Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
23. črc 2014

@bubulina1983 No jasné, ale ty starosti tě neminou, viď? Teď už budeš pořád na něco myslet, na srdíčko, na screening, a tak. I když teď ty starosti budou úplně jiné a rozhodně o dost příjemnější. 🙂 Ale opravdu ti to moc přeji. A co bys radši. Kloučka nebo holčičku?
Já jdu v pondělí na ultrazvuk, to budu 14 DC, tak si myslím, že bysme to mohli ve středu ještě stihnout. To bude 16 DC a cyklus mívám delší.
No, oni mně v podstatě žádný vyšetření neudělali, jen hormonální profil a manželovi spermiogram. Prý že vyšetření provádí až po neúspěšném IVF a to se mi moc nelíbí. Je to dost peněz, do toho ty hormony a zbytečný pokus na pojišťovnu. Takže pokud se nedomluvím na nějakém vyšetření, tak asi zauvažuji nad změnou CARu.

bubulina1983
23. črc 2014

@andreee86 - no doufám, že ted už budu řešit jenom samý pěkný věci, co si oblíct, páč sem jako slon, co koupit miminku, jaký jméno, no po tom všem co sme si prošli mi je to asi jedno jen když to bude zdravé, ale přece jen bych raději holčičku 😀 Tak to je super ve středu další pokus, tak ten 3. bude nejšťastnější a určitě vyjde, no teda osobně já jsem se ptala tak úspěšnost IUI je kolem 10 % TO NEJNI NIC MOC ☹ my jsme byli také 3x, také nic, a ze začátku mi udělali také pouze horm.profil, přítel dal spermio a poslali mě na imunologii, kvůli mý alergii, ale tam ti budu nějakou protilátku najdou a nasadí tak akorát kortikoidy, tj.prednison kterej bere každej, až terpve po 3. IUI my dr.napsal žádánku nalaparo s chrompertubací, kde my zjistili endometriozu a nepr.l.vejcovod, a pak už jsme se rozhodli pro IVF, genetiku dělají až v případě že nedopadne IVF, nevím zda ti v jiným CARu udělají něco navíc ??

lenkas26
23. črc 2014

@bubulina1983 tak mooooc gratuluju 😀

lenkas26
23. črc 2014

Holky tak mě tak divně píchá v podbřišku ☹ tak jsme z toho taková celá nesvá ☹ ☹ ☹

bubulina1983
23. črc 2014

@lenkas26 - asi se zavrtává, to je dobře 🙂

andreee86
23. črc 2014

@bubulina1983 10%? Tak to je opravdu málo, to jsem čekala, že bude víc. No to mi tenkrát tvrdil Kafka, když jsem nastoupila, že žádné jiné vyšetření se nedělá, až potom, jestli bude IVF neuspěšné, jenže já bych právě chtěla alespoň tu laparku dřív. Jenže je fakt, že se Škurlou jsem o tom nemluvila, tak ten třeba bude jiného názoru. Ségra má dvě holčičky, tak by to bylo dobré, že bych spoustu věcí podědila a nemusela to řešit. Ale já bych raději kloučka 😀 a nějaká jména předem víš? Já bych hrozně chtěla Tomáška, to jméno se mi strašně líbí. Takže já už vím, že pokud to bude kluk, tak to bude Tomáš. A to nejsem ještě ani těhotná 😀
No jo, vybírání dětský věcí je prima, ani se nedivím, že jsi se neudržela 🙂
@lenkas26 - také se přikláním k tomu zavrtáváni, určitě to dobře dopadne, neboj se nic.

lenkas26
23. črc 2014

@bubulina1983 Tak to doufám že se zavrtává 🙂 jinak nechala jsme si koupit 3 krabičky těhotenských testů tak v neděli to bude 7.den od ET tak to zkusim moc se mi to líbilo jak jsi to měla pak vyfocený za sebou 🙂
Prosim tě na tu imunologii do Prahy to je povinný pro každýho?

andreee86
23. črc 2014

@bubulina1983 i když vlastně nevím, jestli to IUI teď bude mít smysl, manželovi přijedou na víkend kamarádi a budou až do pondělí na chatě, takže ani nemusím psát, co tam asi budou dělat.... 😠

bubulina1983
23. črc 2014

@lenkas26 - neboj určitě, v neděli zkus testík, budeme se těšit na dobré zprávy 🙂 no jo já jsem děsnej sběratel testů a lovec duchů, tak už si to ted můžu dát do alba 😀 no to nevím jenom pokud si tam měla zjištěný nějaký problém, já na to beru prednison - kortikoidy na utlumení imunity
@andreee86 - spermíci zrajou 3 měsíce, takže když se vyleje tak to snad taková hrůza nebude, sice by se mohl trochumírnit, já to tomu mýmu před ivf taky zakazovala, a tak moc nechlasčil, ale výsledky byly horší, ale naposledy jsme měli spermo výsledky z února a ono se to děsně mění v průběhu roku..ještě ho nacpi vitamínama 😀 ne jenom vitamínem P

luca16
23. črc 2014

@bubulina1983 No vidíš, mooooc gratuluji. Teď přijdou ty krásné starosti 🙂 Opravdu neuvěřitelné, jak se nám tu daří, že 🙂 A věřím tomu, že nejsi letos poslední 😉

@suzik161 Budu držet palce, by ti v ten pátek vyšli //. Moc moc moc budu na tebe myslet. Když je ten šťastný rok, tak se přeci musí zadařit 😉

Screening dopadl dobře. Spadl mi kámen ze srdce. Prcek má přes 7cm a je o jeden den napřed, takže se nám termín porodu podle PM a UTZ liší o jeden den, což je zanedbatelné 🙂 Nechtěl se nám otočit, aby ho mohl doktor prozkoumat, byl zády, takže jsme do něho dloubali, byla to sranda. Krásně tam plaval, hýbal ručičkama a protahoval se, holky byly jsme oba dojatí. Těšte se, je to úžasný pocit🙂

bubulina1983
24. črc 2014

@luca16 - no jo jedna za druhou všechny těhu budou 🙂 tak to je krásný , 7 cm tak to už je obřík, a jak se šťouchá do takovýho miminka, aby se otočilo ? 😀 No vidíš takže ti to vyhází naprosto přesně ten 1 den nehraje žádnou roli, tak gratuluji ke krásnému vývoji mimíska, no to on se ti schovával schválně abys nevěděla co to bude 😀

Holky taková zvláštní otázka po ránu 😀 jak to máte se sexíkem, spíše ty po IVF? mě sestra říkal že 14 dní po ET nic, to bylo teda včera ale jaksi sem se na kontrole nezpetala co dál, hihi? přeci nebuem držet 9 měsíců půst 😀 ?

luca16
24. črc 2014

@bubulina1983 Kujuuu. Doktora jsme překvapili, že nechceme vědět pohlaví, potěšilo ho to🙂 Rychle přejížděl ultrazvukem po břichu a pak to vzdal a udělal utz spodkem. Tam do něj štouchal jako do bublinky. Bohužel nosím ignoranta a kandidáta na mobelovku za lenost😀 Nechápu jak to dr. udělal, ale nakonec se povedlo zobrazit prcka z boku.

suzik161
24. črc 2014

@luca16 Děkuji, nu uvidíme, stejně už je rozhodnuto. Moc gratuluji ke krásnému miminku!!! Neboj se, on se pak bude hýbat až až! 😀

luca16
24. črc 2014

@suzik161 Zítra brzo ráno tady budu stepovat a čekat na výsledek 😉 Kujuuu, už aby to bylo 😀 Aspoň budu klidná, že mi nikam neutekl 😀

suzik161
24. črc 2014

@luca16 Jj, test zkusím a pak tradá do Jihlavy, přeobjednala jsem se na zítra ke Kučerovi, aspoň budu vědět na čem jsem. Ten ti nikam neuteč zatím, až tak za rok a půl bych se začala bát 😀

luca16
24. črc 2014

@suzik161 😀 No, když to myslíš takto, tak to budu ráda, když někam uteče a na chvíli se schová, abych si mohla odpočinout😀
Výborně. Není nic horšího než nejistota. Pak dej určitě vědět 😉

andreee86
24. črc 2014

@suzik161 Taky moc moc držím palce, ať vše dobře dopadne! To se v pondělí asi neuvidíme, viď?
@luca16 - gratuluji, je to už pořádný prcek, tak ať takhle krásně roste dál!

suzik161
24. črc 2014

@andreee86 neuvidíme, nemohu to vydržet a chci vědět na čem jsem. Takže už pojedu zítra, nikdo to doma neví, takže to bude překvapení pro všechny. Doufám, že milé překvapení ☹

andreee86
24. črc 2014

@suzik161 Tak moc bych ti to přála, aby to všechno dopadlo výborně! A určitě to dobře dopadne! A zítra to bude 14 dni?

suzik161
24. črc 2014

@andreee86 jj, zítra je to přesně 14 dní. Až budu u doktora tak to bude úplných 14 dní i hodinově 😀 děkuji moc.

lenkas26
24. črc 2014

@suzik161 držim pěsti a budu na tebe myslet at tito zejtra dobře dopadne.A testík sis nedělala?

suzik161
24. črc 2014

@lenkas26 děkuji, dělala. Byly tam duchové a pak už skoro nic. Od té doby ne, mám strach. Už jsem to takhle měla dvakrát.tentokrát jsem nic nepíchala, takže to třeba pregnyl nebyl.

andreee86
24. črc 2014

@suzik161 Tak se drž, třeba byl vadný test, i to se stává, nebo jsi měla víc naředěnou moč. Tak zítra otestuj a třeba budeš překvapená, z ducha bude dálnice 😀

lenkas26
24. črc 2014

@suzik161 tak držim pěstičky a neboj mě sestřička říkala že kolikrát na testech nic neni a v krvy jo🙂 já jdu ke Kučerovi až 4.srpna a už teď je to k nevydržení ☹ tak na tebe zejtra budu myslet a dej pak vědět jak jsi dopadla ju pa

suzik161
24. črc 2014

@lenkas26 Děkuji moc, moc vám holky děkuji, doufám, že to bude dobré...už jsem byla 3x zklamaná a po 4 by bylo už hodně. 3x jsem skončila ve skupině sama netěhotná, tak se docela bojím ☹ Jsem moc ráda, že vás tu všechny mám!!!!
@andreee86
@luca16
@bubulina1983
a ostatní, které mi teď nejdou označit 😀

luca16
24. črc 2014

@suzik161 I my jsme rády, že tě tady máme a budeme tě podporovat tak dlouho, než se k nám přidáš 😉 Jednou to přijít musí. Na každou z nás tam někde totiž čeká krásné a zdravé miminko.

bubulina1983
24. črc 2014

@suzik161 - zítra na tebe budu myslet broučku, aby ti ta krev vyšla dobře, každopadně tu s tebou zůstaneme tak jak to čárky nečárky, protože takhle skupina je holky prostě o tom, že se navzájem podržíme a podpoříme, prostě to každé jednou vyjde, někomu dřív a někomu později ale ta fotky všech těhotných ze sanusu, ta prostě bude a hotovo!!! v kolik ráno jdeš, abych držela pěstičky?

ivekr
autor
24. črc 2014

ahoj holky, tak jsem byla dnes na kontrole u své doktroky....noo nic moc holky. ve zkratce, mimčo asi fakt odejde, zatím to tedy nějak "klepe" ale bohužel tlak v pupečníku je blbej. Takže to děloha nestačí ty dva "živit" Nu což, má to tak být, přírodě neporučíme ☹ Jinak mám zákaz kamkoli jet, musím se držet doma a polehávat a být poblíž nemocnice. Poněvadž jak tam odumře, tak záleží jak se k tomu tělo postaví. A pokud by to chtělou odloučit a já začala rodit tak mám valit do špitálu a na injekce pro uklidnění dělohy, abych neporodila i toho druhého. Tak mě tak vyděsila, že se momoentálně bojím i si zajet pro pečivo. Jako to jsou nervy holky, no ale zvládnout to musíme, jen si neumím představit do procince ležet, mě asi jebne. Ale strach je větší, takže budu poctivě doma. Kočárek pak hold musím koupit podle fotek z netu, protože jak bylo v plánu se jet podívat, tak mám zákaz opustit město, abych měla nemocnici pořád na blízku.......
Jinak holky, držím vám pěstičky ať vám vše moooccc dobře dopadne. Ze mě si příklad neberte, se mnou si život takto hraje od furt, až by mě překvapilo, kdybych měla něco bez komplikací. Takže se to snažím brát sportovně a tak, že mi nakládá to, co vydržím a nesypu se 😒 nesmím i když bych nejraději nevím co..ani valstně nevím co bych...

bubulina1983
24. črc 2014

@luca16 - máš recht předsedo 😀 tak si Lucí představ, že sem si tady na koníkovi našla těhu rifle, matraci a jarní/podzimní fusak pro mimi jsem blázen že jo...ale zase si říkám, že když to pořídím takhle levněji tady na bazárku je to skoro nové, a nebude to potom taková pálka, nebo jak to děláš ty? něco sháníš?nového nebo taky na bazárku?

bubulina1983
24. črc 2014

@ivekr - Ale Iví, achjo, no co na to říct, snad je že tu všechny jsme s tebou a že tě podporujeme ať to dopadne jak to dopadne, když by to mělo být špatné, tak bude jeden zdravý chlapeček, a co by kdo za to dal, ber to z té lepší stránky, že někdo nemá děti žádné...a třeba mít nikdy nebude, vím že se mi to tady lehko píše, ale snažíme se tě tu všechny podpořit ale prostě to nepochopíme, protože to pochopí jen ten kdo to prožívá. Tak na kočárek je ještě relativně času dost, ten se má kupovat až je to všechno jistý kdo ví jestli ne těsně před porodem, tak pak vyšleš manžu, no uvidíš jak se to bude všechno vyvíjet a jak to nakonec dopadne...žádný sypání, miminka potřebujou zdravou mámu a né nějakou sesypanou, vím že je toho na tebe někdy moc, ale tohle všechno tě posílí, drž se a nevzdávej se!!!!