Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

kacka49
23. bře 2016

@andreee86 Ahoj, ano, léky už jsou vysazené, jedna z pozitivit 😉. Uvidíme zítra, už začínám mít nervy ... ty narkózy mi nedělají dobře ☹. No já jsem si taky říkala, že asi teď chvilku počkáme, ale jedna paní mi dnes říkala, že to je teď jako když "pohnojené" - ona měla to stejné co já, jen přirozeně a do tří měsíců otěhotněla znovu a má dvojčátka 😉, tak uvidím po zítřku ... minimálně dva měsíce klidu doporučuje Škurla ... tak to bude oddych a pak se uvidí 😉

andreee86
24. bře 2016

@kacka49 ahoj, neboj se nic, určitě to všechno dobře dopadne. Moc držím palce. Taky mi narkózy nedělají dobře 😒 to je jasné, budeš sama vědět, jak se budeš cítit a pak se podle toho rozhodneš. Určitě ti tělo napoví. A budeme doufat, že ten další pokus bude určitě ten správný a poslední 😉

andreee86
24. bře 2016

@karkab také jsem přemýšlela, že jestli pak půjdu do druhého IVF, nechám si zavést embryjka dvě. Já jsem teď ve fázi, čekám, až bude po Velikonocích a příští týden jdu na revizi. Embryo se sice chytlo (po KETu), ale nevyvíjí se tak jak má. 😒

veervit
24. bře 2016

@karkab ahoj, tak jsi nabrala sily a hurá do dalšího boje. Tak to budeme nějak postejnavě spolu bojovat! Taky jsme nabrali sily a hurá na to.

kacka49
24. bře 2016

Ahojky, tak to mám za sebou. Škurla dnes překvapil, volal sem a uspíšil pořadí mě a ještě jedné paní. A pak najednou přišel, že nám zákrok udělá on sám. Byla jsem šťastná jak blecha 🙂. A po zákroku mi přišel říct co a jak dál, že to proběhlo bez kompikací a dokonce měl i úsměv na tváři. Jinak sestřičky jsou tu příjemné jako v Sanusu, tak se @andreee86 nemáš čeho bát 😉. Sice nás tu bylo dnes 8 v jedné místnosti (jiné věkové kategorie, různé gynekologické problémy), ale aspoň na to člověk není sám 😉

andreee86
24. bře 2016

@kacka49 ahoj, tak to je bezvadné, že už to máš za sebou, teď už bude jenom lépe. A jak ti je? Škurla má čtvrtky operační, tak je fajn, že to vyšlo. Mně taky dělal laparoskopii on sám. A už tě pustili domů? Já se ho asi příští týden rovnou zeptám, jestli mi to bude dělat on. To víš, taky bych byla ráda. A co dál? Asi teď musíš být v klidu, viď? Tak ať tě manžel pěkně přes ty Velikonoce opečovává, určitě už to má natrénované z doby po transferu 😉

kacka49
24. bře 2016

@andreee86 je mu dobře, uvidíme, co doma ... Trošku bolí pravý vaječník, ale to jsem měla i po odsátí. Oni tyhle ambulantní zákroky dělají jen ve čtvrtek 😉. O pul druhe pujdu domu. Musíš počítat 4 hodiny od doby, kdy Te vezmou na sál. Telefon můžeš mi kromě operace pořád u sebe a vem si knížku. Už se těším domů, mám hladík 😉. Manžel bude pečovat 😉, já po transferu chodila do práce 😉

kacka49
24. bře 2016

@andreee86 tak teď tu byl Škurla na kontrole, moc se netvářil, že jsem si nenechala dát neschopenku ... Ale vzal to a když nebudou potíže, tak mám ve středu zavolat a domluvíme se, co dál. Ale ani moc nekrvácím, prý max. do zítřka. Kontroloval krvácení a prohmatával břicho. Fakt dnes překvapil 😉

andreee86
24. bře 2016

@kacka49 tak to jo 🙂 a prosím tě, kde pracuješ? Já si nedovedu představit, že bych šla po transferu do práce 😒 po té revizi se uschopnit nechám, to jo, doma je to dlouhý a popravdě se dost nudím a nebaví mě to. Takže až budu mít po zákroku, tak chci tak dva tři dny doma a pak hurá do práce. A Kačí, vy máte s manželem imunoogii nebo genetiku hotovou? No, já myslím, že mě si tam nechají do druhého dne 😒 mám to tak vždycky i po OPU jsem to tam měla, nemůžu dostat Propofol jako narkózu, tak mívám jinou a to zvracím a vůbec se nemůžu probrat. ☹ tak jsem zvědavá. Jinak je fajn, že nekrvácíš. A nevíš, neposílali ten obal někam na rozbor? To asi nedělají, viď?

kacka49
24. bře 2016

@andreee86 dělám výživovou poradkyni, takže vážím klienty, povídám si s nimi a prodávám produkty ... Po transferu to bylo tak fajn, že jsem měla cca 3 hodiny volna, takže jsem si lehla a hodila nožky nahoru 😉. Jinak jsem už doma, najedla jsem se, dala si kávu a utíkám do sprchy ... Jód mám skoro až u kolen 😉. Už mě ani moc břicho nebolí, jen trošku špiním a bolí hlava - ale to nejspíš z toho úplňku teď (už od pondělí mě bolí) a taky z toho, jak jsem od půlnoci nemohla vodu ... Normálně dost lemtám vodu 😉. Já budu dneska polehávat u telky, manžílek už zatopil v krbíku, takže parádička 😉. Nám se nepodařilo teprve 1. IVF, takže zatím nic a Škurla říkal, že ta anembryomola byla způsobena asi jako vývojovou vadou (že se prostě fazolce něco nelíbilo) a že je teď zbytečné jezdit na imunologii. Jedna známá říkala, že tohle měla taky (přirozenou cestou) a způsobila si to tak, že házela sníh a nevěděla, že je těhotná ... potom do tří měsíců otěhotněla s dvojčátky. Takže uvidíme. Tak to já jsem úplně v pohodě, naštěstí alergii na nic nemám. Tak uvidíš, ale jsou tam moc hodní 😉. Posílají na rozbor, neboj 😉. Když to bude špatné na histologii, tak Ti zavolají do 14-ti dnů a když bude vše OK, tak předají výsledky Tvému gynekologovi (ne Škurlovi)

andreee86
24. bře 2016

@kacka49 tak to bys mi mohla poradit, jak mám přibrat 🙂 tak to je úplně jasné, co se nelíbilo té mojí fazolce, řekla bych že asi ten kašel. Už teda nekašlu, ale teď je mi to celkem k ničemu 😒 stejně je to zvláštní, někomu stačí trošku fyzické námahy a už je to špatně a někdo dělá v těhotenství s prominutím "psí kusy" a nic se neděje. Tak si uděláte s manželem takovou romantickou pohodičku 😉 jinak práci máš pohodovou, já dělám v lékárně, fyzicky to namáhavé tedy moc není, i když se někdy teda nezastavím a pak přijdu domů úplně vyřízená, ale pacienti hrozně prudí a pořád teda tam někdo prská, že jo, protože jsou furt nemocní. Takže si myslím, že ten kašel jsem tam taky chytla, protože jsem chodila do práce a už jsem brala Prednison.

andreee86
24. bře 2016

@kacka49 jinak jestli se chceš pobavit, volala mi dneska moje doktorka z endokrinologického ústavu, jestli jsem se nepřestěhovala, tak jsem říkala, že ne a ptala jsem se proč. Tak prý mi posílala dopis a vrátil se jí zpátky. Zeptala jsem se, jaký tam byl uvedený důvod, tak prý, že jsem zemřela. Tak mě to tak vytočilo, zde jsem hned volala na českou poštu a to co jsem jim tam řekla si rozhodně za rámeček nedají 😉

kacka49
24. bře 2016

@andreee86 no u mně se jí asi nelíbil psychický stres - 25.2. zemřela známá na rakovinu a nechala tu po sobě dvouletá dvojčátka. Dost mě to vzalo ☹. Je to tak, někdo otěhotní hned, jak si to naplánuje a my se můžeme snažit, jai chceme ☹. Já jím teda navíc kromě listovky i vitamíny pro ženy, abych podpořila imunitu 😉. Práce je parádní a zaměstnavatelé jsou taky skvělí 😉

kacka49
24. bře 2016

@andreee86 to je radost ☹. Nám přišel dopis do vlastních rukou pro mou maminku, která je už přes 10 let po smrti, že jí končí ZTP průkaz. Ihned po smrti jsem ho na OSSZ osobně vracela ... Udělala jsem tam po telefonu bugr a oni mi řekli, že se omlouvají, že asi zapomněli nastavit filtr ... Takže obeslali všechny - to fakt nepochopíš ☹

andreee86
24. bře 2016

@kacka49 tak to je mi líto, ono se to lehce řekne, zůstat v klidu a psychické pohodě, ale hůř se to udělá. Musíme doufat, že už víme jak na to a že to tak opravdu mělo být. Někdo do toho vlítne, ani neví jak a hodný holky si všechno musí protrpět ☹

missuttka
24. bře 2016

tak jsme objednany na genetiku ke konci dubna,tak uvidime co nam reknou.

missuttka
24. bře 2016

@kacka49 preji at jsi brzy v poradku 🙂 odpocivej

kacka49
24. bře 2016

@missuttka děkuju, ležím u telky a co jsem doma, tak už je to úplně v klidu, už se to pomalu nedá nazvat ani špiněním. Čekala jsem to fakt horší, vůbec mi není zle po narkóze, jsem snad unavená míň než po OPU ... Asi si tělo začíná zvykat 😉

andreee86
25. bře 2016

@kacka49 ahoj Kačí, tak jak dnes? Dobré? 😉

kacka49
25. bře 2016

@andreee86 Ahojky Andry, uplne v pohode, vcera hned po osprchovani jsem si dala jen intimku, vecer byla cista, rano lehce ruzova. Nic me neboli a je mi fajn. Ale jeste dneska se chci valet na gauciku 😉

andreee86
25. bře 2016

@kacka49 jj, jen odpočívej, je dobře, že ti nic není a nic tě nebolí. Alespoň že tohle proběhlo dobře 😉

missuttka
25. bře 2016

Přeji Všem hezke svatky 😉 my je prožijem v klidku u pohadek a u něčeho dobreho. Hlavně že je volno...

konik_mischel
28. bře 2016

Ahoj, všem přeju krásné velikonoce a hlásím, že 4. UIU bylo úspěšné a jsem v 8 tt s potvrzeným srdíčkem! Držte mi prosím palečky, pořád se hrozně bojím, že se něco pokazí - i když vím, že to stejně neovlivním, ale strach mám velkej! Všem přeju pozitivní těhotenské testy a každé minimálně jedno zdravé miminko!

missuttka
28. bře 2016

@konik_mischel to je hezka pozitivni zprava. uzivej si to 😉

andreee86
28. bře 2016

@missuttka ahojky, tak co ty, kdy jdeš na první injekci?

kacka49
28. bře 2016

@andreee86 Ahojky Andrý, jak se cítíš? Kdy jdeš na ultrazvuk?

andreee86
28. bře 2016

@kacka49 ahojky, na ultrazvuk jdu zítra odpoledne a mám takový zvláštní pocit 😒 odpoledne jsem z toho byla taková nervózní, ale nevím proč, když vím, co mě čeká 😒 asi spíš z toho, jak se budeme domlouvat co a jak dál a tak. Ale jinak jsem si užila včera i dnes pěkné počasí, byli jsme s manželem na procházce a zasázela jsem si semínka 😉 a co ty, jak ti je? Bylo to dobré přes víkend? A kdy jdeš ke Škurlovi na kontrolu?

kacka49
28. bře 2016

@andreee86 neboj, ale chápu Tě 😉. My jsme dnes ujeli s manželem před koledníkama, prošli jsme se po Telči, dali si obídek a odpoledne leželi u pohádek. Já jinak v pohodě, občas cítím ten pravý vaječník a ještě lehoulince špiním. Na kontrolu nemusím, pokud nebude problém - mám mu ve středu zavolat, jak mi je a pak uvidíme. Do 14-ti dnů bych měla jít na kontrolu ke svému gynekologovi, aby o tom taky věděl. A Ty máš teda taky anembryomolu? Budu na Tebe zítra myslet 😉

andreee86
28. bře 2016

@kacka49 jj, Kačí, také, to samé. Tak jsem zvědavá. Já právě myslela, že máš jít ke Škurlovi, ale to je pravda, to je blbost jít k němu jako na kontrolu. U nás chodilo koledníků hodně, až nám došli zásoby, ale otevíral jim manžel, jsem na to nějak neměla náladu 😒 akorát přijely ještě neteřinky, tak ty se chvíli zdržely u nás. Tak vzhůru do dalšího boje 😉 kolik máte embryjek u ledu? 🙂

kacka49
28. bře 2016

@andreee86 to zvládneš 😉. Kdyby mi ukončoval neschopenku, tak bych za ním musela. Máme ještě 2 embrya v mrazáčku, takže teď chvilku klid a za 2 měsíce budeme pokračovat 😉. Přidáme se k dobrým zprávám tady i my dvě 😉