Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
29. dub 2014

@unkarka - ale prosím tě ještě neházej flintu do žita a dnes si kolikátej den? a víš jak je to s testama, kolikrát tam není nic a holky jsou těhotný a dnešní testy - tý kvalitě bych taky moc nevěřila, kolik já už měla duchů a nic, musíš věřit!

unkarka
29. dub 2014

@bubulina1983 dneska 7 den no je mi z toho špatně ten druhej snad hodím do koše ☹

unkarka
29. dub 2014

@andreee86 když chceš odpovědět nekomu konkrétnímu tak potou diskuzí dáš odpovědět a skočí ti tam jmeno dotyčné

bubulina1983
29. dub 2014

@andreee86 - no když chceš někomu odpovědět, tak dáš odpovět, a připíšeš, nebo přikopíruješ ostatní, pokud to má být hromadná odpověď.Neboj čím častěji tam budeš jezdit, tím víc se v tom budeš orientovat, já loni touhle dobou čučela taky jak vyvoraná myš 🙂 ale mě to nedá hodně si najdu na netu, furt něco louskám a přemýšlím jak by to šlo co nejlíp udělat 🙂 já mám za sebou 3.neúspěšné IUI, oba máme testy na imunologii, já zvýšené NK buňky - to je blbá a silná imunita na cizi buňky v tělě, partner mě trochu tetrazoospermie,ale vzhledem k množství dobrý,teď operace - laparo + chromopertubace = neprůchod.levý vejcovod + endometrioza, takže nic moc, v plánu máme teď 1. IVF někdy v létě ☹ takže u nás nic moc zatím

bubulina1983
29. dub 2014

@unkarka - ale ty si prdloušek viď, rozhodná bude ta krev, ale abysi potom nebyla tak strašně moc smutná, víš že na to nejhorší se člověk musí připravit i když nechce ☹ ale ještě není NIC ZTRACENO, jasný?!

ivekr
autor
30. dub 2014

ahoj holky!! tak jsem se sem za vámi opět dostala....omlouvám se, že vás tu moc nestíhám, ale poslední dobou mi není moc dobře. V práci dopoledne to jakž takž vyfuním, ale odpolko odpadnu a večer nejhorší. Nakouknu sem přes mobil, ale nechce se mi na něm "datlovat" dlouhou zprávu. Už jsem i blinkala...noo je to holky boj 😀 Ale co bychom pro ty prcíky nevydrželi.
jinak
@unkarka neboj, ještě není nic ztraceno, zbytečně se neztresuj, snaž se na to zapomenout, říct si prostě, že výsledek stejně neovlivníš a necháš to být ještě pár dní, a test zkus třeba až 10 den po transferu. Podívej na mě, 30DC cyklu (v den MS) jsem měla ducha a to mám dvojčata!!! takže si myslím, že jedno by asi ještě vidět nebylo. Samo člověk musí počítat s oběva variantama, ale není nic ztracené!!!! Takže klid, nic nepátrej, jak to má dopadnout to dopadne, držím moc moc moc pěstičky a musíš být v pohodě, aby miminko cítilo, že má maminku vklídku pěkně 🙂 Neboj zázraky se dějí a maminkou budeš, to si jsem jistá!!! a skvělou!!!
@bubulina1983 tak je super, že jste se rozhodli na IVF, jestliže ti to doporučili kvůli tomu vejcovodu a endom. tak bych do toho taky šla. A je fajn, že vám to výjde "až"v červnu-ci, že se třeba do té doby zázrak stane a po operaci to příjde samo. Ale lékama na IUI už se nezatěžuj, když už, tak asi rovnou IVF. Mě teď zěptně mrzí, že jsem si říkala pořád, že IUI výjde a 7 pokusu se cpala hormonama. Tak držím pěstičky!
a vás holky ostatní moc moc zdravím, dočítám zpětně diskuze, ale nějak jste to tu rozjeli a ztrácím se, kdo co řeší 😀 Ale přeji všem moc moc úspěchu, pěkný 1. Máj, a pořádnýho hubana pod kvetoucím stromkem (jestli už ty květy neopadaly 😀 )...já budu doma sama, poněvadž manžel musí do práce....ale hodím nohy hore a budu se flákat 🙂

suzik161
30. dub 2014

Holky, mohu se zeptat, dostáváte nějakou zprávu v Sanusu, docela mi vadí, že mi nikdy nic nedají a já tím pádem moc nevím, co a jak se děje. Zeptám se doktora, ten mi odpoví, ale je to taková rychlá odpověď. Dneska jsem tam byla na UTZ, a vypadá to, že se folikuly přestaly zvětšovat a vypadá na ukončení cyklu. Uvidíme, jak to bude vypadat v pátek.

rendy73
30. dub 2014

@unkarka To je ještě brzo,tak vydrž teprve se uhnízdila.Kolikátý den máš?
@bubulina1983
Tak jsou už dvě embryjka,ale včerejšek se po skvělém ránu změnil v noční můru.Skončila jsem v nemocnici s ledvinovou kolikou,nikdy jsem to nezažila a ta bolest je neskutečná,tedy byla teď už je dobře a v pátek si jedu pro embryjka.

unkarka
30. dub 2014

@suzik161 JA ZA SEBE muzu rict ze zadne zprávy nedostavám jen účty 😕 těch mám plno 🙂 neboj určitě určitě se nejaky v pátek najde držím pěstičky 😉
@ivekr ahojky maminooooooo no trošku ve stresu jsem,Ale rozhodlajsem se že když to ted nevyjde tak nastoupím do práce,odpočinu si a pak MOŽNÁ poslední cyklus,Hlavně na něj budem muset našetřit nějaké koorunky.A ty hlavně odpočívej a bud na sebe a mimísky opatrná.

unkarka
30. dub 2014

@rendy73 dneska 8 den no uvidím testovat už nebudu 😒

unkarka
30. dub 2014

@rendy73 jejjda ted jsem to dočetla dokonce uf ty nám teda dáváš doufám že už ti je fajn,Tak hezky odpočívej a připravuj tělíčko na miminka.

rendy73
30. dub 2014

@unkarka Ty také buď v klidu,je fakt brzo.Určitě to vyjde,je na nás řada,nezapomínej. 😉

bubulina1983
30. dub 2014

@unkarka - klíííd, neboj žádná práce nebude..., nic, doma budeš...,a vozit kočár 😀
@rendy73 - ježišmarjá, to zní strašně, doufám, že si v pořádku, a bude to jen lepší, z čeho to mohlo být?neboj všechno bude pokračovat tak jak má 😉
@suzik161-souhlas s unkarkou, účtama si můžem tapetovat, pokud bys to tam chtěla ukončit a možná přejít jinam, tak by ti tu celkovou zprávu museli dát, ale nevím jestli bys to doma sbírala a co bysis s těm odbornejma informacema počala, takže radši ať si to tam nechají u nich v archivu..

suzik161
30. dub 2014

@bubulina1983 já vím, ale co jsem se bavila s hokama, tak se z toho dočtou všechny věci. Spíš nevím co mám dělat dál. Jestli jsou mi tam schopný pomoc.

rendy73
30. dub 2014

@bubulina1983 Ahoj,byla to jen souhra náhod,mám buď ledvinový kámen nebo písek a včera se to ukázalo.Snad se to nebude moc brzo opakovat,doktor říkal,že se to vrátí a pak se to bude řešit.Jo a "uklidnil" mě,v těhotenství se to zhoršuje,tak doufám že to nebude můj případ.Tak se drž a užívej si krásné dny. 🙂

bubulina1983
1. kvě 2014

@suzik161 - no nevím jedině se zeptat doktora, aby ti vytiskl vždy tu zprávu, podle mě nárok na výpis z dokumentace máš..jestli ti někde někdo dokáže pomoct, tak to ti nikdo nezaručí, jejich snahou to je..přivést tě ke kýženému úspěchu, ale s jakým to bude výsledkem? podívej se na statistiky... vím, že když s člověk dozví špatnou zprávu, nebo že něco není tak jak by mělo být, tak v tu chvíli máš pocit, že už nemáš sílu dál bojovat a cokoliv řešit, ale člověk je silnej tvor, a tak se z toho dna zase sebere a jde bojovat dál, akorát někdo to má prostě procházku růžovým hájem, někdo hustým trním ☹ a holt my holky co sme tu, máme tu horší cestu..

unkarka
1. kvě 2014

@bubulina1983 lépe bych to nenapsala 😉

suzik161
1. kvě 2014

@bubulina1983 Děkuji moc, už jsem zase v pohodě a když to zítra nevyjde, odhodlaná do dalšího boje. Potřebovala jsem si to srovnat. Moc děkuji

bubulina1983
1. kvě 2014

ahoj holky, tak já tady bulím, dneska sem to dostala, nevím proč mě to tak překvapuje, ani se nic jinýho čekat nedalo, ale asi člověk pořád doufá v to lepší...tak teď nás bude čekat plánování 1.pokusu, dlouhýprotokol, injekce atd..

unkarka
1. kvě 2014

@bubulina1983 ja to taky vždy obulím jsme takový bulíci vid ☹ tak šup šup do plánování a jsme na řadě jasan 😵

bubulina1983
1. kvě 2014

@unkarka - no jo co se dá dělat, zase stejně vždycky půjdeme dál...život plnej všivot...ale stejně je krásnej... co ty jak se máš?

suzik161
1. kvě 2014

@bubulina1983 To je mi líto, ale třeba ten první pokus bude ten správný!!! Musí to vyjít, když né teď, tak jednou se to určitě povede. Příroda si s námi trošku pohraje a pak budeme mít hodné dětičky 😉

ivekr
autor
2. kvě 2014

ahoj holky,
@bubulina1983 to je mi líto, že ta mrcha přišla, úplně vím, jak se cítíš (ostatně jako my všechny tady) ale holky, budu vás nabíjet optimismem !!! Teď tu od toho jsem!! Musím teda stále říct, že nejsem předsvědčena o tom, že Jihlava je tak moc "dobrá"....možná jsem těhotná díky tomu, že jsem se na ně vykašlala a rozhodla se dát si pauzu a po pauze přejít do Brna. Kde vím, že dělají vše možný testy a porady před IVF a dokonce, dělají IVF (když fungují folikuly) i bez zbytečné hormonální stimulace. Ale holky, já to zjistila až po 3 letech. Takže @bubulina 1983 - zkus to tady v Jihlavě, myslím si, že po té operaci, když zjistili, co je "špatně" tak Vám IVF pomůže (ale pokud by to v Jihlavě dlouho nešlo, zkusila bych asi přejít jinam)..ale to nechci nikomu vkládat svůj názor...to je jen můj 😅. Mě u nich dorazilo to, že když nám to 4 roky nešlo, pořád do mě píchaly hormony, manžel měl jen 5% ok spermio (podle tabulek jsou 4% - takže je zcela v normě - a laborant mi tam řekl, že to může být opravdu problém) A mě nikdy nevyšetřili bez léků, ale věděli, že prostě nefunguju (ale to jsem otevřela oči, až po asi roce). a pak nám řekli po 3 letech, že jsme úplně zdarví vlastně. No a když jsem po dlouhééé době řekla, že chci testy imuno, genetiku a nevím co vše dá dělat, tak mi řekl že jo, ale až zaplatíme první IVF.....a potom. Ty jo a říkám si, zloději...jim nejde o to pomoci, ale prvně vyždímat co nejvíce peněz a pak až pomoci. Holky, ale nechci vám to tady tlouct do hlavy. Ale ono i to tělo si od těch hormonů potřebuje odpočinout a vyčistit se. Takže určitě bych zkusila pár pokusů a pak si dala pauzičku.....a podívejte na mě? v pauze po 4 letech hormonů jak jsem dopadla!! Holky držím pěstičky!!!! hlavně neztrácet naději!!!!!!!
@suzik161
@unkarka
@rendy73

suzik161
2. kvě 2014

@ivekr Naprosto s tebou souhlasím, mám z nich stejný pocit, chtěla jsem imuno a genetiku a řekli mi, že musím mít ještě jeden pokus aby mě tam poslali. a že to stojí fakt hodně peněz. Nemám dobrý pocit z nich, ale už jsem se do toho vrhla, tak to tam dojedu 😀 Případně další pokus budu směřovat jinam, nebo je aspoň tlačit do těch vyšetření.

unkarka
2. kvě 2014

@ivekr ahojky mamino 🙂 no taky jsem zvažovala posledni pokus zkusit jinam ale u me je velky problém.Manžel jezdi kamionem takže když by bylo potreba jezdit treba do Brna nebo Prahy tak ja se sama nikam autem nevydam.Do Jihlavy bez problemu a po dalnici bych se zblaznila.tak nevim jak to vyresime.Me je dneska ttak blbě že jsem ted stěží uvařila a jdu ležet ach jo co to zas na mě leze nějaky morybundus.

ivekr
autor
2. kvě 2014

@unkarka tak to plně chápu, já tu jihlavu taky tak brala právě. že do jihlavy sama dorazím, ale dál se bojím.
Je ti dnes blbě? mě to tak taky začalo 😉 jakoby na chřipku, slabo, fuj papu.......tak držím pěstičky, třeba už tě tam broučci zloběj 🙂 Kéž by, abychom spolu probírali výbavičku.
Holký všechný honééémmm a dvojčátka 😀 Potřebuju se radit s výbavičkou, jen to nutné, poněvadž je to peněz jako želez 😀 a vůbec netuším co dvojčátka potřebují - určitě odsávačku, sterilizátor na flaštičky 😀 noooo a dál??? 😀

unkarka
2. kvě 2014

@ivekr jjj přesně už jsem se poblindila.spala bych a je mi blbě a slabo celkově.mam v troubě fran.brambory tak je zapeču a jdu ležet.jako švagrova mi říkala že když bude potřeba jezdit do Prahy že me tam bude vozit treba každy den ale otravovat ji by se mi moc nechtelo.

ivekr
autor
2. kvě 2014

@unkarka a kolikátý den máš dnes po zavední? Třeba to jsou fakt mrňousci......kdy jdeš na kontrolu?

rendy73
2. kvě 2014

Ahoj,tak mám embryjka u sebe a obě,doktor mi je nechtěl dát,kvůli třem císařům,ale já je mrazit už nechtěla a je to naposled.Pokud to má být,tak bude,pokud ne nic nenadělám.No ale už to musí vyjít,nám všem tady.Krásný den 🙂

ivekr
autor
2. kvě 2014

@rendy73
@unkarka ježiši holky, já mám takvou radost, no jasně že to výjde, prostě tady tu skupinu přejmenujeme na Jihlavská dvojčátka, juchůůů 😀