Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

rendy73
29. lis 2014

@bubulina1983
Ahoj,nevím zda si na mě ještě vzpomeneš,ale chodila jsem sem ještě v květnu a doufala v zázrak.
Tobě se povedl a moc gratuluji,přeji jen to nejlepší.
No mě se nepovedl,ale vrátila se mi delší dobu ztracená dcera,byla bohužel v prostředí jež si asi z nás nikdo nedovede představit.Vrátila se,ale né sama a já budu babička a to začátkem března.Bohužel jsem byla vůbec ráda,že se mi jí podařilo dotáhnout domů.Je doma asi tři týdny,předtím nebyla ani u doktora.To jsem samozřejmě napravila,sehnala jsem všechny vyšetření a jsem šťastná,že je malej v pořádku.Bohužel netuším,zda bude dcera schopná a hlavně zda bude mít zájem,nedokážu ji už odhadnout,jsem připravena na vše.
No a tak mi došlo,že nám to vyjít nemohlo,že ten v něhož nevěřím měl jiný plán.Ten malej nás bude nejspíše potřebovat a já už vím,že ho budu nadevše milovat.Budu se mu snažit, ten vstup do života co nejvíce usnadnit,když už nemá tu rodinu co si každý ten malinkej poklad zaslouží.
Holky vše je tak, jak má být,vše má nějaký důvod a věřte, že přijde den a všechny si ten svůj vytoužený zázrak přinesete domů. 🙂

bubulina1983
1. pro 2014

@rendy73 - ahojky, to víš že si na tebe pamatuju. Děkuji moc, doufám že to všechno dotáhneme do zdárného konce a uzlíček štěastí bude koncem března doma 🙂 Vím že vám se poslední pokus nepovedl, ale možná to tak mělo být, aby ses nyní mohla postarat o malého a dceru, kteří tě budou potřebovat. Návrat ztracené dcery musí být veliká změna pro vaší rodinu, uvidíš jak vám to bude fungovat společně doma a posílám moc a moc síly, aby se všechno napravilo a vaše rodina byla zase kompletní a šťastná !

luca16
1. pro 2014

Dnes jsem konečně vylezla z postele. Jsem totálně KO, bez síly, ale už mi zbyla jen rýma. Bolest v krku zažehnána. Byla jsem si u dr. vyzvednout léky, stále mi chybí železo, tak snad se to do porodu srovná a oba/obě budeme v pořádku.
Jaký byl srazík? Jak dlouho trval a co jste si daly dobrého? 🙂 A co pupíky, jdou už vidět na fotce?

suzik161
1. pro 2014

Ahoj, taky jsem zvědavá na váš srazí 🙂 foto, foto!!! 🙂 já byla dnes na JO a moje usilovné lezení přineslo úrodu, hematom je skoro pryč, je tam už malinký 🙂 za 2 týdny testy a pak zase utz. 🙂
Co vy jinak, děvčata????

bubulina1983
2. pro 2014

@luca16 - ahoj Lucí, řekni mi prosím svůj termín, dělám překvápko 🙂 spočítala sem si 16 - 17.1.2015 ??

luca16
2. pro 2014

@bubulina1983 Jééé. Termín podle MS 26.1. a podle UTZ 25.1.

bubulina1983
2. pro 2014

Co vy na to??? 🙂 🙂 🙂

andreee86
2. pro 2014

Ahoj holky, no to je krásná fotka, moc vám to tam všem sluší!

suzik161
2. pro 2014

@bubulina1983 super fotka!!!! Sluší moc!!

lentikalena
2. pro 2014

@bubulina1983 Ta je perfektní.Šikula 😀

lentikalena
2. pro 2014

@suzik161 Jé tak to jsem moc ráda,že hematom je skoro pryč 🙂 Tak se opatruj a piš jak jsi dopadla při další kontrole.
😉

lentikalena
2. pro 2014

Tak holky a je to tady.Mám těhotenskou cukrovku naměřeno 5,6.Já se s toho asi cvoknu a teď před vánocemi. 😀

bubulina1983
3. pro 2014

@lentikalena + @debeee + @luca16 - Vánoční přání pro Sanus je puzzle s fotek z našeho minulého a předminulého srazu, doufám, že to žádné z vás nebude vadit, že jsem nás takhle krásně poslepovala 😀
Pokud budete souhlasit, tak tuto fotku společně s textem vánočního přání zašlu do Sanusu s DÍKY ZA POMOC - a na konci emailu uvedu naše jména.
Jinak srázek byl moc fajn, složení v počtu 3 pupíků, probrali jsme všechno možné miminkovské a těhotenské, standartní slepičárna 😀 škoda že se nás nemohlo sejít víc..

bubulina1983
3. pro 2014

@lentikalena - ha, já ti to říkala, a to jsme se ještě v sobotu cpali sachr-dortem 🙂 5,6 ještě není tak moc, nebo jo? a co teď s tím, dieta?

bubulina1983
3. pro 2014

@suzik161 - skvělá zpráva mamčo, jen tak dál, ať je vše v pořádku a můžeš si začít užívat bezstarostné těhulkování 😉

suzik161
3. pro 2014

@bubulina1983 snad už to bude dobrý. V sobotu a v neděli začal odcházet, takže dobrý. Včera myslím, že odešel zbytek. Počkám na výsledky testů a utz a pak už to bude dobré, to nejhorší mám do konce roku 🙂 co ty, jak si to užíváš? Mě už to lenošení moc nebaví, ještě že si dodělávám resty že školy 🙂

bubulina1983
3. pro 2014

@suzik161 - tak to je super, tak teď už to určitě zvládneš. Já se mám dobře, všechno zvládám dobře, nic mi není, tak je to skvělý, do práce chodím, vypadá to až do 11.2.2014 to mi začíná běžet 6 týdnu před porodem 🙂 postupně objednávám a nakupuji co je potřeba, teď se těším na vánoce, a pak už to poletí ...

suzik161
3. pro 2014

@bubulina1983 to jo, po Vánocích už to bude šrumec 🙂 mě taky nic není, tak si to po Vánocích snad začnu užívat 🙂

lentikalena
3. pro 2014

@bubulina1983 Asi dieta 😀 .Není to tak hrozný,ale mám přijíd ještě jednou na krev v pátek.A nebrat ráno žádné léky.Ještě beru ultragestan.Může to být i po tom.

debeee
3. pro 2014

@luca16 Luci, byla jsi už v tom Havl. Brodě?

@lentikalena Leni doufám, že ti to v pátek dobře dopadne, ona ta dieta je na prd takhle před Vánoci 😉

luca16
3. pro 2014

@debeee Ještě ne, chtěla jsem jet v prosinci, ale zatím to nevypadá. Zrovna před chvílí jsem se vrátila z pohotovosti - hlava jako střep, mírně zvýšená teplota, dávivý kašel a z toho mírná bolest břicha (bodejť by ne, třepe se celé břicho, když zakašlu), udělali mi monitor, jestli je mimčo v pořádku a pač jsou všechny lékárny už zavřené doporučili mi léky. Zítra ráno manžel vyráží do lékárny a zanechávám babských rad a přírodní medicíny....
Asi tam pojedeme před vánoci nebo až v lednu, uvidím jak na nás budou mít čas.

debeee
3. pro 2014

@luca16 Jéje holka, hlavně ať si brzy zdravoučká, je to na pikaču když si pořádně nemůžeš nic vzít. Taky se modlím aby mě žádnej moribundus neskolil, ale snad jsem si to vybrala jinde 😀
Já se chystám tam zítra volat tak uvidím co a jak. Říkala si minule že si chodila na nějaký kurzy, já na to teda moc nejsem ale pomohlo ti to v něčem? V Havl. Brodě je též nabízejí tak přemýšlím jestli na nějaký jít či ne.

bubulina1983
4. pro 2014

@luca16 - ahoj Lucí, no teda ty to vedeš 🙂 tak ať ti léky brzy zaberou, ať je ti aspoň trošku líp !!! No jo čaj s medem a odvar z babaskýho ucha moc nepomáhají kdž už se to rozjede ve velkým ☹
@debeee - ahoj Deny, já jsem začala chodit na předporodní kurzy co tu máme u nás v ZR, zatím mám zasebou konec kurzu (kojení a péče o mimi) ostatní lekce jsou po novém roce. Je to docela zajímavý, dozvíš se tam spoustu věcí co není v knížce, spíš z toho praktickýho hlediska, dobrá kosmetika, prací prášky, problémy při kojení apod. je to lepší když to slyším snad si z toho něco zapamatuju pro svoji budoucí potřebu.

luca16
4. pro 2014

@debeee Kuju. No řeknu ti, ty nemoci v těhotenství jsou vážně za trest. Snad to do konce týdne vyležím, už mi docházejí síly. Chodila jsem na kurzy v JI a jen se ujistila, že tam rodit nechci. Ukázali nám všechny pokoje, probrali jsme jejich standardní i nestadardní porody s komplikacemi a jejich postupy a názory při kojení a péče o miminko v šestinedělí. Dostala jsem spoustu vzorků od drogerie až po časopisy a mohla jsem se na cokoliv zeptat. Rozhodně nelituju, že jsem na ně chodila. Jestli zvažuješ porod v HB, tak bych chodila na ty kurzy do HB.
@bubulina1983 Dík. V SO a NE jsem proležela a už to vypadalo, že ty babské rady a přírodní medicína zaberou, ale v ÚT se mi to rozjelo nanovo a ještě to vygradovalo☹ To už jsem včera vzdala a musela k dr. Musím se z toho co nejdříve dostat. Už to bude týden, co ležím a nestíhám - vánoce na krku a já doma spoušť, bez výzdoby apod.

bubulina1983
4. pro 2014

@lentikalena + @debeee + @luca16 - tak to máte holky na mejlu 😀

debeee
4. pro 2014

Holky tak to je náš kluk ušatá - krásnej po mamince 😀 😀

lentikalena
4. pro 2014

@debeee Díky 😉

lentikalena
4. pro 2014

@suzik161 Ahoj mamčo.Tak jak je.

suzik161
4. pro 2014

@lentikalena ahoj, jde to, nic mi není, kromě prsou 🙂 16.mě čeká krev na screening a 22. ultrazvuk na screening. Minule mi dr říkala, že si máme rozmyslet, jestli nechceme jet na genetiku do Budějovic. Rozhodli jsme se že ano, tak si musím vzít žádanku příště na krvi 🙂 jinak hematom už je snad pryč, pečlivě jsem ležela a ono to snad pomohlo 🙂 dneska jsem už 10tt, ještě chvilku a snad už to bude dobré. Co vy??