Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

macina23
21. kvě 2014

@bubulina1983 aha,tak snad už to pujde.to víš sem trochu blondýna na určité věci.
Protokol jsem měla popsany uplně,počmáraný kde to jen šlo.Naštěstí mi to vždycky p.Kučera tak hezky vysvětlil,že sem nestihla mit ani depky.Ted si prostě říkam,že těhotná sem do pátku a pak se uvidí.Každopádně tak i tak stejně budu plakat.Já sem typ člověka který strašně rád radí ostatním,ale když přijde na mě,tak sem strašpitel.Nemám ráda překvapení,ale ted se překvapit asi už nechám.

unkarka
21. kvě 2014

@luca16 moc děkuji za srdíčko.jinak bud na senbe opatrná a ted už e nech jen obskakovat a hýčkat.Jasan.@ivekr a co ty mamino dlouho jsi se neozvala.Doufám že si užíváč nic nedělání a poctivě ležíš.
@bubulina1983 z práce se mi ještě nikdo neozval ach joo to je čekání ☹
@macina23 jejda ty sis taky užila vid to je hrozný jak to vše jde na prdlačku 😒 ale musím říct že 6 mrazáčků je krásný počet. určitě už v tobě fazolka roste kdypak jdeš na krev ?

macina23
21. kvě 2014

@unkarka právě že už v pátek,ale testy mám negativní.Tak jsem zvědavá.

unkarka
21. kvě 2014

@macina23 nevěš hlavu já už na testy moc nevěřím.Naposled jsem měla ducha a stejně jsem byla negativní takže ja už nikdy testovat nebudu.

luca16
21. kvě 2014

@macina23 dekujiiiii

luca16
21. kvě 2014

@bubulina1983 kuju moc a at ti srdicko prinese stesti. Na krev jdu 27.5. v utery. Myslim pozitivne 😉

suzik161
21. kvě 2014

@bubulina1983
@unkarka
@luca16 Ahoj holky, tak dnešní hodnota je 9hCG, takže je konec. Dokonce jsem již odMS. Dneska mě ten doktor hnul žlučí(Kafka). Už mám jiného(Škurlu), byl tak arogantní a výsledek mi říkal se zmrzlinou v puse. Nakonec mi ani neřekl, že už tam nebude, že odchází a furt mlel, že v tom budeme pokračovat spolu. Až sestra venku se mě ptala jakého chci doktora, tak jsem na ni koukala jak puk. Řekla mi, že tenhle odchází, tak ať si vyberu jiného. Červen KET to jistí. Ještě se za mnou zastavil embryolog a vychvaloval ty naše mrazáčky, že už fakt neví co by se mohlo stát aby se to aspoň s jedním nepovedlo.

unkarka
21. kvě 2014

@suzik161 ahojky to mě moc mrzí ach jooo.Jinak ja u Kafky byla jednou když měl Kučara dovolenou a přístup strašnej že jsem byla z něj jak v Jiříkově vidění 😢

luca16
21. kvě 2014

@suzik161 Beruško, to mě hrozně, ale vážně hrozně moc mrzí. Chování dr. je neomluvitelné, nemám slov. Ale už máš jiného a uvidíš, že bude lepší. Už je konec května, červen za dveřmi a já ti budu držet palce, aby to vyšlo 😉

romanan
21. kvě 2014

@suzik161
@unkarka
@luca16 Ahoj holky, zdravím vás, po delší době jsem konečně na pc. Pročítala jsem si poslední diskuse a byla jsem přesvědčená, že na konci budu číst šťastné řádky od suzika. Moc mě to taky mrzí, to čekání musí být strašný a ještě, když pak takovejhle výsledek někdo sdělí stylem se zmrzlinou v puse, tak to bych mu ji tam asi zarazila i s tím kornoutem. Nestačím se divit s tím Kafkem, my se chystáme na první ivf a chodím k němu. Zrovna dneska jsem tam byla a taky nic neříkal. Nevíte proč odchází a kdy?? Ke mě se teda choval zatím vždycky moc pěkně, řekla bych až nadstandartně nebo spíš na to, co jsem zvyklá.....

suzik161
21. kvě 2014

@romanan Je tam do konce května, co říkala sestra. Dneska na něm bylo vidět, že je mu to již jedno. Já si na něj nemohu do dneška taky ztěžovat, ale dneska mě fakt dostal, jak lízal Míšu 😠

romanan
21. kvě 2014

@suzik161 to chápu, to by mě taky teda dostalo. Chápu třeba, že toho naříkání od nás má dost za celý dny, ale on by měl zase, jako doktor, chápat, co prožíváme my a s tím tam taky do toho šel. Ber to tak, že všechno špatný je pro něco dobrý 😉

romanan
21. kvě 2014

A nevíte, proč odchází kafka?? Když jsem se dívala na stránky sanusu, tak tam zas tak dlouho není. Mám docela problém jít ke gynekologovi normálně a když si konečně na někoho zvyknu, tak zas k jinýmu ach jo ☹(

bubulina1983
21. kvě 2014

@suzik161 - Ahojky,achjo,tak to dopadlo presne tak jak jsme nechteli,v tomto pripade to nebylo bud,ale bylo to nebo☹ tak se drž,musí to být hrozná zpráva,když uz je člověk tak natesenej,ale Každý máme svůj osud nějak určeny,a my to proste nezměnime,příroda je mocna,asi to tak bobi mělo byt,my pujdeme. V 07 na ivftak v tom nebudeš sama😉a kafka končí asi proto,ze sděluje informace dost netaktne!

luca16
22. kvě 2014

Ahoj holky, včera jsem se v práci nezastavila a dnes nemám nic moc do čeho píchnout. Někdo něco nového nebo zajímavého? 🙂

ivekr
autor
22. kvě 2014

Ahoj holky, tak musim říct, že trpim jako kůň. Ani vas holky nedocitam. Ale je mi moc líto, že to nevyšlo ale vyjde to příště. jinak ve me zustane snídaně a oběd a odpolední veci a odpoledne co snim jde vecer ven. Takže nepřebírám na vaze (sestra uz dělala tytyty) a ani na wc nechodím, nevím jestli zácpa (to bejt zase nesmi,takže si to hlídat) a nebo prostě nemam co... no je to děs holky, jako cil je krasnej,ale uz aby toto nevolne obdobi přešlo. S kazdym píchnutím a bolenim bricha se desim, jestli je vše ok nebo neni.....jinak vcera jsem po 14dnech jela s manželem do obchodu, ze koupíme tehu kalhoty. No holky,u nas nic k sehnání, zkoušela jsem asi desatery a žádný mi nepadly pres boky. Mam debilni postavu, Vysokou, hubenou, ale silný lytka a široký boky.....no tak tady taky nic moc vyber. Tak uvidim v brne,jak pojedeme na screening tak se stavim do olympie a snad nejaky za rozumnou cenu najdu. I kdyz si rikam,bude uz teplo? Postačí tehu elastaky a saty?a kalhoty az na podzim...... Tak holky,myslim na vas. Ja se moc nevyspim, usnu k 1 hod, v 6 vzhůru ale nutim se jeste usnout a mezitim 2x čůrat :D. Jinak polehavam, ale uz muzu drobne veci dělat jako nádobí a tak. Jak je hezky,sednu k nasim na terasu......tak mi to i rychlé utika. Sem tam pomaham s papiry do práce z domu,tak jaem rada,ze mam zmenu.

ivekr
autor
22. kvě 2014

A zasilam i domecek v 11t 🙂 pěkně se rozvalujou. jo a sranda holky, vcera k veceru koukame na tv a pred fr.oknem co mame do obyvaku se nam otocil cap,malem narazil :D. Jakoby si řekl jeee ty wogo, tady uz cekaj dve, rychle jinam. No pes byl z neho posranej, stekala snad půl hodiny, ja se lekla ze na nas leti aeroplan :D. A manžel jdi pryč hajzliku, my.chceme vránu :D

luca16
22. kvě 2014

@ivekr Ahooooooj mamino, strašlivě moc ti to sluší. Krááásna postava a ještě úžasnější bříško. Takový pupík v 11. týdnu je úctihodný. Na někom není vidět, že je těhotný ani na začátku 2. trimestru. Když už jsi mluvila o tom čápovi a vráně, necháte si říct pohlaví nebo ne? 🙂 S těmi nevolnostmi a zvracením už se to musí chýlit ke konci. Četla jsem, že to trvá většinou max. do konce 12. týdne, alespoň ty nejhorší stavy. Čekáš dvojčátka a proto to možná trvá tak dlouho, chtějí si říct své🙂 Jinak já se už nemůžu dočkat až vyrazím nakupovat těhotenské kalhoty. Musí být šíleně pohodlné 🙂 V Brně určitě něco seženete. Podle mě, pokud nebudeš nikde celé léto courat, tak by ti mohly elesťáky s šatama vystačit 😉

ivekr
autor
22. kvě 2014

@luca16. Dekuju. No pohlaví vědět chceme hned toho 4.6.a doufam,ze uz to půjde poznat a ukazou to :D. Mam.možnost od par lidicek koupit nejake hadriky a nevim jestli pareckovy,růžový,modry. Neco uz jsem pokoupila po chlapeccich, ale u malinkatý mimi na tom doma mi je jedno v cem budou,hlavně ze budou mit co na sebe. Jeste poslu fotku prvního úlovku, objednala jsem ho v utery a zatim porad ppl nedojel, doudam,ze na me nezapomněli a dojede co nevidět. Co rikate holky?, 650kc jedno. Snad bude dobry a ten půlrok vydrží

luca16
22. kvě 2014

@ivekr No super, budu tady čekat napnutá jak struna. Viděla bych to na páreček, co ty na to 😉 úlovek se mi líbí. Dvojčátka se rodí malí, takže si myslím, že by ti to mohlo chvíli vydržet. Je to roztomilé, už v tom vidím ty malilinkaté osůbky, jak se smějí a natahují ručičky.

bubulina1983
22. kvě 2014

@ivekr - teda mamčo, tak jak koukám na tu fotku tak se ti teda fakt povedlo fest zhubnout kolik si schodila v rámci změny režimu? takovejch 10 kilo, kolik si měla na zač.těhu? sluší ti to a to tě vidím jenom kousek 😀 no jo to víš, těhu nevolnosti si nevybírají, postihnou skoro každého - někoho míň někoho víc, musíš to vydržet, nebo třeba zkusit něco míň náročného na trávení třeba by ti to tam odpoledne zůstalo. Krásný vajíčka, a to máš jedno modré a druhé růžové? co když to budou holčičky 😀 tak to asi přežijou viď, moc krásný a za ty prachy nekup to, ať se ti daří a už je ti každý den lépe a lépe, co se týká oblečení, zkus na koníkovi se podívat pokud by ti nevadilo že je to nošené, myslím že by se tu dalo sehnat spoustu hezkých těhu věcí..
@luca 16 - co nám dělá čárka, testuješ ještě? jak se cítíš, všechno v pohodě?

bubulina1983
22. kvě 2014

@macina23 - brouku co test, neloupneš tam jeden? 🙂

luca16
22. kvě 2014

@bubulina1983 už netestuju... mám už jen poslední test a ten si loupnu asi o víkendu... nic mi není, občas mě pobolívá na levé straně a v noci mě poprvé bolel podbřišek, jinak ani nevím, že je se něco změnilo

unkarka
22. kvě 2014

@ivekr ahojky mamino strašně ti to sluší.Takovej pupíček a v tom dvě fazolky to je zázrak.A jak jsi psala s těm kalhotama pořídila bych je až po létě ted bude hezky tak šatičky to jistí.Jinak úlovek suprovej už chci taky něco nakupovat ach joooo.Já z praci zatím nic čekám na telefon a on hajzlík nezazvoní a nezazvoní 😀

ivekr
autor
23. kvě 2014

@bubulina1983
@unkarka. Ahoj holky, no ty lehatka od ppl porad nedojely,tak nevim kde je problém. jinak po vysazení hormonů jsem si nechala s manželem sestavit jídelníček na míru a shubla celkem 12kg 🙂 vlastně na svoji původní vahu pred hondbou za těhu. z 78 zpět na 66 kg. No pak po změně redukčního jídelníčku na přibírání svalovky jsem mela 67-68kg ale vaha navic svalovina,takze super. no a tuto vahu si porad drzim,akorat svalovka sla urco dolů, asi mimca uz něco vazi,a ja nevolnostma hubnu, tak vážím stejne. Včera večer mi bylo zase zle...dle ms jsem včera zacala 12tyden,ale teda nevolnosti nepovoluji,snad mi to chvílema přijde ještě horší.
Unkarka zlatí neboj, taky budete holky porizovat,ja si vzdy rikala,az se jednou podari,jak si to užiju.... A? Vůbec, nemam žádnou fotku,protože mi je zle a vypadam desne a nemam na to pomysleni. Nevim jaky kočár.... Proste nic. Tím ze dvojčata,tak vybava jednou tolik penízku a vse musim popřemýšlet od nuly a vubec si to neuzivam. Spis si rikam neco sehnat,at maji co na sebe a moda jse stranou. Najednou nejsou moc penízky. Vzdy jjsem mela představu, jak si pořídím krasny těhu oblečení, no vubec, je mi ted lito v tom utopit peníze. Na bazarku pres net nekoupím, me jen tak nic nesedi,takze ja si věci na sebe musim vyzkoušet. no na jedno jsem mela vse naplanovany,kocarej vybranej jak si vse doma pripravim a najednou je to jinak. :D. Prostě dat co nejvíce dokupy bez ohledu na vzhled. Ale největší moje můra je ten kocar,ten vůbec netuším....

elisc
23. kvě 2014

@ivekr Ahoj, také musím pochválit jak vypadáš 🙂
Jinak s těmi financemi Tě moc chápu. Taky jsem si říkala jak jednou budu mít pro mimčo vše nové a krásné.
Jenže než se zadaří, budou veškeré peníze v CARu a my budeme rádi, když něco seženem v bazaru.
Jestli si pamatuješ, nedávno jsme si tu psali o nosifolu a spermiogramu.
V pondělí jsem byla v Jihlavě, zkusíme další pokus a Kučera mi říkal, že v mém případě je Nosifol zbytečný,
u mě vše probíhá jak má. Tak nevím. Ale mám radost, chlapovi se zlepšila morfologie ze 6 na 9% a i počet je vyšší, tak snad se tentokrát zadaří 🙂

macina23
23. kvě 2014

@bubulina1983 loupla a nic,tak uvidíme co krev

bubulina1983
23. kvě 2014

@ivekr - než se to narodí to je ještě hafo času, tak postupně budeš vybavovat, není nutný mít všechno hned, sobě si kup pár kousků, 1 kalhoty, šato-trika, legíny,no prostě něco univerz.že by se to dalo nosit i potom, zkus třeba tesco nebo nějaký levnější obchod pro těhule. kočárek doporučuji přečist pár diskuzí a podle toho se rozhodnout, protože nejlepší je kupovat podle něčí zkušenosti, samozžejmě že každý má jiný standart ale zlatá střední cesta.Neboj se bude líp, přestaneš blinkat 🙂 a začneš si to užívat a pak nám sem budeš dávat forky jak ti to moc sluší 😀
@macina23 - dnes jedeš na krev, tak se nám sem ozvi, ať nejsme moc dlouho napnuté, držím všechny pěstičky co mám !!!
@elisc - nevím ted honem v tom všem množství informací tady na koníkovi,jak jste na tom, prosím o aktualizace vašeho stavu, dle toho co píšeš to vypadá na IUI, nikdy není žádný vitamín k ničemu, já si koupila inofolic, to je podobný jako mosifol, teď si ho beru, a to mám jít za měsíc na IVF, ale což když už ho mám, třeba to vyjde ještě tento měsíc, nikdy neříkej nikdy a zkus co se dá...
@unkarka - neboj se bobíku, taky budem kupovat až se budou hory zelenat, že nebudem vědět kde ty prašulky brát, ale ty budeš mít výhodu že si zatím našporuješ do prasátka na nějaký pěkný kočárek..

elisc
23. kvě 2014

@bubulina1983 Promiň, nejsem si teď jistá jestli myslíš aktualizovat někde na profilu nebo tady do textu.
My máme za sebou v únoru první neúspěšné IVF. Předtím byla 2x neúspěšná IUI. V dubnu mi na imunologii objevili zvýšené protilátky, tak teď beru prášky. V pondělí jsme posílali žádanku do pojišťovny a někdy v půlce června při 20DC budu znovu začínat s dlouhým protokolem.
Proto si myslí, že u mě jsou Nosifol vyhozené peníze. Ale taky si pořád říkám, co kdyby náhodou 🙂
Ty myslím také čekáš na dlouhý protokol, viď? Budeš to mít o chvilku rychlejší protože já jsem teď 24DC a musím čekat na další měsíc

ivekr
autor
23. kvě 2014

@elisc ahojiky, něco si vybavují🙂. Jinak manzel at zkusi tribo. Maji ho v obchodech s bylinky a na netu. Memu manželovi tehda zvedl z 5 na 11% a to bral chvíli a pak bral ještě 2 baleni ale to už jsme v car nebyli. Tak nevim na kolika % skončil, ale tim,ze budou dvojcatka asi na hodně :D. Jinak pokud mas leky na nastavení cyklu tak ten inof.ke asi zbytečný. Jsou to bylinky na podporu ovulace prirozene,leky by to pak asi rusily,i kdyz těžko rict,jak rika bubulibka,nikdy nevis......tak držím moc oesticky a dekujiiii