Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lenik33
19. říj 2015

@hankazm2 Drz se a dej vedet,jak jsi to snasela a kolik je vajicek 😉 .

veervit
19. říj 2015

@luist ty sis pichala sama? Ja musela do nemocnice... Ty jo, že těm našim chlapům dáváme zabrat že? Já vždy dělala scénu, moc se bojím a přitom to neni skoro cítit🙂

sarasanus
19. říj 2015

@luist taky drzim palce, jak pisou holky, narkoza je v pohode, potom ty bolesti jsou horsi nebo aspon u mne byly, ale to piti a nutridrinky to velmi zlepsuji... A kazdy to ma jinak, treba zrovna Tebe nebude bolet vubec nic. Verim tomu, ze budes mit predcasny darecek na Vanoce!! 😉 hodne stesti!!

luist
19. říj 2015

@veervit ne sama ne manžel je zdravotnik..takže všechny injekce ma v kompetenci on.

luist
19. říj 2015

@sarasanus moc děkuji za podporu ve středu jdu na to tak pak písnu kolik je vajíček... 😉

evulinka10
20. říj 2015

Ahoj holky, tak jsem dneska ráno volala opět embryologovi a z 3 oplodněných vajíček se 1 vajíčko zatím vyvíjí dobře, ale ty 2 zlobí ☹ tak doufám, že to dají a budeme mít do pátku pořád 3 😉

veervit
20. říj 2015

@evulinka10 Ahoj, nám taky zlobily a nakonec jsou zamražene. Nevěš hlavu, určitě to doženou. A když jsme se o tom bavili s doktorem, tak říkal, jsou nějaké tabulky, kterých se drží, ale že je to jak u lidi, někteří jsou vysoke, druzí male... Neboj, oni to zvladnou😉

evulinka10
20. říj 2015

@veervit Díky moc za info, docela jsi mě uklidnila, taky říkal, že to nic neznamená, že se můžou vzpamatovat, ale člověk už hned myslí na nejhorší 😉

pavlina1976
20. říj 2015

@evulinka10 Neboj, hlavně, že jedou dál, doženou to 🙂. A hlavně někdy se chytí právě to horší kvality a to nej nej bohužel ne 😉

sarasanus
20. říj 2015

@evulinka10 presne jak pisou holky, jeste bych nehazela flintu do zita, dokud uplne neodpadnou, nam se taky tam nejak divne vrteli, chvili moc rychle pak moc pomalu, je to divny se takhle o tom bavit co?? 😀 neboj to daji!! Oni potom na konci nejak hodnoti prubeh po celou dobu te kultivace, tak treba se chyti vsechny co mate, hlavu vzhuru!! Drzim palce

hankazm2
20. říj 2015

@lenik33
@veervit
Tak holky mam po odběru, břicho trochu bolí, ale dá se to.
Odebrali me 14 vajíček a když jsme odcházeli tak nám sestra říkala, že všech 14 je zralých 😊 zitra volam, tak snad zase budou pozitivní zprávy.

pavlina1976
20. říj 2015

@hankazm2 No super, moc gratuluju 😉 . To bude panečku sněhuláčků 😉

lenik33
20. říj 2015

@hankazm2 Krásná úrodička. Jak píše pavlina1976, mohla by se povést i kupa mrazáčků 😉 .

veervit
20. říj 2015

@hankazm2 nádhera! Úžasný počet. To je množství. A bylo to rychle že? ?

hankazm2
20. říj 2015

@pavlina1976
@lenik33
@veervit dekuji, z toho sem mela obavy, kolik jich bude hotových a tohle sem nečekala. Jen doufám, ze jich bude dost i po testech. Mam geneticky problem, tak snad bude nejake uplne zdrave...

jitule1978
20. říj 2015

Holky také chodime s manzou už chvilku do.sanus jihlava jsem po první IUI a vypadá to ... dneska neúspěšně ...chci se zeptat nevíte některá jestli třeba v Sanusu neni možnost IVF na splátky?vim ze jinde to už jde.dekuji

zwalsh
20. říj 2015

@pavlina1976 jasně určitě budeš a když je ti špatně tak je to vlastně dobře jen ti přeji aby o nebylo tak dlouho jak u mne 🙂 držím palečky

hankazm2
20. říj 2015

@veervit jinak fofr to byl pořádný. Než sem se nadala byla jsem vzhůru. A ten personál, to se nedá ani popsat, jak jsou všichni hodni.

veervit
20. říj 2015

@hankazm2 To jo, jsou tam úžasný lidi. Všichni na svém mistě. Ještě že tak. Já tam vždy jdu s úplným klidem, vubec ne jako k doktorům...

luist
21. říj 2015

Ahojte, tak odběr mám za sebou. A musím říct že super personal, prostředí prostě vše. Jinak máme 6 vajíček a snad budou všechna Ok. To zjistíme zítra ;) at máte všichni takový hladký průběh

veervit
21. říj 2015

@luist Ahoj, tak, máš to za sebou, paráda😉 A jak ti je po odběru? Dobrý? Počet je taky dobrý, hlavně ať se pěkně vyvíjí😉

veervit
21. říj 2015

@evulinka10 ahoj, tak co mrňata? Dobrý??

evulinka10
21. říj 2015

@veervit Ahoj, dneska jsem volala a to jedno embryo se zatím vyvíjí, tak jak má, ale ty 2 pořád zlobí !! zítra to prý bude zlomové, tak doufám, že se proberou a budou pěkně makat, tak jak mají 🙂

luist
21. říj 2015

@veervit jj je to dobrý jen když odezněly leky od bolesti tak to břicho citím ale nijak zvlášť bolestivě.. sem ráda že mužu normálně fungovat 😀 teď už jen volat co ti malý bojovníci 😉

veervit
22. říj 2015

Ahoj, tak jak jste na tom holky čekatelky? Jak se prďolky vyvíjí?? Všem moc držím palečky!

elisabett
22. říj 2015

Ahojky,holky chci se zeptat za jak dlouho po vysazení antikoncepce mám čekat menstruaci,doktor říkal tak do čtyř dnů,už je to deset a furt nic.Čekám na ni ,jak na spásu,aby se to konečně nějak rozjelo.
Ještě se zeptám po tom odběru vajíček vás pustí hnedka domů?Jinak všem držím palečky 😵

pavlina1976
22. říj 2015

@evulinka10 Tak jak? Moc na ty tvoje zlobilky myslím! 😉

evulinka10
22. říj 2015

@pavlina1976 Ahoj, tak to jedno embryo se vyvíjí nadále dobře, tak mně embryoložka říkala, že po domluvě s panem doktorem, mně ho asi zítra zavedou a že ho nikam posílat na vyšetření nebudou, ale vše se uvidí až ráno, tak snad bude vše OK 🙂 jsem napnutá jak kšandy 😀 😀 😀

pavlina1976
22. říj 2015

@evulinka10 Tak to je super 🙂. Moc na tebe myslím ať se pořádně ten bojovník zakousne 😉 . A ty dvě nechají ještě jestli to doženou? 😉 Bylo by to moc fajn!

luist
22. říj 2015

Ahojky tak mi mame z 6 odebranych 3 oplodnena tak uvidime zitra jak se snaží už až jedno máme zpátky 😅