Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lenkas26
24. črc 2014

@suzik161 můžu se tě na něco zeptat, ale pokud nechceš odpovídat nemusíš.Řekl ti doktor proč to 3x nevyšlo?musí v tom bejt nějakej důvod ne? Já totiž mám strach že to u nás taky nepůjde.Já mám totiž vývod z tlustého steva vyvedenej vepředu na břiše a těžkou endometriozu kterou mi sice odoperovali, ale díky ní mám totiž ten vývod ☹

debeee
24. črc 2014

@bubulina1983, @luca16 Holky gratuluji k výborným výsledkům
@ivekr Držím všechno co můžu aby to dopadlo dobře. Nejsou žádná slova, která by zmírnila vše negativní co se děje, ale věř že na Tebe všechny moc myslíme

luca16
24. črc 2014

@bubulina1983 Pěkně mamčo🙂 Ty ses teda na to vrhla. Klidně si pokup, co potřebuješ na bazárku. Většina věcí není stejně onošená, resp. je skoro jako nová. Já zatím nic nesháním (krom kočárku, který koupíme příští týden), pač mám na všechno času dost🙂 Pořád se necítím jako těhulka. Dokud asi nebudu před sebou táhnout břicho, na nákupy se nevrhnu. Oblečení kupovat určitě nové nebudu. Jak to dopadne s ostatním vybavením, to ještě nevím🙂

elisc
24. črc 2014

@ivekr Nedokážu si představit, co teď prožíváš, ale moc na Tebe myslím a držím pěsti, aby to vše dobře dopadlo.

elisc
24. črc 2014

@bubulina1983 teda mamčo, Ty ses rozjela 😀 Ale úplně Tě chápu, kdybych v tomto případě nebyla tak pověrčivá, mám doma půlku výbavy 😀
Hodnoty od doktora úplně nádherné 🙂 No jsem zvědavá na sebe, jdu příští pátek ke Škurlovi, ani nevím jak vypadá 😀

elisc
24. črc 2014

@suzik161 Přidávám se k holkám, my tu pro Tebe budeme vždy. Zítra budu držet pěsti, určitě to dobře dopadne

bubulina1983
24. črc 2014

@elisc - jéé já jdu taky ke škurlovi příští pátek na 1.UTZ, Kučera má dovolenou dělala mi OPU tak už nebudu nová 😀 no já vím že sem prdlá, že je ještě děsně brzy, ale to mám z toho, jak senudím a sedím na netu a projíždím ty bazárky, tak se mi tam vždycky něco líbí, a pak když by se to kupovalo všechno najednou tak to budou hrozný pálky, oblečení budu mít hodně poděděný, tak ať má mimi něco skoro nového...co nenosila půlka vesnice

suzik161
24. črc 2014

@bubulina1983 v 10:30 krev a v 11:30 doktor

suzik161
24. črc 2014

@lenkas26 Doktor mi to nikdy neřekl, řekl mi, že to nikdo neví. a tím se mnou skončil

bubulina1983
24. črc 2014

@suzik161 - dobře tak já místo oběda budu zítra držet všechny pěsti 😀

lenkas26
24. črc 2014

@suzik161 aha tak to je taky naprd neboj to zejtra dopadne budu na tebe myslet a držet pěstičky 🙂 já už jsme z toho taky na nervy dneska to je 5.den od ET a furt chodim okolo těh.testů a říkám si že je to ještě brzo.v pond. má přijed kamarádka tak jsem jí slíbila že na ní s tim testem počkám 😀 ale jestli to vydržim to nevim tak hlavně dej zítra vědět ju pa

debeee
24. črc 2014

Přesně ve 22:00 mi od mého gyn přišla sms, že si mám zavolat, takže něco špatně ☹ V pátek mi bral krev a teprve dneska mi píše. A ještě k tomu takhle pozdě, takže to budu muset do rána vydržet. To bude asi dlouhá noc 😖

suzik161
25. črc 2014

Ahoj, takže dnešní test byl úplně bílý, takže se zázrakem již nepočítám a před chvílí jsem se objednala do Heliosu na genetiku. Doufám, že mi dá Kučera dneska doporučení, když ne, nevadí, tady ho po mně chtít nebudou. Musí se konečně něco začít dít, již po 3 to dopadlo stejně.
@debeee Držím palce, aby to bylo dobré!!!!!!

luca16
25. črc 2014

@debeee Ahoj beruško, mě po krvi nikdo nekontaktoval, to je vážně zvláštní. Držím palečky, aby to byla jen nějaká maličkost, která se dá napravit. Tfuj Tfuj Tfuj. Až budeš něco vědět, tak napiš, ju? Budu tu celý den sedět jak na trni než se ozveš.
@suzik161 Dobré ráno, to mě mrzí. Snad ti na té genetice něco řeknou, aby jste se mohli podle toho zařídit a mohlo se konečně zadařit. Drž se.

lenkas26
25. črc 2014

@debeee držim palce at je to jen nějaká maličkost a dej pak vědět pa

lenkas26
25. črc 2014

teda holky co se to tady celej tejden děje samý horší zprávy ☹ když to tady tak pročítám tak mám uplně strach co bude za 12 dni až pujdu na krev já

bubulina1983
25. črc 2014

@debeee - ahoj Dený, no co se děje, ježíš už konec špatným zprávám, tak jsme tu měli začátkem týdne veselo, a teď se všechno ve špatné obrací? dej nám vědět co se děje, snad to nebude nic hroznýho, třeba máš jen málo železa 🙂 nebo má miminko maximálně jinou krevní skupinu a spraví to prášky, horší zprávy nebereme !
@suzik161 - hmm, takže žádné čárky si tam nevykouzlila, achjo to je teda ☹ na prd... ale tak třeba z krve něco bude...? no to už snad není možný tohleto, teď už se s tím musí snad začít něco dělat, drž se a napiš co ses dozvěděla

debeee
25. črc 2014
bubulina1983
25. črc 2014

@debeee - no tak co povídej...???

debeee
25. črc 2014

@bubulina1983, @luca16, @lenka26, @suzik161
Holky je to dobrý a blbý.
Hned v 7 ráno jsem tam volala, můj dr má dovču byl tam zástup, ale naštěstí v kartě bylo napsáno co a jak. Po telefonu mi řekl, že mám nízkou hladinu, snad to napíšu dobře, PUB A nebo PAB A, no prostě látka, která signalizuje hrozící potrat. Ale že to není úplně trága a až budu mít chvilku mám přijít. Tož jsem neváhala sedla do mé Filinky a jela hned. V ordinaci mi to teda ještě vysvětloval, že ta hladina se určuje dlouhodobým výzkumem těhotných žen, a u žen které měly nízkou hladinu vypozorovali že bud má plod vývojovou vadu nebo se jedná o zamlklé těhu. To už jsem se na té židly rosila jak 12 z lednice. Ale je i sposta žen s nízkou hladinou, které byly naprosto v pořádku.
Udělal mi utz a mimísek je teda čilej až až. Mlel ručičkama nožičkama, plaval si tam, nic krásnějšího jsem nikdy neviděla. Doktor měl co dělat aby ho sejmul. Ukázal mi očička nosánek, a že nic abnormálního nevidí, že je přesně tabulkovej. Má už 5 cm.
Pokoušel se mě pro jistotu na screening přeobjednat dřív, jelikož má můj dr, který to dělá dovču, musím to do 11. vydržet

lenkas26
25. črc 2014

@debeee tak vidíš tak to je na dobrý cestě 🙂 já ti jen můžu říct že taky dělám v nemocnici a škatulkovat lidi podle tabulek fakt nejde každej jsme jinej tudíž ty hodnoty máme každej trošku jinak tak se s tim netrap a odpočívej at se má mrňous čile k světu 🙂

luca16
25. črc 2014

@debeee No vidíš, takže ty budeš ten třetí případ, kdy vše bude naprosto v pořádku 😉 Pokud je to jen trošku možné, nohy nahory a nechej se těch 14 dní hýčkat. Mysli pozitivně. Když už jste to s mimískem dotáhli takto daleko, tak to musí dobře dopadnout 😉 Uvidíš, že to v srpńu uslyšíš jen a jen dobré zprávy.

bubulina1983
25. črc 2014

@debeee - ahojík, no vidíš, tak šoky jsou pryč, jak se mimík mele a cvičí, tak si myslím že mu nic nehrozí, jak říkají holky nejlepší je naházet všechny do 1 pytle a pak podle toho rozhodovat ☹ oni spíš, aby vyloučili nějaký problém raději, tak aby se to podchytili hned na začátku takže spíš pro jistotu. A jetš že sis tam zajela, alespoň ted budeš přece jen v klidu když si bobíka viděla, takže další kontrola 11.8. neboje se všechno bude v pořádku. A neříkal jestli třeba nemáš brát nějakej vitamín nebomagnesium nebo něco? neboj se, však si ho dnes viděla jak se mu krásně daří !!!!

debeee
25. črc 2014

Holky moc děkuji za podporu. Jsem trochu klidnější, ale člověk se bojí pořád že. Nic brát nemám, asi je to něco co neovlivníš. Budu víc odpočívat slibuji 😀

debeee
25. črc 2014

Hele ještě dotázek. Ted jsem se natáhla na gauč a v břichu na pravé straně cítím takové bublání. něco tam jako by zabublá a přejde to a za chvíli znovu. Skoro jako tik ve svalu. Nevíte co to může být?

suzik161
25. črc 2014

@lenkas26
@debeee
@bubulina1983
@luca16 Tak jsem doma s negativním výsledkem, do třetice všeho zlého biochemické těhotenství. Můj doktor tam nebyl, takže jsme se nedomluvili co dál. Ale jsem rozhodnuta pro imuno vyšetření, možná zkusíme i genetiku(na tu mám již termín) a chci hysteroskopii. Více budu vědět ve středu. Mějte se a držím vám palce!!!

bubulina1983
25. črc 2014

@debeee - mě když bublá v břiše, tak mám většinou srajdu 😀 Tohle jsem našla o bublání 😀 "Ahojky,já cítím pohyby asi od 19tt...je to takové ťukání..přišlo to ze dne na den. Počkej ještě týden,2 a mělo by to přijít. Taky jsem měla kolem 16tt takové bublání a řešila jsem jestli to je mimčo,ale asi to chce čas...pak už to poznáš 100%. Pápá, Ahojky,já cítím pohyby asi od 19tt...je to takové ťukání..přišlo to ze dne na den. Počkej ještě týden,2 a mělo by to přijít. Taky jsem měla kolem 16tt takové bublání a řešila jsem jestli to je mimčo,ale asi to chce čas...pak už to poznáš 100%. Pápá"

bubulina1983
25. črc 2014

@suzik161 - ☹ achjo teda broučí, a já se tak těšila že budeme těhu společně, to je život bídnej, takhle tě trápí, ale snad když si teď projdeš všechny vyšetření, a něco ti zjistí tak se to někam pohne, moc mě to mrzí, ale neboj, něco ti najdou nějaký problém, začne se řešit a bude za chvilku těhu raz dva, hlavně neztrácej naději, vím že dneska se ti to nezdá ale bude zase lépe, a budeš se těšit na další pokus !! nevím co jiného napsat, ale drž se a my jsme tu pořád s tebou..a kdy máš termín na genetiku, a kam jedete?

suzik161
25. črc 2014

@bubulina1983 Vypadá to 13/8 nebo 14/8..ještě uvidím co mi na to řekne Škurla, neví o tom 😒

debeee
25. črc 2014

@bubulina1983 No já když mám srajdu a buble to ve mně tak to většinou pochoduje, ale to bylo na jednom místě. pro jistotu jsem vzala magnesko.
@suzik161 To mě moc mrzí ženo, je to na pikaču. Nechápu že tě na vyšetření neposlali už po prvním nezdařeném. Nevím na co čekají. Nás na genetiku poslali ještě před IVF, ale to asi kvůli špatnému spermiu. A tvůj dr by ti žádanku na tu genetiku nenapsal? Asi o 2 patra nad Sanusem genetika je a moc příjemná paní doktorka, klidně pošlu číslo, jestli ho najdu 😉