Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
22. dub 2016

@missuttka ahojky, tak kdy vyrážíš na druhou injekci?

missuttka
23. dub 2016

@andreee86 ahojky,ted v utery jedem na genetiku a za 14dni injekce 🙂

anickaa87
23. dub 2016

@veervit jj picham od 2. Dne mam to na 4 dny pak, po tom utz vlastne vyfasuju jeste jinou injekci ale nevim na jak dlouho

cermitko
23. dub 2016

@veervit to je bezva, že jsem s někým na stejno 😊 mám přijít taky až za 14 dní na ultrazvuk. A to je tvoje první IVF?

veervit
23. dub 2016

@cermitko ne ne, druhé. Neboj, vše zvládneš levou zadní😉

kacka49
25. dub 2016

@andreee86 rodokmen docela v pohodě, moje strana je trošku horší - mám nevlastní babičku, takže o vlastní se mi nic moc zjistit nepodařilo a s mým otcem taky nejsem moc v kontaktu, ale něco jsme stihli zjistit 😉. Tak to jo 😉. MS ještě nic, i když dnes jsem začala špinit, takže je vše asi v pořádku ... Já špinila ještě 19. den po revizi, tak neboj 😉. Pak to ze dne na den přešlo 😉. Zítra jedeme na tu imunologii a pak už jen to čekání ...

kacka49
25. dub 2016

@andreee86 A co vy s rodokmenem? Už si ho připravuješ?

missuttka
26. dub 2016

@andreee86 tak genetika za nama. Ted budem cekat na vysledky. Genetika-to je veda..

veervit
26. dub 2016

@anickaa87 ahoj, tak jak snášíš injekce dobrý??

andreee86
27. dub 2016

@kacka49 Ahojky, já jsem včera dostala MS, 26. den cyklu, tak snad je to v pořádku. Pořád jsem špinila, až to přešlo do MS. Ale je úplně stejná jako běžně, žádné bolesti ani silnější krvácení nemám. Dnes jsem ještě byla na odběrech, jestli je hCG na nule, ale to myslím, že už bude. S rodokmenem jsem začala včera, no, je to fuška, snad dáme něco dohromady. Dědu z tátovy strany vůbec neznám, ani táta o něm nic neví, takže tam končíme u svého otce a dál ani ťuk. Doufám, že alespoň manžel bude ze své strany úspěšnější...

andreee86
27. dub 2016

@missuttka Ahojky, a jak je ti po té injekci? Už je to lepší?

andreee86
27. dub 2016

@veervit Ahojky, tak co, už stimuluješ? Jak se cítíš? Myslím na tebe 😉

anickaa87
27. dub 2016

@veervit ahojky snasim kupodivu dobre. zadne vedlejsi ucinky🙂 vajicka rostou uz maji 11 mm v patek jedu zase na utz no a na pristi tyden mam naplanovany odber, nervy jsou v pochodu tak uvidime snad vse dopadne dobre🙂 a co u tebe, jak ti jde stimulace ?

veervit
27. dub 2016

@anickaa87 no tak parada🙂 hlavně když vše jde jak ma! Ja jeste nestimuluji. Az v pondělí a buh vi jestli. Ještě jsem nedostala ms, tak už mám trochu nervy na pochodu, že bude něco špatně. Dnes se naložím do horke vany a snad to půjde.

veervit
27. dub 2016

@andreee86 nestimuluji. Až v pondělí! Ale jak už jsem psala @anickaa87, tak ms ne a ne přijít☹

kacka49
27. dub 2016

@andreee86 tak to je fajn, já jen pořád špiním, ale už mám nafouklé břicho a bolesti v oblasti vaječníků, takže doufám, že přijde brzy. Je to zítra už 5 týdnů od revize (to letí, myslela jsem, že teprve měsíc). Tak to toho dáte dohromady určitě víc než my 😉. Jsem ráda, že už máme genetiku i imunologii za sebou - na imuno brali 5 ampulí krve a byla jsem z toho unavená celý den. hCG už budeš mít v pohodě 😉

kacka49
27. dub 2016

@anickaa87 vše bude dobré, neboj 😉. Držím pěsti 😉

andreee86
27. dub 2016

@veervit určitě dorazí co nejdříve! Nevím jak to je, já se stimulací na MS nečekala, ale to by si prostě jen začala dýl, nebo bys musela počkat a o měsíc to odložit?

andreee86
27. dub 2016

@kacka49 pět ampulí? To je docela dost, ale myslím, že na gastru mi taky vždycky berou tak kolem pěti ampulí, záleží jak jsou velké. Tak držím palce, ať jsou výsledky v pořádku a všechno dobře dopadne. My máme vše teprve před sebou, ale už se to také blíží, docela se těším. Ta genetika je nad Sanusem, v šestém patře, viď? Já jsem ráda, že už MS dorazila, po té revizi se mi zhoršila pleť, navíc mi děsně padají vlasy. Tak doufám, že se to teď zlepší. Jj, utíká to děsně, pořád mi přijde, že vůbec nic nestíhám 🙂

kacka49
27. dub 2016

@andreee86 jo, jo, 5 ampulí ... Jsem byla vyšťavená ☹. Velké jsou cca tak, jak když dáš od sebe nejvíc palec a ukazováček 😉. No když nebudou v pořádku, tak hlavně ať víme, na čem jsme ... Nechtěla bych si revizi zopakovat už kvůli psychice .... Ano, genetika je nad Sanusem v šestém patře. Bylo to celkem v pohodě, zrovna jí selhala technika, tak si náš rodokmen kreslila na papír a to jsem koukala - tu kolečko, tu čtverec (nejspíš muž, žena) ... pak škrtala - to byla úmrtí ... Ale jen jsme něco řekli, tak už jela 😉. Jen mi trošku pomotali žádanky (dali nejprve mou první, pak manželovu a mou druhou) a na odběrech mi museli napíchnout obě žíly - sestra si toho nevšimla. Já viděla, že bere dvě ampule, tak jsem myslela, že v pohodě. A ony dvě ampule jsou na jednu žádanku. Druhou mi napsala kvůli tomu, že mamka dost brzy zemřela na rakovinu prsu - tak aspoň budu vědět. Jen to čekání - na klasickou genetiku kvůli Sanusu 6 týdnů a kvůli té rakovině 3 měsíce. Tak mně se pleť zhoršila hned na těch horách (podle toho mi došlo, že tam fazolka asi není). Taky doufám, že se to už zlepší 😉

kacka49
27. dub 2016

@veervit neboj, potvůrka dorazí. Jsou dny, kdy nechceme, aby přišla a pak se to otočí ... Držím pěsti 😉

veervit
28. dub 2016

@andreee86 no já právě nevím. Pry když ms nepříjde, tak musím na odsátí cysty, ale na ty já teda netrpím, tak nevím a jen by se stimulace posunula o pár dní, ale já mám s ms vždy trochu problémy. Týden před začnu maličko špinit a když jakoby zatlačím, tak ze mě krev jde, nikdo mi nedokáže odpovědět proč to tak je, neb jsem v pořádku... A už od neděle špiním, tak doufám, že mrcha dorazí!! To je fakt děs. Jednou se nervujeme, aby nepřišla, pak zase aby přišla, chvílema si připadám, že nevím, co chci 😉

veva1211
28. dub 2016

@veervit Ahojky tak uz si to dostala?Mam za to ze jsme to meli stejne....Jinak pevne nervy!

veervit
28. dub 2016

@veva1211 to víš že ne. Ja už se snad začnu stavět na hlavu 🙂 holt to tak ma byt. A ty jsi jak na tom??

luist
28. dub 2016

Holkama dotaz budu ráda za každou řadu.mám po 2 inf neúspěšném 10 den MS ale dalsi cyklus nikde..uz mam 3 tyden zpozdeni.. nevim zda rikat zpozdeni kdyz ale pocitam cyklus 28 dni tak uz budu temez na 50.. co delat? Gynekolog mi rekl prijdete za 3 tydny jdu 19.5. Neni to pozde. Nevim zda se neco deje bo ne. Bolesti bricha obcas mam nekdy mam pocit ze to prijde a pak nic. Nevim co delat?

veervit
28. dub 2016

@luist já po 1.ivf to samé, volala jsem do Sanusu a jela jsem na vyvolání a ta další MS přišla už dobře. Taky jsem měla bolesti, jak kdyby ms měla přijít a nic. Určitě budeš taky rozhozena..

berustik
29. dub 2016

Ahojky holky,nechce se mi to hledat,prosím Vás kam Vás posílají na imunologické vyšetření.Já byla před lety u Malíčkový ale ta má plno,ted jsem četla o Immunii v Praze,jak dlouhé jsou objednací doby a kdy jste měly hotové výsledky,pokud jste byl někdo tam?
Moc díky za odpověd,jsem ted po pátém potratu tak se snažíme zjistit příčinu neúspěchu,jinak genetika,hematologie i štítná žláza OK.

veervit
29. dub 2016

@berustik Jo jo, Immunia Praha. Na odběr se jezdí v úterý a jinak objednávají na konzultaci výsledků tak za 2měsíce. Na ty odběry musíš min 3 týdny před tou objednanou schůzkou.

veva1211
29. dub 2016

@veervit Dekuju za optani!Dnes jsem volala do Sanusu tak mam zavolat 10.5.nybrz Skurla tam neni.Tak pocitam a doufam ze bych sla 18.5.na tu zastavovaci injekci....(jestli se nemylim tak je to 20.den od menstruace).

veervit
29. dub 2016

@veva1211 a to ti minule neříkal, až to dostaneš, tak se hned objednat na ten 20.den?? Je to tak no, 20.den.