Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lenik33
6. říj 2015

@hankazm2 Jj prvni IVF,museli jsme mit metodu PICSI,protoze manzelovi spermie se spatne vazi na vajicko a cast ma i spatne stepeni chromozomu...pri stimulaci vybuzeno 12 vajicek,odebrano 8 zralych vajicek, z nichz 5 dospelo do stadia blastocysty,1 transfer + 4 mrazacci 🙂.

hankazm2
6. říj 2015

@lenik33 No ted jsi mě potěšila, my jdeme také poprvé...kez by to také vyšlo, takhle hezky. Ro jsi měla slušnou urodu vid...to je krasne 😉

lenik33
6. říj 2015

@hankazm2 Popravde ja byla taky dost skepticka,ze by hned prvni pokus vysel,ale pan doktor Kucera mi to na jedne konzultaci vyvratil,kazdy pokus ma svuj vyznam.I kdyz to napoprve treba nevyjde,tak jim poznatky z prvniho IVF poslouzi v tom dalsim...Takze urcite pozitivne myslet uz ted 😉...pro me tedy byly nejhorsi ty injekce,tak doufam,ze nam zasoba mrazacku bude stacit🙂.

pavlina1976
7. říj 2015

Ahoj holky, tak na utz vše jak má být, jupí emoticon . Srdíčko krásně bije!!!! žádné špinění nevidí, vše super. Jsem 6+6.

veervit
7. říj 2015

@pavlina1976 mooc gratuluji! Teď tu jsou samé krásné zpravy🙂

lenik33
7. říj 2015

@pavlina1976 super,moc ti to preji...dalsi meta:screening 🙂 .

suzik161
7. říj 2015

@pavlina1976 moc gratuluji!! 🙂

karkab
7. říj 2015

@pavlina 1976 Veliká gratulace,jak píše @veervit,jsou tu samé krásné zprávy,tak se snad dočkáme i my 🙂

veervit
8. říj 2015

Ahoj děvčátka, tak jsem dnes dostala injekci agolutinu na vyvolání ms. A hned jak mrcha přijde, rozjedeme ket. Už se těším, snad se embryjka dobře rozmrazí. Snad budu pokračovat také v dobrých zprávách😉

pavlina1976
8. říj 2015

@karkab @veervit jasně, dočkáte se hned teď jak do toho půjdete 😉 . Naskočíte hezky za náma 😉 . Já jsem se dnes poprvé pozvracela 🤐 , do té doby jsem to vždy rozdejchala 🙂 . Hrozně na mě začíná působit hlad, jak mám hlad tak to je konec, nejhorší je, že mám pocit, že mám hlad hrozně brzo po jídle 😠 .

kacka49
8. říj 2015

Ahoj holky, tak začínám být lehce nervózní, zítra jdu na první ultrazvuk a čekají nás výsledky krve a spermiogramu ... Část výsledku už vím a zítra se to jen potvrdí, podle ovulační papírkových testů se mi ovulace vyhýbá ... Tak uvidíme zítra, co ukážou všechny výsledky 😒

veervit
8. říj 2015

@kacka49 ahoj, ničeho se neboj! Určitě to vše půjde. A jestli budeš mit jen toto, tak to ti lekama srovnají😉 Hlavně v klidu a hlavu vzhůru! Dej nám vědět, jak jsi dopadla.

jenies
8. říj 2015

ahoj, tak jsem dnes byla na utz - vše ok, takže jak příjde ms začnu s clostilbegytem a pak kontrola. Nu a uvidíme 🙂

kacka49
8. říj 2015

@jenies to je skvělé 😉, tak ať se zadaří 😉

kacka49
8. říj 2015

@veervit děkuji za podporu, známe to všechny ... zítra se ozvu 🙂

veervit
8. říj 2015

@pavlina1976 holka naše, tak si to "uživáš" se vším všudy ze? Ale i tak ti závidím😉 Tak pěkně papkej, ať ti je co nejlíp.

veervit
8. říj 2015

@kacka49 to se mi tady na této stránce líbí, že se neustále podporujeme a dobýjíme😉

veervit
8. říj 2015

@jenies paráda! Není nad dobré zprávy. Hlavně ať se vše povede!

kacka49
8. říj 2015

@veervit to je strašně fajn, aspoň s někým si můžeme pokecat o stejných problémech 😉

veervit
8. říj 2015

@kacka49 to jo, jsme na tom všechny stejně a žádná z nás si nemůže na nic hrát. Takto si o naší situaci s někým nikde nepopovídám a hlavně když něco, tak tu i hezky holky poradí. Za což jsem moc ráda.

kacka49
8. říj 2015

@veervit taky to tak vidím, nejsem tu mezi vámi dlouho, ale i tak jsem už moudřejší. Je to fajn, že si nám takhle holky předávají zkušenosti 😉

misickajerry
9. říj 2015

ahoj holky,můžu se přidat? nejste některá teď po ketu a taky čekáte? Mám za sebou nepovedený ET i KET. V pondělí podstoupila další a zas to čekání :/

pavlina1976
9. říj 2015

@misickajerry Ahoj, jj to čekání je děsný viď 😠 . To kdyby nás tak po uspali a za 14dní probudili 😉 . Přeju moc moc aby to klaplo!!!!!!! Kolik jsi si nechala dát miminek?

veervit
9. říj 2015

@misickajerry ahoj, tak se hezky rozrustame🙂 Ja čekám na KET. Tak teď už ti to uteče. 5dni máš téměř za sebou! A venku tak ošklivo, že ani na procházku to neni že? Teď tu máme samé úspěchy, tak určitě navážeš!

misickajerry
9. říj 2015

@pavlina1976 Šílenost to čekání.... Děkuji za podporu a snad, snad to klaplo. Jen jedno, pan doktor mi tam prostě dvě nechtěl dát 😒 Trošku zpětně koukla, tak tobě se zadařilo 😉 moc gratuluju
@veervit Doufáám že navážu, nějak už bych neměla sílu na další... Počasí je hnusný, ale dneska už prostě musím ven, jinak se zblázním... a co ty?kdy půjdeš na KET?

kacka49
9. říj 2015

Ahojky, tak to máme za sebou a s výsledky, které jsem tak nějak čekala 😒. Manželům spermiogram vše pod normami a já mám zvýšenou hladinu prolaktinu v krvi a sníženou děložní sliznici. Tak mám za sebou další odběry krve, manžela čeká další spermiogram do třech týdnů a pak se uvidí, co dál ... Výjimečně na mě ráno na ovulačním testu vykoukla slabounká čárka, pan doktor potvrdil, že ovulace by během dvou dnů měla proběhnout. Manželovi jsme koupili Folandrol a já si podle výsledku krve buď v pondělí vyzvednu Dostinex nebo recept vyhodím. Tak uvidíme, co bude, ale aspoň se něco děje 😅

veervit
9. říj 2015

@kacka49 vůbec nevěšte hlavu. To se srovná! My mame zkušenost se sermiogramem, manžel byl uplně špatný. Vše bylo na nic a za půl roku má ukázkový. Taky bral 3 měsíce vitamíny, ty nevim zda li nám pomohly, ale u nás to byl stres. Neměli jsme zrovna v rodině dobrý podminky, ale hned jak se vše zlepšilo, zlepšil se i spermiogram. A už se teda manžel vůbec nekoupe v teplé vodě. A paráda. A tebe taky stovnají neboj, nebo alespoň cíleně dostanou do takového cíle, kam potřebují😉

kacka49
9. říj 2015

@veervit jsem ráda, že se to rozpohybovalo. Jen tak se nevzdávám 🙂. Uvidíme, jak se to vyvine. Děkuju za podporu 😉

veervit
9. říj 2015

@misickajerry to je viď, po neúspěchu si říct nevadí, příště se to povede. Taky js z toho byla úplně hotová. Ale neboj, všechny to dotáhneme do vítězného konce😉 Procházka na vzduchu je jak vysvobození že? Já u prvního pokusu měla venku ještě krásně a mohla jsem ležet na zahradě, lip to uteklo.. No teď čekám až dostanu ms a hned začnu zobat zase nějaký krásný modry bonbóny, tak ket bude někdy v listopadu.

veervit
9. říj 2015

@kacka49 to jsme si taky říkali, konečně se to pohne a hurá do toho. Hlavně si říkám, myslet pozitivně. 😉