Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
10. črc 2016

@anickaa87 juu Ani, držím palečky!!!

missuttka
10. črc 2016

@veva1211 ten uz se zklidnil. Ale vcera me silene bolelo bricho,tak jsem cely den prolezela a dneska uz je lip. Uz aby prisla menstruace a bude klid 🙂 to tak uteklo,uz za 12hod na to pujdes. Moc moc drzim palecky

veva1211
10. črc 2016

@missuttka jo uteklo🙂,jen bych potrebovala byt trochu statecna a ne takova troska.Dekuju za drzeni palecku.Dam pak vedet az to bude za mnou.Snad vyjdu zdrava tak jak jsem tam vkrocila a ze se da spolehnout na Kuceru ze to udela dobre!!

veva1211
10. črc 2016

@missuttka jinak je super ze se mocak zklidnil!Brisko take ustane clovek se ale na to uz moc tesi az prestane bolet vid?

missuttka
10. črc 2016

@veva1211 presne tak 😉 hezky se na to vyspi a nerviky nech doma. Budes v dobrych rukach a az se proberes,tak ti tam pusti manzela a bude dobre 🙂

veervit
10. črc 2016

@veva1211 neboj se nic, uvidíš, že zítra nebo pozítří ráno uznáš, že jsi se zbytečně bála😉 Hezky se vypi, zitra na tebe budu myslet!

veva1211
10. črc 2016

@missuttka
@veervit zlata moje pisnete jak boli zhruba brisko po zakroku k necemu mi to prirovnejte...
@veervit dekuju!!!Dam vedet zitra!

veva1211
10. črc 2016

@missuttka kez uz by bylo po vsem!🙂

kacka49
10. črc 2016

Ahoj holky, tak mi dovolená hezky utekla a pozítří zase do Sanusu na ultrazvuk, pak na konci týdne hurá pro bobíška. KET dělají tuším 12. DC, vyšlo Vám to některé na víkend? Mně to vychází na neděli ... Držím všem moc palečky 😉

anickaa87
10. črc 2016

@veva1211 ja teda jestli muzu odpovedet, me bricho bolelo jak kdyz mas hodne silny kramy, ale boli to jen chvili po zakroku doma uz to nebolelo.

veva1211
10. črc 2016

@anickaa87 urco,proc by si nemohla dekuju za odpoved!Tak to se mam na co tesit☹.

veervit
10. črc 2016

@veva1211 ono se to takto asi neda říct. U 1. to šlo-upila jsem to. U 2.jsem musela mit ibalgin. Mela jsem vic vajíček než u 1. Neboj! Zvládneš to v pohodě! !!!

veva1211
10. črc 2016

@anickaa87 Ani a ty si mela odebranych vajicek kolik?Jestli se muzu optat..?

anickaa87
10. črc 2016

@veervit dekuji 🙂 akorat me uz par dni vrta hlavou jedna vec a to ze jsme meli cca 4 dny pred zakrokem( zrovna v den ovulace) pohlavni styk, tak zda je nejaka sance ze by probehlo prirozene oplodneni? I kdyz tomu moc neverim( vzhledem k tomu ze se snazime pres 3 roky, by to musel byt zazrak) jak dlouho vlastne trva nez spermie oplodni vajicko, myslite ze 4 dny na to staci a kdyby se tomu tak stalo co se stane kdyz se vlozi umele oplodnene embryjko? Ma to priroz. oplodnene vajicko sanci na uhnizdeni? Na tohle jsem se bohuzel na dr. nezeptala...

anickaa87
10. črc 2016

@veva1211 myslim ze jich bylo 9 z toho jedno jsem dostala pri 1. Ivf a druhe se zamrazilo.

veva1211
10. črc 2016

@kacka49 To ti krasne utekla dovca.Urco se ti ani domu nechelo vid?A ted hura na to😉.

anickaa87
10. črc 2016

@veva1211 neboj, jak uz jsem psala bolest cca po 1,5 hod zmizi, dostanes kapacky na bolest... U me to bylo horsi druhy den az vlastne do vlozeni kdy jsem byla nafoukla, vsude me pichalo a nemohla jsem se ani normalne nadechnou a zatahnout bricho, je to neprijemne ale da se to vydrzet akorat nemuzes skoro nic delat, pomaha jen lezeni... Drzim ti moc palce at to boli co nejmin, my zeny,toho vydrzime... 🙂

veva1211
10. črc 2016

@veervit ja bych jich mela mit 7 na pravo a 6 na levo podle ultrazvuku ve finale jeste se uvidi😉.Tak jsem na zitrek zvedava...Jaka to bude bolest.

veva1211
10. črc 2016

@anickaa87 jasne ze jsme jen obcas ty sily dochazi.A po OPU se vklada kolikaty den embryjko(to asi jak se bude vyvijet coz)?A to nafouknuti je normalni?Nebo by to spise nemelo byt?

andreee86
10. črc 2016

Ahoj holky, pěkně se to rozjíždí 🙂 to bude letos těhulek, paráda 🙂 moc všem držím pěsti, už si to všechny moc zasloužíme!

andreee86
10. črc 2016

@kacka49 ahoj Kačí, tak to je dobře, že sis odpočinula, teď tam bude mít bobíšek ideální podmínky 🙂. Já byla na KETu 18 nebo 19 DC.v podstatě se to bere podle ovulace, uvolní se vajíčko, tak pak se to bere plus mínus pět dní, protože vkládají většinou pětidenní embryo, tak to musí co nejvíc přizpůsobit přirozenému cyklu, protože při normálním oplození doputuje embryo do dělohy taky tak pětidenní.

veva1211
10. črc 2016

@andreee86 ahojky,jo uz je na case!!!!A jak to vypada s tebou?

andreee86
10. črc 2016

@veva1211 no právě, je třeba to pěkně prolomit. Držím ti zítra palce, tak se ničeho neboj, mysli na to krásné, co tě čeká na konci té dlouhé cesty 🙂. Já se k vám připojím až tak ke konci září, ještě čekám na výsledky hematologie, od příštího cyklu začínám brát Medrol.

anickaa87
10. črc 2016

@veva1211 vklada se po 5 denni kultivaci coz je 6ty den po zakroku, budes si pravidelne volat do laborky jak se embryjka vyvyjeji atd... To pichani nevim zda by to melo byt ale ja to tak proste mela, snad to kazda nese jinak a ty budes treba uplne v poho ;) kolik mas vajicek?

anickaa87
10. črc 2016

@cermitko psychycky i fyzicky se citim naprosto v klidu az me to desi, kdyz to porovnam s prvnim vkladem je to nebe a dudy, troufam si rict ze se nebojim a nemyslim moc na to,ze by to nevyslo, proste snazim se byt pozitivni 🙂

anickaa87
10. črc 2016

@veva1211 dekuji!

anickaa87
10. črc 2016

@missuttka dekuji!

veva1211
10. črc 2016

@anickaa87 podle ultrazvuku 7 na pravo a 6 na levo tak se uvidi 🙂.

kacka49
11. črc 2016

@veva1211 odlétáme až dnes, celkem se do ČR těším po 12-ti dnech, do práce taky 😉. Jen to vybalování, na to se netěším 😉

kacka49
11. črc 2016

@andreee86 ahoj Andrý, jo, jo, odpočinula 😉. Děkuji za odpovědi, tak uvidíme, co mi zítra Kučera řekne 😉. Horší je, že se mi udělal opar ☹. Nemá některá zkušenost, že by se to kvůli tomu odkládalo?