Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

suzik161
21. lis 2014

@lentikalena asi jo, zlobí mě ten hematom. Doufám, že se do těch 14 dnů ztratí a už si budu jen užívat. Teď jen ležím a nic nesmím 😒

suzik161
21. lis 2014

@lentikalena mě je taky dobře, poslední dobou mě docela bolí hlava, ale jinak dobrý. Já doufám, že to vydržím až do července, na konci června mám jít bratrovi za svědka 🙂

lentikalena
21. lis 2014

@suzik161 Všechno bude dobrý,musíme tomu věřit,že to dotáhnem všechno dobře do konce a pak se budem jen radovat. 🙂 Tak to mě taky občas bolí hlava,mám to asi od krční páteře a nebo jak mám problém s tím tlakem.Tak brácha se bude ženit jo,tak to je krásné to mu moc přeji 🙂 .Vzpomínám si jak měl u nás praxi,byla s ním legrace.Pozdravuj ho. 🙂 Já,už začínám mít strach té středy jak mi dopadla ta krev,ale snad to nebude tak hrozny 😉 Tak se opatruj a pá.

suzik161
24. lis 2014

@lentikalena
@luca16
@bubulina1983
@elisc
@andreee86 ahoj holky, zítra mě čeká poslední kontrola v Sanusu, moc doufám! Loučili jste se tam nějak? Chodím tam přesně rok a nevím, zda něco koupit, nebo už jsme jim dali peněz dost. Ještě přemýšlím, že bych se tam stavila později a pak až něco přinesla, ve finále je to vlastně naše práce 🙂 🙂

lentikalena
24. lis 2014

@suzik161 Já teda nevím jak ostatní,ale doktorovi jsem dala flašku a sestram bomboněru a kafe.Když jsem tam byla na posledy.

bubulina1983
24. lis 2014

@suzik161 - ahojky ..prosím tě pěkně jim poděkuj a nazdar...já jim teda nic nekupovala, za ty prachy....však to mají placený...ale jak chceš

bubulina1983
24. lis 2014

AHOJ HOLKY TAK JAK V TU SOBOTU??????????

suzik161
24. lis 2014

@bubulina1983 já doufám, že tam budu zítra naposledy a že dostanu volnější režim. Teď mám přísný odpočinek, aby se ten hematom co nejdříve vstřebal 🙂 a už mě to nebaví, ještě tu naší novou sedačky proležím 🙂
Co vy?

luca16
24. lis 2014

@bubulina1983 V kolik a kde? Při troše štěstí bych mohla dojít. Rekonstruujeme ložnici...

bubulina1983
24. lis 2014

@suzik161 - no jo to víš když je na začátku trochu problém, tak je lepší být opatrnější a nepřepínat se, ale vařím ti že to ležení musí být otravný já takhle ležela první 3 dny po ET a málem mě kleplo 🙂 a co na sobotní randíčko myslíš že bys dorazila?
Já se mám super, nic mi není, akorát kynu jsem už jako koulička a to jsem teprve v půlce nechcu to vidět třeba začátkem března ☹ chodím do práce, tak to utíká, líp jak nůďo doma, pomalu nakupuji výbavičku, chodím na těhu koulení a na předporodní kurzy, tak je to fajn - člověk se dozví i něco co není v knížce.

bubulina1983
24. lis 2014

@luca16 + @debeee + @suzik161 + @lentikalena + @elisc + ostatní na koho jsem zapoměla - děvčátka ještě někomu se to bude hodit v sobotu? Lucí třeba zase ta kavárna v JI jako minule ?
Já jen doufám že mě neskolí angína nebo jinej moribundus, všichni kolem chcrchlají...

debeee
24. lis 2014

@bubulina1983 Já s tou sobotou počítám a už se moooc těším 😀

elisc
24. lis 2014

@suzik161 Ahoj, já jim nic nedala, ale hlavně proto, že jsem nečekala, že se mě tak rychle zbaví 😀
Najednou se se mnou doktor loučil a já na něj čučela jak puk 😀

Jinak děvčata, u mně pořád sobota není jistá. Hodně mě teď pobolívá podbřišek, motá se mi hlava a asi mi začíná tvrdnout břicho. Tím si teda nejsem jistá, jestli to není prcek, když se šponuje v břiše 🙂
Až si říkám, jestli si ty problémy nevsugerovávám po tom krvácení, protože do té doby jsem mohla skákat po hlavě a nic 😒

@bubulina1983 Tě trochu uklidním, 22tt a 9kg nahoře. Nechci to vidět teď, když se má přibírat rychleji 😠

zwalsh
24. lis 2014

Ahoj holky, s manželem se rozhodujeme pro CaR v Jihlavě, chceme darované embryo. Je tu někdo takový kdo byl v Jihlavě na vklad darovaného embrya? Můžete si tam vybrat lékaře nebo je vám vybrán? Jinak celé toto fórem je nesmírně pozitivní 🙂 a moc vám všem držím palečky 🙂 zuzana

bubulina1983
25. lis 2014

@zwalsh - ahojky, CAR v Jihlavě je podle mé zkušenosti dobré centrum plné odborníků. Nevím jak nyní ale před půl rokem tam byli doktoři pouze 2 - Kučera a Škurla, ale podle mě si můžeš říct že chceš toho či onoho. Jinak všichni jsou tam strašně milý a vstřícní. Zkušenost s darovaným embryjkem nemám, my jsme po ISCI IVF. Ale máme ještě 4 v mrazáčku - co kdyby náhodou někdy ... moc vám držím pěstičky, aby vše dopadlo na 1 a vy jste se dočkali vytouženého miminka!

zwalsh
25. lis 2014

@bubulina1983 moc děkuji objednali mě ke Škurlovi tak to je dobré. I tobě ať se daří 😉 určitě dám vědět jak to dopadne 😉

suzik161
25. lis 2014

@bubulina1983
@elisc
@debeee
@lentikalena ahoj holky, tak se se mnou dnes rozloučili v Sanusu. Prcek už má 1,5 cm. Ale ten hematom se zvětšil, takže jen ležet, max záchod. Tak si tu sobotu užijte a vložte foto 🙂

debeee
25. lis 2014

@suzik161 Tak to je mrzuté ženo ☹

bubulina1983
26. lis 2014

@suzik161 - ahoj, tak to mě mrzí, tak se nedá nic dělat, tak mi ti aspoň pošlem fotku...

@luca16 + @debeee + @lentikalena + @elisc - a jak vy holky jak to s váma vypadá, přijedete za námi v sobotu? tak v kolik si dáme sraz? zase v té kavárně? Deny jede, Lucí ty taky - ložnice počká 😀 a ostatní???

lentikalena
26. lis 2014

Ahoj holky,tak co ta sobota platí?V kolik a kde,já to v Jihlavě moc neznám.

debeee
26. lis 2014

@bubulina1983 co ve 2 u Prioru at nás holky nehledají?
@luca16
@lentikalena
@elisc

lentikalena
27. lis 2014

@debeee u Prioru to je na náměstí jestli se nepletu. 😉

bubulina1983
27. lis 2014

@debeee + @luca16 + @elisc + @lentikalena - OK, tak ve 2 u Prioru, souhlasím, moc se na vás těším.
Jestli máte holky doma mašli / stuhu, tak si ji vemte sebou, já vám to zavážu kolem bříška a budeme vánoční dárečky a budeme se fotit pro Sanus 😀

debeee
27. lis 2014

@lentikalena jj ta nejhnusnějí budova přímo uprostřed 😀 Budeme u hlavního vchodu

zwalsh
27. lis 2014

Holky koukala jsem teď na lékaře, píšete že Kučera je lepší, v čem konkrétně? Když mě objednali ke Škurlovi mám chtít změnu nebo Škurla je OK? Moc vám držím palečky 🙂

bubulina1983
28. lis 2014

@zwalsh - oba dva jsou profici,byla sem u obou,akorat skurla míň mluví,musíš se hodne ptát,odpoví na všechno,no to ostatne u kucery se taky muzes ptát,akorat ten se te zepta zda te něco zajima,skurka je míň mluvnej,ale holky co k němu chodili si myslím nestezovali...
Nebo jak holky??

zwalsh
28. lis 2014

@bubulina1983 Moc děkuji, myslím, že nic měnit nebudu, jsem spokojená a mám dobrý pocit, že tam jedu a to je duležité. Tak ať prckové rostou hezky 🙂

lentikalena
28. lis 2014

Ahoj holky tak zítra ve 2.h u Prioru platí to teda jo.Těším se na vás 😀 Ahoj zítra.

luca16
29. lis 2014

Zdravím všechny, včera odp. mě začalo škrábat v krku a od večera jsem KO. Co dvě hodiny vzhůru. O půl 3 jsme vařili lipový čaj s medem. Teď jsem se probrala s hlavou jako střep, rýmou a nemůžu polykat. Moc mě to mrzí. Budu se těšit aspoň na fotky.

bubulina1983
29. lis 2014

@lentikalena +@debeee -ahoj holky. tak to vypada ze budeme zase jenom 3 pupici.ve 2 u prioru,pa