Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

rendy73
15. kvě 2014

U mě stále nic,zítra bude jasno. ☹ Jinak všem přeju // a jen to nejlepší. 🙂

unkarka
15. kvě 2014

@rendy73 to mě mrzí ale třeba budete zítra mile překvapeni 🙂

rendy73
15. kvě 2014

@unkarka To si nemyslím,ikdyž by to bylo krásný.Co ty,už plánujete co dál?Práce je nějaká v dohledu?Já začnu od pondělka vymýšlet,co dál.Teď mi to nemyslí.

unkarka
15. kvě 2014

@rendy73 NEplánujem nic zatím jsme toto uzavřeli a uvidíme třeba za půl roku se do toho vrhnem.No práce žádná už jsem z toho dost nervozní.

bubulina1983
15. kvě 2014

@rendy73 - uvidíš zítra se to prostě rozhodne,a když budou špatné zprávy,tak budeš alespoň vědět,ze si pro to udělala maximum,co šlo.držím moc a moc pesticky a zítra nám dej vedet,jakoukoliv zprávu!
@unkarka - jo dej si pauzu,a snad i kit- kat 😀 třeba to pomůže,odpocines si od věčného sledování,počítání a hormonu a kdo ví,nikdy neříkej nikdy..s tou prací je to na prdlacku,kloudně zadna není,a když tak te sedrou z kůže,když nic v okolí,co dojíždění?

unkarka
15. kvě 2014

@bubulina1983 dám si pauzu nebo skončím ve cvokhauzu :DDDDDDDD už takhle to mam do nejbližšího města 18 km.Tak jako počítám s dojížděnim no tak uvidím.

luca16
16. kvě 2014

Dobré ráno všem, jsem 10 dpo a zatím jsem nenašla odvahu udělat si test. Víc bolí zjistit, že je negativní než to čekání. Prsa se mi zvětšily a mám je bolavé jak čert (hlavně ráno, když se probudím, pač spávám na břiše:D). Jestli 14 dpo nenajdu pozitivní test, tak se snad zblázním 😖

bubulina1983
16. kvě 2014

@luca16 - ahojík já zase prosím 8.DPO, dnes teplota na 37, tak doufám, že zítra nebude zase níž...prsa mám takový nateklý , jako opuchlý, tak nevím, tak co budeme dělat? kdy zkusíme první test, co neděle 😉 jak ty BT?

luca16
16. kvě 2014

@bubulina1983 Máš to tento měsíc opravdu všelijaké. Takže v neděli si uděláme test a bude pozitivní, ju 😉 Týden jsem měla 37 a teď mám třetí den 37.1. Během víkendu se třeba uvidí.

bubulina1983
16. kvě 2014

@luca16 - modleme se... modleme se... 😀

luca16
16. kvě 2014

@bubulina1983 Věřím, že nám během víkendu teplota vzroste. Příznaky nějaké máme a teď už to chce jen potvrdit oficiálně 😀

luca16
16. kvě 2014

@rendy73 Jak jsi dopadla? Jsem napnutá jak struna. Řekni, že dobře, že jo, že jo, že jo ?

bubulina1983
16. kvě 2014

@rendy73 - já mám nervy, tak jak broučku to s tebou vypadá...????

suzik161
16. kvě 2014

@luca16
@bubulina1983 ahoj holky, tak jo, v neděli to testneme 😀 já mám trošku citlivé prsa, spíš bolí. A po ránu si vždy přijdu jak oo opici, budím se s bolestí hlavy, ale většinou po jídle to přejde. Nevím, nevím 😒

bubulina1983
16. kvě 2014

@suzik161 - co ti dělá BT, měříš? no to bude napínavý o víkendu, holky musíme si napsat 😀

suzik161
16. kvě 2014

@bubulina1983 neměřím, nějak jsem se k tomu nikdy neodhodlala 😒 pobolívá mě akorád břicho a občas cítím jako bCh měla srdce v podbřišku, pumpuje mi tam krev 😀 už jsem fakt blázen

luca16
16. kvě 2014

@bubulina1983
@suzik161 Ruku na srdce, co by to bylo za vědu pravděpodobnosti, kdyby se tu neobjevila další těhulka, hm? Tolik testování, to musí vyjít! Tomu říkám DEN "T" :D

suzik161
16. kvě 2014

@luca16 😀 statistika nuda je 😀 doufám,že budou 3 nové těhulky

unkarka
16. kvě 2014

@suzik161
@bubulina1983
@luca16 takže děvčátka v neděli v pravé poledne povinně TESTOVAT budu tady kousat obrazovku a čekat na zprávičky od vás jasan 😀
@rendy73 tak zlato jak jsi dopadla napiš prosím že to vyšlo a bude z tebe maminka 😉 @ivekr a co ty zaltíčko maminkovský odpočíváš?Snad ti je lépe a už nešpiníš.

unkarka
16. kvě 2014

já jsem z té
@rendy73 nervozníííí ach joooo

bubulina1983
16. kvě 2014

@unkarka - no čoveče ta nás napíná jako kšandy co.... mě asi brzo spadnou kalhoty až mi ty kšandy prasknou a budu tu v kanclíku chodit s holým zadekm 😀

rendy73
16. kvě 2014

@luca16
@bubulina1983
@unkarka Holky moje zlaté,bohužel jsem dopadla jak se dalo čekat,nebude nic.Všem moc přeji, aby to vyšlo,z vlastní zkušenosti vím,že není nad ten pocit, kdy poprvé dostanete ten nádherný zázrak,jímž miminko je.Pro mě již vše skončilo,ale vás to čeká a z celého srdce vám přeji, ať se dočkáte co nejdříve.

unkarka
16. kvě 2014

@rendy73 ☹ ☹ upřimně mě to strašně moc mrzí a je mi to líto.Proč je vše tak kruté ☹ chce se mi plakat za tebe.Tak hlavu vzhuru ale máš krásných 5 dětiček co tě milují.

bubulina1983
16. kvě 2014

@rendy73 - bůůů, teda achjo a to sme ti to tak strašně moc přály!!! tak hlavu vzhůru a jak říká unkarka, těš se ze svých dětí az hodného manžela co tě miluje a užívej si života, není nic víc než mít rodinu a být "relativně" zdravý..doufám, že sem za náma občas přijdeš na návštěvu ..?

luca16
16. kvě 2014

@rendy73 To je škoda, mrzí mě to☹ Ale aspoň jsi pro to udělala všechno, co šlo. Přeji ti, aby tě pocit zklamání co nejdříve přešel a aby ti útěchou byla tvoje rodinka.

rendy73
16. kvě 2014

@unkarka
@bubulina1983
@luca16 Moc děkuji,mrknu určitě,zajímá mě jak to tady s váma bude.Moc vám všem přeju krásná,ale hlavně zdravá miminka.

ivekr
autor
17. kvě 2014

Ahoj holky, tak zitra budete testovat? se musim přijít podivat na výsledky vase a doufam,ze me nenechate ve štychu. Jinak holky, dnes zase na pohotovosti,silné spineni..ale mimca v poradku,a kontrola dobry,odchází hematom po tom krvaceni. No je to sranda holky, nervy, bolesti, zvracení.... Ale stoji ti to za to 🙂 drzte se a myslim na vas!

bubulina1983
17. kvě 2014

@ivekr - ahoj maminko, no teda ty si to teda užíváš se všim všudy což ☹ a nechtěli si tě nechat v nemocnici na pozorování nebo je všechno v pořádku a můžeš být doma, tak prosím odpočívej, víš že ten začátek je nejhorší, když se ustojí první 3měsíce tak už pak je lépe....a hlavně jistěji..no já to chci zkusit zítram @luca16 asi taky, akorát ona je ve výhodě o 2 dny DPO, tak já se samozřejmě zítra nahlásím, jinak teplota se nám oběma drží nahoře, ale je ještě moc brzy dělat jakýkoliv závěr

suzik161
17. kvě 2014

@bubulina1983 Je to v .....začala jsem krvácet 😢

bubulina1983
17. kvě 2014

@suzik161 - nene ☹ kolikátý si DC ? je to červený? myslíš že je to už začátek MS?