Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lentikalena
4. kvě 2015

@debeee
@bubulina1983 Teda holky,to to letí,není to tak dlouho co jsme se viděli,ještě s pupkama a,už máte doma takové bobříky. 😀 Jsou nádherní. 😉

debeee
4. kvě 2015

@unarka děkuji ženo, na fotečce ti to mooc sluší.

debeee
4. kvě 2015

@lentikalena Tak vidíš 😀 😀

suzik161
4. kvě 2015

@lentikalena ahoj mamko, Jj, zatím to na mě působí dobře 🙂 i když poslední dobou hřeším často a hodnoty jsou dobrý 🙂 jen ta ranní nic moc 🙂 daří se mi dobře, jen nevím zda na mě vlezla jarní únava nebo je to tím těhu, furt bych spala, dneska jsem ráno jela na krev a pak jsem prospala celé dopoledne a to chodím i brzo spát 🙂 jinak super, zítra budeme objednávat kočárek a pomalu to dávat dohromady 🙂 co vy??

lentikalena
4. kvě 2015

@suzik161 Ahoj jo u nás snad taky všechno zatím v pohodě.O té únavě mi nemusíš ani povídat.To bude asi tím těhu 😀 já jsem byla vždy tak čilá a teď poslední dobou katastrofa.Ráno se probudím nasnídám se a jdu si zase lehnout na chvilku 🙂 Pak něco uvařit,ale to se musím moc přemlouvat a pak zase odpočívám a chvilku si zase lehnu 😉 a když meju nádobí,tak mě strašně boleji záda. 🙂 Zahrádka zarostlá jako prase 😀 ,ale teď na to prdím,pak to snad všechno doženu.Ve středu jdu na gyndu na utc,tak jsem na to zvědavá,jestli nebudu,už jezdit do Pelhřimova.A aby toho nebylo málo,tak mě začíná srát ještě tchýně. 😀 😀 😀 Tak se opatruj a odpočívej,odpočívej.Brzo nám to nastane. 😉

suzik161
4. kvě 2015

@lentikalena tak to úplně znám, taky bych celé dny prospala 🙂 ještě, že mám myšku 🙂 🙂 ještě, že zatím zahrádku nemám, ale je pravda, že Tom nechtěl zprážňovat, tak toho vydrží do podzimu 🙂 moje dr mi říkala, že si mohu ještě připlatit utz v 36tt a pak už budu chodit do nemocnice na pásy 🙂 tak ty už třeba budeš chodit tam 🙂 tchýně jsou snad všechny stejné, nic si z ní nedělej! Nestojí ti za to!

bubulina1983
5. kvě 2015

@lentikalena - když ti to říkám,tak to je jako když ti to povídám 🙂 tak teď uz jen porodit a je to,vid Leni,koukám,ze uz to mas za pár ... Tak doufam,ze kabela je sbalena,všechno pro miminko bude nachystane a uz jen vyhlizet čápa 🙂

lentikalena
5. kvě 2015

@bubulina1983 Ahoj jo jo,mám,už to opravdu za pár 🙂 ale kdyby to snad,už bylo tak se nebudu ani zlobit 😀 Jsem jako válec a sotva se hejbu. 😀 Na prcka mám všechno nachystané i tašku do porodnice 🙂 ,ale jak se znám tak toho půlku stejně zapomenu 😀

lentikalena
6. kvě 2015

Ahoj holky,tak podávám hlášení dnešní kontroly.Snad všechno je v pořádku,až na ten tlak ten mi dnes naměřil 150/100.Hned mě hnal do nemocnice na nějakého doplera jestli mám dobré průtoky. 😉 Naštěstí to mám v pořádku,ale jdu tam za týden a povídal mi,ať se připravím,že si pujdu lehnou do nemocnice,aby mi ten tlak pohlídali ☹ Božíčku to jsou nervy prostě od začátku,až do konce. ☹

suzik161
6. kvě 2015

@lentikalena teda ty si to vybíráš, pak budeš mít jednodušší porod 🙂 už to máš za pár, tam to kdyžtak vydržíš! Všechno bude dobrý, to zvládnete!! Držte se!!

lentikalena
10. kvě 2015

Ahoj holky,tak jak se daří.Mě,už od včerejška jde břicho nějak moc dolů.Myslím si,aby to nebylo dříve,ale mám ještě měsíc ☹ 😀

bubulina1983
11. kvě 2015

@lentikalena - ahoj Leni,to nemusí nic znamenat,akorát tak to ze se prcek pomalu straduje k vychodu,ja měla malyho zase nalezlyho az uplne dole a břicho se mi vůbec nehlo.ještě tak alespoň 14 dní vydrz😉 ja sedím v cekarne po 6tinedeli,tak uz muzem zase zacit trenovat na druhy 🙂)) hahaha,sem v klidu..

zwalsh
12. kvě 2015

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. potrebuji se poradit takove dilema. Mame soucasne pozadano o adopci a v patek jsme byli kouknout malou slecnu, 1,5 roku romskeho puvodu, je moc hezka, a hlavne sikovna. Radeji nebudu psat o matce a otec neznamy. Ted se mame rozhodnout zdali pujdeme na dalsi intrakce s ni a zaroven mam zitra zacit stimulku. Kdyby nam volali pozdeji tak bych to odlozila a tak nevim. Pokud ji odmitneme a vklad nebude uspesny tak zas budeme dlouho cekat a pokud budeme pokracovat a ja budu take tehu? Pani, no to je situace, nespim porad premyslim.

samanta001
12. kvě 2015

@zwalsh to je opravdu zapeklitá situace. Ale já na tvém místě bych do toho šla pokud ti nevadí původ dítěte tak není co řešit... Budeš se soustředit na malou a díky tomu může vyjít i vlastní mimčo. No a nakonec budete mít rovnou dvě 😉

debeee
12. kvě 2015
suzik161
13. kvě 2015

@bubulina1983 ahoj, pokud si dobře pamatuji, tak jsi pila maliník a jedla lněné semínko. Od kdy a jak se užívá? Je tu spousta možností, ráda bych ale vyzkoušené 🙂 děkuji!

zwalsh
13. kvě 2015

@samanta001 děkuji za odpověď 🙂 to by byl zázrak který nevím jak bychom zvládli ale vše je možné. Ještě přemýšlím že bych šla i na vklad a pokračovala v interakciích. Uvidíme ale v každém případě jsem začala s estrofemem a prednisonem 🙂

samanta001
14. kvě 2015

@zwalsh určitě by jste to zvládli, museli by jste 😀 A já věřím, že by Vám to vlastní opravdu vyšlo z vlastní zkušenosti vím, že hlava dělá hrozně moc a když se na to nebudeš tolik upínat může přijít zázrak. Každopádně držím pěsti a dej vědět jak jste dopadli.

debeee
14. kvě 2015

Holky tak přesně před rokem jsem si do kožní řasy 😀 píchala hormony a už mi v postýlce 3 měsíce spinká zázrak co z toho vzešel. Hrozně to letí.

@bubulina1983 Tak co holka jak to jde?

koudulinka
15. kvě 2015

Ahoj holky, i my s přítelem jsme po rok a sedmimesicnim snazeni navštívili sanus, zatím máme za sebou pohovor a čekám až dostanu MS a pak to všechno začne, mám z toho strach..

lentikalena
16. kvě 2015

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím.Chci vám zdělit krásnou zprávu.
Dne 11.5 v 4.25h se nám narodil klouček Martínek.Váha 3.310 je narozený o měsíc dříve.Nějaké neduhy nedonošenosti máme,ale začíná se to momalu zlepšovat.Jsem moc štastná,až budu doma tak se ozvu a napíšu více.

bubulina1983
16. kvě 2015

@suzik161 - ahojky, jj, pila sem to horem spodem, tak ale těžko soudit zda mi to k něčemu pomohlo, maliník se pije dříve než lněné semínko. To jsem vždy od oka 1 lžičku rozdrtila a převařila ve 250 ml vody a vypila i s tím semínkem. Dolese mi dělalo potom více hlenu.Maliník jsem pila myslím od 35-36 tt pomáhá tělo připravovat a navykat na kontrakce dělohy, mě vždycky potom tvrdlo břicho.

bubulina1983
16. kvě 2015

@debeee - ahoj Den, no jde to, někdy líp někdy hůř, jsem ale strašněj nervák, malej když brečí dýl jak minutu tak už jsem ve stresu co se děje, a že ho neumím utišit, jsem nevyspalá, u navená, ale to je asi normální. Jinak Adámek je zlatej, teď jsme byli na kontrole včera nám bylo 7 týdnů, tak pěkně přibírá, takže mlíko asi nějaký teče. Kontrola po šestinedělí dopadla hůř, nějak polyp se mi tam udělal či co a prej se pan doktor s tím vyšíváním pěkne rozjel a nebyl asi k zastavení☹ nevím ještě jsme to nezkoušeli ☹ nějak se moc necítím. Jinak hormony se mnou mávají o 100 - 6, tak jen doufám že se to časem zlepší. že jo? a jak ty a vůbec doma a tak ??

bubulina1983
16. kvě 2015

@lentikalena - no nekecej??? Lení tak moc a moc gratuluji a přeji Martínkovi do života jenom samé štěstí a hodně moc zdravíčka a tobě brzké zahojení 😉 doufám, že všechno probíhalo v rámci stavu dobře a nebyli žádné komplikace. Takže nakonec u tebe byl poklesbřicha znamení koně 🙂 takse drž a pak se nám ozvi, jak jste na tom !!!

debeee
17. kvě 2015

@lentikalena Leničko, tak to je krásná zpráva. A neboj malej všechno dožene a za chvíli jste doma 😉

debeee
17. kvě 2015

@bubulina1983 Jani to je jak u nás, někdy je zlatej, že o něm celej den nevím, z toho jsou dny, kdy mi z něj stojí chlupy všude. Teď má tak 4 dny za sebou nějaký období, kdy je přes den nevrlej a když ho jdu kolem sedmé večer uspat tak řve třeba i půl hodinu. Měla jsem snahu ho utěšovat, ale včera už mi ujely nervy, řvoucího jsem ho dala do postýlky a světe div se, přestal řvát. po 10 minutách zafňukal když mu vypadl dudel, a za chvíli byl tuhej. Naštěstí v noci spí krásně, zbudí se tak 2x, málokdy 3x. Z postele lezeme kolem 8, někdy i později 😉
Ty nervy budou Jani už asi pořád, já myslela, že to přejde po 6 nedělí úplně, ale řvu pořád. Když malej třeba hodně brečí, když ho bolí bříško tak já řvu s ním 😀 😀 No a u televize neustále 😀 😀
Já naštěstí po kontrole dobrý, a když jsme na to s manžou vlítly, bála jsem se jako při poprvé 😀 😀 už jsem měla i první menstruaci, v celku v poho, čekala jsem to horší, ale hrozně mě přitom bolel ten nástřih.
Jinak má asi Víteček nějakou lehčí formu alergie na kravské mléko či na co. Dostala jsem recept na Nutrilon Allergy Care, tak uvidíme co z toho bude. Ale spíš si myslím, že mu jen nesedlo UM a do toho se mu udělal nějaký ekzém, tak spíš chtěla mudr jen vyloučit tuhletu eventualitu.
V úterý jdeme na kontrolu po 3 měsících a na další očkování. Necháváš Adámka očkovat na vše? Já nenechala akorát na Rotaviry, to mi přijde naprosto zbytečné, těch očkování je tolik a nechci ho zbytečně trápit dalším.

lentikalena
18. kvě 2015

Ahoj holky.Hlásím,že Martínek je v pořádku.Po porodu se mu nevytvářel cukr,tak mu dávali kapačky a hlídali mu glukemii.Má kapku žloutenku,tak se teďka pěkně sluní.Je to takové mamino zlatíčko.Celá maminka.Kojení je pro mě něco jako porod,ale od včerejška přibral 3dkg,když to pujde všechno takhle pěkně,jako do teď,tak máme slíbeno v pátek jed domů za tatínkem. 🙂 😀 😀 😀

lentikalena
18. kvě 2015

@suzik161 Ahoj mamino,jak se vede.Myslím moc na tebe.

suzik161
18. kvě 2015

@lentikalena ahoj, jde to, malá je nějak moc živá. Všude píšou, že s přibývajícími týdny je to méně cítit, ale ona snad ožívá 🙂 tento týden bude postýlka, snad kočárek a pojedeme s našima nakoupit hadříky. Takže začnu pomalu prát snad 🙂 dnes to mám za 50dní 🙂 už se na malou těším, porod si zatím nepřipouštím, tak snad mě to nezaskočí a nebude to hrůza 🙂 pokud mi to vše vyjde, tak ve čtvrtek dopoledne bych se na vás na 5min přišla podívat, pokud by to nevadilo 🙂

lentikalena
18. kvě 2015

@suzik161 Ahoj Zuzi,určitě by to nevadilo,ale ještě si napíšem na tel.Já tady počítač nemám to je kamarádky a ta to zítra bali domů.Když bude malej spát,ráda tě uvidím,ale na pokoj tě nepustějí.Můžeme se třeba sejít venku a nebo někde na poschodí.Jinak se budu těšit pá.