Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
4. črc 2016

@veervit taky mi bylo predpovedeno od ruznych kartaru,ze budu mit holcicku. Tak nic

kacka49
4. črc 2016

@veva1211 voda jak v moři, tak v bazéně je jak kafe ... Cca 30, parádička 😉. Je tu krásně 😉. Nabereme síly a po návratu hned ultrazvuk a pak uvidíme, kdy půjdeme na KET 😉

kacka49
4. črc 2016

@missuttka neházej flintu do žita 😉, určitě to s doktorama vyřešíte 😉

veervit
4. črc 2016

@missuttka nehažte flintu do žita! Uvidíš, že doktoři nějakou možnost najdou!!

kacka49
4. črc 2016

@veervit jsme tu na 12 dní, ještě týden před sebou 😉. Už to bude snad dobrý, léky nasazeny 😉

veva1211
4. črc 2016

@veervit mi to taky nikomu nechcem rict.Proto taky Sanus.Ja se bojim kdyz by mi rekla ze dite mit jeste nebudu nebo neco jinyho tak clovek nad tim porad premysli a rika si ma pravdu nebo nema...jo je to boj☹.

veervit
4. črc 2016

@veva1211 no právě, ale třeba by nás nasměrovali. Třeba by nám to pomohlo! U nás mam evidentně já psychiku v háji, tak jen se rozhoupat..

veervit
4. črc 2016

@kacka49 paráda, tak teď začne dovolená jak má být- se vším všudy 😉

veva1211
4. črc 2016

@kacka49 tak to je bajoB-).A problemy at vymizi co nejdriv😉

veervit
4. črc 2016

@veva1211 a ty jsi někde z daleka, nebo někde tady od tud?

kacka49
4. črc 2016

Diky @veervit a @veva1211 😉. Myslím na vás všechny 😉 a posílám trošku energie 😉

veva1211
4. črc 2016

@veervit nevim,za zkousku nic nedas.Ja jsem zase ten typ cloveka ze pak nad tim hodne premysli.

veva1211
4. črc 2016

@veervit z jiznich cech.😉A ty jsi Havl.Brodu?

veva1211
4. črc 2016

@kacka49 dekuju Kaci moc si toho vazim:-*.

veervit
4. črc 2016

@kacka49 děkujeme.

veervit
4. črc 2016

@veva1211 ty bláho, takový kus cesty, co že jste se rozhodli pro takovou dálku. No bydlim mezi Brodem a Jihlavou.

veva1211
4. črc 2016

@veervit mame hodne opravdu hodne znamych a bojime se aby jsme se nepotkali u nas v centru s nekym z nich...Je pravda ze cesta je umorna ale v Sanusu je perfekni personal.

veva1211
4. črc 2016

@missuttka neprislo ti ze je dnes Kucera nejaky nasupjelej?

veervit
4. črc 2016

@veva1211 jasný, já si taky říkám kdy kde koho potkáme. Ale kdyz si vezmu, že už jsme tam byli asi 40x, tak to radši budu jezdit ten kousek. Jinak personal je skvělý. To je fakt. Takovy rodinný.

veva1211
4. črc 2016

@veervit mi jsme hodne o tom premysleli o cestovani ale nakonec jsme se rozhodli takto a opravdu dobre.Mi jak mame na jihu CAR tak nemaji z mou VZP smlouvu tak na vycuc bych musela do Prahy.A tady je to krasne pri jednom.

missuttka
5. črc 2016

@veva1211 je pravda,ze se o nem rika jak vse vysvetluje a atd a u me to tedy nebylo. Asi byl nastvany,ze ze me nebudou penize - nic jsem vcera neplatila 😀 ne delam si srandu. Ale citila jsem jak odeme dava ruce pryc. Jsem chtela objednat co nejdriv,at to mame za sebou a skurla je tam jen v patek,jinak ma dovcu i pristi tyden,tak jim rikam at me daji ke kucerovi,tak sli za nim a on at si pockam na skurlu,ani nevylezl!! Tak me sestricky v mackli na tento patek. Sestricky byli uzasne,az jsem z nich citila litost vuci me. Chtela jsem co nejdrive odejit.

veva1211
5. črc 2016

@missuttka Mas pravdu bylo jim tom lito.Hlavne ty dlouhovlasy co jsem ja vycitila.A stejny pocit jsem mela s Kucery.Kdyz te uspavali tak me delal KO a uplne me odbyl ano vsechno vysvetlil ale s ohromnou aroganci.Asi zrovna PAN doktor nemel svuj den☹.Jak je dnes?

missuttka
5. črc 2016

@veva1211 brisko je lepsi. Snazim se neco delat. Zamestnat mysl.

veervit
5. črc 2016

@missuttka hlavně když je ti lip! Hele, z našich zkušeností jim o penize nejde. Ja vždy chtěla něco víc si zaplatit a bud doktor nebo embryolozka nám řekli-ale je to zbytečné, zbytečně vyhodíte penize, protoze... vždy nam to vysvětlili a dobry. Takže myslím, že byli špatní z té situace..

missuttka
5. črc 2016

Ty jo beru po dvouch tabletach utregestan a moutam se jak ozrala. .

veervit
5. črc 2016

@missuttka polykáš ho? Ja ho polykat vubec nemohla. Byla jsem jak ožralá. Nebyla jsem schopna ničeho. Pouze jsem ho zaváděla. A on taky ten hyc je asi blbej

missuttka
5. črc 2016

@veervit ja to polkla a uz to neudelam. Zkusim zavadet. To uz se pak clovek nemota? Proboha co to je za drijaky ze nam to tak dava zabrat? ☹

cermitko
5. črc 2016

@missuttka kdyz ho budes zavadet tak ti nebude spatne a nebudes se tak motat. Nekde jsem i cetla, ze to ma lepsi ucinek kdyz ze zavadi. Ja ho na zacatku taky polykala a vypadala jsem jako permanentne opila

veervit
5. črc 2016

@missuttka když budeš zavádět, bude ti lip. Zkusit se ma vše😉 Jinak to fakt musi byt driak☹

veva1211
5. črc 2016

@veervit
@missuttka a na co je dobry utrogestan?@missuttka Hlavne ze je lip!Zitra bude zase o neci lepe!Premysleli jste ze byste nekam jeli se odreagovat?