Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
15. pro 2015

Tak u nás asi happyend nebude ☹ začala jsem trochu špinit. Stejně jako minulý pokus 9-ty den☹ ach jo...

andreee86
15. pro 2015

@veervit ahoj, nevěš hlavu, to určitě ještě nic neznamená, zašpinit podle mě můžeš. Určitě to dobře dopadne. Nezkoušela jsi testnout?

veervit
16. pro 2015

@andreee86 ahoj, moc moc doufám, že to nic neznamená. Dělala jsem test ve 4 hod, kdyz jsem brala léky a nic a teď jsem na to koukla a úplně maly dušík tam vidím, tak jdu pro citlivější, jestli by mi to neukázalo.. To jsou nervy☹

suzik161
16. pro 2015

@veervit já jsem špinila do 3.měsíce. a teď jsem znovu uspala malou 🙂 takže buď hlavně v klidu, vím že se to lehce řekne, ale je to tak!!

veervit
16. pro 2015

@suzik161 děkuji za povzbuzení. Uvidíme.

pavlina1976
16. pro 2015

@veervit Ahooj, jdu tě taky povzbudit a potěšit 🙂. Jestli je tam dušík, tak je to super! To se pořádně dělá místečko 🙂. Koukni mi do blogu, tam uvidíš mýho dušíka 9tý den.....A špinila jsem do 9tt, byly to nervy! Tak se pokus uklidnit a zítra zkus zase testnou 😉 . Špinění nevadí, hlavně, že to není krev!

veervit
16. pro 2015

@pavlina1976 Děkuji, vy jste tak hodné🙂 No to ty máš vidět hotove dalnice! Mě už z toho beztak bzíká a vidím neviditelné.. Teď se nedá stejně nic, než jen doufat.. Tak doufám. . Už ani nešpiním, tak snad..

lenik33
16. pro 2015

@veervit To bude dobré, zkus co nejvíc odpočívat, může to být trošku stresík teď před Vánoci 😉.

pavlina1976
16. pro 2015

@veervit Bude to OK uvidíš 😉 . Taky jsem je měla // po limitu časovém, byla to doba, než se objevila druhá 😀 .

veervit
17. pro 2015

Tak test prázdný. Dnes vubec nic..

lenik33
17. pro 2015

@veervit Dokud nezacnes krvacet,tak to neodepisuj 😉 .

luist
17. pro 2015

Ahoj holky prosim vás další pokus se počítá pro pojišťovnu přesně 3měsíce..? A je to od vložení či kontrolní krve?

pavlina1976
17. pro 2015

@veervit Neeee, ještě to nevzdávej! Ale přesně vím jak ti je ☹ . Zkus zítra, hcg roste ob den 🙂 . Držím moc pěsti!!!!!

monika4350
17. pro 2015

ahojky, to jsou teda zprávy, ale určitě se zadaří. už jsme byli na Imuno a na gastro. mám na 90% celiakii. pro výsledky si jdu 7. ledna. byli jsme 2 krát na ketu předtím. tak asi budu muset držet rok dietu a pak znovu na testy a pak to celé znovu, no nevím jestli to vůbec zvládnu, ale určitě nejsem jediná a dám to už kvůli miminku, tak přeji Všem Krásné Vánoce, těm kteří čekají na jakékoliv výsledky ať je vše ok a hlavně myslete pozitivně i když je to někdy těžké. ahoj.

andreee86
20. pro 2015

@veervit ahojky, tak jak jsi na tom a jak se cítíš? Kdy jdeš na krev? 😉

veervit
21. pro 2015

@andreee86 ahoj, test nic, ms nic a krev dnes... Již jsem to obrečela a jedeme dal..

pavlina1976
21. pro 2015

@veervit Ahoj, ach jo ☹ . Tak ještě dnes krev, je ještě malá naděje 😵 . A budeš vědět výsledky dnes?

pavlina1976
21. pro 2015

@monika4350 Ahoj přeju ať to rychle utíká a výsledky se lepší co nejdřív! nic jiného nezbývá než se zakousnout a jít dál, známe to všechny ☹ . Přeju krásné vánoce a hodně sil, příští rok to jistí!!!!! 😀

veervit
21. pro 2015

Tak u nás nic nového. Nepovedlo se a ihned jak dostanu ms začínám s přípravou na další KET.. Máme posledního mrazáčka, tak hurá do toho.

pavlina1976
21. pro 2015

@veervit Je mi to moc líto ☹ . Ach jo ☹ . Přeji moc štěstí v příštím pokusu 🙂 . 🙂 Je poslední, čeká takovou dobu, tak to bude ten nejlepší, jak se říká nejlepší nakonec! 😉

konik_mischel
21. pro 2015

@veervit to mě mrzí, ten další určitě vyjde a bude to pašák. My dnes byli na dalším UIU, tak teď 14 dlooooouhých dní čekání....

andreee86
21. pro 2015

@veervit ahoj, moc mě to mrzí, ale nezoufej, další pokus určitě vyjde, budu držet palce. Užij si v pohodě a v klidu vánoční svátky a pak hurá do boje. Přeji hodně sil.

veervit
22. pro 2015

Děkuji holky za podporu. Pevně v to doufám, že příští pokus bude ten pravý. Můžu se zeptat, jaké je pak možné vyšetření? Chtěla jsem jít už teď a p. Kučera mi řekl, že žádné vyšetření zatím není třeba.. Prý jak máme mrazáčky, tak je vidět, že fungujeme.. Chtěla jsem jít už teď, neb mi je strašně zle po utroši, už jsem ho nechtěla brát ale budu muset ihned navázat další kolo..

veervit
22. pro 2015

@konik_mischel mooc držím palečky, ať ti to vyjde!! A hlavně, ať ti to rychle utíká😉

pavlina1976
22. pro 2015

@veervit No já úplně s tímto tvrzením tedy nesouhlasím, měli jsme opravdu hodně pokusů, dokonce se povedlo 7 mrazáčků, a bohužel bez imunologie se žádný pokus nepovedl ☹ . Až teď když jsem začala brát léky na NK buňky, které mi zjistili zvýšené právě na imunologii....Takže tak no 🙂 . Přeju moc aby dr Kučera měl pravdu 😉

konik_mischel
22. pro 2015

ahoj holky, v sobotu jsem si píchla ovitrelle, v pondělí na UIU a od té soboty je mi blbě a zvracím, bolí mě břicho.... měla jste některá takové problémy po ovitrelle?

veervit
22. pro 2015

@konik_mischel to si radši zavolej do Sanusu! Optej se, za to nic nedáš! Me bylo zle po utroši a radši jsem volala..

konik_mischel
22. pro 2015

@veervit já to říkala Kučerovi před tím UIU a nic na to neřekl, jen něco že .. je teď hodně viróz. Tak asi nic tak hrozného... 😉

veervit
28. pro 2015

@konik_mischel Ahoj ,tak jak jsi na tom? Už je líp?

konik_mischel
29. pro 2015

@veervit ahoj, jojo, už je mi dobře... a co ty? Užila sis vánoce? Byl na vás ježíšek hodný? 😉