Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lenkas26
29. črc 2014

@bubulina1983 příznaky žádný trošku mě pobolívá na pravo v podbřišku asi vaječník bych to tipovala ale jinak nic 😒 ani prsa mě nebolej.je to hrozný tohle čekání dneska už jsem začla pomalu něco dělat jinak bych se asi zbláznila 🙂
a jak je tobě?

bubulina1983
29. črc 2014

@lenkas26 - u mě všechno dobrý až na to děsnýýý nůďo 🙂 prsa mám větší, bříško nafouklý, obšas někde píchne a zatlačí, jinak nic, žádně těhu nevolnosti na mě zatím nejdou tak snad se toho ani nedočkám...kéž by... do práce se chci vrátit, ale doktor říkal až po srdíčku tak dneska sem 5+4 v pátek jedem na UTZ, tak na srdíčko mám ještě tak 14 dní čas takže do práce to vidím až někdy v koncem srpna nebo září, to mě tady asi klepne...

suzik161
29. črc 2014

@lenkas26 vůbec se nestresuj, měla jsi 3denní kultivaci a tam je ještě moc brzo na testování, tady je to tak 12.-14.den spíš.

suzik161
29. črc 2014

Ahoj holky, takže jsme objednaný na 13.8. do Brna na genetiku k Hořínové a pak k Texlovi. Zítra jedu do Ji a musím si vyžádat imuno a hysteroskopii. Vás tu stále pročítám a držím vám palce!!!

bubulina1983
29. črc 2014

@suzik161 - ahojky, jupí, konečně se něco někam pohne, alespoň budeš vědět na čem jste, protože nejhorší je nevědomost, někde nějaký problém být musí, tak ho odhalí, a do podzimka si tu s náma těhulka 🙂 jasný ? dej nám vědět všechno co bude nové, ať víme jak se to vyvíjí... 😉

elisc
29. črc 2014

@raniha no, mě píchlo akorát včera večer a od té doby je klid, tak snad to byly ty vazy

@bubulina1983 já vím, že se moc pozoruju, ale nemůžu si pomoct 😀
jinak mi vůbec nic není, příznaky pořád žádné.
Teď mě dost vyděsilo, že do práce půjdeš až za tak dlouho. Mám v plánu se vrátit ještě v pátek hned po kontrole.
Musím se teda pořádně poradit s doktorem.
Ale už se na pátek těším, jsem zvědavá na hodnotu hcg

elisc
29. črc 2014

@suzik161 Ahoj, snad konečně zjistí, kde je problém. Nasadí nějaké léky a pak se určitě zadaří.

bubulina1983
29. črc 2014

@elisc - no já jsem se ho na to právě ptala, a tak se mě ptal co dělám, tak sem řekla že asistentku tak mi říkl že ažpo srdíčku...? tak nevím, teď v pátek budu 6+0 tak nevím to je na srdíčko asi ještě brzy, tak počítám že na další kontrolupojedu tak za dalších 10,14dnů.

lenkas26
29. črc 2014

@suzik161 myslíš?no snad máš pravdu.v pondělí mi drž pěsti.To je dobře že se to u vás konečně nějak hnulo takdej pak vědět jak ti dopadli všechny výsledky.To já bych ani nevěděla kde se tyhle doktoři zařizujou.A co ti na to řekli doktoři v Jihlavě?

suzik161
29. črc 2014

@lenkas26 Leni, vím, při 3-denní kultivaci je opravdu brzo, můžu říct, že už pár diskuzí po těch 9 měsících mám pročtených. Budu na tebe myslet a držet vše co mám. Já bych to taky nevěděla, ale po těch všech pokus tady mám pár kamarádek a oni mi vždy poradí a navedou co a jak. Přímo mě nasměrují a to je pak maličkost. Co mi na to řeknou se dozvím zítra, doufám, že to nebude nějaké horké, jinak bych asi změnila Car, po těch všech pokusech. Sama sestra mi to teď říkala, ať si nechám, udělat minimálně imuno, tak doufám, že to bude bez problému.

lenkas26
29. črc 2014

Děkuju moc za podporu hrozně mi to pomáhá.víš já jsme po 4.operacích kdy při první operaci jsme byla kuli endometrioze kterou jsme měla v pokročilim stadiu.Sice mi ji odoperovali a zatim se mi nevrátila, ale po 5dnech od operace jsme upadla do komatu a měla jsme celkovou otravu organismu( nechali mi totiž díru ve střevě umělci) takže jsme skončila s vývodem z tlustýho střeva.nosit pytlík hoven na břiše je fakt hrozný.mezitim jsem jedla prášky na tu emdometriozu tim sem zaplácla rok protože mi měli navodit umělej přechod a pak mi to střevo vraceli, ale po 3 dnech opět stěna střeva nevydržela a praskla takže znova na sál a opět vývod.Doporučili mi otěhotnět s vývodem a že vracet mi ho budou až za 2roky až se třeva daj do kupy.
Hrozně dlouho jsme to umělý opl.rozmejšlely protože s tim vývodem je to rizikový a tak mám teďka strach když jsme se konečně do toho pustili aby se to povedlo víš.Fakt dík za podporu a neboj taky se vám to zadaří, MUSÍ!!!!Zejtra už je středa tak to snad uteče.Trošku mě píchá podbřišek tak je to snad dobrý znamení.Taky ze mě trošku vytýká to Crinone ale už to změnilo z růžový na tmavě hnědou barvu tak to snad taky nic hroznýho nebude.

suzik161
29. črc 2014

@lenkas26 ten prcek se tam pomalinku zabydluje, při 3-denní kultivaci to trvá kolem 7dní a to pak nemůže hCG produkovat a tím pádem nemáš na testu nic. Věřím ti, že to není žádný med s tím vývodem, ale máš furt šanci, že se to spraví a bude to zase skoro dobrý. Dávají ti šanci na otěhotnění, taky to mohlo dopadnou úplně jinak. Jsem optimista a ve všem co se stane vidím to dobré a ten malý posun dopředu, možná je to divné, ale já to tak mám. Představ si, že by ti těhotenství zakázali úplně. Ano, ten pytlík nosíš, ale díky němu můžeš fungovat a můžeš mít prcka. Já tě obdivuji!!! Ten crinone pak tmavne, to je správně!!! Říká se to moc lehko a já vím o čem mluvím, ale ten strach nech za sebou, ten ti vůbec nepomáhá, teď jsem četla několik diskuzí a tam píší, že je spousta párů, které nemají genetický problém, ale mají v těle blok, že dítě nebude zdravé ato je omezuje v otěhotnění. Když jsem nad tím přemýšlela, tak to mám taky, mám chronický záněť štítné žlázy a bojím se, že dcera by to podědila po mně a to možná bude taky problém u mě

lenkas26
29. črc 2014

@suzik161 snad máš pravdu 🙂 to tě obdivuju optimistů je na tomhle světě už málo 😉 já mám kolegini a ta má taky problémy se štítnou žlázou, ale porodila dvě děti a jsou obě zdraví 🙂 tak nevěš hlavu asi to je taky trošku v psychice.tak mi zejtra písni jak jsi dopadla v Jihlavě.já se zejtra konečně po tejdnu chystám se psem na procházku.Doteďka chodil přítel a jelikož máme borderkolii tak už je to s ní doma na palici ta jak nemá denně aspon dvě hodinky venku s frisbeem tak je otravná a jak asi cejtí že se něco děje tak za mnou doma celej den pochoduje a furt do mě šťouchá čumákem, no na zabití 🙂

bubulina1983
30. črc 2014

@lenkas26 - Leni neboj se, právě proto čím vším sis musela projít to určitě dopadne a namimíka to nemá vliv, buď v klidu, alespon se pokus a uvidis, bud zkus testik treba o vikendu a nebo vydrz az do krve, zalezi jak to vydrzis 🙂 a neboj se vsechno ostatni pak pujde stranou protoze budes stastna maminka v ocekavani 🙂
@suzik161 - ahojik, jakse dneska něco dozvíš tak se s náma poděl o info, ať víme co tě čeká, určitě tonebude žádný zásadní problém, neboj bude to nějaká BLBŮSTKA která tě uvnitř prudí, a jak se odhalí tak bude po problému, držím pěstičky!

suzik161
30. črc 2014

@lenkas26
@bubulina1983
@elisc Ahoj holky, tak jsme byli v Jihlavě už dopoledne, ptž Škurla musí odpoledne pryč. Na moje návrhy se tvářil dobře. Takže máme žádanku na genetiku, tam jedeme 13/8 v 15:00 a 16:30 do Brna. Na imuno pojedeme asi 12/8 na krev a 12/9 do Prahy na konzultaci o výsledcích. Hysterologii mi vyvrátil, že tam nic nevidí na UTZ, takže je to prý zbytečné, nevím nevím, ještě to promyslím. Toť vše 😀

elisc
30. črc 2014

@suzik161 Ahoj, tak to je paráda. Konečně se to pohne. Nechápu, proč to vyšetření nedělají rovnou.
Příště už to určitě vyjde 🙂 Vy jste imuno zatím vůbec neměli, viď?

lenkas26
30. črc 2014

@suzik161 tak to je super tak se to konečně někam pohne tak držim pěstičky a hlavně nás průběžně informuj ju 🙂

pipinka
30. črc 2014

ahojky, tak jak se vám tady daří?

lenkas26
30. črc 2014

@suzik161@bubulina1983 tak jsme začla trošku krvácet tak je to asi v háji ☹

suzik161
30. črc 2014

@elisc
@lenkas26 Neměli jsme imuno ještě. Říkal mi, že jsou to vyšetření náročná na dobu a na nás, takže to dělají až po nepodařených pokusech. Manža to pomalu tráví, ptž ho čeká zase milá místnůstka v Praze, ale vím, že to zvládne, je silný a bojovný. Budu vás určitě informovat 😀

suzik161
30. črc 2014

@pipinka My už jsme se někde viděli, ne????? 😀

suzik161
30. črc 2014

@lenkas26 Nene!!! Drž se, nohy nahoru a nic nedělat, kolikátý jsi den???? Je to špinění nebo krev????

pipinka
30. črc 2014

@suzik161 no já myslím že jo 😀 jak jsi na tom?

suzik161
30. črc 2014

@pipinka mám za sebou 2.IVF a 1.KET, a zatím žádný úspěch, teď mě čekam genetika a imuno, tak se snad dozvíme kde je problém. Nedávno jsem si na tebe vzpoměla a koukala na profil, ptž jsem si vzpoměla že jsi damvala měsíc po nezdařeném pokusu positivní test a pak jsi se už neozvala jak to dopadlo 😀

pipinka
30. črc 2014

@suzik161 asi tak jak u tebe. ted se snažíme s pomocí gynekologa, píchnul mi pregnyl, řekl den ovulace a ted jen čekat do 10:8. jestli to dostanu nebo ne. věřím že už to konečně vyjde 😉

suzik161
30. črc 2014

@pipinka A ten positivní test bylo co??

lenkas26
30. črc 2014

@suzik161 no dávali mi ho tam po 3denní kultivaci 20.7 v neděli ráno takže by to měl bejt dneska 10.den.jako krev ze mě nejde, ale když se utírám tak mám prostě růžovej toaleťák tak nevim

pipinka
30. črc 2014

@suzik161 to se mi jen splašil hormony 😖

suzik161
30. črc 2014

@pipinka to je škoda!!!!
@lenkas26 vůbec se ničeho neboj, dokud to není krev, tak je to dobrý. Může to být hnízdění, 3-dennímu prckovi to hold trvá déle, tam se testuje až ten 12.den. Držím ti palce celý den, neboj!!!!

lenkas26
31. črc 2014

@suzik161 dík snad máš pravdu ta nejistota je hroznál,ale znáš to sama a jak pokračují práce na baráčku?