátrací balón, ale nevím jestli to není z utrouše, snažím se myslet pozitivně, být veselá a nemyslet na to ale víš že to nejde 🙂 zítra ráno zkusím asi testnout ..hihi, vím že je brzy ale co kdyby..pregnyl už tam po 11 dnech nebude, tak uvidíme..
A co ty jak se máš? koukám že máš krásný diplom, koho pak si skolila 🙂)

ivekr
autor
25. únor 2014

@bubulina1983 tak uvidíš, budu držet pěstičky aby už konečně byly //.
No já byla na závodech a bylo to s určitou váhou na počet opakování, kdo dá víc 😀 a vyhecovali mě kluci, tak jsem si přihlásila a ono to vyšlo 😀 Se mi ta dřina ve fitku vyplatila 😀
Jinak já čekám MS koncem tohoto týdne. Tak nevím, taky jsem nafouklá ale jinak nic necítím. Navíc v pátek mi našli na prev.prohlídce v moči stopy krve, tak jsem včera byla zase v laboratoři dávat moč a dělají rozbory na ledviny..ach jo teda. No snad to nic nebude, paní říkala, že kdyby něco, tak budou volat a nikdo nevolal, zatím.
Jinak jsem si zkoušela 2x měřit teď BT a ani jeden cyklus mi to jako podle teplot nepotvrdilo, že mám ovulaci. Ale stoupnutí teploty tam bylo, tak jsem pak už přestala kolem toho 18tého DC měřit, a už na to prdím. Teď se chystám poprvé zkusit lezení po umělé takové té lezecí zdi 😅 😀 Manžel mě furt hecuje, tak to asi zkusím, ať je změna. Jiank pořád chodím na lymfa maasáže a akupunkturu a jehličky už se pouští do 18 minut (začínala jsem přes dvě hodiny)..takže dráha vejcovodu už je ok, tak teď jen, aby si to mimi už uhnízdilo

samanta001
25. únor 2014

Ahojík, holky jen hlásím jak jsem dnes dopadla v sanusu... Rozloučily jsme se tam, pač srdíčko tluče a začínáme 8tt stále mi to připadá jako sen a nemůžu uvěřit 🙂

@bubulina1983 S tím testem ještě počkej ať nejsi zbytečně sklamaná, já u Matyho po ET dělala test 9den a čárečka byla slaboučká a u IUI se to oběví ještě později.

@motyleeek Vítej...

bubulina1983
25. únor 2014

@samanta001 - supeeer, tak hlvně aby bilo jako zvon a všechno dobře dopadlo, no po tom všem čím jste si prošli je to k neuvěření, ale prsotě věř tomu je to tak a moc a moc si to užívej, odpočívej, buď v klidu a těš se z každého okamžiku 🙂 doufám, že se tu na nás občas podíváš 🙂 no nevím jestli to vydržím, při nehorším tam nic nebude a odložím to na dýl..

bubulina1983
26. únor 2014

holky co myslíte? minulé pondělí bylo 3.IUI, tj. dnes 9.DPIUI a 11. po pregnylu, vidíte tam něco, může to být ještě pregnyl, měla sem 5000...??

motyleeek
26. únor 2014

Děkuji. Do Sanusu chodíme od ledna a od zítra mě čekají injekce před IUI.

motyleeek
28. únor 2014

Prosim, potrebovala bych poradit. Stalo se, nektere z Vas, ze by se kolem mista vpichu udelal cerveny flek? Dekuji za odpoved.

bubulina1983
28. únor 2014

@motyleeek - ahojky,ja si nikdy injekci nepichala,tak bohužel nemohu poradit,může to být třeba reakce kuze na tu latku,zkus diskuze,nebo cinkni sestre do sanusu..

luca16
28. únor 2014

Zdravím holky, potřebuji váš názor. Druhý měsíc beru Clostil a Utroš a dr. mi řekl, že když nezabere, tak už mi asi nepomůže. Mám zkusit ještě jeden měsíc s Clostilem nebo máme jít radši rovnou do Sanusu?