Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lenik33
7. pro 2015

@evulinka10 Mě na tom nic pohoršujícího nepřijde, nebo je to nějaké faux pas? 😀 Jen ať si zvyká než půjde k porodu 😀.

evulinka10
7. pro 2015

@lenik33 Ne ne, nic ve zlém, jen si ho tam nějak nedokážu představit 😀 Taky bych ráda, kdyby šel k porodu, ale sotva vidí krev, tak jde hned k zemi a myslím, že by na sále běhali spíš kolem něho než kolem mně 😀 😀

lenik33
7. pro 2015

@evulinka10 Sice to asi není úplně obvyklé, ale když jsem se pana doktora Kučery zeptala, jestli může jít manžel s námi, tak odpověděl, že jasně. Pak paradoxně všechno na utz ukazoval manželovi a já jako bych tam ani nebyla 😀

konik_mischel
7. pro 2015

ahoj, prosím o radu, jsem 17. den po UIU, test negativní, MS nedorazila... máte s tím někdo zkušenost? Nevím, jestli mám ještě počkat ( jsem 29.DC) nebo se domluvit s Dr na vyvolávačku... nebo jestli to ještě může klapnout?

veervit
7. pro 2015

@konik_mischel nechceš ještě počkat? Mě to vždy přišlo maličko dyl.. Na vyvolání jsem šla s týdenním až 10 dennim zpožděním. Test už by asi něco ukázal..

fofidi
7. pro 2015

@konik_mischel a nebrzdí ti menzes utrogestan?já vždy 14dni po IUI, když byl test negativní volala do Sanusu, tam řekli ať vysadim utroš a za 3dny jsem to dostala. Myslim, že po 17ti dnech už by měl být vidět duch na testu, pokud by to tam bylo....bohužel 😒

andreee86
7. pro 2015

@monika4350 ahoj, také mám celiakii, tak kdybys potřebovala s čímkoliv poradit, jsem k dispozici. 😉

veervit
8. pro 2015

Ahoj, chci se zeptat. Jsem po KET a nechali jsme si udelat AH (asistovany hatching). Máte s tím zkušenost? Myslím, zda se vam třeba po AH mrně chytlo..

jemi
8. pro 2015

@monika4350 já otěhotněla 3 měsíce po tom co jsem začala držet bezlepkovou dietu (předtím jsme se snažili 2 roky)

tina1mt
8. pro 2015

Ahoj holky, som 11 den po ET a dnes som zacala pocitovat bolesti bruska jako před MS, inak som mala aj před tym bolesti ale boli trochu ine jako dnes. máte s tým obdobne skusenosti. Test som si este nerobila

konik_mischel
8. pro 2015

@veervit
@fofidi díky, utroš jsem vysadila včera tak počkám pár dní a uvidím, jestli se moje věrná kamarádka dostaví 😉 a pak holt hurá na další pokus

monika4350
8. pro 2015

@andreee86 ahojky, zítra jdu k dr. Kučerovi a pak na vyšetření na gastro a jestli se to potvrdí, pořád doufám, že to bude dobré a když ne tak co nadělám, budu moc ráda když se budu mít koho zeptat jak se z celiakií poprat a brzy otěhotnět, už mi bude 37 let, tak pěkný den. 😉

monika4350
8. pro 2015

@jemi ahojky, tak to je úžasný, já jsem z toho teď zmatená. zkoušíme to už 7 let, a už jsem byla 2krát na ketu a bohužel nic, ale doktorka říkala, že celiakie může být jednou z příčin proč se nedaří, ale že jsme to nezjistili už dřív, ale nemám žádné příznaky, tak uvidíme, tak se měj krásně. 😉

andreee86
8. pro 2015

@monika4350 jj, klidně se ptej, co budu vědět, ráda odpovím. 🙂 kromě celiakie mě trápí ještě alergie na sóju, kasein a vejce. Dietu držím přes rok, na gastru mi řekli, že je důležité držet dietu alespoň deset měsíců před IVF. Ale nevím vzhledem k tvému věku, zřejmě to půjde stranou, protože zase je tam to omezení pojišťovny kvůli věku. Tak držím palce ať vše klapne a s dietou se nemusíš trápit! 😉

andreee86
8. pro 2015

@veervit ahoj, držím palce, tentokrát to určitě vyjde. S AH zkušenosti bohužel nemám, ani nám ho nenabízeli. Jak dlouho jsi po KET?

veervit
8. pro 2015

@andreee86 děkuji, kéž by. Včera jsme na tom byli. Takže úplně v začátku

pavlina1976
8. pro 2015

@veervit Ahoj, držím moc pěsti! Hezky ho hlaď ať se pořádně zakousne 🙂

veervit
8. pro 2015

@pavlina1976 děkuji. Doufám že se pořádně zakousne. Pobolívá mě břicho, tak nevim.. Minule jsem to teda neměla, tak uvidíme. Byl by to nejkrásnější dáreček.

andreee86
8. pro 2015

@veervit tak to držím moc palce a za 14 dní se těším na báječné pozitivní zprávy! 🙂 to bude moc pěkný dárek od Ježíška 😉

veervit
9. pro 2015

@andreee86 děkuji, snad to výjde. To by byl ten nejúžasnější dárek po tolika letech

konik_mischel
9. pro 2015

@veervit držím moc palce! určitě to klapne a budete mít nádherné vánoce 😉

veervit
9. pro 2015

@konik_mischel Děkuji moc.

pavlina1976
9. pro 2015

@veervit Určitě bude!!!!!! Už se těším na ty krásný // 🙂.

veervit
9. pro 2015

@pavlina1976 děkuji holky za podporu. Sice jsem zatím v klidu, utíká mi to diky práci na pc, ale už by mohl být alespoň 10.den.. Kéž by jste měly pravdu.

pavlina1976
9. pro 2015

@veervit Je to nekonečný 😒 . A začátky mi taky nevadily a potom takový 6tý den a dál, to na mě vždy padlo 🙂. A budeš testit dřív? Já jsem vždy do 9. den vydržela 🙂. Moc ti držím pěsti 😉

veervit
9. pro 2015

@pavlina1976 já jdu příští týden do práce, tak snad tam mi to bude utíkat dobře.. Minule jsem to po týdnu dostala, tak jsem ani testovat nemusela, tak nevím, jak to dlouho vydržím🙂

fofidi
14. pro 2015

Ahoj holky, tak dnes jsem se v Sanusu rozloučila, dnes jsem 7+3 a odnesla jsem si fotečku 🙂 Za měsíc mě čeká 1screening (už u svého Dr.), tak snad bude vše v pořádku. Přeji snažilkám, ať se brzy zadaří a Všem krásné a pohodové Vánoce 😉

konik_mischel
14. pro 2015

@fofidi držím moc palečky a blahopřeju!

veervit
14. pro 2015

@fofidi nádhera, taktéž držím palečky.

luist
15. pro 2015

@fofidi moc gratuluji