Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
28. dub 2014

@ivekr - už sem v práci, sem se nechal uschopnit už minulý týden, nic mi nebylo, byla sem v nemocnici od NE do STŘ a od ČTV do ÚT na neschop.a minulou středu už sem mazala, doma už mě to nebavilo
@unkarka - do kdy vydržím s testíkem ? 😀

unkarka
28. dub 2014

@bubulina1983 ja si ho asi dělat nebudu ☹

bubulina1983
28. dub 2014

@unkarka - oprava, že ty vydržíš ...? 🙂

bubulina1983
28. dub 2014

@unkarka - strach viď :-/ no uvidíš, hlavně se nestresuj dopadne to určitě moc a moc dobře, jdeš toho 5. ju?

unkarka
28. dub 2014

@bubulina1983 ne jdu 6.5 no já právě řeším jesli testovat nebo ne.Prvně jsme testovali a už jsme věděli s jakou do Ji jedem.Podruhé jsem netestovala a rozbulela jsem se na recepci jak bulík.Tak si myslím že když by to ted bylo negativní tak mě to tam nepoloží jelikož už to budu vědět dopředu.

bubulina1983
28. dub 2014

@unkarka - zálěží čistě jenom na tobě ........a tvém pocitu, já vždy když sem jela na krev tak sem na 90% věděla, že to nevyšlo, skrze test, ale stejně je to rána, nedovedu si představit že bych to netušila, nevěděla, já sem strašnej řešitel a zkoumač, tudíž musím vědět vše co a jak..

unkarka
28. dub 2014

@bubulina1983 no uvidím včera jsem byla v lekarne pro vodičku na injekce a říkam ještě bych chtěla -ale nedořekla jsem to a odešla bez testu tak uvidím zítra jedu do města tak třeba ho koupim 😒 Tyyyyyyy joooo nová fotečka sluší ti tooo

bubulina1983
28. dub 2014

@unkarka - to víš že uvidíš, jak se na to budeš cítit, na svátek lásky bych to prubla 🙂
díky... 😅 , musela sem to změnit, to co tam bylo už dávno není pravda

unkarka
28. dub 2014

@bubulina1983 tak jsem začla nějak slabě špinit 😕 ☹ to je děs co to zas je 😨

rendy73
28. dub 2014

@unkarka Co by, to se embryjko/a uhnízďují,raduj se 🙂 🙂 🙂 Já chci taky!

unkarka
28. dub 2014

@rendy73 no snad jo ale bolí mě břuch jak když to mám dostat 🙂

unkarka
28. dub 2014

@rendy73 a kdy ty jdeš zítra???At vim kdy na tebe myslet !!!

rendy73
28. dub 2014

V 7.15 tam mám být,nejdříve UZ jestli to má cenu a pak případně OPU.Tak se drž a bude to dobrý. 🙂

bubulina1983
28. dub 2014

@unkarka - no však, pravda pravda, už se to tam zavrtává, žádný prudký pohyby, nic nedělej...se to nepos...a 1. podáš hlášení, že na testu jsou II 🙂
@rendy73 - oukej tak hned jak se probudím tak myslím na tvoje vajíčko 😀
holky držte se !!!

andreee86
28. dub 2014

Ahojky, můžu se k vám přidat? Také chodíme s manželem do Sanusu. Tak se snažím posbírat informace od ostatních, co a jak....

unkarka
28. dub 2014

@andreee86 určitě a vítej tady mezi náma 😉

bubulina1983
28. dub 2014

@andreee86 - ahojky,jiste,vitej do klubu,co budem vedet poradime😉

andreee86
29. dub 2014

Tak to je bezva, a chodíte některá taky k Mudr. Kafkovi? Co jsem to pročítala, tak většinou je to Kučera, Fiker atd,.. tak by mě zajímalo, jaké jsou s ním zkušenosti.

bubulina1983
29. dub 2014

@andreee86 - bohužel já mám Kučeru,
ale já si myslím, že tam jsou všichni super, je potřeba se hodně ptát, dopředu se na to připravit, abys měla dotazy, na který by ti odpověděl, radši se zeptat 2x abys vše pochopila.. a jaký máte problém zda to můžeme vědět? jak dlouho tam docházíte?

rendy73
29. dub 2014

@unkarka
@bubulina1983 Tak holky mám nakonec vajíčka dvě,ale to jedno nemohl nějek dostat, takže krvácím a nemůžu se ani vyčůrat.To ale neva,hlavně že mám dvě,zítra uvidím zda se je podařilo oplodnit.Mějte se krásně a super den 🙂

unkarka
29. dub 2014

@rendy73 jejda tak to je fajn zprávíička že jsou 2 vajíčka.Myslela jsem na tebe.

unkarka
29. dub 2014

@andreee86 já mám taky Kučeru ale jsou tam fajn vichni hlavně jak píše
@bubulina1983 nebát se na nic zeptat 🙂

suzik161
29. dub 2014

@andreee86 Ahoj, já mám Kafku a docela jsem s ní spokojená. Jsme u něj od začátku, tak nemohu nijak porovnávat 😀 Hodně se s ním nasměju

bubulina1983
29. dub 2014

@rendy73 - juchů, to je super zpráva, jedno vajo ode mě a druhé vajo od unkarky, jak sme na tebe mysleli 😀

bubulina1983
29. dub 2014

@suzik161 - jak se máš, co je nového jak pokračujete v sanusu? koukala sem do tvého deníčku, že si byla na vánoce trochu těhu? co je to biochemické? jaký máte další postup..

suzik161
29. dub 2014

@bubulina1983 Biochemické těhotenství je, že se embryo uhnízdilo, ale špatně se vyvíjelo. Tak samo odešlo, to jsem měla po inseminaci. Já jedu zítra na 2. UTZ, zatím to vypadá na OPU v pondělí nebo úterý. Mám asi 10folikulů, ale bojím se, aby z toho něco bylo ☹ Minule jsem měla 11 a z toho 3 nezralá vajíčka, jedno se povedlo oplodnit i transferovat, ale bylo pomalejšího vývoje a u mě se mu nelíbilo. Tentokrát mi zvýšil dávky, ale stejně se bojím, že budou zase nezralá.

bubulina1983
29. dub 2014

@suzik161 - aha, takže 2.pokus stihnete už takhle brzy začátkem května to je moc fajn, jenom sem nikde nezaregistrovala, co jste měli s mužem za problémy, toto je tvůj 2.pokus IVF? já jsem po laparo, mám neprůch.vejcovoda a endometriozu, tak jsme rozhodnutý zkusit taky 1.IVF, mám přijít kolem 20.dne po 1. MS po operaci - ta má být teď někdy, ale ten můj má být v červnu pryč tak začátek injekci nechám až na červen s tím že bychom ten 1.pokus zkusili v červenci.
držím moc pěstičky aby bylo hodně zralých vajíček a navýšení injekcí ti pomohlo k dozrávání

suzik161
29. dub 2014

@bubulina1983 Já jsem měla anovulační cykly, manžel je v rámci možností v pohodě. Má jich míň, ale na oplodnění to je. Já se ještě léčím se štítnou žlázou, jinak nám moc nezjišťovali problém. Jj, je to 2.pokus.

Neboj se, on ten čas, tak strašně letí, v únoru mi řekli, že se to nepovedlo, že mám přijít v dubnu a domluvit se co dál. Pojišťovna nám to už schválila, tak jsme do toho šli, říkají, že tělo je nabyté po těch hormonech, tak uvidíme. Každopádně tentokrát cítím břicho, minule mi nic nebylo a teď cítím občas píchnutí nebo tlak, něco se tam děje.

unkarka
29. dub 2014

tak jsem to nevydržela a testla jsem a je to bílé jak sněhová vánice ☹ ☹ ☹

andreee86
29. dub 2014

Jo jo, to víš, že se můžeš zeptat (ještě jsem nepřišla na to, jak vás tady označím). Chodíme tam krátce, zatím jsem tam byla třikrát, takže se spíš tak jako rozkoukávám co a jak. No, my se snažíme tak rok a půl, já mám za sebou ten hormonální profil a ultrazvuk 12. den, to mi dopadlo dobře, ale manžel na spermiogramu dopadl o něco hůře, tak jsme zatím domluvení, že za měsíc zkusíme náhradní spermiogram a potom IUI.
Pan doktor je opravdu milý a příjemný, věřím, že by mi všechno zodpověděl, ale vždycky si tam připadám tak nějak mimo a pak pořádně ani nevím, na co všechno se zeptat. Ale tak to snad přijde až časem. Pak se vždycky ještě zeptám té paní na recepci a ta na mě pokaždé kouká tak, že si připadám jako debil.
Holky, a jak vy jste na tom? Je to na dobré cestě?