Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

ivekr
autor
8. říj 2013

@bubulina1983
@samanta001 tak holky, co nového? něco, cokoli práskněte 🙂 ať se taky trochu pobavíme

bubulina1983
9. říj 2013

@ivekr - ahojky, no já teda zrovna dneska moc náladu nemám, opět a zase a dlaší 1.DC, tenhle měsíc se sanus opět nekoná, přítel jede zrovna tak akorát v půlce měsíce na týden - 10 dní do zahraničí, takže sem volala sestře, že to zase odkládáme na dlaší měsíc. V pondělí, resp. v neděli v noci se chystáme jet do toho sádku u poličky za tím léčitelem, tak uvidíme co mi řekne a čím mě bude léčit, skoro až mám strach z toho co se dozvím .... jinak nic moc se u nás neděje, předěláváme barák, takže práce až nad hlavu, přes tejden skoro každej den do večera v práci, o víkendu děláme, takže život k prdu. Ale náhodou jsem si objednala knížku která se jmenuje Naučený optimismus - je to pozitivní psychologie, tak se budu vzdělávat a učit se jak se stát opět optimistou 🙂 no takže pro zasmání nic moc, co? ale bohužel někdy to už tak chodí, doufám, že vy jste na tom některá lépe, než já s podzimním splínem..ahojky, ozvu se jak dopadnem příští týden

samanta001
9. říj 2013

Ahoj, u nás je to taky na prd ☹ včera jsem byla v sanusu a těšila se, že začneme s léčbou a v listopadu bude transfér, jenže se oběvila cista 4cm, takže nejprve se musí vyléčit ta a pak se uvidí. Ach jo 😒 Tak mnoho štěstí a OPTIMISMU, ten je důležitej. Pak nám tu poskytni nějaké rady z knížky ať taky víme jak na něj 😉

ivekr
autor
9. říj 2013

@samanta001
@bubulina1983 teda holky, taky ten podzim na vás tak působí...na mě taky. Akorát se snažím to miminko už neřešit, odevzdala jsem se bylinkám a akupunktuře, kde jsem v půlce toho léčitelskýho cyklu..takže se na to zatím neupínám, ale o to horší to pak bude, jestli se ani tady po tom všem nezadaří..ale zatím si to nepřipouštím.
Jinak dny mám podobné, pořád v práci, po své práci pomáhám i manželovi s prací....pak chodíme s psíkem na procházky a je hned tma (někdy už ani procházku nestihneme, protože je tma dřív, než z práce dojdeme domů)....
-..tak se těším na nové zprávičky a rady jak na ten optimismus 🙂

bubulina1983
14. říj 2013

Ahoj holky, tak máme za sebou návštěvu u p. Jukla v Sádku u Poličky, bylo to náročné, ale doufám že odhalil příčinu toho co by mi doktor nikdy neřekl. V mém případě jsem si já odvezla info, že mám špatnou funkci štítné žlázy, na tom kapky jodu, pak mám nestabilitu hormonů v těle, na to mám čaj na neplodnost a čaj na vaječníky, pak jsem dostala pilulky kotvičník + maca, a nějakou tinkturu na bolest zad, kterou skoro pořád trpím, přítel má taky čaje a tabletky, ale v jeho případě léčitelova diagnoza nemá vliv na funkci živočicháře 🙂) takže snad když se srovnám já tak to bude faj, říkal nám že se URČITĚ ZADAŘÍ 🙂 tak budem doufat. Tento měsíc do Sanusu nejedem, přítel mi odjíždí teď v neděli na týden pryč, tak bůh ví kdy se tam dostanem. Se sestrou jsem mluvila, že je to naše věc, kdy zase přijedem.. takže asi tak jinak působení p. Jukla bylo zvlástní, cítila jsem jeho energii, jak mě projížděl kolem těla rukou, až mě z toho mrazí, zvláštní pocit, a jinak pokud byste někdo měl zájem ho návštívit v Sádku, tak si na něj musíte vyspat a vystát frontu, protože nemá objednací hodiny. viz. www.jukl.cz

ivekr
autor
15. říj 2013

@bubulina1983 ahojíky, no tak to je super zpráva!!! To jsme na tom skoro stejně, taky štítka (to mi doporučila Kelp) a pak bylinné kapky na podporu funkci určitých orgánů a čaj na plíseň střev. A je dobře, že Sanus nejedeš, protože dáš příležitost přírodní metodě, lékama na IUI by si to zase rozhodila. Tak já bych zkusila dát od sanusu chvíli pauzu (jako já) a nechat možnost pročistit tělo a dát do cajku. Jinak kotvičník bere chlap, na kvalitu a množství sperma. Ty jooo já se tak těším že nám to výjde a že to bude super. Navíc tělo budeme mít "čisté" takže žádný umělý "sajrajty" a těhu může být v pohodě 🙂 Už aby to bylo, moc nááámmm to všem přejuuu. Juch, mám z tebe radost!

bubulina1983
16. říj 2013

@ivekr - ty si tak pozitivně naladěná, až to z tebe asi taky chytnu 🙂 no uvidíme, poctviě jsem začala vařit čajíky, beru tabletku a kapu jod, jeste rano sem tam strcim do krku kys.listovou, vitamin B a E, no tak kurna co by to telo jeste chtelo 🙂 ne? Akorat me teda prekvapuje, jak je mozny ze klinika zamerena na neplodnost a snahu otehotnet ti neudela z krevnich testu rozbor funkcnosti stitne zlazy???? kdyz je jeji funkce hlavnimfaktorem ovlivnujici otehotneni, nebo tobe ho snad delali?? My i jak jsme byli v te Immunii v praze tak sice mam 4 cancy papiru, ale o hormonu stitny zlazy nejni nikde ani zminka!! No rikala sem ze tomu zkusim dat tak do vanoc a pak se uvidi, ne?

ivekr
autor
16. říj 2013

@bubulina1983 no ani mi nepovídej, právě žádná vyšetření, vzali mi jen krev a to na hormony....a to tam 2 byly vyšinutý a dr Š. mi řekl, že to by neviděl jako problém, že to není až tak moc...tak jako kde ten problém teda je? 😀 Nikde nenííí, nakonec mi řekl, že jsme vlastně zdravý pár a jiný s našimi výsledky by byl dávno "v tom"...tak to nechápu. No naštvali mě hihi. Jinak každým dnem čekám MS, už mám bolístky v podbříšku a lítám na wc s pocitem že červená už je tam ale zatím není. Tak ty bylinky jedu teprve 3 týden, takže větší naděje tomu dám až ten další cyklus...a jak říkáš, do vánoc to musí bejt 🙂
Jinak to víš, že mě taky občas veme smutná a tesknící nálada, ale snažím si říkat, že to mi stejně nepomůže a je důležíté být pozivitně naladěn 🙂

bubulina1983
16. říj 2013

@ivekr - tak super, všude stejný přístup, no to víš potřebujou prodat léky a zákroky, no z čeho by byli jinak živý, kdyby ti hned řekli že ti z krve zjistili např sníženou fci štítný žlázy a že na to pomůže trochu jódu? nechápu to, ale to už asi v tý nešní medicině chodí a nedej bože když se před doktorem zmíníš o léčiteli a akupunktuře a bylinkách tak si klepou na čelo! Tak se drž, uvidíš, jak to všechno nakonec dopadne, třeba nás nakonec zachrání vývar ze slámy a okusování smrkový kůry 🙂)) měj se krásně a kdyby něco..tak písni

ivekr
autor
18. říj 2013

@bubulina1983 tak hlásím že dnes MS dorazila....chjooo tak zase na novo 😀 už po 45 :-d a pak že nemá člověk trpělivost že?

bubulina1983
21. říj 2013

@ivekr - ☹ to mě mrzí, no jo ale přeci bys nechtěla po měsíci po dvou "přírodní léčby" bejt hnedka těhotná 🙂 neboj do vánoc času dost, jasný?

ivekr
autor
21. říj 2013

@bubulina1983 jasňačka a mělo to tak být, poněvadž jsem o víkend slavila narozeniny a byla to ta nejlepší oslava, kterou jsem si užila. Díky vysazeným lékům mi nebylo špatně, mohla jsem v klidu pít a užívat si to tam naplno 😀 a hurá s čistou a dost vypláchnutou hlavou do dalších měsíců 😀

bubulina1983
22. říj 2013

@ivekr - 🙂) ty si pdlouš, tak moc gratuluji, a přeju ti splnění toho nekrásnějšího přání které máš 🙂 no jo to víš, není nad to když člověk vypne hlavu a může cokoliv se mu chce, a není ničím omezován, tak je to super že sis to užila, zase máš po dlouhé době pěkný zážitek na který můžeš vzpomínat! držme si pěstičky..

ivekr
autor
24. říj 2013

@bubulina1983 moc moc děkuji 😀 . Jinak jsme se s manželem dali na úplně novej styl života, nechali jsme si sestravit jídelníček, hubneme, denně vařím a hlavně vážím předepsaná jídla a normálně se cítím líp, opotimisticky, lehce...energicky....juchůů..nevěřila bych, jak strava dokáže takhle "ovlivit" a teda určitě i vysazení veškerých léků samozřejmě, prostě očista komplexní. Př. týden jdu na "kontrolní přeměření" k té bylinkářce, tak uvidíme jak pochodím 🙂 A taky mě čeká klasická kontrola u obvodní gyn. (cytologie..ta roční) tak měním i gynekologa..a jdu poprvé k paní doktorce....tak jsem změnila a překopala co se dá a víc už udělat nemůžu 🙂

bubulina1983
24. říj 2013

@ivekr - no super, pozitivní přístup k tomu a ne se pořád babrat v neštěstí viď? to ti moc schvaluju, já sem taky začala pro sebe něco dělat 2. týden chodím do bazénu, dnes jdu poprvé na cvičení best body se to jmenuje, je to ten kolečkový trénink v posilovně pro 10 ženskejch pod kontrolou trenéra, tak jsem na to zvědavá, piju bylinky, papám vitamíny, tak snad taky dělám vše správně.co to je cytologie? já když jdu na gyndu, tak se mi tam koukne, vezme stěr,změří mi tlak a toť vše, za 10 minut sem vždy venku a čekáš tam 100 let..☹

ivekr
autor
24. říj 2013

@bubulina1983 ten stěr, to je ta cytologie....co je stěr z toho čípku a dávají to na rozbor, jestli tam nejsou rakovinové buňky nebo co ....
No tak super 🙂 Ještě před otěhotněním uděláme krásné postavy 🙂 . já teda ještě zažívám stres z manželovi rodiny..ale to už musím nějak v sobě potlačit, tam to nezměním......
No Jak jdu k té nové paní doktorce (jen tam zavolat 😀 ) tak taky netuším, jak dlouhé bude mít fronty, no né snad moc dlouhé a né moc dlouhé objednací lhůty

bubulina1983
6. lis 2013

ivekr - ahojky, tak co je nového, jak se máme? Já teď čekám každým dnem tetu, vůbec nedoufám v to, že by tomu mělo být jinak..

ivekr
autor
7. lis 2013

@bubulina1983 ahojíky, no popravdě? mám se super, nejlépe za poslední 4 roky jak jsem se měla. Šíleně mě to všechno osvobodilo, ty "bylinky" mi navodili v sobě takovej klid, vyrovnanost, no stres 🙂. Máme nový jídleníček podle kterého vařím, takže už mám skoro původní váhu, jakou jsem měla před lékama a vejdu se do svých starých džín, takže i to mě šíleně povzbuzuje. Jinak pořád jednou týdně mám akupunkturu, min. týden jsem byla na kontrole u té bylinkářky, tak mi je trochu změnila a nechám čas plynout. Vůbec se na mimi nesoustředím, užívám si zase hezké postavy hihi, jsem plná energie (asi bez těch hormonů a nové jídlo) a mám dobrou náladu, vztah s manželem zase oživl......až mi je trapně, že si vše musím takto vychvalovat 😅. Takže popravdě teď vůbec nevím, kolikátý jsem DC a ani kdy mám čekat MS.....tuším že jsem ASI za půlkou, kolem 20tého dne ale nevím přesně. Ale trvalo mi skoro 4 roky, než jsem k tomuto všemu dospěla a zjistila, že cpát se lékama, píchat injekce a chodít 7x na IUI a výsledky žádné, cítit se unaveně, depresivně, nafoukle a prd výsledky.....že to není dobrý a dá se žít jinak a hlavně že homeopatika dokáží divy 🙂 Miminko zatím nečekáme, ale jestli to bude trvat delší dobu vůbec nevadí. Furt si říkám, že na IVF lze jít kdykoli 🙂 . A co ty jinak? jak to zvládáš? a co bylinečky a ten pán, cítíš taky změnu?

bubulina1983
8. lis 2013

@ivekr - ahojky, to je super, moc ti to přeju, že se máš tak krásně, souhlasím s tebou v tom že když nic člověk neřeší, tak je daleko šťastnější. Já sem to dneska dostala, takže sem smutná, ale nějak sem v to nedoufala, protože mi muž odjel zrovna v " našem týdnu" pryč, a bylinky a léky byly pouze pár dní, takže věřím tomu, že to další měsíč určitě dopadne 😀 hihi. Jinak já sem také začala sportovat, jako dřív, chodím 2x týdně do bazénu a cvičit na kruhový trénink. Ale pořád si připadám jako hadr na holi, protože teď teprve sem se přestěhovala k muži mému a do mého bytu se stěhují rodiče, takže máme škatulata hejbejte se a doma to ještě není všechno předělané, takže lítám mezi plotnou, vysavačem, hadrem, prací, a válečkem na malování a stěhováním, takže klid nic moc ☹ já sem si říkaa, že tomu dám ještě tak 2, 3 měsíce na bylinkách od p. Jukla a pak se uvidí. To už mi vyjde potom i nová zdravotní pojišťovna, tak bychom možná zkusili taky IVF, ale to je ještě daleko. Tak ti moc držím pěstičky, ať se ti takto daří i dál, moc si to za ty roky zasloužíš, my se budem snažit na vánoce 2, takže "relativně docela málo " - akorát začínám být trošku na nervy z toho že už mi bude 31 a tak mám pocit, že už mi ty hodiny začínají hodně bít ☹

bubulina1983
22. lis 2013

@ivekr - ahojky, tak jak se máme? jak pokračujete v hubnutí, cvičení vaření dobrůtek a vůbec ? 🙂
my už pomalinku doděláváme bydlení, ještě nám zbývají 2 pokoje a bude to hotový, tak už pak snad bude klid. Příští týden jedeme z prací do Prahy na vánoční večírek a víkend od 13.12. jedeme s tátou do Budapešti na vánoční víkend, tak už se moc taším, jak si tam navodíme vánoční náladu. Jinak pokračuju v pití čajů, kapání kapek a papání bylinkových prášků, ale jaký to bude mít výsledek ví bůh. Už se tady dlouho nic nedělo, občas sem kouknu, ale po ostatních jako by se slehla zem. ... Holky jste živý? 😀

ivekr
autor
25. lis 2013

@bubulina1983 Ahooojjj no hubnutí jde super, 11 kg dole 😀 Chlapy se zas za mnou otáčej, nechala jsem si změnit účet a zase kočena 😀 😅 . Paní už mi ty kapky vysadila, piju jen kotvičníkový čaj a tu akupunkturu, která místo aby se zkracovala, tak se protahuje na 2 hodiny, což asi není moc dobrý. ale nechávám tomu volný průběh, k paní dr. jdu až v lednu (na tu akupunkturu) tak uvidíme. Jinak se cítím fajn, zase spokojená, s dobrou náladou, svěží........vaření mi teda dost ukrajuje čas, ale už jsem si zvykla. O víkendu chodím s manželem do fitka a jinak nic nového. Na jednu stranu tomu nechávám volný průběh a na druhou stranu doufám, že už se teď zadaří, protože když to tak řeknu, tak takhle vyrovnaná a spokojená jsem nebyla snad celou tu dobu.....tak kdy jindy když né teď?
Jinak jsem taky občas nakouknu, ale né moc. Místnosti s názvy: snažilky, neztrácíme naději apod. už mě nějak nebaví, za ty roky už asi toho mám dost 😅 tak jen ze zvyku nakouknu, ale už nic víc. Teď mě chytla taková vlna, že se koukám po kočárkách na netu 😀

vercastehnova
25. lis 2013

Ahoj holky dlouho jsme tady nebyla tak ted zjistuju co je u vas noveho. koukam ze jste se dali na prirodni medicinu tak budu drzet pesti aby to k necemu bylo. Ja byla pred 14 dny na 2. ET a dneska mi v Jihlave rekli ze se zadarilo 🙂 tak ted jen doufat ze se nic nepokazi a vse bude bez problemu...

bubulina1983
26. lis 2013

@vercastehnova - teda super, tak moc gratuluji, at se ti miminko drzi , at se mu dari, at jste stastni, je to to nejvetsi stesti co vas mohlo potkat, my muzeme zatim tise zavidet..tak preji hodne stesti do noveho zivota 😉

vercastehnova
26. lis 2013

@bubulina1983 dekuju moc,snad to vsechno pujde tak jak ma 🙂 5.prosince jedu na UZ tak jsem na to obrovsky zvedava... moc vam preju aby se vam taky konecne zadarilo je to strasne moc krasnej pocit 😉

ivekr
autor
27. lis 2013

@vercastehnova ahojíky, jéé tak to moc moc moc moc moc gratulují 🙂 Pořádně si to užívej, na maximum 🙂

vercastehnova
27. lis 2013

@ivekr moc dekuju. uzivam jak jen to jde 🙂 mudr rikal at odpocivam a necham se opecovavat tak to poctive dodrzuju a jen tak lenosim 😉

ivekr
autor
3. pro 2013

@bubulina1983
@vercastehnova ahoj holky, tak tipická otázka: už řešíte vánoce? 😀 Já vůbec ne, furt v práci a absolutně nevím, kdy se dostanu aspoň do městečka tu něco z kosmetiky pokoupit. Vymýšlet originální dárky nezvládnu vůbec.
Jinak @bublina u mě změna ta že jsem začala chodit na lymfatické masáže a bylinky mám teď vysazené krom jednoho čaje, který tak spíš nepiju než piju. Kamarádka mi řekla, že si zkoušla prstýnek a vyšlo jí, že na konci listopadu budu těhotná......a včera paní na masáži mi řekla, že mi nechce kazit radost, ale že to tam nevidí, že co si ohmatává tu lymfu tak to tam není....hmm tak te´d čekat a čekat ach jo, no od června jsem to do teď brala "s úsměvem" a dobrou náladou a říkala si, že na vánoce to příjde a jak jsou vánoce za dveřmi a pořád nic, tak zase nad tím přemýšlím a začínám být chvílemi smutinkovatá..ach jo holky, kdy tohle skončí teda.......no každopádně se jinak cítím dobře a to je momentálně nejvíc hlavní 🙂

bubulina1983
4. pro 2013

@ivekr - ahojky, no trochu už sem začala, mám vánoční výzdobu, věnec na dveřích adventní na stole, a upečené perníčky a perníkový betlém, ještě to musím nazdobit a něco málo upéct cukroví co má muž rád a pak už si asi lehnu 🙂 takovýhle drobný práce mě docela baví, takže mě to ani nezpůsobuje žadnej stres, spíš se u toho odreaguju. S dárkama je to letos vyřešený, máme rekonstrukované patro za hodně korunek, takže si nic kupovat nebudeme, spíš samé praktické věci, vypadá to na vysavač 🙂 samozřejmě to je dárek pro mě. U mě taky nic nového, jsem na konci měsíce, ale nevěřím tomu ani zbla ☹ takže tak jak jsme byly pozitivně naladěný že do vánoc to máme v kapse, tak asi prd co? mě už došli kapky jodu čaje ještě piju, tak nevím jestli si mám ještě objednat zase abych to nepřehnala, no nic, ještě tomu dáme 1 další měsíc normálně a apk na to prdím a jedem zase do sanusu, asi..

ivekr
autor
4. pro 2013

@bubulina1983
No ještě mi kamrádka říkala, že dokavaď MS nedorazila, tak ať to nezvdávám,...tak ještě furt ten týden je tak v otazníku. Dnes jsem 22 DC, tak uvidíme. Jinak jak píšeš, člověka to šíleně nabudilo, že se zase něco děje a když to do vánoc nepřišlo, tak jsem trochu zdrblá. Ale rozhodně se cítím líp, než v sanusu, kde je nezajímalo, jak se člověk cítí ale jen cíl, injekce a IUI stále dokola..takže jájestli se tam budu vracet, tak snad ještě za rok 😅. Tak držím pěstičky ono do konce roku nám stále ještě zbývá jedna ovulace 😉

bubulina1983
4. pro 2013

@ivekr - no já jsem dnes 27.dc a začla sem malinko špinit, takže opět klasika jako každej měsíc, za 2-3 dny je to zase tu ☹ objednala jsem se ještě k obvofní lékařce, příští týden, jdu ráno na odběry moč+krev a chci nechat udělat z krve rozbor na štítnou žlázu, tak uvidíme, ves tředu budu mít výsledky, doktorka je homeopat tak se s ní zkusím poradit... no jo člověk pořád v něco doufá, pořád se k něčemu upíná, jinak by se to snad ani nedalo, viď..tak ti dám vědět jak to se mnou vypadá, až se to zase někam pohne..