Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

ivekr
autor
12. srp 2014

@debeee nene, doporuceni domu žádné. Prevoz domu v pohode.samo nikam nejet litat do obchodu a tak. Ja si vic polozila sedačku abych nemela brisko moc v sedě (ale sezeni mi vadi i ted,asi jak jsou 2) a normálně jsme dojeli. Doma jsem se převlikla,lehla a uz lezela.prvni 2dny úplně jen wc a jidlo a pití. A pak uz jsem prelezla do obýváku a pplehavala tady.prostě nic nedelat jako kdyz 2dny nemas ruku. A dostala jsem magnesko tablety a jedla 6tablet týden denně a zbytek pak po 3. Takže pokud dodrzis odpocinek,nebala bych se. Ony jsou i takove ženy, které po odběru jedou narychlo neco zařídit a tim si to pohnoji.me týden doma nevadil. Jinak u dvojčat je riziko potratu 10x vyssi nez u 1mimi a stejně jsem to podstoupila. Vůbec jsem nevahala. Rikala jsem si,ze jak to ma.byt to bude,ale cele tehu se bat ze bude mimi nemocne by bylo pro nas sileny. Klidně se ještě ptej. Ale lepsi je mozna nevědět a být překvapená co dělají, nez mit zjištěné info od jinud a pak se stresovat ze to delaji jinak. Ja verila doktorům a jen jsem vedela,ze zapichnou pod ult jehlu a nic vic. Ale nebylo to ani bolestivý. Jak brani krve, takovy lup a bylo to tam. Nesmis se samo vubec pohnout.

bubulina1983
12. srp 2014

@terezmachy - ahojky, držím moc pěstičky, já mám taky kučeru, jsme po 1.úspěšném IVF/ISCI já teda měla utrogestan, ale nic zvláštního se neděje, ten gel jak tu říkali holky, co ho měly, začne hrudkovatet a hnědnout, hlavně si to neštourej ven 🙂 já nevím jakou si měla kultivaci, já měla 5 denní 1 embryjko a test sem měla 6.den s pididuchem, ale záleží jak komu se to ukáže a záleží na kultivaci, ale 8.den je ještě brzy...vydrž tak 2 dny...
@lentikalena - ahoj vítej mezi námi, já jsem taky divotvorný úkaz 1.úspěšného IVF / ISCI
@debee + @ivekr + @luca16 + @elisc + @raniha a ostatní kterým se to ještě zadaří - už se těším, doufám že holky nezůstane jenom u slibů a že se opravdu sejdeme

luca16
12. srp 2014

@bubulina1983 Se mnou můžete počítat 😉

lenkas26
12. srp 2014

@suzik161

@bubulina1983
@elisc
4au holky tak hcG sice vzrostlo ale jen málo.Udělala mi ultrazvuk a je tam kousek tkáně který se zavrtal a nechce se pustit takže bohužel.Kontrola příští týden a pak asi laparo jestli se ta mrcha nepustí.A to se mi ještě udělaly cysty na pravym vaječníku takže katastrofa.Příští týden tam už je naštěstí Kučera tak to s nim pořádně proberu se Skurly jsme nic kloudnýho nedostala.No máme ještě jednoho mrazáčka tak to zkusíme v říjnu znovu.Přeji vám všem úspěšný těhulkování držte se pa

elisc
12. srp 2014

@lentikalena Ahoj, my také chodíme ke Kučerovi a také spokojenost.
No, my navštěvujeme Sanus o něco déle. Loni jsem začínala v Pardubicích ( za boha jsem nechtěla ke chlapovi a tam je doktorka), ale kvůli dojíždění jsem přešla do Jihlavy a spokojenost. V únoru jsem pak podstoupila první neúspešné IVF, pak mi dělali imuno a zjistili mi protilátky. V červnu jsme se pustili do boje znova a příští týden jdu na 1.UTZ, doufám, že bude srdíčko 🙂
A proč jdeš na předoperační? Budou Ti dělat laparku?

elisc
12. srp 2014

@lenkas26 Ahoj, to mě moc mrzí, věřila jsem v zázrak. ☹ Snad se Tě cysty sami pustí a v říjnu to vyjde.
Ten mrazáček bude určitě vítězný.
Jinak se Škurlou jsem taky moc spokojená nebyla,
informace žádné a ještě mě nechá čekat 3 týdny na 1.UTZ - holomek 😀

bubulina1983
12. srp 2014

@lenkas26 - ahoj Lení, hmm, tak to mě mrzí, a naděje byla viď...to se nedá nic dělat, asi miminko ještě nemělo to správné prostředí, ty cysty jsou mrchy, tak jen hlavně aby to laparo dopadlo dobře a vše ti tam pěkně vyčistili...já byla taky na laparce v Havlíčkově Brodě - mohu jen doporučit, všichni tam byli úžasný a strašně hodný...tak určitě se dáš brzy do kupy tělo si mezitím odpočine a pka hurá do mrazáčku 😀 musíš tomu věřit, strašně moc !!! zatím se opatruj s zase nám napiš jaký je další vývoj...jo jinak pan doktor Škurla je 🤐

bubulina1983
12. srp 2014

@elisc + @lentikalena - nopředoperační asimyslí to jak jsmebyli mi před pokusem na IVF, no a spočívalo to v tom, že mě Kučera poslechl jestli mám krevní oběh a srdce a jestli dejchám a mám plíce 😀 😀 to bylo celé vyšetření, to se dělá před narkozou přece

elisc
12. srp 2014

@bubulina1983 Odpovídám trochu opožděně, ale chlap obsadil PC a hrály se tanky 😖
No nevím jestli zrovna u mě je chuť na sladké nějaký ukazatel. Čokoládou se láduju, co si pamatuju 😀
Vždycky jsem si říkala, že první by byl fajn kluk, ale teď když myslím na mimčo, vidím holku 🙂 Necháme se překvapit ( teda jen do doby než to půjde zjistit 😀 ) A dokud nebude srdíčko, mám strach nad jménem i jen přemýšlet. A to normálně pověrčivá nejsem 🙂
A co vy? Máte jména? Bude mít chlap nějaké hlasovací právo? 😀

elisc
12. srp 2014

@bubulina1983 no já jsem si právě říkala, jaké předoperační, když mě akorát poslechl 😀

terezmachy
12. srp 2014

bubulina1983:Ahoj děkuji za přijetí dneska ráno jsem začala krvácet takže asi máme vyřešeno, volala jsem do Sanusu, když se mi to rozjede úplně tak je to špatný, myslela jsem si že už všechnu smůlu máme za sebou,ale to je život asi, jinak ostatním držím palečky

terezmachy
12. srp 2014

Měla jsem 5denní kultivaci a 1 embyro ze 7 mě zbyly 2 a jedno mám zamražený, přitom o tomhle mi říkali jak je skvělý a je velká šance

bubulina1983
12. srp 2014

@elisc - no nekecej že se u vás taky paří tanky?? 😀 ten můj když má chvilku tak to tady taky furt mastí...už má 7-čkovej tank tak už je štastnej 🙂 jak malý děti? a jakou ty máš pracovní dobu že si doma🙂 hehe neboj se srdíčko bude určitě a bude tlouct jak o život..., kdyže jedeš??
Já jsem totiž strašná nedočkavka a nechápu jakmě nekdo může říct, hm je tam gestační váček přijedte za 3 tejdny no chápeš to..☹ já jsem vždycky chtěla první holčičku, ale nakonec to je jedno, včera jsem se ptala muže jak budeme malýmu říkat, jaký mu dáme jméno, tak prej že Benjamínek 😀 blbeček, nevím moc sem o tom ještě nepřemýšlela, když stojím na gyndě u mé doktorky v čekárně, tak má dveřích kalendář se jmény, tak si je čtu furt dokola, ale nevím nevím, pár tipů mám, ale spíš na holčičky než na kluky...no asi to bude na vzájemné dohodě, líbí se mi stará česká jména - rozhodně to nebude esmeralda, sebastian a pod. hrůzy

bubulina1983
12. srp 2014

@terezmachy - krvácet znamená hodně nebo jenom špinit? ještě nemusí být nic ztraceno třeba se jen zavrtává, no uvidíš, každopádně moc držím pěstičky, tak to jste měla taky pěkné emryjko s maxim.kultivací, a nějaká ostatní vyšetření máte? a pokud se ti o tom chce mluvit, co již máte za sebou? tak když bude nejhůř tak máte ještě mrazáčka, někdo nemá ani to... 😉

elisc
12. srp 2014

@bubulina1983 Teď jsem v práci, pracuju od 6:00 do 14:00
Když mě chlap štve, vyhrožuju mu, že mu to odinstaluju, to má větší efekt, než kdybych mu vyhrožovala, že bude rok bez sexu 😀 😀 Na kontrolu jdu v úterý. Příští týden touhle dobou už budu vědět na čem jsme.
No já jsem vždy chtěla kluka Tomáše po chlapovi, jenže mám i bráchu stejného jména, tak dáme něco jiného podobného. A holka moc nevím.
Hele já jsem se podle taťky měla jmenovat Sharon, asi v té době frčel Základní instinkt, naštěstí když přišel porod, byl tak v šoku, že mě pojmenoval po mamce, uf 😀

bubulina1983
12. srp 2014

@elisc - aha, já jsem si říkala že jakou bys to měla pracovní dobu, že bych to s tebou vyměnila 🙂 a ráno ti nedělá problémy vstávat takhle brzy ? jojo, jak tu bručí tanky tak jde všechna romatika do háje 😀 i kdybych tu chodila nahá 😀 ježíšš marjá no to by bylo góll, chudinko ještě že si to ten tatík rozmyslel, podle mě jsou takovýhle jména za trest, já jedu taky v úterý v 10.45...nepotkáme se? a po mamce je to jak? eliška 😉 ?

elisc
12. srp 2014

@bubulina1983 Já jsem si říkala, že ten můj nick zkresluje, to jen, že se mi líbí jméno Elizabeth ( ale holce bych ho nedala) Mamka se jmenuje Helena a já jsem už 4. v řadě po prababičce a babičce 😀 V tradici určitě pokračovat nebudu, to jméno nesnáším už od mala stejně jako mamka a babička, ale stejně mi ho museli vrazit 😀 Já jdu 10:00, tak to se těsně mineme

terezmachy
12. srp 2014

bubulina1983:no spíš taková špinění, stejně jako každý měsíc takže nedoufám v to že se zastaví,šíleně mě bolí břicho to si myslím že taky není moc dobrý, máme genetiku nejdřív jsme čekali 2 měsíce a vden kdy měly být výsledky paní doktorka volala že se něco v laboratoři pokazilo takže jsme čekäli jěště 2 týdny, jinak žádný jiný vyšetření než se normálně dělá nemáme, problém je v manželovi jsem zdravá,

suzik161
12. srp 2014

@lenkas26 Leni, vím, že to teď bolí, ale neboj za chvíli to přebolí a budeš se těšit na další pokus, protože jednou to vyjít musí nám všem ☹ Zase do toho třeba půjdeme spolu

suzik161
12. srp 2014

@bubulina1983 Ahoj, tak imuno v Praze máme za sebou, od 1.7. jsou přestěhovaný do vedlejší ulice a je to tam pěkné. Manžel říkal, že je to skoro jako Sanus jen o kousek menší 😀 takže to zvládl, šikula můj. Zítra nás čeká genetika v Brně, tak uvidíme.

Jinak vás všechny neustále sleduji i když se nezapojuji do debat a držím vám palce!!!

bubulina1983
12. srp 2014

@suzik161 - ahojik, super, takže za 3 týdny budou výsledky a zítra to bude co taky odběr krve a rozbor gen.dědičných nemocí asi ne..? určitě se něco odhalí to jinaknení možný, a potom až se to začne léčit tak sto podaří, podívej na @elisc - taky byli na imuno dostala léky a zadařilo se, tak to stejné bude u vás.. ale do debat se s námi klidně zapojuj 🙂 my tě rádi uslyšíme, no teda si tě přečteme... tak dej vědět zase co další posun..
@elisc - tak teda milá elis neřekla bych že si Helena 😀, ale tak jméno sem jméno tam, tak své dcerce dáte lepší a helena 5. už to nebude 🙂
no to asi jo, vždycky to tam je tak maximálně na 15 minut a šup ven

bubulina1983
12. srp 2014

@suzik161 + @elisc - a dá se tam prosím tě nějak nekdě zaparkovat přímo u toho?? to je ta thámova ulice?

elisc
12. srp 2014

@suzik161 Počkej, kam přestěhovali? Holky, abych já místo v Praze neskončila v Brně 😀
Takže už ne Křižíkova? @bubulina1983 Budete to tam muset v pátek omrknout a dát mi info

suzik161
12. srp 2014

@bubulina1983 jj, to bude krev, doufám, že ne jako dnes 5zkumavek 😀 a genetický pohovor. Jj, je to Thámova, my tam byli dnes před 7hod a bylo tam místa spousta, sestra říkala, že tenhle čas je super, pak je to s místem hodně blbé.
@elisc Budeme se stěhovat tady ve vesnici do svého baráčku, který doděláváme, tak do 2měsíců bude stěhování 😀 je to o pár baráků vedle 😀

lentikalena
12. srp 2014

Ahoj holky,já nejen,že jsem tu nová mezi vámi,ale zároveň hodně věcím nerozumím.Mám hotový všechna vyšetření.V pátek jedu do Jihlavy na krev a sestřička říkala,že mi udělají předoperační vyšetření a zajímalo by mě jak se bude dál postupovat.Moc děkuji za vaše odpovědi 😉 🙂

lentikalena
12. srp 2014

@elisc pujdu pod narkozu tak asi proto.

unkarka
12. srp 2014

ahoj kočky to se nám to tu ale rozrůstá.No mi zatím nic neřešíme 🙂 ale dneska mají padat hvězdy ve velkém tak všechny SNAŽILKY šup šup ven a přát si něco po čem moc toužíte a vy ostatní můžete taky 😀

bubulina1983
13. srp 2014

@lentikalena - ahojky klidne se ptej, my co to už máme za sebou tak ti určitě odpovíme,nebo když si přečteš tuto diskuzi trochu zpět, tak to tady meleme furtkolem dokola 😀 předpokládám že jste před prvním pokusem na IVF? co máte za sebou, a kde je probém, pokud o tom chceš mluvit?

bubulina1983
13. srp 2014

@unkarka - no jo, někdo na nás prdí, tak sem přibývají nové účastnice zájezdu, samozřejmě si dělám srandu 😀 jak se jinak máš? co v práci, už máte po dovolené? už je to volnější, kolik si zabila mladejch na brigádě 😀 a jak to s vámi vypadá, zkusíte to ještě letos? poslení pokus máte ještě viď?

unkarka
13. srp 2014

@bubulina1983 v práci je to stále náročné.Brigadníci na facku ale ja s tím nic neudělám bohužel.Jinak s pokusem letos vůbec netuším nějak o tom nemluvíme.My se ted hlavne skoro vůbec nevidíme tak je to takové divné.A jak je tobě mamino :D