Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
23. led 2015

@lentikalena - jéé, tak to taky nemáš jednoduchý viď, no jo za odměnu to těhotenství není, já jsem naštěstí celou dobu proplouvala bez větších problémů, ale teď mi začíná žáha, tvrdnout bříško, ale ne po chvilkách ale skoro furt, dneska ho mám jako šutr. Od příští středy to budu 8 t. před termínem můžu nastoupit na MD, ale chtěla jsem to dochodit až do 6.t, ale uvidím jak dopadnu ve středu na kontrole. Tak nám dej vědět v pondělí jak si dopadla, ju? 😉

debeee
23. led 2015

@lentikalena Holka koukám, že sis to taky vybrala se vším všudy. Já měla taky nějak do 6. měsíce vysoký tlak a bílkovinu v moči, musela jsem na vyšetření ledvin.
Cukr mám jak kdy, ale před 3 týdny mi dělala ten dlouhodobý profil a měla jsem 5mmol a to je prý hodně tak mi raději nasadila inzulín. Píchám 2-2-2jednotek. A to jsem ani o Vánocích nehřešila 😒

lentikalena
23. led 2015

Určitě vám holky napíšu jak jsem v pondělí dopadla.Snad to bude dobrý. 😉

bubulina1983
26. led 2015

@luca16 - Lucí si celá 😀 ??

luca16
26. led 2015

@bubulina1983 Ahojky,stale v celku. Pry je to ale na spadnuti. Tak uvidim, snad do tydne...😉

lentikalena
26. led 2015

Ahoj holky tak dnes kontrola v Českých Budějovicích.Tak snad vše v pořádku.Na 100%kluk.Nabízeli nám ještě přijed jednou tak za čtrnáct dní.Bylo by to lepší vidět. Jak jsem tlustčí tak to nemohli moc prosvítit,ale nemusím.Tak se musím poradit se svým doktorem.Tak jsem moc ráda,že to takhle dopadlo. 🙂 🙂 🙂 🙂

zwalsh
27. led 2015

Ahoj holky držím palečky k miminkům. Já jdu na kontrolní UTZ teď v pátek a jestli bude Peřinka dobrá tak příští týden hurá do Jihlavy. Jak jste brali estrofem? Mám 3 denně ale píšou v letáku že větší dávka má být ráno. Mám to brát ráno 2 a odpoledne 1? Jak jsem nervózní tak vše pletu

bubulina1983
27. led 2015

@zwalsh - ahojky, díky moc, tak to je super, tak ať ti to v pátek dobře dopadne ať je půda úrodná 😀, bohužel já sem toto nebrala, tak snad jiné sanusačky..

marenkaf
27. led 2015

ahoj holky,chtela jsem se zeptat zda nevite na kolik vyjde v sanusu ivf popripade + icsi+PKnikde jsem nenasla cenik,vsude me to prijde desne drahy a na kvalitu me doporucily sanus

suzik161
27. led 2015

@lentikalena no super, gratuluji!!!! Konečně tady bude nějaký kluk v okolí, všude jen samé holky 🙂 🙂 bylo to super, né???
@zwalsh já jsem ho brala taky tak, pokud si dobře vzpomínám 🙂
@marenkaf zkus dát do vyhledávače hanuš ceník a tam to bude, jsem na tabletu a nemohu ti to zkopírovat 🙂

lentikalena
27. led 2015

@suzik161 Ahojky tak to máš pravdu v okolí samá holka 🙂 To bude mít můj Martínek velký výber 😀 😀 😀 .
Super to bylo,ale ze začátku docela nervy.Měla jsem ml.Čudlu a ze začátku do toho pořád čučel a nic neříkal,až pak začal hovořit.Zítra jdu ke svému na utc a krev na ty jaterky. ☹ tak jsem zvědavá co mi na to vše poví 😉 Jinak prosím nikde neříkej že budu mít kluka.Pro mého tatku to je překvápko,tak ať se mu to nedonese. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lentikalena
27. led 2015

@suzik161 A co jinak u tebe nového a jak se maminko cítíš. 🙂

suzik161
27. led 2015

@lentikalena jasně,neboj!!! Martínek je krásný jméno! Budu držet palce zítra! Mě čeká ve čtvrtek ten cukr, jsem zvědavá jak to bude chutnat, děda by prý šel rád místo mě, kdyby to šlo 🙂 ta moje dr to taky tak dělala, chvíli nic a pak mluvila, my tam pojedeme za 3 týdny znova 🙂už se moc těším a doufám, že Denisce něco nepřirostlo, né že by mi to vadilo, ale hladime bříško a mluvíme na ní jménem, to by z toho byl pak Patrik zmatený 🙂

lentikalena
27. led 2015

@suzik161 😀 😀 😀 Tak teď jsi mě rozesmála. 😀 😀 😀

suzik161
27. led 2015

@lentikalena to je dobře, smát se musíme, aby byli miminka veselá 🙂 ve čtvrtek mi do smíchu nebude 🙂

lentikalena
27. led 2015

@suzik161 Já se taky bojím zítřka,ale co se budeme kurňa pořád nervovat.Neprospívá nám to. 🙂 Takže ve čtvrtek se smíchem a žádné nervování.Já pujdu taky zítra nasmátá. 😀

suzik161
27. led 2015

@lentikalena nervy necháme doma a ukážeme mimčům, jak jsme silné maminy a moc se na ně těšíme 🙂 pohladit bříško a smát se 🙂

bubulina1983
28. led 2015

@marenkaf - ahojky, je to strašně indivuduální, záleží na dlouhém / krátkém protokolu, záleží kolik bys musela píchat jednotek hormonů, počtu dní stimulace - ty všechny si musíš platit, výkon jako takový má myslím stejnou hodnotu. Já měla puregon pero 1700 jednotek, ISCI, 5 dní kultivaci + mám 4 v mrazáčku a vyšlo nás to asi na 20000 (ale to už si přesně nepamatuju)

lentikalena
28. led 2015

@suzik161ahoj tak dnes kontrola v Humpolci.Podle té zprávy co nám dali v Budějovicích je vše v pořádku 🙂 ,ale pro jistotu pojedeme ještě jednou.Zítra na tebe budu myslet.Neboj všechno bude v pořádku. 🙂 Pak dej vědět jak jsi dopadla.

suzik161
28. led 2015

@lentikalena to je super, že je to dobré. Dneska ráno jsem si řekla, že když jsem už zvládla 2IVF a všechy ty injekce, že kterých mám strach. Tak mě nějaký přeslazený pití nerozhodí 🙂 kdy pojedete? My tak za 3týdny myslím 🙂 gratuluji moc!!!!

bubulina1983
28. led 2015

Ahoj holky, tak dnes kontrola - velký UTZ ve 32.týdnu, vše v pořádku, budeme mít prý dlouhé a hubené miminko, nevím teda po kom přítel i já máme 170 cm 😀 tak kdo ví co nám tam p. Rybář namíchal 😀 břiško bylo trochu menší, ale že bude mít k porodu tak 3,2-3,4 to stačí až až, další KO za 14 dní, je to pořád kluk 🙂

bubulina1983
28. led 2015

@suzik161 + @lentikalena - holky to je fajn že vám také všechno dopadlo na výbornou, jen tak dál, ať miminka pěkně rostou a za chvilku se vám to taky přiblíží, mám z náš ohromnou radost jak nám to pěkně všem vyšlo 😀 😎

suzik161
28. led 2015

@bubulina1983 to to letí, moc gratuluji, už stříháš metr 🙂 za tuto váhu bych byla vděčná, nu uvidíme 🙂 já jsem zítra zvědavá na cukr 🙂

lentikalena
28. led 2015

@suzik161 Jestě nevím musím tam zavolat tak asi nějak do čtrnácti dnů.Ty se vůbec kvůli zítřu nenervuj.Jsou horší věci než nějakej cukr.Nechval,že nám to všešno takhle dopadlo a budeme konečně maminy. 😀

lentikalena
28. led 2015

@bubulina1983 Ahoj Jani,tak to jsem ráda,že to máš všechno v pořádku.Tak kluka 😀 já taky 😀 A váhu má pěknou.

lentikalena
28. led 2015

@debeee Ahoj mamino,tak,už se ti to krátí.Jak se cítíš? 🙂

lentikalena
28. led 2015

@zwalsh Ahoj neboj se všechno dopadne dobře a budeš šťastná jako mi 😉

marenkaf
28. led 2015

@bubulina1983 ahoh ja uz jednou na ivf byla v Brne na Repromede a tam nas to vyslo na 28 000 zda se me to tam dost drahy,mela jsem kratkej protokol,ICSI+PICSI,picsi jsem mela zdarma jako nejakou akci jinak jeste PK,a pichani jse mela ale na 10 dni,o Sanusu jsem slysela ze je levnejsi a vic si ho vychvaluji

debeee
28. led 2015

@suzik161 Jéé vy chcete dát holčičce jméno po mě? To je od Vás tak hezké 😀 Tak ji přeji holce ať má v životě hlavně zdravíčko a štěstíčko. A neboj ten glukotest není tak hroznej, mě to docela i chutnalo. Říkej si že je to sladký jak cecek, předem se na to duševně připrav a ono to půjde. Mě to taky líčil v hrozných barvách a tak jsem tam šla s tím že to bude jako sirup bez vody a šlo to. Kdyby to šlo šla bych si i přidat 😀 😀

@lentikalena Holka tak to jsem ráda, že jste to všechno tak krásně zvládly a že je prcek takový statečný kluk. My když bez újmy ustály ten odtok plodovky byla jsem na toho našeho kluka hrozně pyšná. Jste šikulky. Tak jen tak dál a tfuj tfuj tfuj

@bubulina1983 Holka já byla včera v HB v porodnici na kontrole a malej má 3100g, má velkou hlavu, tělíčko přiměřeně a krátké nohy 😀 😀 Asi to bude prcek po mě 😀 Doktorka mu nemohla na utz najít nohu pořád sebou hrozně šil, ale pindíka vystavoval luxusně dareba jeden. Říkám pořád že je to Rebel 😀

@luca16 Tak co holka, pořád celá. Včera tam ráno zrovna jedna porodila, to byl výkřik a pak pláč miminka, no hned jsem si na tebe vzpoměla jestli to třeba nejsi ty. A hlas se nám každý den at víme jestli už 😉

debeee
28. led 2015

@lentikalena Jak se to vezme, krom takových těch těhu problémů je mi fajn, ale nervy z porodu mám jak sviň 😀