Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
18. kvě 2014

@suzik161 ja jsem byla na imuno a genetice.Na imuno jezdím do Prahy k dr,Malíčkové je strašně fajn,ale asi nové pacientky nebere.A na genetice jsme byli v Jihlavě v nemocnici.kdyžtak se ptj na o potřebuješ,třeba budu umět poradit.Jinak odpočívej a věř že to bude dobré 😉

unkarka
18. kvě 2014

@bubulina1983 ja z ovu testy zkušenosti nemám žádné.
@luca16 věřím že se MS nerozjede třeba se mimísek uhnízdil 🙂 a ty budeš další mamina která nam to tu všem ukáže že to prostě JDE 😀

bubulina1983
18. kvě 2014

@unkarka - tak to je skvělá zpráva,tak moc držím pěsti,aby ti ta práce dopadla,v dnešní době musí člověk brát,co je,pokud nemas vsude příbuzný,to víš ze,na chvilku se odreagujes,vydelas penizky a pujdete zkusit další pokus,to je moc dobrý plan!
Jinak ja jsem přede chvilkou byla na wc,tak na papire trocha hnědého spineni,začalo me bolet v podbřišku,jak kdyby měla dorazit ms,tak taky ležím,vzala sem si taky ascorutin,tak nevím ze by to bylo uhnizdovani...?achjo,ja nevim,proč musíme takhle trpět..

bubulina1983
18. kvě 2014

@suzik161 - ale když byly 2 čárky,třeba budou i zitra,neztracej hlavu,kolikrat spousta holek mělo ms a přesto byly tehule,držím pěsti!!?

suzik161
18. kvě 2014

@bubulina1983 jj, máme mrazáčky, teď chci udělat imuno a v červnu KET 😉

ivekr
autor
19. kvě 2014

@bubulina1983 ahojiky,tak zase na skok za vami, dnes jedu na kontrolu, tak uz nespim :D. Jinak ten ovu ma slabou druhou porad, jen při ovulce (a nebo těhu, ale to nemam zkušenost) je pozitivní tzn.stejně silné čárky.

Holky, vy me teda napínate. @luca16 pokud mas pozitivní test,tak mimisek je tam,hlavně aby tam vydržel, zlobidlo jedno. Jdes na kontrolu proč krvacelas? Uz to ustalo? Nekdy třeba jen praskne cevka a mimiska to neohrozi. Drzim pesticky
Holky moocc vam drzim pesticky. @unkarka super ze si nasla tak rychle pohovor, a co se ti podařilo najit?
Jinak holky, jen technický dotaz. Da se na klávesnici nejakou zkratkou dat ten vas nick kdyz píšu? jak píšu na mobilu, tak je musim porad hledat v textech, bol si je přesně některé nepamatuju. Odpovím na první a pak jak připojuji jména ostatních. Na mobilu je to o nervy (tom mym) nevite!? Třeba?

luca16
19. kvě 2014

@ivekr Dobré ránko, už třetí den mám stejný test – proti světlu tam něco je, ale jako čárka se to snad ani považovat nedá. Dala jsem si ráno poslední utroš a už ho brát nebudu. Domnívám se, že mi jen zvyšuje teplotu a výsledek nebude žádný. Včera a předevčírem jsem sice špinila a už to ustalo, ale přestávám věřit, že ta čárka zesílí. MS zatím nikde Myslíš, že má smysl jít zítra na krev? Budu 14 dpo. Není ještě brzo?

bubulina1983
19. kvě 2014

Ahoj holky,tak já dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/bubulina1983
včera hnědé špinění na papíře na wc, pak nic, dnes tlak v podbřišku jako na MS, na wc opět špinění hnědo-červené, jestli to zítra nevyskočí, tak já mám jasno ☹ jen máme jet zítra na domlouvání prvního pokusu IVF, mám být 20.DC, jen jestli to místo 20.DC nebude 1.DC, v tom případě se to celý posouvá ☹(((
@ivekr - tak ať ti to všechno moc dobře dopadne, a ozvi se jak si dopadla, že je všechno v pořádku !!! jo s tím nickem nevím, taky to tak dělám že musím pořád lovit zpětně...to by mě zajímalo, ale těžko říct, buď přes odpověz, nebo napsat ručně, ale na to sem ještě také nepřišla
@luca16 - tak koukám, že na tom budem dost podobně, akorát já nemám utroš, bolí mě břicho fest, jak kdybych to měla dostat, to je na hovno, na testu už bys měla mít něco vidět, alespoň trochu tu čárku, ale některý testy dělají duchy, no utroš posouvá MS to mám vyzkoušený nevím jak s teplotou..

luca16
19. kvě 2014

@bubulina1983 Teplota ti klesá, a pokud špiníš, je velká pravděpodobnost, že MS přijde. Tady nic bohužel nezmůžeme, musíš počkat ☹ Budu držet palce, aby to zítra bylo 20dc a mohly jste se posunout dál.
Já takto: http://www.fertilityfriend.com/home/48c616 Špinění ustalo a teplota vzrostla. Kéž by aspoň ten test něco ukázal. Mám doma jen mamatest, který je k ničemu. Zkusím zítra ráno jiný, a jestli ani ten nic neukáže, objednám se na Čt na krev, ať mám jasno.

bubulina1983
19. kvě 2014

@luca16 - nno teda, graf u tebe krásný, ale otázka je jaký vliv na to má utroš, a ty jsi dnes 13.dpo, to ještě může být na test brzy, uvidíš zkus jiný a pak jedině potvrzení z krve...no víš co je nejhorší, že teď nevím co bude dál pokud z toho bude u mě MS, tak se mi celý ten cyklus posouvá o dalších 20 dní, mám to po tý laparo takový rozdrbaný, minule MS po 27 dnech a teď po 20?? není to divný? jak to ten kučera pak podle toho spočítá, když mu v tom dělám takovej bordel, vůbec nevím jak teď dál

luca16
19. kvě 2014

@bubulina1983 Netrap se s tím. Tělo dělá to, co potřebuje. Pokud dojde MS, tak to tak má být a Kučera ať si radí. Každopádně si tam zítra zajdi a určitě spolu najdete nějaké smysluplné řešení 😉

bubulina1983
19. kvě 2014

@luca16 - můžu se zeptat jak moc a jaký druh toho špinění si měla...je to takový blbý popisovat, ale co už tady se stejně všechno řeší na rovinu 😉 díky za odpověď

luca16
19. kvě 2014

@bubulina1983 V pohodě🙂 11 dpo to bylo pár hnědých skvrn a 12 dpo mě navíc hrozně bolel podbřišek a vaječníky jako před MS a bylo toho asi dvojnásobek. Né červené ani růžové, ale hnědé špinění a to v krémovém výtoku 😀 To je vážně šílený popis:D Kdo ví, co z toho bude, třeba je to předzvěst MS, jen mi to utroš zabrzdil. Teď se uvidí, když jsem ho vysadila. Vaječníky mě bolí pořád☹

bubulina1983
19. kvě 2014

@luca16 - ty tak jak je to hnědý tak je to dobrý, teplota se ti drží stále nahoře mohlo by to být v pohodě, uvidíš co to udělá zítra, u mě to je na hovnajs, já už krvácím červenou, jsou tam kousky sražený krve, takže já končím se statistikou a ponižuji průměr těhotenství o 1.

luca16
19. kvě 2014

@bubulina1983 To mě mrzí, jak to možné těhu, ze kterého jsme se mohli radovat, tak i fakt, že se ti celý proces na IVF posouvá o tři týdny ☹ Co naděláme, že. Třeba tě budu zítra následovat.

raniha
19. kvě 2014

@suzik161 na genetiku tě pošlou v Jihlavě, je tam paní doktorka z Brna. Telefonicky se tam objednáš. Vezmou vám zkumavku až tři krve, proberou s tebou genetickou zátěž, rodinné onemocnění, nakreslí si rodokmen. Na imunologii jsem byla v Praze v Imunnii (na Karlíně), vlastně bylo to taky doporučení ze sanusu, že třeba v pardubicích mají zkreslený výsledky že s nimi nemají moc dobré zkušenosti. Tam se objednáš telefonicky..jedeš prvně na odběry ňáké úterý, tam vezmou krev (manželovi míň, tobě víc), manžel půjde dát spermíky, vyplníte dotazník a potom si jedete pro výsledky a konzultaci co a jak dál 😉

ivekr
autor
19. kvě 2014

Ahoj holky, tak jsem zpět. bubukinko to me mrzi ze to nevyšlo, ale uvidis,ze vse zle k něčemu dobre,tak nevadi ze se ti to posune, hlavně, ze se to hne.a treba to vyjde samo dalsi ovulku, co ty vis.
Luci,graf mas pěkný, ja bych na tu krev zasla,za to nic nedas.nez byt v nejistote....
Jinak my dopadly dobře, mimiska se maj k světu. Ještě mame léky a zůstáváme na neschopence, ale vypadá to lip.jen nedelala vnitřní ult, aby nedráždila čipek a přes bříško nebylo moc placentu vidět, ale čipek ze je ok,a spineni nevadí. Nesmi byt červená a ta tuk tuk už neni a doufám nebude.
4.6.jdeme do brna na screening a 9.6.zase k me dr
dr.na kontrolu, ona ma ale cely cerven dovcu, takze nějaký zástup bude.

luca16
19. kvě 2014

@ivekr Tak jsem se objednala na zítra ráno na krev, ale při mém štěstí dostanu do té doby MS 😀 Jsem ráda, že se vám tak dobře daří. Jen tak dál a hlavně žádné komplikace.

suzik161
19. kvě 2014

@bubulina1983
@luca16
@raniha Ahoj, tak snad to rozrazím já!!! Mám hCG 95, což znamená, že jsem těhotná. Jen krvácím, takže jsem dostala Utroš a musíme doufat, že se to embryo udrží a neodejde. Ve středu mě čeká zase krev a moc doufám, že bude hodnota jednou taková. Jdu ležet a ani se nehnout. Jinak ráno byla čárka zase líp vidět, ale ve vzteku jsem ji zase vyhodila, takže budu doufat, že bude zítra zase lepší a ukážu vám ji. 😉 😒

bubulina1983
19. kvě 2014

@suzik161 - no nekeceeeeej 🙂 tak to je prosím skvělá zpráva - teda prozatím, jen aby to hcg rostlo,a nebylo to jak píšeš biochem., ale snad ne!!! tak si doma na neschopence? musíš odpočívat, kde si byla na krvi, dnes v Jihlavě u koho, co ti řekli na to krvácení, a bylo to jako při MS, myslíš že můžu taky doufat 😉 kež by...
jinak holky - u nás zítřek zrušen, volala sem do JI že krvácím a vypadá to na 1.DC místo 19.DC, tak se šla sestra zeptat Kučery, tak mi vzkázal po ní že mám přijet zase až budu mít další 20.DC že se to tak prostě musí zahájit, takže my máme zase 19 dní čas, achjo, no leda že bych byla případ jako tady @suzik 161, čemuž nevěřím

luca16
19. kvě 2014

@suzik161 Pááááni, to je super. Takže přeci se povedla další těhulka. Takže teď se přitluč hřebíkama k posteli, pořádně si podlož záda, ať se ti dobře leží a já budu z dálky taaaaaahle moc držet palce, aby ta kontrola příští týden vyšla na výbornou 🙂
@bubulina1983 Uvidíš zítra nebo pozítří, třeba teplota zase vzroste a objeví se //. I to se stává, že po dobu MS klesne teplota a následně stoupne.

suzik161
19. kvě 2014

@bubulina1983 jj, dobrá zpráva to je, ale jsem nohama na zemi a může se stát cokoli. Hladím bˇŕiško v posteli a přemlouvám ho, aby u mě zůstalo. Jsem doma od ET. Byla jsem v 10hod. v Jihlavě u Kafky, vzali mi krev a tam zjistili 95hCG a ve středu se uvidí co a jak. Samozřejmě budu zítra dělat test, ten byl dneska zase silnější. Určitě doufej, já to už vzdala, ale mám zase jiskřičku naděje, každopádně vím, že otěhotnět můžu. Četla jsem teď diskuze a docela se to stává, že první menstruace přijde a holky jsou těhotné, taky mi to říkaly dnes sestry na recepci, mám je tam fakt ráda, jsou super.
@luca16 hned ve středu tam jedu, ležím a odpočívám a smiřuji se s vložkama 😀 vždy jsem používala tampóny, ale mám používat vložky, což je hrozná změna, co bych pro prcka, ale neudělala

luca16
19. kvě 2014

@suzik161 budu mít úplně stejný problém 😀

suzik161
20. kvě 2014

@raniha
@luca16
@bubulina1983 Ahoj holky, krvácení přestalo, jen čárka malinko zeslábla, ale prcek tam určitě bojuje 😀 A když náhodou ne, tak v červnu KET a to už 100% dopadne dobře.

bubulina1983
20. kvě 2014

@suzik161 + @luca16 + @unkarka + @ivekr + @raniha - tak holky u mě to rozhodně na těhu nevypadá, teče to ze mě horem spodem, dnes jihlava zrušena, musím si tam zavolat a objednat se na další 20.DC, takže u mě se to také posouvá až na červen ☹ tak doufám, že se pročistím a pak už tam bude ideální prostředí pro uchycení miminka
@suzik161 - držím pěsti aby bylo zítra hcg zase a kus vyšší, a když ne tak se v červnu budem podporovat na dlaším pokusu 🙂
@luca16 - co ty jak jinej testík, něco tam je vidět? co MS dorazila, nenapínej nás

luca16
20. kvě 2014

@suzik161
@ivekr
@unkarka
@bubulina1983 MS nedorazila, testík zesílil a krev je pozitivníííííííí🙂 Za týden znovu na krev a první utz, jestli je vše, tak jak má. Dr. říkal, že sice jsem těhotná, ale zatím je vše nejisté. Ale i tak to bereme jako obrovský úspěch, že to jde. Derou se mi slzy do očí. Jestli tam příští týden uvidím něco v děloze, tak se určitě rozbrečím 😀

suzik161
20. kvě 2014

@luca16 super, moc gratuluji!!!! To věřím, i pro mě je to velký úspěch, že se to aspoň takhle povedlo 😉 já se toho bojí zítra, že še rozbrečím, když to bude zase positivní. Jedu až odpoledne, Kafka slouží od12hod. To bude doba, ranní test to jistí.

luca16
20. kvě 2014

@suzik161 Děkujiiiii. Ráno si dej něco dobrého, dopoledne si pusť nějaký pěkný film a uvidíš, jak ti to uteče. Určitě to dobře dopadne. Teď už to přeci musíme dotáhnout do konce, když nám to dalo tolik úsilí, ne? 😉

suzik161
20. kvě 2014

@luca16 já bych to dotahla, snad má prcek stejné mínění 😀

raniha
20. kvě 2014

@bubulina1983 To bude určitě znamení..a určitě pozitivní 😉 Není kam chvátat..v červnu je to ideální 😉
@suzik161 Nožky hore a odpočívat..kdy jdeš na další kontrolu?